>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour: Nottingham, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Nottingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 11.06-17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/nature-valley-open/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:

Zwyciężczyni singla 2017: Donna Vekic
Zwyciężczynie debla 2017: Monique Adamczak/Storm Sanders


Miejsce: s-Hertogenbosch, Holandia
Data rozgrywania: 11.06-17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://libema-open.nl/en/
Lista Startowa: http://libema-open.nl/en/players/ladies/
Drabinka: http://libema-open.nl/en/draw/single-players-wta/
Plan gier:
Zwyciężczyni singla 2017: Anett Kontaveit
Zwyciężczynie debla 2017: Dominika Cibulkova/Kirsten Flipkens

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Proponuję od siebie
Vikhlansteva @2.2 fortuna Vokhlansteva co dala w tb to nie mam pytan
Over 21.5 g (pliskova-tomlj) @1.8 totolotek

Rosjanka jest zawodniczka typowo pod szybkie korty i warunki tez ma dobry. Serwisowo bardzo poprawna, a Bertens jak dla mnie może paść w 1 r bez problemu, zwłaszcza ze to nie mąka, ale to taki typ na czucie.
Tutaj akurat czuje, ze trzymanie serwisu przez w sumie obie zawodniczki i nieustepliwosc bardziej Kyrgiosowej niż Plichy zapewnia nam chociaż 1 set typu 7:5/6, wiec uznałbym to za obiecujący zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 446

gringo4x

Użytkownik
Pliskova Kr. - Tomljanovic A. 6:3 6:7 2:6 ✅✅✅✅✅
Tip: 2
@2.88 1xbet

Brawo Ajla ! Wytrzymała tie break. Ponad 90% punktów po 1-wszym serwisie !


Nie rozumiem tego kursu na ofensywnie grającą Tomljanovic. Pewnie dlatego, że długo nie grała na trawie ale jednak wciąż warto brać. Zawodniczka na pewno o sporym, wciąż niewykorzystanym potencjale. Dobrze przystosowana do szybkich kortów, ma w tym roku kilka ciekawych zwycięstw na kortach twardych. Ostanio ją widziałem na Garrosie ze Svitolina i pozostawiła bardzo dobre wrażenie. Koniec końców popełniała za dużo błędów ale było to spowodowane tym, że wszystko wracało na jej strone.
Dzisiaj po drugiej stronie słabsza Pliskova, która w tym roku głównie pograła coś na ziemi. Na szybszych kortach bez wyników. Miałem okazje może 2 razy ją oglądać w tym roku i niczym nie zaimponowała.
Według mnie kurs na Czeszke zaniżony
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
G 446

gringo4x

Użytkownik
Sabalenka A. - Tomljanovic A. 3:6 7:6 6:0
Tip: 2
@2,29 1xbet
Co tam się stało w 3 secie ? Szkoda, że wczoraj deszcz przerwał, bo pewnie by się tak nie skończyło

Znów idę w Tomljanovic. Dzisiaj z Pliskova super na serwisie. 90% wygranych punktów po pierwszym co w WTA jest rzadkością. W najważniejszych momentach trzymała nerwy. Jedyny mankament to podwójne błędy, ale u niej jest to normalność i ryzyko spowodowane jest jej stylem gry. Gra mocno ofensywnie co na trawie jest atutem. Szybko potrafi kończyć swoje gemy.
Sabalenka to młoda dziewczyna.Statystyki na trawie ma bardzo dobre ale był to jeden ITF dobry i kwale do Wimbledonu, gdzie odpadła w 2 rundzie. Dzisiaj wróciła po 1 secie przegranym 0:6 ale po statystykach można wywnioskować, że szału nie było.
Mam nadzieję, Chorwatko-Australijka da znowu zarobić ????
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kudiermietova +3.5 g AH @1.8 STS
Rosjanka ograła Kontaveit gładko, nie jej wina ze Estonka grała gowno. Z jej strony wszystko wyglądało dobrze - solidny serwis, granie agresywnie, z różnym skutkiem, ale przynajmniej nie stała przestraszona i nie oddawała inicjatwy. Z Belindą powinna mieć nieco łatwiej, bo jest to niższa zawodniczka z gorszym serwisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
na jutro Vekic @1,65 Fortuna ✅, Donna broni sporo punktów, miała ogromne problemy w I rundzie z Brytyjką, ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Dla Lapko mecz I rundy był pierwszym rozegranym w tourze na trawie, to jeszcze nie te progi
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Lapko +3.5 g AH @1.71 fortuna
Jak dla mnie Białorusinka na spokojnie urwie seta Donnie, która co prawda przeżyła 1 spotkanie, ale 1 set z 5-1 na 7-5, w drugim z 5-3 na 5-7, a w 3cim po medicalu jakoś się podniosła i odlamala, a potem w tb wygrała z 0-3 na 7-3. Jak pisałem na typach dnia Vera umie się szybko klimatyzowac i po 1 meczu z Fett juz wie z czym to się je i powinna, chociaż zapewnić wyrównane spotkanie.
Ps: Co do postu wyżej to 280 punktów to ja wiem czy to wybitnie dużo :p?
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Krunic +1.5 seta (vs. Coco Vandeweghe) @1.89 fortuna ✅
Serbka wyglada w tym turnieju baaardzo dobrze. Zdecydowanie przełamuje serwisy rywalek i nie gubi przy tym swojego podania co gem jak 3/4 touru WTA. Coco jest tutaj faworytką, ale czy nie Krunic nie stać tutaj choćby na seta? Otóż wg mnie może pokusić się tutaj nawet o zwycięstwo jeśli utrzyma metodyczną dyspozycje. Amerykanka na dobra sprawę, we wczorajszym meczu z Riske obroniła w tie breaku trzeciego seta 7 piłek meczowych, więc powinno jej już tam nie być. W każdym z 3 spotkań Coco w Holandii widzieliśmy przynajmniej jednego taja.
1.9 na seta? Biorę to, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom