>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Quebec, Tokio - 11.09-17.09.2017

Status
Zamknięty.
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ja wypowiadam sie TYLKO i WYŁĄCZNIE co do meczu Babos z Loeb. Takiego popziomu to juz dawno nie widzialem. Co ciekawe wczesniej osiagała fajne wyniki (mimo porazki z naszą gwiazdą ugrywając całego gema w meczu), ale na hali w tym pojedynku z Loeb to zagrała totalną patologię, stąd nie wiem jak mozna na nią stawiac, szczególnie na tej nawierzchni. Widac gołym okiem, że meczy sie sama ze soba.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Dzieki za info jak bylo (bo ja w nocy musze spac niestety ;)
Jak to bywa we WTA, Babos moze sie rozegrala, moze miala lepszy dzien, moze zadzial semifinal.
Ale moim skromnym zdaniem lekcja jest taka: trzeba patrzec tez na ogolnie mozliwosci zawodniczek. Abanda jeszcze nie ta polka, moze za kilka lat dojrzeje, ale na razie tego nie widac..
 
C 18

crisardo

Użytkownik
I tu jest właśnie wielka niewiadoma .
Jak dla mnie do finału awansuje Fett z racji tej, że jest lepszą zawodniczką. Ładny turniej w jej wykonaniu.
Kato nie ma nic do stracenia + swoja publiczność.
Ja typuje wygraną Fett 2-1
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Alison Van Uytvanck 2-0 @ 3.62 vs Tatjana Maria, WTA Quebec 17:00
Wynik: Alison Van Uytvanck 2-0 (6:1 6:2) ✅
To już koniec dla Tatjany. Doświadczona Niemka juz nic nie ugra swoim specyficznym stylem rodem z lat 90-tych. Dotychczasowe rywalki wariowaly na korcie w starciu z tenisowymi wkrętkami i ciągłą zmiana tempa gry. Widziałem Alison i ona nie przebiera w środkach. Ruda Holenderka wchodzi mocno w każdą piłkę i napewno nie będzie bawiła się w te gierki, do których dziś zaprosi ją zapewne Niemka. To będzie egzekucja, a Alison aktualnie jest wręcz bezbłędna na hali. Kursy wystawione po rankingu i bezpośrednim h2h, dlatego faworytką jest Niemka, ja jednak korzystam z obecnej dyspozycji oraz z tej okazji na 2-0, bo 3.60 piechotą nie chodzi ;)

Lucie Safarova 2-0 @ 2.20 vs Timea Babos, WTA Quebec 19:00
Wynik: Safarova 0-2 (6:7 4:6) ⛔
Babos może górowac nad taką Abanda, jednak nie ma żadnej odpowiedzi w starciu z Lucie Safarova. Ta dzisiejsza gra będzie łatwiejsza dla Lucie jak wczorajsze starcie z Hradecka
PS
Babos w formie czy bez, na hali zawsze groźna i pewna siebie.
Zagrała dziś dokładnie to samo co w finale w Budapeszcie, który wygrała grając także z Lucie Safarova na hali. A wasze wczorajsze podpowiedzi na temat Babos to o kant ch... się nadają. Wybijają jedynie człowieka z rytmu i irytują, że takie upośledzenie jest możliwe na tym świecie... Tutaj czasami treść czyjejś analizy to same farmazony, a jakaś bezpośrednia podpowiedź, czy wskazówka to jak pytać o drogę niewidomego...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kato-Diyas 2 @1.45

Gdy stawialem na Kato pierwszy typ w kwalifikacjahc w tym watku, to na pewno nie spodziewalem sie ze zagra w finale i to juz jest bardzo duzy sukces Japonki. Final jednak typuje dla Diyas. Bardzo podobal mi sie dzisiejszy mecz Kazaszki z McHale i duzo dobrego tenisa bylo. Nie wiem jak tam spisywala sie Kato, ale Diyas na pewno gra bardzo dobrze.
Z rzeczy sprzyjajacyh Kato to z pewnoscia mozna wymienic fakt, ze Diyas naprawde grala bardzo dlugie trudne mecze z Putintseva, Doi i dzis z McHale. Niby obydwie zawodniczki graja od kwalifikacji, ale Diyas do tych kwalifikacji podeszla dzien po turnieju ITF w Dallin i ma jeszcze 4 mecze wiecej rozegrane. Diyas poza tym gra z obandazowanym udem, ale dzis biegala i tak az milo.
Z czystej gry to jednak wychodzi mi wygrana Diyas. Moze wiecej meczow i wiecej wyczerpujacych wrecz mentalnie meczow zaliczyla Diyas, ale to jest final i tutaj nikt nie bedzie sie oszczedzac.
Dla Diyas jest to drugi final w karierze, dla Kato oczywiscie pierwszy. Diyas to jednak zawodniczka z duzo wiekszym obyciem na szczeblu WTA Tour, bo przeciez ona grala juz po 4-tych i 3-ich rundach szlema. Diyas najwyzej w rankingu WTA byla sklasyfikowan na 31 miejscu, wiec to juz naprawde jest czolowka i obycie duzo wieksze. Gra Diyas tak dzis mi przypadla do gustu w dzisiejszym meczu z McHale, ze mam nadzieje, ze zostanie triumfatorka tego turnieju.
Kurs moze traci podstepem, ale do polaczenia warto sprobowac. Jezeli Diyas nie bedzie przeszkadzac zmeczenie ani uraz i zagra to co dzisiaj, to jest sluszna faworytka, bo obydwie zawodniczki beda chcialy ten tytul wygrac.
 
andy80 3

andy80

Użytkownik
Obie świetnie poruszają się po korcie i nie sądzę by to było jednostronne widowisko . Dla mnie @ 1,45 nie do gry ! tym bardziej że zmęczenie + mini uraz po stronie Diyas .
Osobiście idę w kierunku zwycięstwa Kato
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Tutaj zawsze przeciez jest 50-50, jezeli ktos stawia w strone underdoga, niezaleznie jak glupi bylby taki typ.
Nie bede komentowac, bo i tak juz ukarales sie tym typem sam i nikt nie bedzie brac Cie na powaznie.
Zreszta jezeli konto masz przez poltora roku i to jest akurat dzis Twoj 1-szy post, to juz dobitnie pokazuje, ze Twoim celem nie jest tutaj typowanie, a jedynie prowokowanie. Prawdopodobnie to Ty masz jakies multikonto pod podbijanie reputacji czy kto tam wie jakie powody Toba kieruja. Nie bede wnikac, poniewaz jakos nawet mnie to nie obchodzi.
Nie wiem co ludzie z tego maja, ze oddaja nagminnie pieniadze bukmacherowi, wazne ze zagrali po wysokim kursie i wygrali 1 na 10 razy. Twoje pieniadze, Twoj interes.
Milo, ze po poltora roku zdecydowales napisac sie swoj 1-szy post, ktory byl od razu prowokujacy. Pozdrawiam
 
andy80 3

andy80

Użytkownik
???? ? widzę że masz problem z poczuciem własnej wartości skoro coś Cię zabolało ?
Pisałem że dla mnie nie do gry , więc w czym problem widzisz ?
Pewnie kawiatki i cukierki kupujesz tym co się z Tobą zgadzają ?
Dystans człowieku - dystans bez tego sam się zaje....sz !
Pozdrawiam ,
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A co powiecie o finale w Kanadzie?
Wg.mnie Babos to bierze.
Po takim kursie (chociaż wiadomo, że to finał i to jeszcze WTA) to chyba spróbuję na Węgierkę.
Wczoraj fajny i emocjonujący mecz z faworytką turnieju Safarova. Babos to ogólnie taka zawodniczka, która lubi wygrać kilka spotkań by dojść do formy. A tej formy szukała od dłuższego czasu i jakieś symptomy już były przed tym turniejem tj. z Gavrilova w New Heaven bardzo wyrównany mecz, potem urwała seta na US Open Szparagowej. Ostatnie dwa mecze w jej wykonaniu bardzo dobre i to w jednym z faworytką gospodarzy, drugi z Safarova.
Przeciwniczka Babos będzie &quot;bardzo urodziwa&quot; Van Uytvanck z Holandii.
Kilka spotkań w jej wykonaniu oglądałem w swoim życiu i moim zdaniem ciągle ma problemy z główką. Jak idzie to idzie, jak już coś zaczyna szwankować to psuje większość zagrań. No i najważniejsze: ona jednak miała zdecydowanie łatwiejsze przeciwniczki na drodze tutaj do finału i moim zdaniem: nie została zweryfikowana turniejowo. A ja lubię zaufać jednak zawodniczce, która już kogoś znaczącego pokonała. Toteż zaufam dzisiaj Timei Babos.
Babos, Timea @1.73
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Timea Babos wygra 2-0 @ 3.10 vs Alison Van Uytvanck
Godz 17:00 , Finał WTA Quebec , Kanada
Pinbet
Wynik: Babos 1-2 ⛔
Znowu podobna sytuacja jak przy wcześniejszym typie na Hradecka. Mimo wzrostu kursu z 2.10 na 2.50 nie zmieniłem zdania w tamtej sytuacji i miałem rację (to był Typ przeciw rasowemu public bet). Dziś mamy podobnie, tj kurs się podniósł na Babos. Większość ludzi zaczęła grać na rudowłosa Alison. Co jest oczywiste większość ludzi nie zna się na typowaniu, czy analizie przed meczowej danego spotkania. Ciemna masa zobaczyła łatwą wygraną Van Uytvanck wczoraj z Marią (typowalem to w ten sposób) i uważa że to jest zapowiedź dobrej gry w finale. To jest duży błąd
Alison nie będzie dziś w żaden sposób prowadzić gry i to ona będzie dziś pod dużą presją w każdym punkcie. To nie Tatjana Małek i jej wrzutki będą po drugiej stronie a Babos grająca jak maszyna. Van Uytvanck po pierwsze zawsze jest spięta, jak gra z kims silniejszym. Rudowłosa tenisistka musi mieć ten komfort swobody psychicznej, tzn że po drugiej strony siatki musi być ktoś soft. W tedy to ona mimo łatwych błędów może przyjąć inicjatywę. Ona potrafi grać mocno i agresywnie, lecz nigdy nie wytrzymuję tempa i intensywności. Alison jest nieregularna i gra tylko dobre momenty. Jak ktoś naciera to puszcza szybko seta, z tąd ma porażki typu 0:6 1:6
Ten mecz finałowy będzie prawdopodobnie najłatwiejszą gra dla Babos w tym turnieju. Miała nie mieć formy, miała być zagubiona na hali, a jednak ona gra prawdopodobnie najlepiej jak można zagrać w takich warunkach. Ponadto Babos gra swój najlepszy tenis zawsze na halowych turniejach. W tym roku wygrała turniej halowy w Budapeszcie (oglądałem wszystkie spotkania). Wczoraj skupiona Babos zagrała w taki sposób z Lucie Safarova, że tam nie ma sie czego przyczepić. To było perfecfo!. Jej serwis i ofensywna gra przy własnym podaniu jest fenomenalna. Te zagrania przy linii są wysokiej klasy. Dziś będzie miała wiele okazji na przełamanie serwisu rywalki. Będzie duzo gry w korcie przy serwisie Alison, a Timea Babos będzie w takich sytuacjach bezwzględna. Siła rażenia, regularność i pewność siebie to główne atuty, które dadzą szybkie i łatwe zwycięstwo dziś węgierskiej tenisistce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom