>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Rzym - 15.05-21.05.2017

Status
Zamknięty.
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Gavrilova-C.Garcia 1 @1.55
Akurat dzis zabraklo odwagi, aby zagrac na Gavrilova, ale naturlana koleja rzeczy typuje jutro wygrana Gavrilovej. Jest chemia miedzy Gavrilova z Rzymem. Zreszta juz wsominalem jak wspanialy turniej zagralu tutaj Gavriolva dwa lata temu, dochodzac do polfinalu. Gavrilova ma juz za soba kilka meczow od kwalifkacji, dzis pokonala bardzo trudna zawidniczke, ktora gral w finale rok temu, wiec uwazam ze powinna tez pokonac Caroline Garcie.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Witam, może mi ktoś polecić jakiś meczyk do dorzucenia do kuponu, ale mam możliwość postawienia kuponu tylko po godzienie 14, czyli zostaja zaledwie :
Kerber - Kontaveinta
Cibulkova-Makarowa
Ostapenko- Muguruza
Niekoniecznie. Przecież godziny spotkań są umowne. Wiele spotkań zaczyna się z opóźnieniem nawet do godziny półtorej jeśli chodzi o dzień dzisiejszy. Może będziesz miał większy wybór ????

Gavrilova-C.Garcia 1 @1.55

Akurat dzis zabraklo odwagi, aby zagrac na Gavrilova, ale naturlana koleja rzeczy typuje jutro wygrana Gavrilovej. Jest chemia miedzy Gavrilova z Rzymem. Zreszta juz wsominalem jak wspanialy turniej zagralu tutaj Gavriolva dwa lata temu, dochodzac do polfinalu. Gavrilova ma juz za soba kilka meczow od kwalifkacji, dzis pokonala bardzo trudna zawidniczke, ktora gral w finale rok temu, wiec uwazam ze powinna tez pokonac Caroline Garcie.
Zgadzam się z typem.
Oglądałem mecz Garica-Vekic i naprawdę Dona Vekic nic ciekawego nie grała, a mogła odprawić z turnieju Garcie. Dwa ostatnie spotkania między paniami kończyły się po 2:0 dla Gavrilovej i to z zeszlego roku. Też idę w stronę Darii ????
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Georges @1,92 Unibet dobry mecz z Mladenovic kilka naprawdę fajnych winnerow. Z Jankovic która ospale porusza się po korcie powinna zrobić bez straty seta.
 
K 8

kenti

Użytkownik
Powiecie ze Kontaveit zagrala swietny mecz, ale to co robi Kerber w ostatnich meczach to jest jakis zart? Numer 1 WTA? Prosze... Zycze jej zeby odpadla w 1 rudzie Garrosa I pozegnala sie z 1dynka.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na dzis juz malo meczy ale jak miallbym zaryzykowac to poszedl bym w Makarova ze wygra 1.9 Sportingbull 2:1 z przebijaka, metr piecdziesiat wzrostu Cibulkova i Ostapenko 2.0 Sportingbull- 1:2 mloda gniewnA Z grajaca swoj najgorszy tenis w zyciu Muguruzą.
Makarova zlala Vinci gladko 2:0, jest to leworeczna tenisistka mocno grajaca. Nie pojdzie z Cibulkova na przebijanie a Cibulkova lubi poprzebijac sobie. Mecze CIbulkovej trudno ogladac, jak nie ma dnia to nie potrafi pilki przebic na druga strone. Dzis z mocnie grajaca zawodniczka o lepszych warunkach fuzycznych mysle ze zbierze lanie jak wloszka..
Ostapenko ma tutaj strate jesli chodzi o warunki fizyczne, ale Muguruza gra kaszane ze glowa boli. Mecz 50 na 50 wiec ide w Ostapenko. Muguruza po wygranej we French Open opuscila sie bardzo, nie wiem moze w koncu z kims sie przespala i do dzis ja boli glowa , cos gadala ze we French Open byla jeszcze dziewica a po French open chyba je stracila i sie nie spodobalo ( moze z organizatorem turnieju na Roland Garros - to by tlumaczylo tytul i ogranie Sereny ;) ) ale to tylko teorie spiskowe.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ostapenko - Muguruza 2 @1,81

Fakt, Muguruza obniżyła loty, jednak mimo słabej formy nadal potrafi grać niezły tenis, jak chociażby w Indian Wells gdzie ograła Svitoline i powalczyła z Karoliną Pliskovą.

Hiszpanka miała problemy zdrowotne, które uniemożliwiły jej porządne przygotowanie do sezonu. Narzekała na ból w kolanie, w udzie. Potencjał jest jednak w niej ogromny, jeśli tylko złapie dobry rytm, Ostapenko nie będzie miała wiele do powiedzenia.

Jelena przeszła kwalifikacje, jednak strata seta z wiekową Brianti chluby nie przynosi. Ostapenko czasami traci głowę na korcie, ponoszą ją emocje. Często zawodzi ją podanie. Panie grały ze sobą przed rokiem w Rzymie, gdzie gładko wygrała Muguruza. Garbine broni punktów za półfinał, choć przed ubiegłorocznym występem na kortach Foro Italico również nic nie zwiastowało sukcesu (przed turniejem przegrała z Begu).

Kurs naprawdę dobry, Muguruza w końcu odpali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Pliskova zlapala rytm warto ja pograc jutro z Bacshinsky wg mnie po kursie 1.8. Oraz Lucic Baroni powinna ograc Kontaveit. Kolejny ciekawy mecz to wygrana Kiki nad makarova po 1.8.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Makarova E. - Bertens K.(-2,5) 2 @ 1.73 WH ✅


Grały ze sobą 2 razy. Ostatni raz w zeszłym tygodniu w Madrycie. Wygrała Bartens 6/1, 7/6(4). Wcześnie miały okazję zagrać w ramach Fed Cup 2016, również w 2 setach wygrała Holenderka 6/3, 6/4.

Bartens ma fantastyczny bilans z zawodniczkami leworęcznymi 26-8. W zeszłym roku zaliczyła bardzo udany sezon na kortach ziemnych, szczególnie wrażenie robi półfinał Roland Garros. Ona lubi grać na ziemi. Z drugiej strony Makarowa, która w mojej opinii woli szybsze nawierzchnie.

Więcej nie pisze, bo szkoda czasu - za chwilę powinny zacząć.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Goerges-Muguruza B. 2 @1.52
Bedzie krotko bo mecz za niedlugo a analiza z telefonu wyjatkowo. Muguruza dobry mecz w koncu zagrala. Wiadomo ze punty w Rzymie i na French Open teraz wyjatkowo wazne dla niej. Jesli wczoraj sie udalo to wydaje mi sie ze pojdzie teraz z gorki.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Bacsinszky - Karolina Pliskova 1 @1,85

Bacsinszky gra ostatnio coraz lepiej, mączka to jej ulubiona nawierzchnia. Pokonała bez straty seta Babos i Strycovą. Pliskova gra w kratkę, porażki z Giorgi i Sevastovą, tutaj ograła gładko Davis, jednak nie przywiązywałbym dużej wagi do tego meczu, Amerykanka zagrała słabiutko. Czeszka na kortach Foro Italico nie grała dobrze, IV runda to jej najlepszy wynik.

Nawierzchnia jest bardzo wolna, piłka odbija się nierówno, Karolina zdecydowanie woli hard, tutaj może mieć spore problemy z timingiem. Timea będzie walczyć, przebijać, zmieniać tempo, a Pliskova będzie popełniać niewymuszone.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Svitolina Elina vs Barthel Mona @2.45 Unibet
Na dziś ode mnie typ na Barthel , od jakiegoś czasu trafiła z formą , wygrała w Pradze i tutaj też już rozegrała 4 mecze , pokonując min. w dobrej formie Wang . Svitolina także ostatnio dobre wyniki ,wygrała turniej w Turcji , potem przegrana w 1 rundzie co chluby nie przynosi no i tutaj w Rzymie wygrana po nie łatwym meczu z Cornet . Oglądałem Monę w meczu z Wang i naprawdę robiła fajną robotę, niepokonana od 12 meczy, myślę , że dziś pociągnie serie. Łatwo nie będzie bo Svitolina w tym roku gra dobrze, a początek roku miała nawet powiedziałbym wyborny ale cegła to nie nawierzchnia twarda i z Bartel w takiej formie po takim kursie warto spróbować ????
bez analizy polecam jeszczę grać na Pliskovą ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Bacsinszky - Karolina Pliskova 1 @1,85
Bacsinszky gra ostatnio coraz lepiej, mączka to jej ulubiona nawierzchnia. Pokonała bez straty seta Babos i Strycovą. Pliskova gra w kratkę, porażki z Giorgi i Sevastovą, tutaj ograła gładko Davis, jednak nie przywiązywałbym dużej wagi do tego meczu, Amerykanka zagrała słabiutko. Czeszka na kortach Foro Italico nie grała dobrze, IV runda to jej najlepszy wynik.
Nawierzchnia jest bardzo wolna, piłka odbija się nierówno, Karolina zdecydowanie woli hard, tutaj może mieć spore problemy z timingiem. Timea będzie walczyć, przebijać, zmieniać tempo, a Pliskova będzie popełniać niewymuszone.
Mecz już za chwilę. Wystarczy że Pliskova będzie trzymała własne podanie, a Bacsinszky wreszcie się zatnie. Ofensywna gra będzie tutaj bardzo ważna, bo w innym wypadku Czeszka nie ma szans. Nie może dać się zepchnąć do defensywy. Szwajcarka gra dobrze na clayu, ale nie jest groźna na serwisie, kończącego uderzenia też nie posiada.
P.S.
IV runda? O ile mi dobrze wiadomo to w Rzymie gra się III rundę, a później jest ćwierćfinał.????
Po drugie Pliskova dwukrotnie odpadła w I rundzie (2015, 2016)
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Takie retoryczne kogo widzicie w 1/2w Rzymie???Ja osobiście Panią Halep,Bartens,Pliskova i Muguruze...zapraszam do lektury. Wta Rzym
 
H 430

hanii

Użytkownik
Z wyżej wymienionych widzę jedynie Pliskovą w półfinale...
Wątpie żeby wszystko siadło po niższych kursach tak jak napisałeś powyżej ;)
Svitolina E. - Pliskova Ka. 2 1,73 unibet
Po słabym starcie na clayu Karolina nabrała rozpędu gromiąc Davis i ustawiając w szeregu solidną Bascinski. Natomiast gra Svitoliny mnie totalnie nie przekonuje, nie wiem co się stało we wczorajszych setach z Barthel (2 x 6-0) może ktoś oglądał i się wypowie? Po pierwszym secie i meczu z Cornet stwierdzam, że Svitolina gra bez polotu co na Pliskova, która jest jednak o klasę lepszą tenisistką powinno być za mało. H2H na korzyść Karoliny oraz fakt, że tenisistka ma tendencje do rozkręcania się podczas turnieju przemawia na korzyść czeszki
 
owen930 414

owen930

Użytkownik
Po słabym starcie na clayu Karolina nabrała rozpędu gromiąc Davis i ustawiając w szeregu solidną Bascinski. Natomiast gra Svitoliny mnie totalnie nie przekonuje, nie wiem co się stało we wczorajszych setach z Barthel (2 x 6-0) może ktoś oglądał i się wypowie?
Nie wiem co te kobiety mają w głowie, ale Barthel po przegraniu paru gemów w drugim secie całkowicie się poddała. Nie było już u niej widać takiego zaangażowania, Svitolina wystarczyło że przebiła na drugą stronę, a Barthel albo siatka albo aut. W pewnym momencie miała nawet 5 podwójnych błędów z rzędu ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Venus vs Muguruza. Venus 1.85 totomix
Ide w Venus bo Muguruza slabo z Goerges wygladala. Venus solidna i silna. wg mnie ogra ja dzis na spokojnie.
1:2. Muguruza.
 
U 35

uku1982

Użytkownik
Nie wiem co te kobiety mają w głowie, ale Barthel po przegraniu paru gemów w drugim secie całkowicie się poddała. Nie było już u niej widać takiego zaangażowania, Svitolina wystarczyło że przebiła na drugą stronę, a Barthel albo siatka albo aut. W pewnym momencie miała nawet 5 podwójnych błędów z rzędu ????
Barthel chodzi jak zombie juz od 2 tygodni,zero zycia,nawet w wygranym turze z Kristyna,Svito wsadzila jej rower w dwoch ostatnich ale pierwszy set pokazuje jak jej daleko od tego co potrafi
Mugu to tragedia,kto oglada tenis ten wie,stracilem wczoraj kupe siana grajac na Venus i dalbym ja znowu,tu wiadomo ktos wygra ale moj bet no bet????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No i Svitolina ograla Halep. Lekkie zaskoczenie. Chyba Halep juz zmeczona tym wygrywaniem. Svitolina.. ale zaskoczyla..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom