>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Pekin, 29.09-07.10.2012

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Pekin, 6.10.2012 9:00
Sharapova - Li
typ: -1.5 seta Sharapova
2,43 6:4 6:0 ✅
pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu polfinalowym turnieju WTA w Pekinie, reprezentantka gospodarzy, Chinka Na Li spotka sie z Rosjanka, Maria Sharapova. Jeszcze w dniu dzisiejszym typowalem reprezentantke gospodarzy jako zwyciezczynie spotkania z Agnieszka Radwanska, niepomylilem sie, w dniu jutrzejszym jednak licze na jej odpadniecie z turnieju. Chinka zagrala dzis dobre spotkanie z nasza rodaczka, oddala jej zaledwie szesc gemow. W ogole rozgrywa niezly turniej, widac, ze nawierzchnia jej pasuje. To co gra w ostatnich spotkaniach jednak Rosjanka to o niebo lepszy tenis. Rosjanka jeszcze w Tokio nie byla w takiej formie, przegrala z Samantha Stosur, wczesniej meczac sie z Watson i Safarova. Rowniez tutaj w pojedynku drugiej rundy z Rumunka, Simona Halep nie bylo latwo. Od kolejnego spotkania gra jednak rewelacyjnie. W ostatnich trzech spotkaniach oddala rywalkom zaledwie szesc gemow! A grala nie z byle kim, Cirstea, Hercog to znane nazwiska w swiatowym tourze, a Niemke Kerber, czolowa tenisistke swiata, zmiotla z powierzchni kortu. Rosjanka zagrala dzis swietnie w praktycznie kazdym elemencie gry. Chinka gra dobrze, ale na obecna forme Rosjanki to zdecydowanie za malo. Obie panie w tym roku mierzyly sie dwukrotnie, dwa razy gora byla Sharapova. Mysle, ze w dniu jutrzejszym to rowniez ona zwyciezy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Mogł by ktoś coś obiektywnie naskrobać odnoście jutrzejszego finału Azarenka - Sharapova. Zamierzam zagrać Azarenkę@ 1,45✅✅ Expekt i jestem ciekawy czy są jakieś przeciwności odnośnie tego typu? Viktoria u boku Sereny króluje w obecnym sezonie na twardej nawierzchni, Serena na trawie a Sharapova na ziemnej.
Odnośnie ostatniego spotkanie jutrzejszych finalistek, Victoria wygrałą na USO 2:1. Weszła spięta w mecz i dopiero pod koniec pierwszego seta zaczęła swoją grę ale było już za późno i przegrała go. Ale następne 2 sety już na spokojnie wypuktowała Marie.
Na hardzie zawsze wygrywała Aza i myślę że jutro potrzyma tę passę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Typ: Sharapova

Kurs: 2,90, Sportingbet

Dla mnie 1,45 na Białorusinkę nie zachęca. Gram Sharapovą, co do Twoich wspomnień odnośnie pojednku obu pań - to w obecnym WTA chyba nie ma sensu oceniać zawodniczek w kontekście wygranych szlemów czy H2H a jedynie wg aktualnej dyspozycji:
Dzisiejszy półfinał z Li był podsumowaniem azjatyckiej drogi Marii do finału. W skrócie pisałem o tym w wczorajszych typach dnia - od męczarni z Watson poprzez porażkę z Stosur aż do meczu z Kerber, którą Rosjanka dosłownie wymiotła z kortu. W meczu z Li widzeliśmy dwie Marie: I secie chwilami wracała ta niedokładna, np. z meczu z Halep - z UE, błędami serwisowymi i grymasem niezadowolenia na twarzy. W drugim secie to już Sharapova z meczu w Kerber. Zagrała tenis nieosiągalny dla rywalek, również dla Li. Maszę w takiej dyspozycji może zatrzymać jedynie Williams która na siłę odpowie jeszcze większą siłą. Czym odpowie Azarenka? Jest równa, w przeciwieństwie do Rosjanki nie ma aż tak wyraźnych, krótkotrwałych wahnięć formy na korcie, równie łatwo jak rywalka odesłała do domu słabsze rywalki pokroju Oprandi. Dlaczego więc Sharapova? Dzisiejszy mecz z Bartoli (końcówka) pokazał że Wiktoria dociśnięta przez korsykankę, zaatakowana bez pardonu jest bezradna. Strata serwisu przy stanie 5:1, natychmiastowa utrata pewności siebie i... furiackie ataki Marion ladujące w siatce bądź na aucie. Różnica pomiędzy Bartoli a Sharapovą jest taka że Maria będzie atakować z taką siłą i furią przez cały mecz a nie dwa gemy. Nie ma za sobą morderczej drogi Bartoli do HF lecz jest wypoczęta i gotowa do walki przez długie minuty. W tym spotkaniu nie będzie finezji tylko bezlitosna rąbanka z końcowych linii. Tu atut siły jest po stronie Rosjanki, potencjał serwisu również. Pytanie jest jedno: czy zagra na poziomie meczu z Kerber, bądź II seta z Li i wtedy nawet Wika nie będzie w stanie przeciwstawić się jej sile, czy zacznie bezmyślnie walić po autach. na dziś jedynym przeciwnikiem Sharapovej jest ona sama, jeśli da sobie z nim radę - da radę Azarence. Moc jest z nią. A kurs 2,90 (sportingbet) zachęca do gry...
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Nie mam pojęcia, kto wygra ten finał. Ale nawet jeśli to jest 60/40 na korzyść Azarenki, to jedynym słusznym typem jest Maria za 2,7-2,9.


christopher48 // To chyba każdy wie o tym, że przy 40% szans na wygraną taki kurs, jaki napisałeś, będzie value. To jest oczywiste.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Nie mam pojęcia, kto wygra ten finał. Ale nawet jeśli to jest 60/40 na korzyść Azarenki, to jedynym słusznym typem jest Maria za 2,7-2,9.


christopher48 // To chyba każdy wie o tym, że przy 40% szans na wygraną taki kurs, jaki napisałeś, będzie value. To jest oczywiste.
Wydaje mi się, że to nie jest dla wszystkich jasne. Dlatego właśnie napisałem swój post. Chciałem zwrócić uwagę, że przy tak wyrównanych szansach i bardzo trudnej ocenie ostatecznego wyniku, granie po 1,4 teoretycznej faworytki jest bez sensu... Wygrać tu możemy 40% stawki albo 160-200% stawki, a szanse są prawie równe... Zanim postawicie, zastanówcie się nad tym - tylko tyle chciałem tu wtrącić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Pekin, 7.10.2012 13:30
Azarenka - Sharapova
typ: 1
1,55
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu finalowym turnieju WTA w Pekinie, Bialorusinka, Wiktoria Azarenka spotka sie z Rosjanka, Maria Sharapova. Wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Jeszcze wczoraj typowalem Rosjanke do zwyciestwa w spotkaniu z Na Li, dzis juz typuje przeciwniko niej. Juz tlumacze dlaczego. Rosjanka negatywnie mnie zaskoczyla w dniu wczorajszym, myslalem ze zagra lepsze spotkanie, to Chinka bardzo pomagala Sharapovej. Rosjanka grala juz niezle w drugim secie, jednak mimo wszystko spodziewalem sie po niej lepszej gry. Bialorusinka natomiast zagrala dobre spotkanie przeciw bardzo agresywnie grajacej Marion Bartoli. Trzeba przyznac, ze Francuzka rowniez grala bardzo dobrze, wystarczylo to jednak na wygranie 6. gemow. Obie panie graly w tym roku podczas US OPEN, na bardzo podobnej nawierzchni, wtedy gora byla Azarenka, dzis rowniez ja typuje jako zwyciezczynie. Widac, ze Rosjanka nie ustabilizowala jeszcze swojej formy, ma wahania. Moze zagrac tak jak z Kerber, jak rowniez tak jak ze Stosur w Tokio. Dzis jesli nie powtorzy spotkania z Niemka, nie ma wiekszych szans na zwyciestwo.
 
M 0

mally89

Użytkownik
Widzę, że Wasze typy rozkładają się to na jedną to na drugą stronę (z przewagą na Sharapovą ze względu na kurs).
Czy nie byłoby jednak lepiej pograć w stronę ilości gemów? Typując wyrównany mecz możnaby założyć 3-setowy pojedynek, wtedy w grę mogłyby wchodzić zakłady:
Suma gemów (Bet365)
powyżej 21,5 - 1,83
powyżej 21,5 jest korzystne także przy bardzo wyrównanym 2-setowym meczu.
Maria Sharapova +3,5 gema - 1,90 (Bet365)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Victoria Azarenka v Maria Sharapova - Maria Sharapova handi +3.5 @ 1,90 (bet365)
Generalnie nie lubie za bardzo grac damskiego tenisa, poniewaz nie jest tak &quot;stabilny&quot; (choc to okreslenie tez jest przesadzone) jak meski. Tutaj mamy jednak final dwoch swietnych zawodniczek, ktore dzieki swoim nieprzecietnym umiejetnosciom stana dzis po raz kolejny po przeciwnych stronach kortu. Niby Azarenka jest faworytka, ale Sharapova mnie zaskoczyla pozytywnie w ostatnim czasie, zmiatajac jedna przeciwniczke za druga. Jej mecz z Na Li byl ostatecznym dowodem na jej swietna forme. Czy jednak starczy to na Azarenke?
Napewno Maria chciala by sie odegrac za US Open, niestety chciec a moc to dwie rozne rzeczy. Umiejetnosci jej nie brakuje, ale jak ją zje stres i psychika padnie, moze byc ciezko. Za to uwazam ze napewno bedzie bardzo mocno walczyc, i widze tutaj 3 setowy pojedynek, podobnie jak na US Open. Skoro value jest po jej stronie, rozsadniej jest albo zagrac na nią (bardziej ryzykowna opcja) albo zagrac wlasnie handicap i ja tak zrobie.
EDIT: widze mally89 mnie uprzedzil z typem, jak pisalem swoj nie bylo jeszcze jego ;-)
EDIT II: kurs na handi +3,5 juz spadl do 1,83 a na czysty win Rosjanki do 2,62, mecz jeszcze sie nie zaczal
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom