>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rome 09.05-15.05.2011

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Sharapova M. (Rus) - Stosur S. (Aus)

Typ:1
Kurs:1.50

Po długiej przerwie postanowiłem znowu wytypować coś z tenisa, zobaczymy jak wyjdzie miejmy nadzieje, że dobrze. Wybrałem od razu mecz finałowym bardzo mocno obsadzonego turnieju WTA Roma we Włoszech. W finale zmierzą się Maria Sharapova z Rosji i Samanta Stosur. Obydwie tenisistki są doskonale znane kibicą tenisa aczkolwiek bardziej utytułowana jest Rosjanka, która przykuwa uwagę widzów nie tylko dobrą grą ale również swoją nieprzeciętną urodą. Obydwie zawodniczki grają ostatnio bardzo dobrze dzięki czemu awansowały nieco w rankingu Rosjanka jest aktualnie na 8 miejscu zaś Stosur jedno oczko wyżej czyli na 7 pozycji. Moim zdaniem trudniejszą drogę do finału miała Rosjanka, która w meczu półfinałowym pokonała aktualną liderkę światowego rankingu Caroline Wozniacki i to bez straty seta co musi budzić respekt u rywalek. Stosur natomiast w meczu półfinałowym pokonała również bez straty seta Chinkę Na Li, która nie najlepiej czuje się na tej nawierzchni. Myślę, że Sharapova wygra to spotkanie bo jest w naprawdę wysokiej formie co pokazał mecz półfinałowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Maria Sharapova - Samantha Stosur
Takiego finału przed rozpoczęciem turnieju na pewno nikt się nie spodziewał ;)
W ćwierćfinałowych i półfinałowych meczach obie panie dały ładnie mi zarobić :grin: Oby teraz było podobnie ???? Gdy zobaczyłem wczoraj w nocy na telefonie kursy to myślałem, że przesadziłem z alkoholem ???? (a przecież lekko tylko podrinkowałem). Kurs mi się bardzo na Australijke spodobał, a mianowicie 2,4 na Stosur - spodziewałem się gdzieś jakoś około 1,8 ;) Wstałem rano i wiem czemu tak jest - w dotychczasowych bezpośrednich ich pojedynkach jest 7-0 dla Marii. Dzisiaj będzie okazja na pierwsze zwycięstwo Samanthy bo jest to clay, a żadne z poprzednich ich spotkań nie było grane na takiej nawierzchni ???? To że Australijka lubi grać na ziemi wszyscy wiedzą chociażby spoglądając na rok poprzedni, a u Rosjanki średniawo z tym, nie dochodzi do piłek ze &quot;ślizgiem&quot;. Nie powiem bo Sharapova poprawiła swoją grę na ziemi, ale wydaje się jakby traciła siły w tym turnieju bo z każdym meczem coraz ciężej przychodzi jej wygrywanie piłek po swoim podaniu ( 8 szans Azarenki i 9 szans Wozniacki na przełamanie serwisu).
Także 2,4 to dla mnie prezent od bukmachera :grin:
Myślę jeszcze dodatkowo nad Djokoviciem, ale to w innym temacie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Szarapova 1.50 ✅ - Stosur

Sam brakuje jednego elementu, no dwóch w spotkaniach z Marią. Ma bardzo słabiutki bekhend i bardzo słabą psychike w spotkaniach z rosjanką. Maria ma piekielny serwis, swietny for. i bekh. Posiada takze przewagę mentalną !

Oglądałem ich ostatni mecz na &quot;twardych&quot; i tam Sam została zniszczona i osmieszona swoją bezradnością ...

Sam, nie neguję jest w formie, na chwilę obecną posiada fantastyczne podanie z KIKIEM ( kto gra w tenisa wie jak to jest trudne do odbioru, gdzie piłka Ci wyskakuje w góre na korpus) i zabójczy &quot; młotkowy&quot; forhend, ale to rosjanka jest kompletniejszą zawodniczką i jak dla mnie ma mocniejsze nerwy.

W rosjance podaoba mi się jej wola walki, koncentracja i &quot;orgazmy&quot; które zakrzykują rywalki, Sam jest za spokojna...

hm, kursy identyczne na Szarape i Nadala...a ich wejscie szacuje na 70 % dla rosjanki i 40% na Rafy, wybieram rosjanke !


Andre@


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
70% dla Rosjanki grame po 1,55

60% dla Djokovica za 2,65 nie grane?

czy te 40% nie oznacza, ze 60 dla rywala?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
co z meczem Sharapovej? Odbedzie sie?
Pewnie że się odbędzie tylko kwestia kiedy :razz:
Nie no a tak poważnie to przestało padać i zaczęli zwijać &quot;plandekę&quot; a więc lada moment na kort wyjdą
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Andre: hm, kursy identyczne na Szarape i Nadala...a ich wejscie szacuje na 70 % dla rosjanki i 40% na Rafy, wybieram rosjanke !

Myslę że to zdanie jest logicznie zbudowane i nie potrzeba tu podwyzszonego toku : &quot;myslenia&quot;

--------------------------------

po czym piszesz :

70% dla Rosjanki grame po 1,55

60% dla Djokovica za 2,65 nie grane?

czy te 40% nie oznacza, ze 60 dla rywala?

zupełnie nie wiem o co chodzi w tym wpisie, szanuje Twoją wiedzę tenisową, twierdze że jest ogromna ! ale czasami niepotrzebnie zaczepiasz ludzi, ciągniesz za słówka i lekko prowokujesz, po co ?

bez urazy, miłego... pozdrawiam pa Roksano !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom