>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Pekin - 29.09-07.10.2018

Status
Zamknięty.
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Co myślicie żeby zagrać na Wang? Ostatni H2H był całkiem niedawno i właśnie ona zgarnęła komplet punktów za ten bój? Myślicie ze dziś będzie tak samo?!
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Co myślicie żeby zagrać na Wang? Ostatni H2H był całkiem niedawno i właśnie ona zgarnęła komplet punktów za ten bój? Myślicie ze dziś będzie tak samo?!
Dla mnie Karolina to bierze, po dorbym turnieju w Tokio Wuhan moim zdaniem potraktowała łagodniej.
Do tego dorzucam +3,5gema na Garcie, Białoruśinka to czołg, ale pary musi zabraknąć + Carola rok temu sięgnęła tu po tytuł więc jest czego bronić.
 
arass1 169,4K

arass1

Użytkownik
Dla mnie Karolina to bierze, po dorbym turnieju w Tokio Wuhan moim zdaniem potraktowała łagodniej.
Do tego dorzucam +3,5gema na Garcie, Białoruśinka to czołg, ale pary musi zabraknąć + Carola rok temu sięgnęła tu po tytuł więc jest czego bronić.
A Sabalenka to niby nie ma o co grać...? Jej chyba też powinno zależeć na zwycięstwie, które może przybliżyć ją do występu w Singapurze.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Wang - Sabalenka 1,67 [efortuna] ⛔
Jak ktos tu slusznie zauwazyl, Bialorusinka musi wygrac Pekin, by grac w Szanghaju. Motywacja jest. Moze nie byc latwo. Ale ze utrzymala sie ledwo z Garcia, powinno pomoc.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
WTA Pekin debel. 9.00
Mertens/Schuurs-Hlavackova/Strycowa
Typ głowny Unibet
1win @1,67⛔
Odwazniej
1-1,5 gema @2,02⛔
Typ oparty na informacjach znalezionych w sieci. Ostatnio sie sprawdzalo ale przesadzilem z handi dlatego tutaj glowny typ to czysty win. A handi dodatkowo.
Edit live 0-1 (0-6)
Over 16,5 gemow @3,2✅
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wozniacka win ✅
Karolina bierze ten turniej, awans do Singapuru zapewniła sobie w środku tygodnia, ale nie odpuściła i gra do końca, nic dziwnego,bo spora kasa do zgarnięcia w Pekinie. Łotyszka pierwszy raz w finale takiej rangi turnieju i na zwycięstwo jeszcze trochę poczeka. Żeby wygrać ten turniej z Wozniacką trzeba grać mega ofensywnie, a ona raczej gra podobnie stylowo, więc nastawiona od samego początku na tryumf w tym turnieju Karolina, zajedzie techniczną grą swoją rywalkę. Oczywiście do kombinacji, np. z Nishikorim, który &quot;dx2&quot; zaproponował w dziale ATP
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Podbijam temat. Wozniacki 1.42 STS Karolina rozkręciła się na dobre. Zbliża się Singapur i z tą formą może to ona wygrać w tej edycji. U Dunki jest forma, jest ściana w defensywie, jest błysk w oku, czego chcieć więcej. Sevastova zbliża sie wielkimi krokami do wielkich zwycięstw i pieniędzy, ale jeszcze nie teraz - w przyszłym sezonie kto wie? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Mi się wydaje że Sevastova się przełamie i wygra z Woźniacka w końcu bo fajnie gra. W tym turnieju nie męczy się na serwisserwisie jak Karolina.Jak będzie tak grać to wygra.
Sevastova 2.85 Betsafe ⛔
 
D 219

dolgo

Użytkownik
ja w zasadzie popieram Bodizo, Wozniacka jest w formie wszystko sie zgadza ale Sevastova rowniez blyszczy, obie |panie prezentuja podobny styl, obie sa regularne do bolu mecz moze pojsc w obie strony nie wydaje mi sie aby jedna z zawodniczek zdominowala druga. jak dla mnie granie Karoline po takim kursie jest nie oplacalne, mecz 50/50, zamiast Wozniacka wybralbym seta na Sevastova albo win Seva pozdrawiam
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Co za brednie. To co Caro zagrała w ostatnich dwóch meczach to obłęd, szczególnie wczoraj, powtarzalność do bólu, i to nie jakieś baloniki, tylko na orawde mocne piłki! Na returnie genialnie, odbija każda piłkę, biega do wszystkiego, poza tym wyraźnie poprawiła ofensywe. Łotyszka nie ugra nawet seta, daje sobie rękę uciąć. 2:0 @2.15 na Polską dunke biorę w ciemno ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 219

dolgo

Użytkownik
Co za brednie. To co Caro zagrała w ostatnich dwóch meczach to obłęd, szczególnie wczoraj, powtarzalność do bólu, i to nie jakieś baloniki, tylko na orawde mocne piłki! Na returnie genialnie, odbija każda piłkę, biega do wszystkiego, poza tym wyraźnie poprawiła ofensywe. Łotyszka nie ugra nawet seta, daje sobie rękę uciąć. @2.15 na Polską dunke biorę w ciemno
ja rowniez ogladalem wczorajszy mecz i rzeczywiscie nieraz przecieralem oczy ze zdumienia ale co z tego?? dzisiaj na przeciwko stanie nie przemeczona WANQ tylko Seva, ilez to razy widzialem kilka dobrych meczow by pozniej zagrac piach, jak dla mnie value na Seve
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
ja rowniez ogladalem wczorajszy mecz i rzeczywiscie nieraz przecieralem oczy ze zdumienia ale co z tego?? dzisiaj na przeciwko stanie nie przemeczona WANQ tylko Seva, ilez to razy widzialem kilka dobrych meczow by pozniej zagrac piach, jak dla mnie value na Seve
WANG wcale na taką wczoraj nie wyglądała. Chinka grała na prawdę dobrze ale to Carolina pokazała na co ja stać w tym turnieju ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom