>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - New Heaven - 20.08-26.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: New Haven, USA
Data rozgrywania: 20.08.2017 - 26.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $710,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.ctopen.org/
Lista Startowa: http://www.ctopen.org/Players/?intloc=headernav
Drabinka: http://www.ctopen.org/ScheduleAndDraws/Draws/?intloc=headernavsub
Plan gier: http://www.ctopen.org/ScheduleAndDraws/Daily_Schedule/?intloc=headernavsub
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-new-haven/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Barthel vs Parmentier 2 (+4.5 handicap) @ 1.79 1xbet ✅
Tutaj buki chyba troszkę przesadzili. Francuzka bardzo dobrze się czuje na twardych kortach, a Mona obecnie nie jest, według mnie, wysoką poprzeczką. To powinno być wyrównane spotkanie, ze wskazaniem nawet na Francuzkę. Może ja o czymś nie wiem, ale takie wysokie handi, dla mnie to świetna opcja ????
Puig vs Mertens over 20.5 @ 1.79 1xbet ✅
Puig @ 1.83 1xbet ⛔
To chyba jedno z ciekawszych spotkań w dniu dzisiejszym. Liczę na wyrównany pojedynek. Panie są w podobnej formie i obie mają problemy z utrzymaniem poziomu przez cały mecz. Po Mertens spodziewam się lepszej dyspozycji serwisowej, a po Puig więcej zagrań kończących. Dlatego idę też w stronę Moniki, że wygra to spotkanie. Wydaje mi się, że siłowy tenis będzie tu górą.
Rogers vs Sasnovich 2 @ 2.02 1xbet ✅
Białorusinka to jedna z moich ulubionych tenisistek obecnie. Jest mega niepozorna, a potrafi napsuć krwi najlepszym. Jej dużym problemem są podwójne błędy serwisowe, które potrafi walić na potęgę. Jej stała zagrywka to oddać gema serwisowego po 2-3 dfa, a potem w pięknym stylu odrobić. Dzisiaj zagra z reprezentantką gospodarzy Rogers. O Shelby można obecnie powiedzieć niewiele gdyż od Wimbledonu zagrała tylko jeden mecz na hardzie, gdzie dostała sromotny łomot od Duque Marino. Nie wiem czy nękają ją problemy zdrowotne czy osobiste, ale Białorusinka potrafi być bardzo mocna i Rogers totalnie bez ogrania raczej nie podoła.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Misaki Doi - Sofia Kenin 2 @1.77 [Fortuna]

Co by dużo pisać, Sofia nadzieja Amerykanskiego tenisa ciekawie gra na hardzie. Ostatnio urwany set dobrze grającej Sasnovich.
Doi słabiutko gra na nawierzchniach twardych, przegrała miedzy innymi z przebijaczką Duque Marino. Myśle ze Kenin poradzi sobie w dwóch setach, po takim kursie gorąco polecam ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bogdan vs Bondarenko Typ: Bondarenko win @1,82 1xbet⛔

Nie wiem skąd wzięły się takie duże kursy na Ukrainkę ?? Najlepsze że, ciągle rosną. A to ona na spokojnie bierze tą konfrontacje. Oglądałem ją w tym turnieju i pokonała Sakkari oraz Arruabarennę w rundach kwalifikacyjnych, można powiedzieć że, bez problemu. A wcale nie była faworytką w obu starciach. Bogdan nie powinna dla niej stanowić problemu. Fakt pokonała ona Larsson ale nie oszukujmy się że, na twardych kortach Johanna nie jest jakoś specjalnie groźna. Ale Ana nie gra dobrze, przegrała bardzo łatwo z Haddad Maia i Alexandrova w Toronto i Cincinnati. W 1r. Bodnarenko ma przewagę serwisu, i dość mocnych uderzeń. Jak zagra tak jak przed tym meczem, spokojnie porozrzuca po korcie Bogdan, która raczej nie znajdzie sposobu na mocne uderzenia rywalki.

Linette vs Nara Typ: Linette win @2,00 1xbet✅

Tutaj może być ciekawie. Obie spotkały się 3 razy i za każdym razem dochodziło do 3 setów. I za każdym razem wygrywała Nara. Ciężko mi wskazać faworytkę tej konfrontacji, ponieważ tutaj będzie ostra walka o każdy pkt. Ale zaryzykuje na Linette. Bardziej mnie przekonuje jej gra. I wydaje mi się że, dzisiaj się odegra. Będzie returnować słaby serwis rywalki. Szczególnie drugi serwis rywalki jest bardzo mizerny, więc przydało by się to wykorzystać. Linette pokazała się z dobrej strony w ostatnim pojedynku z Parmentier. Jej serwis działał bez problemów. Ładnie kończyła długie wymiany w których nie jedna zawodniczka walnęła by piłkę 2 m za linie. Nara gdyby nie słabość poprzednich rywalek, pakowała by walizę. Dzisiaj już nie będzie miała tak łatwo.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nie wiem skąd wzięły się takie duże kursy na Ukrainkę ?? Najlepsze że, ciągle rosną.
Poniewaz nie ma tutaj najwazniejszej bycmoze informacji.
Wczoraj tez myslalem, aby zagrac na Bondarenko i mysle, ze chcac Ukrainka by wygrala.
Problem jednak jest bardziej zlozony. Kateryna Bondarenko musi zagrac w kwalifikacjach do US Open bo nie miesci sie w cut-offie, wiec jej mecze sa meczami podwyzszonego ryzyka, jakby nie patrzec. Jeszcze moze sie polasic o wygrana z jednej strony, a drugiej nie wiadomo czy Bondarenko nie powie &quot;pas i juz wystarczy&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bouchard vs Lauren Davis. Bouchard 1.8 Fortuna
Davis bez formy. Genia gra w kratke, jednak przed US w koncu wypalic musi. Agresywniejszy styl +moc uderzen powinny dzis wystarczyc. Liczę, na to ,ze przejmie od poczatku inicjatywę i nie zagra znow kaszany. Mecz 50 na 50 wiec idę w Genie.
2:0 Genia.
Strycova vs Kasatkina. Strycowa 2.0 Fortuna
K
asatkina spuscila z tonu, gra od jakiegos czasu beznadziejnie, imprezy z Vesnina i jeszcze tam ma jakas tenisowa psiapsiółe; nie wychodzą jej na dobre. Na hardzie Strycova ma ciekawy bilans, ostatnio ciut gorzej ale rywalki miala solidne jak Makarova. Doswiadczenie + to,ze Strycova lubi szybkie nawierzchnie oraz to,ze Kasatkina woli ziemne korty no i to,ze rosjanka gra ostatnio slabo sklania mnie ku temu by wziac Barbare.
0:2. Najlepsze czasy Barbary juz przeminely..
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Davis vs Genia 1 @ 2.08 1xbet Davis cieniutko, masa błędów, a Genia zagrała świetnie.

Wyrównane kursy bo jak wiadomo obie Panie grają byle jak ostatnio i niby ciężko ocenić, która wygra. Jednak buki odrobinę faworyzują Kanadyjkę, sugerując Nam, że to jednak Ona ma ciut większą szansę na zwycięstwo. Ja się nie zgadzam i stawiam Davis jako faworytkę. U Lauren coś zaczęło się psuć od przegranego meczu na Indian Wells z Kiki. Od tego momentu w 4 następnych turniejach na hardzie odpadła w pierwszym mecz. Umiejętności jej nie brakuje na tej nawierzchni, czego dowodem jest fakt, że do wspomnianego meczu z Kiki rozegrała, w tym roku 19 spotkań na hardzie z czego przegrała tylko 3!!! Odprawiając takie kobitki jak Makarova, Bertens, Georges, Sevastova i wiele innych świetnych zawodniczek, którym Genia obecnie to może buty wiązać. Coś jednak u Davis stanęło, ale myślę, że Buchard jest idealną rywalką, żeby wrócić na właściwe tory. Kanadyjka już od dawna stała się średniakiem tenisowym i o topie to może zapomnieć. Jak dla mnie to dla Niej ważniejszy błysk fleszy i ploteczki na jej temat, a nie tenisowe sukcesy. Dlatego uważam, że Davis będzie dziś górą. Mam wrażenie, że ma zupełnie inne cele obecnie w swojej karierze. Ten turniej to już ostatni sprawdzian przed US Open i mam nadzieję, że zda go celująco.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Linetty ma jakieś szanse z Vinci? Ktoś ogląda naszą polkę?
Bo ja ani 1 meczu nigdy nie oglądałem, ostatnio ktoś tu podał magdę pewniak ???? i oczywiście dostała ^^
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wszyscy typujacy ten turniej po pierwszych spotkaniach powinni zwrocic uwage na fakt, iz wiekszosc &quot;faworytek&quot; najzwyczajniej odpuszcza gre.
Zwroccie uwage na wyniki po 1 rundzie:

Kvitowa, Mladenovic, Kontaveit, Tsurenko... Moim zdaniem Agnieszka rowniez nie powalczy tutaj dlugo i warto stawiac przeciwko niej.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wszyscy typujacy ten turniej po pierwszych spotkaniach powinni zwrocic uwage na fakt, iz wiekszosc &quot;faworytek&quot; najzwyczajniej odpuszcza gre.

Zwroccie uwage na wyniki po 1 rundzie:



Kvitowa, Mladenovic, Kontaveit, Tsurenko... Moim zdaniem Agnieszka rowniez nie powalczy tutaj dlugo i warto stawiac przeciwko niej.
Wszystkie które wymieniłeś są totalnie bez formy i żadne to odpuszczanie, a raczej po prostu tragiczna gra. Agnieszka może skończyć podobnie, tylko że gra z Bouchard, która wcale nie jest w lepszej dyspozycji. Ona ma dzień i wygrywa 6-1 6-1 albo nie ma dnia i przegrywa 0-6 0-6 z jakimś kasztanem.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie zapominajmy, że Aga ma do obrony pkt z zeszłego sezonu na tym turnieju.
Nie sądzę, by odpuściła.
A Bouchard może ograć 2:0 na spokojnie, bo gra Kanadyjki ostatnio to dno. I niech nie zwiedzie Was wczorajsza wygrana. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dzisiaj idę w stronę Agnieszki.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Jakie punkty człowieku, czy oni grają rok w rok aby odrabiać punkty? Chyba lepiej jest ich więcej złapać na US Open jak w New Haven, tylko nie wyznaczaj tej samej linii na US Open co rok temu
To tak jakbyś codziennie robił tą samą ilość kroków, tenisista albo gra, albo nie i to wszystko, a nie jakieś punkty. Typowe sebowe gadanie, a po meczu będziesz pisał o ustawkach , odouszczaniach, braku formy ale napewno nie o punktach!
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
KakaoweOko, jesli w ub. roku Agnieszka byla w finale i go ostatecznie wygrala, to jesli w tym roku odpadnie wczesniej to traci pkt. w klasyfikacji WTA. Chociazby dlatego nie warto jej odpuszczac. Bardzo wazne jest sprawdzanie statystyk danego zawodnika, czy i jak wystepowal na danym turnieju w ub. roku i czy wlasnie broni punktow z poprzedniego roku. Kvitova odpadajac w tym roku stracila sporo punktow, bo w 2016 byla w polfinale.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jakie punkty człowieku, czy oni grają rok w rok aby odrabiać punkty? Chyba lepiej jest ich więcej złapać na US Open jak w New Haven, tylko nie wyznaczaj tej samej linii na US Open co rok temu

To tak jakbyś codziennie robił tą samą ilość kroków, tenisista albo gra, albo nie i to wszystko, a nie jakieś punkty. Typowe sebowe gadanie, a po meczu będziesz pisał o ustawkach , odouszczaniach, braku formy ale napewno nie o punktach!
gościu normalny jesteś czy nie?
ja z ludźmi o takim nicku jak twój to w ogóle nie rozmawiam, bo to tylko świadczy tylko o twoim małym mózgu.

druga sprawa. nigdy nie napisałem nic o ustawkach, odpuszczaniu itp. itd.
więc po co pieprzysz takie głupoty?!?! co kieruje twoim małym mózgiem, by pisać takie dyrdymały?!?


a co do punktów... wczoraj Aga w wywiadzie:

- Zawsze jest dobrze powrócić do miejsca, w którym wcześniej wygrało się turniej. Z drugiej strony pojawia się presja, ponieważ broni się większej liczby punktów. Dobrze jest jednak mieć taki problem. Zazwyczaj gram tutaj dobrze i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby to powtórzyć - powiedziała Agnieszka Radwańska.
 
O 0

origo

Użytkownik
Wydaje mi się, że obrona punktów dla Agi jest kluczem żeby nie zjechać do połowy drugiej dziesiątki w rankingu już w październiku. Bouchard jest gwiazdą Nike i spodziewam się, że może mieć jakieś zobowiązania z tego tytułu przed US Open jak przed rokiem z reszta
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Radwanska vs Bouchard. Bouchard 3.2 Fortuna.
Jak mam grac Isie, ktora gra patologie po 1.3 to ja podziekuje.. warto stawiac przeciw Adze rowniez w US.. Zenujaca gra z Wozniacki oraz z Goerges. Ograla Coco bodaj w Montrealu tylko dlatego,ze ta odpuscila sobie ten turniej, bo tak by Age zmiotla. Aga ograla beznadziejna Babos a tak czy z dunka czy z niemka pokazala,ze jej forma od poczatku roku jest tragiczna i nic nie pokazuje,zeby miala sie poprawic. Fajnie,ze sie ożeniła ale tenisowo przez problemy zdrowotne wyglada beznadziejnie.
Jej rywalka gra taki sam piach(ponoc nadal kreci jej sie we łbie od US Open 2013 14 czy 15 ale bez przesady) zrobila to Genia dla kasy te cale odszkodowania bo nie potrafila chodzic po szatni albo zabawiala sie z kloszardem i przywalila glowa o sciane.
Tak czy siak obie bez formy ale ze Bochard gra po prostu mocniej a Aga braki w sile i ostatnio na umysle tez , w sensie nie potrafi juz technika i zagraniami z głową ograc rywalki, nie gra nic ZEROOO, to zaryzykuje na Genie mimo beznadziejnego h2h , no ale tak jak mowie obie graja piach.
2:0.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Watpie, zeby Aga odpuszczala cos. Ona nie moze juz odpuszczac niczego bo zjedzie w sfery obrazliwe dla niej w rankingu i bedzie ciezko sie wspiac z powrotem bo latka leca.
Niestety dzisiaj nie musi byc powtorki z rozrywki i kolejnej latwej wygranej bo Aga pewnosci nie ma jeszcze super a Bouchard tez ledwo zipie w rankingu a jak wypadnie daleko to i bedzie w kwalach musiala grac to i pieniazki z kontraktow sie skoncza. Wiec dupke trzeba scisnac i grac.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Gavrilova vs Babos 1 @ 1.54 1xbet ✅
Daria musiałaby chyba totalnie ten mecz odpuścić aby to przegrać. Oglądałem mecz Węgierki z Kiki i przecież ta Babos gra tragicznie. Wygrała tylko dlatego, że Kiki totalnie już zapomniała chyba jak się gra w tenisa. Niepokojąco wysoki ten kurs na Gavrilovą bo jeśli chodzi o umiejętności to nie mam żadnych wątpliwości która zawodniczka wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Gavrilova vs Babos 1 @ 1.54 1xbet
Daria musiałaby chyba totalnie ten mecz odpuścić aby to przegrać. Oglądałem mecz Węgierki z Kiki i przecież ta Babos gra tragicznie. Wygrała tylko dlatego, że Kiki totalnie już zapomniała chyba jak się gra w tenisa. Niepokojąco wysoki ten kurs na Gavrilovą bo jeśli chodzi o umiejętności to nie mam żadnych wątpliwości która zawodniczka wygrywa.
Podzielam opinię na temat tego spotkania. Babos grała wczoraj słabo i wygrała tylko dzięki słabej Francuzce, która koncertowo oddawała punkty DFami w ważnych momentach. Moim zdaniem kurs jest tak wysoki ze względu na przeciętną grę reprezentantki Australii w I rundzie. W dodatku H2H (co prawda bardzo dawno temu) jest na korzyść Babos, ale jeżeli Daria zagra swój tenis to powinna ogarnąć bez problemu. Ja bym jednak nie wchodził w czysty win, a nawet wygraną 2-0 po @2.20 w STS. ✅
Dodatkowo bez większej analizy też można się przyjrzeć Mertens z Kasatkiną. Belgijka nie gra tak źle w tym sezonie, a Kasatkina wręcz przeciwnie i w meczu ze Strycovą pokazały jak to jest z ich formą. Według mnie @2.05 na czysty win jak najbardziej do gry w stronę Elise. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Babos-Gavrilova 2 @1.53
No coz. Zastosujmy zbiorowa zasade pt. &quot;przegraj z Gavrilova&quot; : ). Wiadomo, ze na te turnieje przed szlemami trzeba brac poprawke. Najlepiej wychodzi na granie zawodniczke, ktorym nie powiodlo sie ani w Toronto, ani w Cincinnati, a nie graly zle.
W tym przypadku obydwie nie zaszalay, ale Gavrilova chyba lepiej wygladala. Wczoraj Gavrilova pokonala Kristine Pliskova, po bardz zacietym meczu, gdzie Pliskova odpalila az 14 asow, a sam Pliskova jeszcze przedzierala sie przez kwalifikacje, wiec Czeszce najprawdopodniej zalezalo na dobrej grze.
Gavrilovej nie poszlo jakos wybitnie w Toronto, a ni Cinci jak wspomniałem, ale mysle ze Daria bedzie grac. Przed French Open tez grala bezposrednio w Starsbourgu i zagral w finale. Lepiej mi sie to widzi niz forma Babos i wczorajsza wygran Wegierka nad kolezanka z debla Mladenovic. No to coz. Probujemy zbiorowa na Gavrilova i oby szczesliwie. W ostatecznosci zawsze mozna powiedziec &quot;nie jestes sam&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom