>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Rzym - 14.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
T 1,9K

telich

Użytkownik
Halep - Svitolina 1,66 Fortuna
Według mnie Halep wczoraj nie grała źle, nie potrafiła utrzymać podania, ale wygrała według mnie pewnie. Przed wczorajszym meczem pisaliście na forum, że Halep jest mocna w bardzo dobrej dyspozycji itd. Dziś już wszyscy piszecie co innego. Przypomnę tylko, pierwszy set w Rzymie Svotoliny w meczu z Kasatkiną 0:6. Zawodniczka aspirująca do bycia liderem rankingu !!! Nawet jeśli Kasatkina miała rewelacyjne zagrania to zawsze jest 0:6. Wystarczy dziś, że Halep poprawi serwis i może spokojnie pyknąć Svitolinę, która też nie powala podaniem. Poza tym uważam, że jest jednak zdecydowana różnica pomiędzy Kontaveit i Szarapową, czyli półfinałowymi rywalkami dzisiejszych finalistek. Grając z Szarapową zawsze jest się w mocnej defensywie. Kontaveit jest może wschodzącą gwiazdą, ale Szarapowa mocno poprawiła grę od czasu powrotu na korty w ubiegłym roku. Oglądałem jej mecz z Bertens w Madrycie i wczoraj z Halep w Rzymie i jestem pod wrażeniem choć tej zawodniczki nie lubię. Poza tym Halep pokonała wczoraj Szarapową, a Svitolina do tej pory dostała 2 razy oklep co prawda na innej nawierzchni, ale w tych spotkaniach nie miała szans 6:2, 6:2 w Chinach i 6:1, 6:3 w Australii. Myślę, że Halep będzie zdeterminowana, aby zdobyć tytuł w Rzymie i zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę. Dlatego gram dziś zwycięstwo Rumunki. Napewno Rumunka potrafi grać dużo lepiej, nie pokazała pełni swoich możliwości do tej pory, jeśli będzie trzeba i wysoko postawi poprzeczkę Svitolina a wiem, że potrafi to Halep też wzniesie się na wyższy poziom. Wczoraj grała, tak żeby wygrać i wygrała pewnie. 2 i 3 set były pod jej kontrolą. Szarapowa siadła fizycznie a w konsekwencji jej zagrania były niedokładne, często waliła w siatkę, ale to wszystko wymusiła na niej Rumunka swoją grą, te niewymuszone błędy były konsekwencją akcji prowadzonych przez Rumunkę, najczęściej.
Z calym szacunkiem, ale stwierdzenie, ze wygrala pewnie, bedac tyle razy przelamana i dajac tyle szans na brejk to zbyt daleko idace stwierdzenie, po drugie piszesz, ze uwalila seta 0:6, no ok tylko, ze potem 2 zwyciestwa z fajnymi statystykami, jest takie cos, jak nakrecanie sie i lapanie formy i ogrania podczas turnieju, wg mnie Svitolina to ma, sam gram ze ugra seta, co jest dla mnie o wiele pewniejsze, niz czysty win Halep ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Halep vs Svitolina. Svito 2.28 fortuna . Simona by powalczyla jakby była zdrowa. Mecz z Sharapova ją wykończył i brakło sił. No i lekki uraz jakis zlapala . 6:0 6:3 . izi.
Jestem fanem Halep ale dzis przegra. Svito broni turnieju i go obroni. halep meczarnie z Sharapova ale dała radę. Na FO rok temu Svito mogla ja wyrzucic. Halep na Garrosie bedzie groźna ale dzis wg mnie nie podoła. Rumunka jest mniej stabilna emocjonalnie, gdy gra nie idzie to sie denerwuje, Svito natomiast gra swoje bez narzekań, bedzie to ciekawy mecz ale wg mnie Svito.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 25

request3

Użytkownik
Simona Halep - Elina Svitolina handicap 2 (+1,5 seta) 1.49 1xbet ✅✅✅
Statystyki za Svitoliną prawie 70 % pierwszego podania trochę mniej 2. Halep ledwo 50%. Łamała się że aż oczy bolały. Svitolina nie będzie się tak łamała jak z kwicząca Sharapova. H2H 3:2 dla Svitoliny z czego w jednym meczu tylko Halep wygrała 2:0 dawo temu w 2013 roku. Stosunek setów z 2017 roku to 7:3. To mówi samo za siebie.
Oglądając widać ogień w oczach Svitoliny. Wszystko przemawia za nią. Bezpiecznie daje 1 seta bo to finał i WTA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Wydaje mi sie ze wiekszość z was nie oglądała spotkań obydwu zawodniczek a tylko czyta forum + oglada statystyki... Czemu tak uderzacie w Svitoline?! Halep tak słąby serwis? Ale to jest WTA i łamać się będą i nie jest prawdą to ze Svitolina serwuje tak ze sie nie łami, bo łamie się czesto.
Dla mnie to Halep więcej biega, lepiej gra w obronie, gra mocniej i rozrzuca zawodniczki po korcie + ma większy wachlarz rozwiązań niż granie z kątowego returnu.
Aspektem na minus Svitoliny to także ze gorzej gra przy siatce, czesto nie dobiega do skrotów...
Dla mnie tutaj Halep bierze ten finał! @1.79 &amp; 1.59 pograne w 1xbet
Oglądamy, oglądamy. Jak będzie dzisiaj - nie wiadomo, okaże się dopiero po meczu, ale pisałem jedynie o tym turnieju porównując te dwie zawodniczki. Oglądałeś ich wczorajsze mecze? 4 niesamowite zawodniczki i w jednym meczu pogrom Svitoliny, a w drugim ciężki do oglądania mecz, gdzie w 1 secie był tylko jeden gem serwisowy wygrany przez Sharapową (wiadomo, później Halep powróciła z zaświatów jednak to i tak nie była ta Halep z formą). Sam wczoraj postawiłem na Halep i w trakcie oglądania meczu już szczerze zwątpiłem i stwierdziłem, że z taką formą kasa mi już przeleci koło nosa, no ale jednak... Nie wiadomo co się dzisiaj stanie, ale patrząc jedynie na obecną formę to Svitolina to bierze pod każdym względem, zagrywka lepiej funkcjonuje, broni tytuł, jest zdeterminowana i głodna zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Widzę że prawie wszyscy za Switoliną, sporo już zostało napisane o przesłankach które jasno i wyraźnie przemawiają za Ukrainką.
Od siebie dodam że nie bez znaczenia jest dziś czas rozgrywania tego pojedynku przez obie panie. Przecież Elina wczoraj skończyła grać około 13:30 w miarę szybko i gładko ogrywając Kontaveit po 75 minutach gry!
Oglądając mecz Simony widać było po niej że jest mocno zmęczona, grając 3 sety przeciwko Sharapovej, straciła sporo sił. Ponadto ich mecz trwał 150 minut a jego finał nastąpił po godzinie 21 ej, wątpię aby Halep się w 100% zregenerowała się do tego czasu a jeśli nawet, to raczej szybko dzisiaj się wypompuje z resztek sił i motywacji...
Podsumowując to co już było napisane, lepszy serwis, chłodniejsza głowa, większa regularność, ostatnie H2H, obrona punktów w tym turnieju i przdewszystkim motywacja
( a nawet uroda ) przemawiają za Svitoliną.
Svitolina -1.5 gema @ 2.43 ✅
Svitolina dw 2:0 @ 3.75 Unibet ✅
wynik 6:0 6:4 dla tej ładniejszej ;)
Edit; naprawdę łatwe pieniądze :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Widzę że prawie wszyscy za Switoliną, sporo już zostało napisane o przesłankach które jasno i wyraźnie przemawiają za Ukrainką.
Od siebie dodam tylko że bez znaczenia jest dziś czas rozgrywania tego pojedynku przez obie panie. Przecież Elina wczoraj skończyła grać około 13:30 w miarę szybko i gładko ogrywając Kontaveit po 75 minutach gry!
Oglądając mecz Simony widać było po niej że jest mocno zmęczona, grając 3 sety przeciwko Sharapovej, straciła sporo sił. Ponadto ich mecz trwał 150 minut a jego finał nastąpił po godzinie 21 ej, wątpię aby Halep się w 100% zregenerowała się do tego czasu a jeśli nawet, to raczej szybko dzisiaj się wypompuje z resztek sił i motywacji...
Podsumowując to co już było napisane, lepszy serwis, chłodniejsza głowa, większa regularność, ostatnie H2H, obrona punktów w tym turnieju i przdewszystkim motywacja
( a nawet uroda ) przemawiają za Svitoliną.
Svitolina -1.5 gema @ 2.43
Svitolina dw 2:0 @ 3.75 Unibet
Dokładnie - zgadzam się z Tobą w 100% ???? Już nie chodzi nawet tutaj o samo zmęczenie, bo Simona za bardzo się nie przemęczyła na tym turnieju, ale o samą dyspozycję i jakość gry na tym turnieju, a przede wszystkim jakość gry we wczorajszym dniu co przede wszystkim powinno obrazować dzień dzisiejszy.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Halep - Svitolina 1,66 Fortuna
Według mnie Halep wczoraj nie grała źle, nie potrafiła utrzymać podania, ale wygrała według mnie pewnie. Przed wczorajszym meczem pisaliście na forum, że Halep jest mocna w bardzo dobrej dyspozycji itd. Dziś już wszyscy piszecie co innego. Przypomnę tylko, pierwszy set w Rzymie Svotoliny w meczu z Kasatkiną 0:6. Zawodniczka aspirująca do bycia liderem rankingu !!! Nawet jeśli Kasatkina miała rewelacyjne zagrania to zawsze jest 0:6. Wystarczy dziś, że Halep poprawi serwis i może spokojnie pyknąć Svitolinę, która też nie powala podaniem. Poza tym uważam, że jest jednak zdecydowana różnica pomiędzy Kontaveit i Szarapową, czyli półfinałowymi rywalkami dzisiejszych finalistek. Grając z Szarapową zawsze jest się w mocnej defensywie. Kontaveit jest może wschodzącą gwiazdą, ale Szarapowa mocno poprawiła grę od czasu powrotu na korty w ubiegłym roku. Oglądałem jej mecz z Bertens w Madrycie i wczoraj z Halep w Rzymie i jestem pod wrażeniem choć tej zawodniczki nie lubię. Poza tym Halep pokonała wczoraj Szarapową, a Svitolina do tej pory dostała 2 razy oklep co prawda na innej nawierzchni, ale w tych spotkaniach nie miała szans 6:2, 6:2 w Chinach i 6:1, 6:3 w Australii. Myślę, że Halep będzie zdeterminowana, aby zdobyć tytuł w Rzymie i zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę. Dlatego gram dziś zwycięstwo Rumunki. Napewno Rumunka potrafi grać dużo lepiej, nie pokazała pełni swoich możliwości do tej pory, jeśli będzie trzeba i wysoko postawi poprzeczkę Svitolina a wiem, że potrafi to Halep też wzniesie się na wyższy poziom. Wczoraj grała, tak żeby wygrać i wygrała pewnie. 2 i 3 set były pod jej kontrolą. Szarapowa siadła fizycznie a w konsekwencji jej zagrania były niedokładne, często waliła w siatkę, ale to wszystko wymusiła na niej Rumunka swoją grą, te niewymuszone błędy były konsekwencją akcji prowadzonych przez Rumunkę, najczęściej.
To jest tenis. Nikt nie napisał, że Halep jest bez formy, tylko ze grała świetnie, a teraz przestała czy to z racji problemów z nogami czy z jakichkolwiek innych. Jak obie grają to wiadomo nie od dziś i nic się diametralnie nie odmieni. Praktycznie wszyscy tenisiści mają slabe drugie podanie, bo często jest ze się bije byle wprowadzić piłkę, jednak Halep pod tym względem jest niezwykle marna. Na tym to chyba polega analizowanie, że dzień przed finałem oglądam półfinał i wyciągam wnioski, zwłaszcza w tenisie, gdzie gra się zazwyczaj z dnia na dzień. Nie mowie ze Halep juz przegrała, ale jak ktoś stojący w miejscu może łamać ja ponad 3 razy na set to ciężko będzie jej z kimś kto może biegać do piłek.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Svitolina 2.12 parimatch ✅
Ja stawiam na Svitoline duza czesc swojego bankrollu, zwyczajnie uwazam, ze prezentuje sie duzo lepiej od nierownej Halep i jest faworytka do wygrania. Pomimo mojego typu uwazam, ze te wszystkie teksty o zmeczeniu mozna wyrzucic do kosza. Ile razy to sie slyszalo, ze jakas zawodniczka na pewno przegra, bo skonczyla mecz wczoraj pozna noca.. a potem gladko wygrywala. Fakt, to sa kobiety, ale to jest sport na najwyzszym kobiecym poziomie, one sa przygotowane do takich wyczynow. Zmeczenie to moze miec znaczenie u mezczyzn podczas Szlemow i kilku 5 setowek co 2 dni. Wtedy tak. Ale 1.5h mecz dla kobiet to nie jest argument, aby mowic, ze ktos bedzie zmeczony. Svitolina to wezmie.
2:0 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Svitolina serwuje nic nie lepiej od Halep, solidniejsza jedynka, a gorsza dwójka, Sharapova robiłaby to samo z jej sewisem co wczoraj robiła z serwisem Halep. Obie zagrały wczoraj dobrze, i trudno powiedzieć kto tu wygra, rok temu do momentu kontuzji Halep zdecydownie dominowała na korcie. O jej zmęczenie się w ogóle nie martwię, i jeśli ktoś myśli że to zaważy to jest naiwny, albo ogląda mecze tylko na livescorze. To jest cyborg do biegania, wystarczy sobie przypomnieć AO, najpierw maraton z Davis, a w następnej rundzie gładko rozjechała Osake, potem jeszcze w 1/2 maraton z Kerber i w finale dała radę przez 3 sety grać z Wozniacki.
Svitolina może to wygrać, bo ona lubi grać z takimi zawodniczkami, zdecydowanie gorzej jej się wiedzie z kimś kto ma kończące uderzenie i ją spycha głęboko zza końcową, wtedy ogranicza się w zasadzie tylko do obrony. Dzisiaj z Halep powinna być stroną dominującą, ale Halep spokojnie może to wybiegać, kort jest wolny, wczoraj wybierała seporo Marii, a Ukrainka bije zdecydowanie słabiej. Na mączce mają 1:1, dla mnie 50/50, ale jedno jest pewne, tu będzie wiele morderczych wymian i to sie szybko nie skończy.
o21,5 1,87 Unibet ⛔
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Ja jednak nadal uważam, iż lepszą zawodniczką jest Rumunka. Szanuje wasze typy ale z argumentami się nie zgadzam. Serwis jak kolega wyżej pisze na podobnym poziomie. Zmęczenie większe bo pograła godzinę dłużej i później ??? W dzisiejszym sporcie profesjonalnym zupełny bezsens. Może być zmęczenie szybsze organizmu przykład Pudzian w MMA wynikający z masy ciała. Tu jest chyba porównywalnie. Poza tym mecz kończył się przed 20 a nie 21. Przypominam sobie podobna sytuacja była w Madrycie z Thiemem. Wygrywał mecze nie koniecznie szybko i ładnie, dostosowywał się do poziomu przeciwnika. Jeżeli natomiast wynik był zagrożony momentalnie poprawiał serwis, a zagrania wchodziły w kort blisko linii. Ostatecznie wygrał turniej. Tutaj też Rumunka gra tak jak wymaga rywal i tyle. Wczoraj 2 i 3 set całkowicie pod kontrolą. Ostatnie gemy to bezsilność Marii i walenie w siatkę. Jej wczorajsze zmęczenie bardziej wynikało z gry Simony niż z meczu z Ostapenko. No i ostateczny argument - Svitolina uwaliła mi kilka dużych kuponów. Tak jak mówię 6:0 pierwszy set z Kasatkiną dla takiej zawodniczki jest to niedopuszczalne. Grały to zawodniczki z byłego ZSRR, mi to śmierdzi nie wiem czym, ale takie są fakty. Od stanu 0:2 Svitolina nie ugrała żadnego punktu, nie wygrała nawet jednej piłki, niezależnie czy podawała ona czy Kasatkina, zatem mówienie że ma lepszy serwis od Rumunki ??? Mecz będzie zacięty, myślę że dostarczy każdemu emocji, ale uważam że to buki mają rację faworyzując kursami Rumunkę bo jest lepsza, ale jak ktoś już to napisał Rumunka jeszcze meczu nie przegrała, ani nie wygrała.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Tylko też w meczu z Kasatkiną w 2-gim/3-cim gemie poślizgnęła się i upadła niewygodnie na nadgarstek i to też odbiło się od razu na grze, bardziej była zainteresowana jednak czy powinna grać dalej czy będzie trzeba kreczować, bo szlem
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Ja jednak nadal uważam, iż lepszą zawodniczką jest Rumunka. Szanuje wasze typy ale z argumentami się nie zgadzam. Serwis jak kolega wyżej pisze na podobnym poziomie. Zmęczenie większe bo pograła godzinę dłużej i później ??? W dzisiejszym sporcie profesjonalnym zupełny bezsens. Może być zmęczenie szybsze organizmu przykład Pudzian w MMA wynikający z masy ciała. Tu jest chyba porównywalnie. Poza tym mecz kończył się przed 20 a nie 21. Przypominam sobie podobna sytuacja była w Madrycie z Thiemem. Wygrywał mecze nie koniecznie szybko i ładnie, dostosowywał się do poziomu przeciwnika. Jeżeli natomiast wynik był zagrożony momentalnie poprawiał serwis, a zagrania wchodziły w kort blisko linii. Ostatecznie wygrał turniej. Tutaj też Rumunka gra tak jak wymaga rywal i tyle. Wczoraj 2 i 3 set całkowicie pod kontrolą. Ostatnie gemy to bezsilność Marii i walenie w siatkę. Jej wczorajsze zmęczenie bardziej wynikało z gry Simony niż z meczu z Ostapenko. No i ostateczny argument - Svitolina uwaliła mi kilka dużych kuponów. Tak jak mówię 6:0 pierwszy set z Kasatkiną dla takiej zawodniczki jest to niedopuszczalne. Grały to zawodniczki z byłego ZSRR, mi to śmierdzi nie wiem czym, ale takie są fakty. Od stanu 0:2 Svitolina nie ugrała żadnego punktu, nie wygrała nawet jednej piłki, niezależnie czy podawała ona czy Kasatkina, zatem mówienie że ma lepszy serwis od Rumunki ??? Mecz będzie zacięty, myślę że dostarczy każdemu emocji, ale uważam że to buki mają rację faworyzując kursami Rumunkę bo jest lepsza, ale jak ktoś już to napisał Rumunka jeszcze meczu nie przegrała, ani nie wygrała.
... i co tam ? masz jeszcze coś ciekawego do napisania na temat zmęczenia Rumunki?
czy może była całkiem świeżutka w 1 secie?
jedynie gdzie miałeś rację to pomyliłem się pisząc o której skończyły bo jednak po 20stej
A jak czytam że wczoraj Halep miała trzeci set pod kontrolą, to tłumaczę sobie to tylko jednym, niemogłeś widzieć tego meczu...
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
... i co tam ? masz jeszcze coś ciekawego do napisania na temat zmęczenia Rumunki?
czy może była całkiem świeżutka w 1 secie?
jedynie gdzie miałeś rację to pomyliłem się pisząc o której skończyły bo jednak po 20stej
A jak czytam że wczoraj Halep miała trzeci set pod kontrolą, to tłumaczę sobie to tylko jednym, niemogłeś widzieć tego meczu...
Nie chodzi mi o obrzucanie się błotem, to było moje spostrzeżenie, ok mieliście rację, ale dzisiejszy mecz to była jakaś patologia no i Svitolina zagrała naprawdę fajnie, ale i tak wiem że Halep potrafi dużo więcej, ale nie dziś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom