>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Singapur - 21.10-28.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Singapur, Singapur
Data rozgrywania: 21.10.2018 - 28.10.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Finals
Pula nagród: $7,000,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.wtafinals.com/
Lista Startowa:
Drabinka: http://www.wtafinals.com/schedules-draws/singles-draws-and-standings
Plan gier: http://www.wtafinals.com/schedules-draws/order-of-play
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-finals-singapore/
Zwycięzca singla 2017: Caroline Wozniacki
Zwycięzcy debla 2017: Timea Babos/Andrea Sestini Hlavackova

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Wozniaki - Pliszkova Singapur⛔
Czeszka chyba nawet lepszy miala ten sezon, no ale w koncowce odpalila Karolajna tym zw. w Pekinie. Ba! moim skromnym zdaniem jest tu faworytka do zgarniecia puli.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Kursy Osaka-Stephens to jakieś nieporozumienie. Rozumiem, że Osaka miała znakomitą końcówkę sezonu, ale Stephens potrafi odpalić z formą i ta nawierzchnia w Singapurze, która jeśli dobrze pamiętam nie jest za szybka i bardziej pasuje do technicznych wymian. Dla mnie set dla Stephens bardziej opłacalny, niż win Osaki po śmiesznym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 388

lelit

Użytkownik
Kvitova pochwalila obecna powierzchnie bo jest szybsza niz zeszloroczna..
Zakladajac, ze wszystkie uczestniczki beda graly w swojej optymalnej formie, to Wozniacka bylaby bez szans. No, ale &quot;bohaterki&quot; sa zmeczone i na pewno tez czesciowo kontuzjowane.
Dla wielu z zawodniczek ten turniej to bardzo dobrze oplacona katorga.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-Ka.Pliskova 1 ⛔ &lt;wykorzystane bp Wozniacki 0/10 ! ... na przewagi wygrane chyba tylko 2 gemy w meczu... stad wynik jaki widac&gt;
Niby mialem skonczyc tylko typowanie sezonu w meskim tenisie na forum, ale az sie prosi tutaj o typ, moim zdaniem.
Wozniacki jest ubiegloroczna triumfatorka WTA Finals z Singapuru, wygrala najwieksza impreze przed tymi finalami czyli Pekin, co automastycznie czyni ja jedna z glownych faworytek.
Karolina Pliskova ten sezon juz ma slabszy. W tamtym roku Czeszka zostala przez pewien okres numerem 1 damskiego tenisa i wykrecila lepsze wyniki w szlemach niz z tym roku. Trzyma Czeszka dobry poziom, ale to chyba wciaz nie to. Pliskova triumfowala kilka tygodni temu w Tokio, ale jednak wygrac Tokio, a wygrac Pekin to roznica. Na moje oko spodziewam sie dobrego startu Łozniaki i taki typ bym polecil do kombinacji.
Tyle do napisania i po przyslowiowych &quot;lepkach&quot; ta analiza, bo jednak pisanie analizy po angielsku jest bardziej czasochlonne, a ze jest niedziela i mozna sie pobyczyc, to sprobuje jeszcze dodac jakis wlasny wklad do forum. Chyba nikt sie nie obrazi...
Kerber-Bertens 1 ⛔

Sprobujemy raz jeszcze. Dla Bertens to jest debiut w WTA Finals i bedzie tu presja. Z reguly zawodniczki debiutujace w tej imprezie duzo czesciej przegrywaja. Kerber odpoczywala, nie forsowala sie wynikami w Azji i ma duzo wiecej doswiadczenai z tej imprezy, takze licze na jej dobry start w turnieju.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Chyba można śmiało napisać, że pierwszy dzień finałów w Singapurze, to dzień wielkich niespodzianek. Jeszcze Svitolina, to może była jakaś nadzieja na wygranie, ale Caro przegrała 0:2 z żyrafą, to dla mnie wielkie zaskoczenie. Korty idealne dla zawodniczek które lubią przebijać, a tu SURPRISE
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Kerber - Bertens Singapur⛔
Dla mnie Kerber jest jedna z najbardziej stabilnych tenisistek, typowa mrowka robotnica. Raz w tym roku przegrala w 1. rundzie, tak to nie pozwala sobie na niespodzianki nie rzadko do cwiercfinalow i w gore. Moze byc drugie zaskoczenie po Wozniackiej, no ale chyba tylko wtedy, gdy Bertens wstrzyknie cos sobie w posladek.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Chyba można śmiało napisać, że pierwszy dzień finałów w Singapurze, to dzień wielkich niespodzianek. Jeszcze Svitolina, to może była jakaś nadzieja na wygranie, ale Caro przegrała 0:2 z żyrafą, to dla mnie wielkie zaskoczenie. Korty idealne dla zawodniczek które lubią przebijać, a tu SURPRISE
Svitolina grała rzetelnie i to wystarczyło, Kvitova się trzepała, strzały nie wchodziły w dużej ilości, widać,że nie jest w uderzeniu. Kvtova grała w Mastersie ostatnio 3 lata temu i ona się wypowiadała, że jest szybciej. Tylko czy ona pamięta jak było wcześniej? Myślę, że jest podobna szybkość nawierzchni.
Co do Woźniackiej to zagrała jak Kasatkina wczoraj do 1/4 w drugim secie. Gacie pełne, trzęsawka, siata, siata aut z forhendu. W drugim secie trochę lepiej, miała dwa breaki (15/40) na 5/5 i przegrała 4 piłki z rzędu.. Ogólnie mistrzowski poziom WTA w czystej postaci. Celt ją tłumaczył, że nie lubi grać na składanej z części nawierzchni (rok temu wygrała to lubiła?) . Radwańska podobno nie cierpi na takiej grać. Celt powiedział, że w drugiej części sezonu Karolina miała problemy zdrowotne. Nie chciał jednak zdradzić o co chodziło? Może być tak, że te problemy zdrowotne wrócą lub już wróciły. Trudno coś przewidzieć, jeśli nie wiemy o co chodzi? To gra w grupach i wygrywając jeden mecz w grupie, można wygrać Masters...
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Skupiamy się na Kerber ale trzeba też coś powiedzieć o Kiki. Z tego co dobrze pamiętam to jej 1 masters i sądzę że holenderka nie odda tak łatwo tego meczu. Tutaj czasem nawet 1 wygrany set może zadecydować w ogólnym rozrachunku o awansie a Kiki ma sezon marzenie i jest w stanie coś ugrać z Angie. Może jakiś overek 20,5 gema jest rozsądnym wyjściem na to spotkanie. Drugi mecz uważam że buki za bardzo biora za faworytke Osake. W ogóle się nie zdziwię jak Sloane wygra całego mastersa bo to w końcu WTA i wszystko jest możliwe. Czuję równiez jakiś overe i szczerze mówiąc jakieś handi dodatnie w stronę Stephens bądź dla odważnych nawet jej zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Nawierzchnia dosc wolna. Wczoraj undery asow w meczu wozniackiej i kvitovej weszly po kursach ok 2.40. Na dzis polecam under 1.5 asa kerber @1.46✅ 1xbet
Bertens pierwszy as @1.55✅ 1xbet
Kerber serwuje bardzo wolno. W ostatnich meczach 1as na spotkanie to byl max w jej wykonaniu. Dzis dochodzi wolniejsza nawierzchnia plus Bertens O sporym zasiegu.
Edit: Kerber 0 asow w 3 setowym pojedynku
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Czy ktoś mi powie jak wczoraj grała Caro? Widziałem tylko statystyki i szkoda tych niewykorzystanych szans na przełamanie. Zamierzam zagraj ja na win z Kvitova. Oglądałem wczoraj czeszke i chyba nie załapał formy na turniej. Masa niewymuszonych błędów i ogólnie Elina za bardzo nie podkrecila tempa a i tak ja gładko ograła.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Wozniacki vs Kvitova 1 -1.5 @ 2.6 unibet ⛔
Idę w stronę Caro. Na ten moment jest po prostu lepszą zawodniczką. Pierwszy mecz słabo weszła w mecz, ale myślę, że powalczy tutaj przeciwniczka na ten moment z niższej półki. Kvitova najlepsze lata ma za sobą, a tutaj bije byle gdzie. Svitolina z nią w czasie meczu nie zrobiła kompletnie nic tylko dawała piłki na drugą stronę. Spotkanie na bardzo niskim poziomie, jeżeli Svita tak sobie pogrywała, która na moje oko nie ma formy to Caro tym bardziej da radę, która może odpalić i wygrać jeszcze tego mastersa. Jak dla mnie Kvitova swoją grą bardzo słabo się prezentuje, a po drugiej stronie ściana więc trzeba celnie 5-6 trafić by skończyć akcje i tego nie widzę.
Pliskova vs Svitolina 1 - 1.5 @ unibet 2.85 ⛔
Już raz Panie grały w hali i skończyło się gwałtem ze strony Pliskovej. Wygląda tu dobrze, mocne uderzenia, pełen spokój do tego w hali czuje się jak ryba w wodzie. Z Caro świetna mocna gra od początku do końca, 0 Paniki i bardzo dobre uderzenią kończące. Do tego gra przy breakpointach widać, że psycholog wykonał robotę. Svitolina jest topową zawodniczką, ale w ostatnim czasie jakby podupadła i nie widzę jej tutaj. Widzę tutaj gładkie 2:0 jak 3 lata temu.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-Kvitova 1 ✅

4 mecze i 4 zwyciestwa underdogow. Ciekawy poczatek. Tutaj to praktycznie mecz o byc albo nie byc. Dla Wozniacki to tez bylaby duza strata punktowa w rankingu, gdyby pozeganala sie z turniejem w fazie grupowej. Mysle, ze bedzie lepiej. Woznaicki przeciez wygralw Pekinie i forma teoretcznie jest dobra. W tym pierwszy meczu nie wykorzystala zadnego z 10 break pointow w meczu, wiec zaowdniczka, ktora opiera swoja gre na returnie glownie wygrac nie mogla. Wozniacki wiele gemow przegrala na przewagi. Trzeba tez oddac Pliskovej, ze wybornie serwowala i grala bardzo dobrze.
Svitolina pokonal Kvitova, ale w moim odczuciu Kvitova pozostawila najslabsze wrazenie ze wszytskich tenisistek. Licze na ta wygrana Wozniacki i ze sie zabierze, bo nic jeszcze nie jest stracone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Wozniacki - Kvitova 1 @ 1,70 ✅
Witam. Zgadzam się z typem na Karolinę. Powinna a wręcz musi sobie dać radę z przyjaciółką. oglądsając obydwa spotkania nawet laik by zauważył różnice formy i dlatego nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu - POLECAM grać Dunkę.
a wczoraj tak coś mnie tknęło i ...:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Brawo za typ na Wozniacka, juz myslalem nawet, ze wygra Kvitova, ale wykonczyla sie sama, podobnie zreszta jak Pliskova. Kvitovej mi szkoda, bo grala lepsze pilki, no ale te bledy. Tak samo Czeszka, skonczyc tego smasha i wracamy do gry 5-5 w 3.secie bylo bardzo realne. Dzis gra bledow, co bedzie jutro?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom