>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - New Heaven - 20.08-26.08.2017

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mertens 2.05 STS
Plus! Pięknie!
Miałem okazje wczoraj oglądać dłuższe relacje na żywo obu pań. Belgijka wygląda odrobinę lepiej .
Wczoraj Bara praktycznie sama się poskładała - ewidentnie jest pod formą. Natomiast Belgijka lekko się zacięła w pierwszym z Kiki, ale potem grała naprawdę solidnie i pewnie. Kasatkina z pewnością powalczy bo ambicji ma za dwóch...ale jej tenis jest aktualnie z wieloma niewymuszonymi błędami, mentalnie często się sypie i fizycznie mnie jakoś nie przekonuje.

...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Radwańska - Bouchard over 20,5 @1,92 ✅ Genie powróciła w drugim secie 1xbet

Ciężko typować mecze z udziałem Bouchard, bo kto wie w jakim nastroju będzie podczas meczu. Wiele razy zawodziła mentalnie, no ale to wciąż tenisistka z wielkim potencjałem. Może gra przeciwko Agnieszce, z którą do tej pory ugrała zaledwie jednego seta w czterech pojedynkach wyzwoli w niej dodatkową motywację. Pierwszy mecz łatwo wygrany z Davis. Polka pewnie będzie chciała zmieniać tempo, próbować drop shotów. Genie ma przewagę w mocy uderzeń. Radwańska nie jest tak skuteczna jak dawniej, nie potrafi wykorzystać siły przeciwniczek na korcie. Over gemowy możliwy, bo Bouchard jest chimeryczna, ma przestoje, ale też potrafi zagrać kilka gemów na bardzo dobrym levelu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis ciekawe mecze. Zhang ogra Linette 1.5 Fortuna
Dwa razy panie grały i dwa razy wygrala Zhang. Kursy lecą w górę na Zhang wiec warto brac. Ogranie w ladnym stylu Kvitovej 2:0. Zhang jak pamietam ma szybka rękę i wg mnie dzis polka nie nadąży za zagraniami. Linette ma twardy nadgarstek i musi miec miejsce do uderzen. Zhang ma strasznie luźny nadgarstek i zawija FH szybko i celnie. Idę w Zhang.
2:1 Zhang.
Suarez navarro vs Pavlyuczenkva. Carla 1.85 Fortuna.
Tutaj też Carla znow powinna wygrac. Ostatni ich mecz wygrala Carla po 5 bodaj porazkach. Ruska slabo fizycznie wygladala juz z McHale. Darla sie jak Szarapova. Jest pod formą i Carla wg mnie znow bedzie chciala wziac rewanz za poprzednie porazki. Set 6:0 w 3 secie w ich ostatnim meczu klasa hiszpanki. Dzis powinna Carla znow wygrac a wzrastajace kursy tylko mnie w tym upewniają. No i mecz ruskiej z McHale-widac bylo mnostwo brakow kondycyjnych.
A pierwszym pomysłem było ruska wygra bo Carla juz na Wimblu mi sie nie podobala z tym swoim pożal sie .. tenisem , ale mowie ogra slaba kondycyjnie ruske i pokaże pazur.. Carla jest słaba i bezjajeczna , nie stawiajcie na nią bo wygrywać potrafi juz tylko z ogórami kobiecego tenisa. 2:0 Pavlyczenkova.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie lubię stawiać przeciwko Naszym, ale widzę tutaj potencjał w kursie wystawionym przez buki na Peng @2.25.
Fajny mecz z Siniakova, gdzie z trudnej sytuacji wyszła obronną ręką.
Potem miazga (oczywiście z pomocą rywalki) Lucic-Baroni.
Peng potrafi grać cierpliwie i potrafi dostosować się do tempa rywalki i wydaję mi się, że leży jej Aga.
h2h na hardzie to 3:2 dla Chinki. Jednak większość spotkań dość dawno i bez sensu je porównywać (można przetoczyć, że każde ze spotkań było bardzo wyrównane i na styku). Natomiast raz zagrały w ostatnim czasie w tym roku w Indian Wells. Wygrała Peng 64, 64.
Warunki fizyczne obie zawodniczki mają podobne, ale zdecydowanie lepiej serwuje Chinka.
Tak jak czułem, że Aga ogra w dwóch setach Genie Bouchard, tak tutaj jednak przeważa się w stronę Peng. Ale to trzeba jeszcze przemyśleć, daleko do meczu jeszcze ????
Niemniej jednak kurs na Chinkę fajny i myślę, że do meczu spadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 143

tdulko

Użytkownik
Dzis ciekawe mecze. Zhang ogra Linette 1.5 Fortuna
Dwa razy panie grały i dwa razy wygrala Zhang. Kursy lecą w górę na Zhang wiec warto brac. Ogranie w ladnym stylu Kvitovej 2:0. Zhang jak pamietam ma szybka rękę i wg mnie dzis polka nie nadąży za zagraniami. Linette ma twardy nadgarstek i musi miec miejsce do uderzen. Zhang ma strasznie luźny nadgarstek i zawija FH szybko i celnie. Idę w Zhang.
2:1 Zhang.
Suarez navarro vs Pavlyuczenkva. Carla 1.85 Fortuna.
Tutaj też Carla znow powinna wygrac. Ostatni ich mecz wygrala Carla po 5 bodaj porazkach. Ruska slabo fizycznie wygladala juz z McHale. Darla sie jak Szarapova. Jest pod formą i Carla wg mnie znow bedzie chciala wziac rewanz za poprzednie porazki. Set 6:0 w 3 secie w ich ostatnim meczu klasa hiszpanki. Dzis powinna Carla znow wygrac a wzrastajace kursy tylko mnie w tym upewniają. No i mecz ruskiej z McHale-widac bylo mnostwo brakow kondycyjnych.
A pierwszym pomysłem było ruska wygra bo Carla juz na Wimblu mi sie nie podobala z tym swoim pożal sie .. tenisem , ale mowie ogra slaba kondycyjnie ruske i pokaże pazur.. Carla jest słaba i bezjajeczna , nie stawiajcie na nią bo wygrywać potrafi juz tylko z ogórami kobiecego tenisa. 2:0 Pavlyczenkova.
Carla ma mniej sily, wiecej finezji, wiec miesniaczki ja rozwalaja..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Cibulkova vs Mertens. Cibulkova 1.6 Fortuna.
Cibulkova mniej popełnia błędów w tym turnieju, jak na nią jest w miarę regularna i widzę po niej że chce ona wygrac ten turniej. Co wiecej pisac, typ na wyczucie i zaskoczony będę jak Mertens, ktora w tym turnieju wyglada mizernie znajdzie sie w finale. Tyle.
2:0 IZZY BET.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Nie twierdzę, że Dominika przegra, jednak pisanie o Martens, że gra w tym turnieju mizernie, kiedy w 5 spotkaniach (bo ostatnie się nie odbyło z powodu poddania meczu przez Shang) traci zaledwie seta jest chyba mocnym nadużyciem. Belgijka gra dobrze i to od samych kwalifikacji do Turnieju głównego. Pokonała wyraźnie wyżej rozstawione Bartens i Kasatkine. Młoda Belgijka grać potrafi a czy Cibulkova jest ostatnio w takiej dobrej formie. Moim zdaniem mocno przeciętnej. Mecz dla mnie typowy NO BET.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Przecież tu chodzi o jedno, jak Dominika gra swoje 100% to potrafi rozpie... każdego. Ona właśnie znowu zaczyna wygrywać przegrane mecze i niszczyć tym swoim bieganiem na pełnej ku.. i to tu wychodzi + płaskie granie
Mertens może ten mecz baaaardzo szybko przegrać bo to zawodniczka bazująca przede wszystkim na bezpośrednio wygranych punktach, a ani ona nie jest Serena Williams aby pewnie robić swoje, a napewno nie będzie umiała grać ze słowackim buldogiem
Cibulkova 1.70 za 1000 zlociszy ✅ ✅ ✅ 6-3 6-1
Wygrana 700 zlociszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
kakaowe oko ma racje:
spojrzcie tez na kursy!! Kazdy laduje w Mertens , kurs z 2.6 spadl do 2.2. Kazdy sie cieszy wygrana,a tu zonk , ze 1.4 kurs podskoczyl na Cibule do 1.65 i kto wygra ???
Cibulkova to bierze.
 
G 1

gavino

Użytkownik
Widzieliście mecz Cibulkovej z Pawluczą? Gdyby nie dłuższa przerwa w końcówce pierwszego seta po której serwowała Pawluczenkowa a która ją ewidentnie wybiła z rytmu doszłoby pewnie to tie-breaka w którym mogłoby być różnie. W drugim Cebulkova wygrywała 5:1 i pozwoliła dojść rywalce na 5:4 i 40:15, ale na szczęście dla niej Pawluczenkowa zaczęła psuć proste piłki i przegrała swoje podanie na przewagi.
Nie twierdzę, że przegra z Mertens, ale według mnie mecz jest 50:50 jedyną przewagą Cibulkovej jest jej doświadczenie. Jeśli młodsza koleżanka wyjdzie bez kompleksów i dobrze rozpocznie to ma duże szanse na zwycięstwo. Dla mnie no bet, ale jak patrzę na +4,5 dla Mertens po kursie 1,5 to myślę, że warto spróbować. Ten typ jest uzależniony od tego która z Pań rozpocznie mecz bo równie dobrze może się skończyć 6:3, 6:4 dla Cebulki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dabrowski/Xu-Barty/DellAcqua 3-6,6-3,10-8
Over 18 gemów 1.88 1xbet✅✅✅ IZZI

U obu par często szukam overów gemowych. H2H także sugeruje właśnie takie granie, ponieważ najpierw na mączce w Strasburgu Linia została pokryta w trzech setach, zaś na Wimbledonie trochę zabrakło, ale pamiętajmy, ze wtedy Gabi z Yi-Fan złapały lekki dołek. Tutaj wydają się wracać do tej dobrej dyspozycji, którą już pokazywały właśnie na amerykańskim hardzie. Wykręciły tutaj solidne wyniki, a gdy są w optymalnej formie, to stać je na wiele. O Kangurkach chyba wiele nie muszę pisać. Z marszu po powrocie wróciły do topu WTA. Grają jednak często nieregularnie na serwisie. Uważam, że tutaj są przesadnie faworyzowane, więc wybieram zaniżoną jak na ostatnie standardy w WTA linię na gemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom