>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Singapur - 21.10-28.10.2018

Status
Zamknięty.
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Stephens-Bertens 1 ✅

Jakos nie wierze w Bertens, ktora debiutuje na WTA Finals. Ok, zaliczyla Holenderka wygrana w 1-szym meczu z Kerber, ale Kerber swoja dobra dyspozycje chyba zakonczyla juz po na wygraniu Wimbledonu. Kerber w tym meczu nie potrafila nawet dobrze przebic pilki jakby mialy nie doleciec do siatki. Bertens na pewno lepiej serwowala, ale to nie jest tak, ze znakomicie, bo Kerber wiele pilek miala na rakiecie, a ladowaly w siatce badz w aucie. Bez returnu wygrac nie mozna.
Stephens mimo wszytsko zaskoczyla wygran w pierwszym meczu. Wciaz wydaje mi sie bardziej uniwersalna tenisistka. Wazny mecz, bo zwyciezczyni praktycznie klepnie sobie awans do polfinalow. Na moj gust wieksze szanse dawalbym tu Stephens, wiec tak sprobuje w jakims kombo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jutro Kerber Osaka to będzie mecz walki dlatego over 20,5 bądź 21,5 można pograć śmiało sądzę. Obie przegrały 1 mecze po 2-1 i obie zdają sobie sprawę że przegrana tutaj to jest katastrofa a nie widzi mi się żeby któraś gładko wygrała 2-0.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ciekawie będzie w czwartek, Kvitova małe szanse na awans, musi wygrać 2:0 I liczyć na wygraną Svitoliny z Wozniacką. Ukrainka w przypadku wygrania Petry ma pewny awans, a tak potrzebuje tylko seta do awansu, więc myślę, że nie będzie się spinała 100% mimo, iż sporo kasy do zgarnięcia za wygrany mecz. Myślę, że po pierwsze czas na pierwsze zwycięstwo Pliskovej nad Kvitova, która jest cieniem zawodniczki z początku sezonu i chyba szykuje się na finał Fed Cup i nie zrobi krzywdy swojej koleżance z Reprezentacji i pozwoli jej spokojnie awansować do półfinału. Typowanie meczu Dunki z Ukrainką będzie zależało od wyniki pojedynku Czeszek, myślę, że Svitolina zadowoli się tym setem i awansem i może odpuścić, ale podobnie może zrobić Wozniacka tracąc seta w przypadku wygrania Pliskovej, bo straci szansę na awans. Myślę że spokojnie można pograć win Pliskovej, a dla lubiących ryzyko dorzucić do tego Wozniacka.
Na jutro po fajnym kursie wygląda Kerber. Osace ewidentnie ta nawierzchnia nie leży, ze Stephens psychika ewidentnie siadła. Jest to mecz o awans i większe szanse daje bardziej doświadczonej Niemce.
W drugim spotkaniu widzę over gemowy. Stephens i Bertens wyglądają solidnie, Amerykanka wraca do wysokiej dyspozycji, ale Bertens w hali potrafi grać i nie odpuści, widzę tutaj wyrównany mecz i 3 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Na razie nie ma co kalkulować aż tak. Dziś z pewnością warto na Stephens, której te korty bardzo leżą. Bertens tak naprawdę wygrała dzięki &quot;uprzejmości&quot; Kerber,choć i tak miała problemy. Bertens drugi serwis ma słaby, to będzie wykorzystywane przez Amerykankę. Spodziewam sie łatwego zwycięstwa, a w drugim spotkaniu można spodziewać się wszystkiego i over gemowy Osaki z Kerber można grać. Obie grają nierówno i 3 sety bardzo możliwe.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kvitova - Pliskova 2 @ 1,80 ForBet 3/6 4/6 choć Kvitova mogła mieć 4/0 w drugim. Svitolinie wystarczy set tak jak wcześniej przewidywał kolega z forum.

Pliskova w zdecydowanie lepszej dyspozycji, nie miała miesięcznej przerwy jak Petra, odpoczywała w Moskwie:|, więc baterie naładowane (tylko ta łydka obandażowana). Myślę, że powinno być 0/2 w setach. Kvitova nie jest w uderzeniu, w 3 secie z Woźniacką oddychała rękawami. Grają o 10 i nie może Karolina kalkulować...
Woźniacka - Svitolina 2 @ 2,15 ForBet Było cieżko ale do przodu✅✅

Woźniacka gra średnio tutaj, pierwszy mecz słabiutko, kolano siada. Na jej tle Svitolina wygląda zdrowo, bardzo dobrze szybkościowo, będzie chciała się zrewanżować za poprzedni Masters. Według mnie nie będzie kalkulować i wygra. Do soboty będzie miała czas na wypoczynek
AKO 3,87
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Kerber vs Osaka 2 Etoto 1.86 ⛔ lub + 2,5 seta 2.40 ✅
Witam wszystkich. To mój pierwszy post i zarazem typ tutaj, choć czytam Was i zacząłem bardziej śledzić, interesować się i oglądać tenis (w miarę możliwości) od bodajże kwietnia i turnieju w Barcelonie, więc postanowiłem się w końcu również trochę po udzielać ????
Co do typu, myślę, że to będzie przede wszystkim pierwsze 3 setowe spotkanie między tymi Paniami. Obie swoje mecze przegrały co stawia je trochę pod ścianą i biorąc pod uwagę doświadczenie Kerber wydaje się powinna lepiej sobie w takim meczu poradzić i być pewniejsza w trudnych momentach niż przeciwniczka. Mimo wszystko skłaniam się bardziej ku Osace ze względu na to, że ostatnio grała więcej i odnosiła dobre rezultaty więc ta forma jest chyba można powiedzieć lepsza. Pierwsze koty za płoty i jeśli stres minął, głowa będzie funkcjonowała jak trzeba, ręka nie będzie drżeć i nabierze tego luzu jak podczas US Open to czuję, że dziś jej ofensywny styl będzie górą nad defensywną i solidną Kerber, choć chyba w nie swojej najwyższej dyspozycji. Mecz wszystko zweryfikuje ????
 
L 388

lelit

Użytkownik
Osaka miala klopoty z topspinem Stephens, nie miala recepty na wysoko odbijace sie pilki gdzie trudno byc agresywnym z za tylnej lini boiska. Rutynowana Kerber, o ile dalsza gra w turnieju ja jeszcze interesuje, moze ta taktyke powtorzyc.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kto jest wyzej przy wygranej 2-0 Kvitovej ? Ona bo bezposredni z Pliskova czy gemy licxa ???
Przy sporządzaniu końcowej tabeli bierze się w pierwszej kolejności pod uwagę liczbę wygranych spotkań. Jeżeli dwie zawodniczki mają tą samą liczbę wygranych spotkań, wtedy decyduje bezpośrednie spotkanie między nimi. Jeżeli trzy zawodniczki mają ten sam bilans spotkań, wtedy w pierwszej kolejności brany jest pod uwagą bilans setów (jeżeli dwie z trzech zawodniczek ma ten sam bilans setów, wtedy decyduje bezpośredni mecz między nimi), a na końcu bilans gemów (jeżeli trzy zawodniczki mają ten sam bilans spotkań i setów)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ogladajac wszystkie mecze w Singapurze, mialem dac pliskova z kvitova po 1.94 bo wyglada duzo lepiej. Dzis moje zdanie Troche uleglo zmianie. Uwazam Ze Kvitova przysporzy sporo problemów rywalce, ktora bedzie musiala zagrac dobrze w defensywie tak jak zrobily to Wozniacki i Switolina.
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Mocno loteryjne typy w tym turnieju. Praktycznie od początku mamy wyrównane spotkania i sporo &#39;niespodzianek&#39; (?). Dużo walki, dużo trzysetówek. Wydaje mi się, że Pliskova przeszła trochę obok 3-ego seta ze Svitoliną, odpuściła? Nie wiem, może jest pewna wygranej z koleżanką z reprezentacji. Jeżeli zagra na takim poziomie jak w drugim secie ostatniego spotkania z Ukrainką to nie ma wątpliwości, że weźmie to spotkanie. Kvitova uderza mocno, ale nie zawsze przenosi się to na punkty, popełnia sporo błędów, biegowo też wcale nie jest lepsza niż Karolina. Idę w młodszą z tej pary z delikatnym hc.
K. Pliskova -1.5gema @1.92 / Uni

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Svitolina - Wozniacki ugra seta Singapur✅
Ukraince potrzebny 1 set do szczescia, samym serwisem powinna wypracowac przewage i rozprowadzac polsko-dunska biegaczke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Decydujący mecz w grupie białej. 2:0 dla Woźniackiej i Svitolina wypada z turnieju. Trochę to drastyczne, tym bardziej, że wygrała już dwa mecze! Czy Dunkę na to stać? Myślę, że tak, potrafi się zmobilizować na najważniejsze mecze, 2:0 po 2.85 na Woźniacką można śmiało spróbować ????
⛔⛔
Było baardzo blisko :/
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja tam widzę dziś bardzo zaciętą walkę Osaki z Bertens.
Widać, że Japonka nie jest w zbyt optymalnej dyspozycji bo mecz z Kerber to było sporo jej błędów.
Ja zagram tutaj over gemowy over 20,5 gema

Ani jedna, ani druga tutaj nie odda łatwo tego meczu bo stawką jest awans dalej.
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Ba, ja chyba zagram odważniej. Psychika leży po stronie Holenderki, a ta szczególnie się przyda na otwarcie spotkania. W poprzednich dwóch meczach Japonki widzieliśmy, że pierwsze sety nie są jej domeną. Bertens by myśleć o awansie nie może kalkulować i po prostu musi wygrać ten mecz. Jest bardziej powtarzalna i nie podpala się tak szybko jak młoda Japonka. Typ gram delikatnie bo mecz z pewnością będzie wyrównany i będą decydować niuanse.
Kiki @2.07 / Uni
W Uni na ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom