>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Rzym - 14.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 14.05.2018 - 20.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier 5
Pula nagród: $3,351,720
Oficjalna strona turnieju: http://www.internazionalibnlditalia.com/
Lista Startowa: http://www.internazionalibnlditalia.com/players_tournment/singolare-femminile/
Drabinka: http://www.internazionalibnlditalia.com/tabellone-singolare-femminile/
Plan gier: http://www.internazionalibnlditalia.com/orario-degli-allenamenti-oggi/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/wta-rome/
Zwycięzca singla 2017: Elina Switolina
Zwycięzcy debla 2017: Latisha Chan/Martina Hingis

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Stosur-Van Uytvanck 2 1,8 Fortuna ✅
Australijka w ogóle mnie nie przekonuje.Van Uytvanck przebrnęłą tutaj przez kwale,więc z mączką w Rzymie już obeznana.Stosur ze Stephens zagrała bardzo słabo,gdzie teoretycznie ta mączką w Madrycie powinna być nieco szybsza a więc bardziej pod nią,to co będzie w stolicy Włoch?
Vesnina-Siegemund 1 2,17 Fortuna ✅
Niemka ostatnio przeplata przegrane,krecze i wygrane a więc formy zbytnio nie ma.Vesnina ostatnio odpadła w pierwszym meczu w Madrycie,ale z Karolina Pliskovą w Hiszpanii odpaść to nie był wstyd,bo Czeszka grała tam naprawdę dobrze.Vesnina potrafi zagrać na poziomie a dodając do tego zawirowania kontuzjami w ostatnim czasie ze strony Siegemund,to nie widzę jej w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Schiavone win @4.05 Fortuna⛔ 2:1 Cibula
Wloszka nie grała tu rok temu, gdzie była szopa, bo nie dostała WC nawet nie wiem czy nie kosztem Sharapovej, ale generalnie mimo braku formy, gdzie ona ma szukać pozytywnych występów jak nie w Rzymie. Wolna mąka dodatkowo chroni przed byciem zabitym silowo, wiec makaronowa nie jest taka przekresowa. Na kim jak na kim, ale na Cibuli można szukać niespodzianek i uważam, że nie jest ona dość mocna na mące, żeby być taka faworytka, zwłaszcza ze nie gra swojego top tenisa. Co prawda dostawała oklepy od Garcii i Hercog, które dobrze grają mąkę, ale przy jej tendencji do wyrzucania oraz tym jak głupio oddaje własne podanie, liczę ze przy wsparciu publiki Francesca może dać radę, zwłaszcza ze swego rodzaju ma tu co do udowodnienia po zeszłorocznej akcji organizatorów i broni nie złoży.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Moim zdaniem, nic z tego nie bedzie. Schiavone zagrala od poczatku roku 5 meczow i wszystkie przegrala. Jej tensi to juz bardziej przypomina amatora. Jakos watpie by przez 2 miesiace ostro przygotowywala sie do French Open. Schiavone to juz tylko nazwisko, 37 lat na karku i nie widze by miala czego szukac w turnieju z serii Masters, ale powodzenia.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Siegemund @1.66 sts⛔
Collins @1.75 sts✅
Kuznecova-hercog over 2.5 seta @2.15 ⛔sts
Sakkari @3.63✅

Niemka jeśli chcę się odblokować to trafiła dobrze, bo ruska gra, bo i tak nie ma co robić, ale korty raczej nie faworyzuja jej stylu gry i jeśli Siegemund coś zagra to powinno wziąć w 2.
Amerykanka jak dla mnie fenomenalnie się pokazuje i Cirstea nie będąca w swojej optymalnej formie raczej nie da rady wybieganej Collins.
Tutaj szedłbym w zwycięstwo Hercog, ale nie wiem jak długi może grać solidnie i powinni zacząć zaliczać spadki jak znam życie, wiec myślę że Svieta poszuka tutaj co najmniej seta.
Tutaj lekko mnie dziwi ze Bertens przyjechała, bo może to Kvitova w Madrycie ledwo żyła konfycyjnie, ale Bertens juz w 3cim secie tez nie była taka hej do przodu, a ona była ta biegająca znacznir wiecej w tamtym meczu. Mimo że w Madrycie zagrała fenomenalne zawody to tutaj liczę na potworke jak po Charlston i raczej pobranie wpisowego. Zwłaszcza że zaraz RG, a lepiej próbować tam niż tu się wystrzelać. Z resztą Greczynka poszuka tutaj &#39;zemsty&#39; i liczę ze ma większą motywację żeby wygrać z Kiki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
I 477

imperator88

Użytkownik
Vekic-Keys 2 1,6 Fortuna ✅
Amerykanka nie popisała się ostatnio w Madrycie i Stuttgarcie,więc tutaj przynajmniej te 2 mecze powinna wygrać.Vekic odprawiła Suarez Navarro i o drugą niespodziankę będzie jej bardzo ciężko.Jeśli chodzi o gre wiadomo,Keys miażdży rywalkę,pytanie tylko czy głowa pójdzie za ręką.Po takim kursie warto zagrać,nawet,iż wiadomo,że Keys i Stephens poza Ameryką grają słabo.
Kiczenok/Rodionova-Adamczak/Kiczenok 2 2,01 Fortuna ???? żenada przy 11-11 w STB smeczować w pół siatki
Adamczak z Kiczenok ostatnie 4 mecze to 4 porażki (w tym po sbt z jutrzejszymi rywalkami).Głód zwycięstwa zatem spory po stronie mojego typu a,że potrafiły w tym sezonie grać już Makarovą i Vesniną to potencjał jakiś jest.Rodionova z Kiczenok ostatnio bez szału,czasem wygrana,czasem porażka i widzę w tej nieregularności szanse ich rywalek.Dodając do tego zacięty mecz na amerykańskiej mączce pomiędzy nimi,upatruje tutaj szanse po stronie Adamczak/Kiczenok.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Panowie jak tam widzicie jutro te mecze Halep z Osaka na Osake i Pliskova z Sakkari ktoś oglądał mecze tych dwóch tenisistek.Czy uważacie że tutaj będa jakieś niespodzianki? Bo kursiwa piekne ????
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Kuznetsova-Kontaveit
Kuznetsova poki co na cegle odhaczyla tylko mecze w Stambule i Madrycie i szalu nie zrobila, ale tutaj moze byc zwrot o 180 stopni. Powiedzmy sobie szczerze ze Kuznetsova jest wybitna zawodniczka i triumfatorka French Open. Zreszta rekord na paryskich kortach ma swietny.
Svetlana nawet jak jej nie ma to jak przychodzi French Open to wyskakuje z dobra gra. Jesli tak ma byc po raz kolejny to wypadaloby zagrac jeden dobry turniej (oczywiscie z tych renomowanych) przed French Open. Zostaje zatem tylko Rzym. Kontaveit ostatnio jest na topie, ale tutaj wlasnie moze nastapic zwrot w dyspozycji Kuznetsovej, ktorego po cichu oczekuje.
W wersji bezpieczniejszej ewentualnie Kuznetsova z hc setowym w zakladzie kombinowanym.
Z całym szacunkiem, ale nie zgodzę się z tym co napisałeś, fakt Kuznetsova na mączce kiedyś wymiatała, ale mamy inne czasy, jest coraz starsza, ma problemy ze skupieniem się, proste błędy i ostatnie mecze Ruskiej to katastrofa.. Dzisiaj mecz z Hercog przyprawiał o ból oczu, która nie wyrzuci i ta popelniająca więcej błędów przegrała. Natomiast Kontaveit jest na fali, ostatnie tygodnie to przegrane z Kvitova(triumfatorka Madrytu) i Pliskova(triumfatorka Stuttgartu). Estonka tutaj nie będzie kalkulować, że za dwa tygodnie Roland Garros tylko będzie chciała ugrać jak najwięcej w Rzymie, jest w formie, gra mądrze przedewszystkim i serwis pracuje na wysokim poziomie, czego nie można powiedzieć o Kuzniecovej. Dodałbym Kontaveit do jakiegoś dubla, ze Stephens na przykład. Zyczę powodzenia.

Dodam, że drabinka sprzyja Kontaveit, może finał? Kto wie
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Pytanie do oglądających spotkanie Osaki z Azarenka:
Osaka zagrała tak dobrze czy Azarenka słabo?
Kursy na Japonkę wysokie, dlatego wole upewnić się jak prezentowały się obie zawodniki.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Pytanie do oglądających spotkanie Osaki z Azarenka:
Osaka zagrała tak dobrze czy Azarenka słabo?
Kursy na Japonkę wysokie, dlatego wole upewnić się jak prezentowały się obie zawodniki.
Panie mamy XXI wiek, to dosłownie sekunda szukania..
i sam możesz ocenić.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
A Panowie jak tam widzicie jutro te mecze Halep z Osaka na Osake i Pliskova z Sakkari ktoś oglądał mecze tych dwóch tenisistek.Czy uważacie że tutaj będa jakieś niespodzianki? Bo kursiwa piekne ????
Ja oglądałem Sakkari i jak pisałem w analizie, ona jest gdzie jest bo w zasadzie Bertens się połasiła na wpisowe. Nie mówię, że grala źle, ale powinna była domknać w 2, natomiast z Plicha będzie tak, że nie będzie tak łatwo połamać i jeśli będzie tak wyrzucać z backhandu jak wczoraj to raczej nie liczyłbym na jej zwycięstwo, zwłaszcza ze serwisu to ona zabójczego nie mam. Jakbym miał coś stawić to bliżej mi do Pliskovej w 2, ale jak dla mnie skip.
Stephens win @1.62 STS✅
Hsieh set @1.65 STS⛔
Venus win @1.65 STS✅

Stephens jak nie ogra Kanepi to nie wiem. Estonka powinna odpaść w 1 r,ale wylosowała jakiś narybek włoskiego challengera - ok,ale tutaj nie ma opcji na jej awans jest za gowniana.
Hsieh wg mnie grała z Sabalenka mecz o 3 rundę, bo Konta aktualnie gra mizerię,ale nie skreślam jej, aczkolwiek seta upuści raczej na luzie. Zwłaszcza że Brytyjka rączek nie jest hegemonem na mące.
Venus raczej teraz umiejętnie dobiera teren. Trzeba się rozgrzać przed RG, wiec Rzym to najlepsze miejsce. Jeśli zagra na swoim poziomie to wg mnie Vesnina nie powinna jej zablokować drogi do dalszej rundy,zwłaszcza ze Amerykanka raczej stara się umiejętnie wybierać zagrania z racji tego,że kondycyjnie to już nie to samo.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Panie ktoś oglądał Van Uytvanck? Bo gra z Wozniacka.Statystyki pokazuja ze potrafi trzymac serwis i jesli by sie to potwierdzilo to ma szanse.Wozniacka na instagramie spamuje ze wiecej chodzi po Rzymie z jej narzeczonym niz spedza czasu na korcie.Moze ktos sie wypowie i czy ta Van Uytvanck tak dobrze serwuje czy to rywalki tak bledy popelniaja ???? .
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
A Panie ktoś oglądał Van Uytvanck? Bo gra z Wozniacka.Statystyki pokazuja ze potrafi trzymac serwis i jesli by sie to potwierdzilo to ma szanse.Wozniacka na instagramie spamuje ze wiecej chodzi po Rzymie z jej narzeczonym niz spedza czasu na korcie.Moze ktos sie wypowie i czy ta Van Uytvanck tak dobrze serwuje czy to rywalki tak bledy popelniaja ???? .
Taka średniaczka, Caro jeśli się nie popłacze, że ludzie na trybunach oddychają cz coś to oklepie ją. Generalnie to w tym Rzymie trzeba bardziej sobie radzić po serwisie, a jeśli chodzi o return to ma dość ubogi wachlarz zagrań.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Kasatkina-Svitolina

Spotkanie dwoch bardzo dobrych zawodniczek, ale widzialbym wygrana Svitoliny. Ubiegloroczna triumfatorka z Rzymu stawia wszystko na Rzym po slabym wystepie w Madrycie. Svitolona jest jednak jedan z faworytek do koncowego triumfu na French Open i wydaje mi sie ze wyjdzie z tego meczu zwyciesko.
Halep-Keys &lt;tutaj bedzie zwrot&gt;
Halep w Madrycie srednio, a wrecz slabo jak na nia. Rok temu triumf turniejowy Rumunki w Madrycie i final przegrany Rzymie. Za duzo punktow do stracenia.Keys raz w Rzymie zagrala final, ale przy caloksztalcie osiagniecHalep w sezonie ceglanym to tak naprawde niewiele.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
przyznaje się drobne na Kuzie dzisiaj wtopiłem,ale Estonka mi się spodobała. Oglądałem mecz od połowy pierwszego seta i wyglądała bardzo regularnie. To ona prowadziła grę i dałą się złamać doświadczonej rywalce tylko raz w drugim secie. Dla mnie jutro zajedzie babcie regularnością. 1,7 w unibecie pobieram
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Kasatkina-Switolina 2 1,45 Fortuna ✅
Switolina w ostatnich 2 turniejach odpadała w drugich meczach a więc do trzech razy sztuka.Kasatkina zdecydowanie w zasięgu Ukrainki,Rosjanka może zagrać świetnie a może też gładko przegrać,zależy u niej o dnia.Liczę jednak na motywację ze strony Ukrainki,bo w końcu musi się rozegrać.Roland Garros za pasem.
Halep-Keys 1 1,30 Fortuna zwrot
Rumunka zmiotła z kortu Osakę,wątpie by Keys na mączce była w stanie jej zagrozić.Amerykanka bez większej formy po dwóch tie breakach awansowała z Vekic.Halep po przegranej z Pliskovą w Madrycie,widać żądna tryumfu.
Stephens-Garcia 1 2,01 Fortuna⛔ Stephens ????
Amerykanka może w końcu się rozkręci,Garcia to stan umysłu,który w każdej chwili może zawieść.Francuzka w ogóle mnie nie przekonuje z Babos grała bez rewelacji i wg mnie bardziej będzie chciała się pokazać w Paryżu aniżeli tutaj,zwłascza,że ostatnio w Madrycie wykręcła niezły wynik.Stephens głodna zwycięstw.
Ciekaw jestem Konty i Sakkari,myśle,że któraś z nich (lub obie) wygrają swoje spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ostapenko win @1.65 STS✅
Garcia win @1.75 STS✅
Svitolina win @1.45 STS✅
Kerber win @1.5 STS✅
Venus win @2.2 STS⛔
Gavrilova win @3.47 sts⛔

  • Ostapenko jak dla mnie dostając na mące taka Konte to ma formalność. Konta jest wg mnie za pasywna, żeby podjąć walkę.
  • Garcia jest chimeryczna, ale wolę grać dzbanów z polotem niz mentalne pipy. Stephens ledwo ograła ta smutna Kanepi, wiec myślę że Garcia zamknie to w 2.
  • Elina formalność
  • Kerber co prawda klasyczne mentalne gowno z Begu, ale to zawodniczka która wybitnie jej nie leży, zwłaszcza duże zamieszanie robiły te wysokie piłki, ale Sakkari tak grać raczej nie będzie, zwłaszcza ze precyzja nie była jej wielkim atutem w poprzednich meczach.
  • Venus grała jakby bez emocji. Wszystkie sety zaczynała od gleby i myślę, że wyciągnie wnioski i włoży trochę więcej życia w grę, bo prawda jest taka ze mogła zamknąć w 2 na luzie, nie ujmując nic Ruskiej bo grała ładnie, ale wyczuwalna różnica umiejętności. Babcia Williams co prawda więcej rusza oczami niż nogami, ale myślę że będzie chciała jeszcze pograć w Rzymie.
  • Daria coś ma z tym Rzymem i szacunek za walkę w 3 secie z Muguruza. Myślę, że jest nie wygodna dla Sharapovej zwłaszcza, że Ruska tez nie będzie wybitnie zapylać po korcie, wiec przy solidnym serwie może nawet ograć ja w 2. Jeśli będzie dobrze dobierać uderzenia i szukać kątów, a nie przebijać na środek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Kerber A. - Sakkari M. win2 @ 2.60 ⛔
Trzydziestoletnia JUŻ Niemka zmierzy się z Grecką młodości,... i co my to mamy.
Angi w jakiej jest obecnie formie wszyscy wiemy, jest jak żagiel który szuka wiatru, ale czy ten mecz nim będzie - wątpię. Buki faworyzują Angi, ale już jej notowania lecą w dół. Ten mecz można śmiało zaliczyć do trudnych, bo Angi zawsze to = walka, tak było, widać w grze Niemki, że ten ogień wygasł i dlatego proponuje pograć w stronę Greczynki. ja zagrałem 100 na Greczynkę, Nishikoriego, szalonego Włocha i na Halep. - życzę powodzonka
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kerber co prawda klasyczne mentalne gowno z Begu, ale to zawodniczka która wybitnie jej nie leży, zwłaszcza duże zamieszanie robiły te wysokie piłki, ale Sakkari tak grać raczej nie będzie, zwłaszcza ze precyzja nie była jej wielkim atutem w poprzednich meczach.
Ja idę w strone Sakkari. Widać że nie oglądałeś jej meczy . Kerber grała słabo ale idziesz w jej stronę? Powodzenia
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja idę w strone Sakkari. Widać że nie oglądałeś jej meczy . Kerber grała słabo ale idziesz w jej stronę? Powodzenia
Od jej poprzednich turniejów widać znaczącą poprawę, że oddawała przełamania to urok WTA, ale od razu łamała znowu(średnio raz na 2bp) i jak pisałem taktyka begu jej robiła problemy, zwłaszcza ze jest wyższa od Kerber, a jak Sakkari grać tak nie będzie, bo to trzeba czuć solidnie piłkę i widać też, że brak jej ogrania i w kluczowym momencie może zchokować. Poza tym Kerber będzie jej puszczać nisko na backhand i będzie wyrzucać.
Ps/ oglądałem mecze obu pań, jednak w przypadku Kerber ta wygrana z Begu, z którą h2h jej nigdy nie leżał i która odwalila ja chyba nawet rok czy 2 tez e Rzymie, świadczy ze jest bardzo solidnie przygotowana by tu walczyć, a Sakkari trenowała w Rzymie juz tydzień czy 2 przed turniejem i ograła wypompowana Bertens w 3 i Pliskova, która po prostu nigdy nie będzie super biegac po korcie i nawet ma problemy się ślizgac przez wzrost, zobaczymy ale ja bym nie skreślał Angeli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom