>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Petersburg, Tajpej - 29.01 - 04.02 (2018)

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kiki jest w takiej euforii po szlemie ze jeszcze obroni ten tytul w piotrogrodzie. Przed turniejem 21 kurs byl myslalem o tym jednak odpscilem i zagralem tylko z Cebulka po 3.4 na przelamanie. Wczoraj przeszla druga Czeszke po 2.2 czyli dzielac to wychodzi ze zistac piwinno 3.00 a sts daje 6.00 wiec to value w ktore wchodze. To bedzie piekne domkniecie historii. Od 0-15, do wygrania szlema w deblu i obrony tytulu w Rosji !!
KIKI WYGRA PIOTROGRÓD 6.00 sts 50% wykonane
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie co sadzicie o finale w Tajpej?
Babos ogladalem z Magdą i Wang i wyglądała solidnie. Niestety nie wiem co z kozlova. Ktoś coś się wypowie o tym finale?
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Kiki jest w takiej euforii po szlemie ze jeszcze obroni ten tytul w piotrogrodzie. Przed turniejem 21 kurs byl myslalem o tym jednak odpscilem i zagralem tylko z Cebulka po 3.4 na przelamanie. Wczoraj przeszla druga Czeszke po 2.2 czyli dzielac to wychodzi ze zistac piwinno 3.00 a sts daje 6.00 wiec to value w ktore wchodze. To bedzie piekne domkniecie historii. Od 0-15, do wygrania szlema w deblu i obrony tytulu w Rosji !!
KIKI WYGRA PIOTROGRÓD 6.00 sts 50% wykonane
Oglądałeś mecz? czemu kurs na Kiki w finale rośnie?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Oglądałeś mecz? czemu kurs na Kiki w finale rośnie?
Bo gra z Kvitovą która powinna zabijać returnem słabo serwującą Mladenovic. Dzisiaj Kasatkina była lepsza ale zdecydowanie nie wytrzymała spotkania i w drugim secie obniżyła loty. Kvitova tak się nie będzie dawała łamać a powinna mieć podobną ilość szans na breaki. Według mnie granie na przełamania Kvitovej to będzie dobra opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
H 124

hrotan

Użytkownik
Idzie masówka na Kvitovą, ja biorę Kiki na promocji
Wczoraj 1 set grała patologie, ale potem nie było tak źle.
Myślę, że jest w stanie obronić tytuł
Mladenovic 2.90 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie no nie wejdę w Mladenovic..
Jej wczorajszy tenis to byla patologia.. Kvitova solidniej wyglada i mimo,ze masowka leci właśnie na nią, nie chce mi sie wierzyc że Kvitova przegra ten mecz .. nie lubie takich kursów ale Kvitova jak przegra to to będzie jeden wielki cyrk .. Kvitova 1.38 fortuna Kvitova 2:0 1.87 fortuna Kvitova wygra 1-wszy set i mecz 1.6 fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja pobieram na DW 2:1 Dla Kiki. Na forbet po 6.25.
Dla mnie Kvitova jest troszeczkę zbyt wolna, Kiki może i miała wczoraj trochę przestoje, ale te kursy to dla mnie idealne są wręcz. Myślę, że Kvitova wygra 1 seta, a potem Kiki weźmie się w garść tak jak to miało miejsce wczoraj. Co jeszcze przemawia za tym? Wiadomo Kiki jak już jest w półfinale to myślę, że zepnie się by obronić ten tytuł. Nie chce tutaj dalej fizjologować, bo nie ma sensu. Czekam z niecierpliwością na finał.
EDIT: Mladenovic nie wyszła na mecz. ⛔. Szkoda, bo ostatni gem pokazał, że coś tam potrafi ona odbijać, jednak wiara we własne umiejętności nie pozwoliła jej zagrać.
Jeżeli ktoś pobierze to wiadomo, że za niezbyt wygórowaną stawkę postawić. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 25

request3

Użytkownik
Jednak jakbym grał ten masochistyczny tenis to grałbym Kvitovą. H2H dla niej 3:1
Ostatni mecz b.dobre podanie
Punkty po 1-szym serw.
80% (41/51)
Punkty po 2-gim serw.
52% (14/27
Mladenowic w ostatnim meczu
Punkty po 1-szym serw.
58% (33/57)
Punkty po 2-gim serw.
44% (20/45
Jednak to finał i będą gorące czajniki. Jak Kvitova będzie tak serwować to wygra.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Gram dokładnie to samo co kolega eszkej za połowę stawki. Moim zdaniem gra obydwu Pań była na podobnym poziomie, ale Mladenovic była wyraźnie szybsza. Kieruję się czutką jak wczoraj.
Mladenovic 2-1 6,25 forBet
nie weszło
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kiki⛔ 2.95 STS

Kiki wraca po traumie przegranych singlowych spotkań z zeszłego sezonu i nagle wskakuje do finału?! Petra po jeszcze większej, gdyby ten nóż wyrządził większe szkody w jej organizmie, to kto wie gdzie by teraz była?
Finał z podtekstami, mecz pewnie napięć, błędów i sporych pięści?! Obydwie mają przestoje i przebłyski. Nie trawie tenisa obu pań. Serwis razy siła podniesiona do potęgi ryzykownych strzałów. Zadecydują niuanse i większe ryzyko. W tym szaleństwie stawiam na doga - jest niedziela, jest WTA, reguła powinna sie potwierdzić, bywało już tak setki razy, czy dzisiaj, zobaczymy?
 
D 219

dolgo

Użytkownik
nie no Panowie bez jaj...ogladalem wszystkie mecze Mladenovic wygrana z Cibula popelniajaca mase bledow pozniej kontuzjowana Siniakowa i Kasatkina majaca mecz pod pod kontrola i tak zwana kontuzja mozgu, Kvitova to wygra pytanie tylko czy 2:0??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom