>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Petersburg, Tajpej - 29.01 - 04.02 (2018)

Status
Zamknięty.
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Za niespełna godzinę mecz w drugiej rundzie kwalifikacji w St.Petersburgu: Natalia Wichłancewa - Jana Cepelova. Wichłancewa jest zdecydowaną faworytką bukmacherów, doszła do 1/4 finału podobnego turnieju w Moskwie, w październiku 2017, gra u siebie, ma lepsze warunki fizyczne. Po przerwie zimowej nie wróciła jednak do formy z ubiegłego roku i tu widzę szansę na niespodziankę. Cepelova to solidna, waleczna zawodniczka, w pierwszej rundzie pokonała Errani, a na początku roku Chorwatkę Fett, tę która tyle kłopotu sprawiła Karolinie Woźniackiej ????
Kurs na Cepelovą zachęcający 3,05 i to jest mój typ ????
⛔ łatwe zwycięstwo Wichłancewej
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Makarova i Vesnina pod obserwacje, 2 dni temu w Melbourne 30stopni a teraz zimna Rosja 8 godzin roznicy, Babos blizej Tajwan ale 2 finaly Szlema a teraz WTA International wiec ja bym albo nie wzial wcale udzialu albo odpadl w 1 rundzie i przygotowywal sie do Kataru !!
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Od siebie na jutro na pierwszą rundę dubelek wydaje się bardzo fajny dla mnie i gram x2 czyli 50e.
Goerges vs Sakkari 1 (2-0)
Bertens
vs Zvonareva 1
AKO: 2.028 pinbet

Niemka niespodziewanie przegrała w drugiej rundzie AO z Cornet jednak przed turniejem prezentowała się bardzo dobrze, zresztą jak w końcówce poprzedniego roku. Myślę, że trochę ją trema zjadła na szlemie bo miała szanse daleko zajść i zrobić fajny wynik. Ja osobiście widziałem ją co najmniej w ćwierćfinale. W 3 rundzie grałaby z Mertens która była spokojnie w jej zasięgu a kto wie jakby to się dalej potoczyło. Przypomnę, że 3 tygodnie temu w finale w Auckland Goerges odprawiła Wozniacki 2-0. Pod koniec zeszłego roku grała w Moskwie gdzie wygrała także nie powinna mieć problemów na Rosyjskiej ziemi. Teraz może trochę o Sakkari. Greczynka słabiutko w tym sezonie, mało grała a jak już wychodziła na kort to schodziła pokonana. Czuję że Goerges będzie chciała udowodnić, ze AO to był wypadek przy pracy i wygra turniej w Petersburgu.
Kiki Bertens również prezentuję solidny tenis na początku roku, w Australii ogrywała takie zawodniczki jak Bellis i Gibbs ulegając Muguruzie i Wozniacki. Wydaje mi się, że ona pewnego poziomu nie przekroczy nigdy chociaż ma dopiero albo aż 27 lat (No chyba że w parze z Larsson w deblu gdzie należą do czołówki). Na topowe rakiety będzie zawsze za słaba ale taką Zvonarewą to powinna odprawić gładko. W zeszłym roku odpadła tutaj w pierwszej rundzie także na pewno będzie chciała troszkę punktów dodać do swojego konta. Zvonarewa odpadła w pierwszym meczu kalifikacji AO. Spróbować nie zaszkodziło, w końcu miała zwrot kasy za bilet ???? Próbowała pograć w Tajlandii gdzie odpadła w pierwszej rundzie z Wickmayer. Od 30 września rozegrała 2 mecze które przegrała. Brakuje ogrania, ciężko ma wrócić do formy po kontuzji. Według mnie Kiki dużo solidniejsza i na pewno dużo bardziej ograna w ostatnim czasie.
Dodatkowo próbuje singlem Martincovą. @3.13
Vinci dzisiaj długi mecz z Petković. A młodsza dużo Czeszka zadziwia mnie tutaj odprawiając między innymi Lapko i Kristine Pliskovą. Wiekowa już Włoszka (8 lat różnicy) Może i wybiegana po mączce jest ale ciała nie oszukasz i wydaje mi się, że poczuje w nogach mecz z Petkovic. Poza tym będzie jej to 4 kolejny dzień meczowy. Mimo że poprzednie mecze gładko wygrywała to jednak grać musiała.
Za drobne próbuje więc Czeszke.
 
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
TAIPEI, 8:15
Hibino N. - Stosur S.
zwycięstwo Stosur, kurs 1,39 (Fortuna) ⛔⛔⛔
Widziałem mecz Stosur w AO, co prawda przegrała z Puig w 1 rundzie, ale po walce w trzech setach. Serwis jest nadal jej mocną stroną a na twardej nawierzchni w hali to tak jakby na starcie jeden gem handicap plus ???? Japonka w tym roku wygrała tylko jeden mecz, z przeciwniczką z 5 setki rankingu, i to w trzech setach dopiero. Ma słaby serwis a Stosur pomimo 34 lat ładnie jeszcze biega i trzyma wymianę.
Miałem grać ten typ w ako z Magdą Linette, ale nie zdążyłem ????
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Bacsinszky T. (Sui) - Rybakina E. (Rus) [email protected] Betsson

Szwajcarka miala dluga przerwe spowodowana urazem uda i nadgarstka prawego ktory byl operowany ,nie zdazyla przygotowac sie do AO to bedzie jej pierwszy pojedynek od Wimbledonu.Po drugiej stronie utalentowana Rosjanka ,przeszla latwo kwalifikacje ,mysle ze powalczy u siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam. Daleki jestem od spiskowych teorii dziejów ale czy jutrzejszy mecz Babos-Rodionova nie zalatuję na kilometr ?
Muszę się przyznać że Rodionovą widziałem ze trzy razy jak gra i nie oszukujmy się &quot;oczy bolą&quot; ale jest jedno ale czy ta Babos nie powinna już odpocząć ? Szkoda że wygrała dzisiaj w debla bo wynik meczu z Rodionovą byłby znany (jeśli by przegrała debla) Jestem ciekaw czy Babos była zapisana do tego turnieju dużo wcześniej i jakby wiedziała że tak jej pójdzie na AO by zrezygnowała a tak może przyjechała po wpisowe hmmm Ma ktoś swoją opinie na ten temat ? Tak czy inaczej kurs delikatnie przesadzony na Rodionovą. Pozdrawiam.
 
N 0

nst1908

Użytkownik
Cornet A. (FRA ) - Kasatkina D. (RUS) [email protected] Forbet
Turniej halowy w Sankt Petersburgu. W tym spotkaniu zagram przeciwko reprezentantce gospodarzy. Moim zdaniem Cornet zdecydowanie lepiej weszła w sezon. W Australian Open odpadła z bardzo dobrze tam grającą Mertens oraz pokonując pewnie Georges. Natomiast Kasatkina odpadła z Magdą Linette która wydaje mi się słabszą zawodniczką od Cornet. Dodatkowo męczyła się dzisiaj w meczu z zawodniczką spoza 100 Kuzmową. Mój typ kieruje na zwycięstwo Francuzki w jutrzejszym spotkaniu.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Cornet na pewno da z siebie wszystko, może niebawem ją czekać przerwa, przez bardzo realną dyskwalifikację za unikanie badania antydopingowego. Ale Kasatkina niby na AO słabo, niby wczoraj się męczyła, ale wiadomo jakie jest WTA, nagle może być moment przełomowy, u siebie w kraju nie odpuści.
W ogóle warto zapamiętać tę Rybakinę, wygląda na ułożoną zawodniczkę, jak widać wyeliminowanie Pliskovej i Bacsinszky to nie przypadek, chociaż im dalej w mecz Garcia jej coraz więcej pomaga.
A co z tą Babos? Idąc tropem topera86 padnie w końcu? ???? dziś jeszcze wygrała, ale jutro mecz z Jakupović, na którą jest kurs 4.40. Raczej nikt nie oglądał meczu z Rodionovą.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ktos wie czemu taki kurs na debel Bacsinszky/Zvonareva jedna zagrała dopiero pierwszy mecz od ponad pół roku a druga nie grała debla od ponad dwóch lat dodatkowo Rybakina w super formie wiem że one nie są deblistkami jednak kurs 1.11 na takie zawodniczki które również go nie grają to żarty
IMO Rybakina/Pogrebnyak wygrają seta 2.85 lub nawet mecz 5.40
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ahhh ci analitycy tenisowi buehehe. Nie dosc ze po AO to przed Doha !!! Procz Rosjanek ten turniej nikogo nie obchodzi dakej nie widzicie kto wygrywa mecze ?
Babos miaka krotki lpt 3h roznicy czasowej i 10stopni roznicy wiec pogra sobie.
Te co przylecialy wczoraj z 30stopniowego melbourne do minusowego piotrogrodu beda tankowaly.
Zvonarova marzy o szatni i wyrze w trakcie 2 seta z ostapenko. Juz leca kursy na mlode ruskie ktore nie wykluczam ze moga byc sponsorowane przez oligarchow. Mecz rybki z garcia smierdzi na kilometr
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Mecz Cornet- Kasatkina w pierwszym rzucie oka miał dziwne kursy. Faworytką powinna być Cornet a tu kurs 1,60 na Rosjankę. Wynik 6/2 6/1. Proszę Was! Czy ktoś nie wiedział wcześniej ważnych informacji o tym meczu? Kurs na Francuzkę to jawna podpucha. Wystarczyło tylko się podłączyć...
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A co sadzicie o meczu Karoliny z Potapova ? Mysliscie ze bedzie tutaj niespodzianka.Nie wierze ze Wozniacka juto bedzie zapierdalala jak glupia jak wie ze ma turniej w Dosze i Dubaju i broni tam troche punktow za finaly albo final i polfinal ? Cos mi tu smierdzi ???? . Chce znac Wasze opinia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
A co sadzicie o meczu Karoliny z Potapova ? Mysliscie ze bedzie tutaj niespodzianka.Nie wierze ze Wozniacka juto bedzie zapierdalala jak glupia jak wie ze ma turniej w Dosze i Dubaju i broni tam troche punktow za finaly albo final i polfinal ? Cos mi tu smierdzi ???? . Chce znac Wasze opinia.
Myślę, że nr 1 nie da się ograć 16- latce. To już byłby wałek roku! Widzieliście ostatnią piłkę w meczu Garcia- Rybakina? To była ciekawostka turnieju. Sędzina pomogła..
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Myślę, że nr 1 nie da się ograć 16- latce. To już byłby wałek roku! Widzieliście ostatnią piłkę w meczu Garcia- Rybakina? To była ciekawostka turnieju. Sędzina pomogła..
Oczywiscie, ze pomogla. Pilka meczowa powinna zostac powtorzona, najpierw byl wywolany aut i wtedy zagrala dopiero w siatke Garcia. Ale swoja droga, jak ona nie skonczyla tego drugiego seta, to nie mam zielonego pojecia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie no Wozniacka nie moze jutro przegrac z 16latka(chyba ze to jakas bananowa coreczka i oligarcha papa cos maczal palce) bo skonczyloby sie kryminalem. Odpadnie sobie w nastepnej rundzie z Kasatkina, idealny scenariusz, Ruscy beda szczesliwi, Karolcia odpocznie
JUTRO MEGA CIEKAWY MECZ PEŁEN PARADOKSOW !!
KIKI-Cebulka 3,40 ????
-Kiki 0-15 kiedys musi w koncu wygrac
-Kiki wygrala rok temu ten turniej wiec dobrze sie tu czuje
- 1,25 na rozchwiana emocjonalnie Cebulke... ?!
- 5-1 dla Cebulki h2h jednak ostatni mecz dla Kiki
- Kiki wygrala Szlema, w koncu pelnia szczescia, dopiero co przyleciala do zimnej Rosji z goracego Melbourne.. ale trzeba zakonczyc czarna serie
Ten mecz to bedzie piekno WTA, totalna niewiadoma.. nic tylko czekac na transmisje tvp sport.
Wysoka koza z milych usmiechem kontra slodka tykajaca bombka ????
VINCI-Goerges 3,10 ⛔
- Wloszka konczy kariere w 2018 , to jej ostatnie mecze wiec powalczy, Niemka rozchwiana emocjonalnie w trudnych chwilach wymieka tym bardziej ze z Vinci ma slaby bilans 1-3 i gra Makaroniary jej nie odpowiada.
- Goerges nic tu nie trzyma, ani nie broni punktow ani nie robi na niej wrazenia ten turniej, czeka na Katar.
- Vinci uwielbia Piotrogrod, w 2016 wygrala a rok temu cwiercfinal.

Co do Tajpej. Trzeba obserwowac co robi Babos z singlu , jesli odpadnie to prawdopodobne ze i debla odpusci, chociaz to baby nie wiadomo co maja w bani i miedzy nogami ???? ja bym odpoczywal przed Katarem (pula nagrod 3mln) a nie biegal za 1500dolcow ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 47

wojtek7

Użytkownik
Tak się zastanawiam co tu Wozniacka robi w tej Rosji ale..nie wypada przegrac z 16 latka.. myślę że z Kasatkina może odpuścić w następnej. Babos też pewnie ogarnie bo kim jest ta Jakupovic? Kogo znaczącego w karierze pokonała ? Nikogo. A najlepsze wyniki na clayu w ITF-ach. ???? turniej w Katarze dopiero 12 lutego więc jeszcze troche czasu
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Jutro też ciekawe spotkanie Georges- Vinci:
-H2H - 0/3 - jeden set dla Niemki.
- Włoszka na turnieju w Rzymie kończy karierę.
- Vinci wygrała w tym turnieju w 2016 roku.
- Już wygrała tutaj 4 mecze ( grała w eliminacjach)
- Niemka miała bardzo dobry początek roku po czym wtopa z Cornet na AO - wiemy jak dziś Cornet błysneła ????
- W meczu z Sakkari, Georges nie utrzymała koncentracji w drugim secie i niewiele brakło by był 3 set z przeciętnie grającą Greczynką koszmarnie returnującą pierwszy serwis.
- Przypuszcza, że slice Włoszki nie leży Niemce. W końcu to rarytas u kobiet.
- Myślę, że Roberta może powalczyć z labilną Julią i kurs 3,1 jest wart obserwowania. Polecam na live!
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Jutro czas na przełamanie Mladenovic to tutaj zaczęła wygrywać w tamtym roku i wygrała ten turniej. Kurs 3,40 to wielkie value w moim odczuciu. Dobra gra w deblu na AO Mladenovic i wybuchowy charakter rywalki napawa mnie optymizmem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom