>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Singapur - 22.10-29.10.2017 (MISTRZOSTWA WTA KOŃCZĄCE SEZON)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
BNP PARIBAS WTA FINALS
Miejsce: Singapore, Singapore
Data: 22.10.2017 - 29.10.2017
Rozmiar drabinki: S-8 D-8
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $7,000,000
Oficjalna strona: http://www.wtafinals.com/
Plan Gier: http://www.wtafinals.com/schedules-draws
Zestawienie kursów:
Uczestniczki (singiel):

  • Simona Haleb
  • Garbine Muguruza
  • Karolina Pliskova
  • Jelina Switolina
  • Venus Williams
  • Caroline Wozniacki
  • Jelena Ostapenko
  • Caroline Garcia

Uczestniczki (debel):
  • Martina Hingis, Yung-Jan Chun
  • Elena Vesnina, Ekaterina Makarova
  • Ashleigh Barty, Casey Dellacquya
  • Johanna Larsson, Kiki Bertens
  • Andrea Hlavackova, Timea Babos
  • Kveta Peschke, Anna-Lena Groenefeld
  • Yi-Fan Xu, Gabriela Dabrowski
  • Maria Jose Martinez Sanchez, Andreja Klepac

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Grupa Czerwona
Simona Halep (Rumunia, 1)
Elina Switolina (Ukraina, 4)
Karolina Woźniacka (Dania, 6)
Caroline Garcia (Francja, 8)
Grupa Biała
Garbine Muguruza (Hiszpania, 2)
Karolina Pliskova (Czechy, 3)
Venus Williams (USA, 5)
Jelena Ostapenko (Łotwa, 7)
Plan gier na pierwsze dwa dni Mistrzostw WTA 2017:
niedziela, 22 października
godz. 10:00: uroczyste otwarcie
godz. 11:00: Karolina Pliskova (Czechy, 3) - Venus Williams (USA, 5) 6:2 6:2
godz. 13:30: Garbine Muguruza (Hiszpania, 2) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 7) 6:3 6:4
poniedziałek, 23 października
godz. 13:30: Simona Halep (Rumunia, 1) - Caroline Garcia (Francja, 8)
następnie: Elina Switolina (Ukraina, 4) - Karolina Woźniacka (Dania, 6)
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Williams V. - Ostapenko J. 2 @ 2.14 eFortuna
Dzisiejsze mecze już pokazały w jakiej formie są zawodniczki ze ścisłej czołówki. Jak na razie fajerwerków nie ma.
Tak jak myślałem, że Venus będzie tutaj popychadłem i zawodniczką, która będzie miała najmniej do powiedzenia. Nie jest ona Federerm żeby przy takim wieku grać cały sezon na tak wysokim poziomie. Osiągnęła w tym sezonie bardzo dużo i zagrała wiele bardzo dobrych spotkań. W Singapurze widać jednak duży spadek formy. Pliskova wcale nie grała dzisiaj fenomenalnie albo w sposób, który byłby poza zasięgiem Williams. Venus po prostu już się nagrała w tym sezonie. Widać u niej zmęczenie, brak dokładności, chęć odpoczynku. Ani jeden aspekt jej gry nie działa tak jak powinien, albo jak działał do tej pory.
Ostapenko przegrała dzisiaj i ze sobą i ze swoim serwisem i z serwisem Muguruzy. Jej gra z końca kortu zrobiła jednak na mnie wrażenie. Winnerami przytłaczała Mugu i to straszliwie. Jeżeli Garbine nie mogła dochodzić do jej piłek to co dopiero Venus. Jelena potrafi oszukiwać kierunekiem gry, umie zagrać bardzo dokładną piłkę, ustawić sobie wymianę. Jest szybka i dobrze porusza się na korcie. Jak zawsze ma lekkie fochy, ale już potrafi z nich wychodzić. Dzisiaj było kilka przełamań powrotnych co również to potwierdza. Niewątpliwie ma mały problem z serwisem, a przynajmniej miała go dzisiaj.
Łotyszka będzie mogła zrobić duży krzywdy swoim returnem. Pokazała to dzisiaj, drugie podanie Venus będzie atakowane z pozytywnym skutkiem. Ponadto wygra to kondycyjnie. Venus nie porusza się już tak dobrze, robi dużo błędów, a przy mocnych zagraniach Jeleny będzie odgrywała po autach albo po siatce, bo nie nadąży do tych piłek.
Btw jutrzejsze spotkania są totalną loterią dla mnie. Także polecam ewentualny live. W ciemno szedłbym tylko w Halep, ale to też tylko intuicyjnie. Pliskova mnie również nie oczarowała dzisiaj, ale z Mugu może być rożnie...
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Svitolina vs Wozniacka @1.6 STS
Jak dla mnie Svitolinka przypieczetuje tutaj fenomenalny sezon, a Woźniacki na chwile obecna raczej nie ta forma, żeby jej przeszkodzić. O ile Ukrainka nie będzie na zbyt się podpalac po przełamaniach widzę tu jej zwycięstwo w 2 setach. No i jeszcze trzeba liczyć na to, że taśma nie będzie jej kasować jak chociazby na Us open, gdzie Keys uniknela bycia połamaną przed tb w 1 secie. Sądzę, że warto wziąć pod uwagę, że w tym roku 2 krotnie panie mierzyły się na korcie i Karolina przegrała oba te mecze. Jeśli młoda będzie umiejętnie budować punkty, a nie grać w pośpiechu jak to czasem ma w zwyczaju to nie widzę, żeby mogła przegrać.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Svitolina vs Wozniacka @1.6 STS
Jak dla mnie Svitolinka przypieczetuje tutaj fenomenalny sezon, a Woźniacki na chwile obecna raczej nie ta forma, żeby jej przeszkodzić. O ile Ukrainka nie będzie na zbyt się podpalac po przełamaniach widzę tu jej zwycięstwo w 2 setach. No i jeszcze trzeba liczyć na to, że taśma nie będzie jej kasować jak chociazby na Us open, gdzie Keys uniknela bycia połamaną przed tb w 1 secie. Sądzę, że warto wziąć pod uwagę, że w tym roku 2 krotnie panie mierzyły się na korcie i Karolina przegrała oba te mecze. Jeśli młoda będzie umiejętnie budować punkty, a nie grać w pośpiechu jak to czasem ma w zwyczaju to nie widzę, żeby mogła przegrać.
A ja uważam, że to jest 4 mecz na tym turnieju i właśnie w tym meczu upatruję wygraną doga. W końcu musi być bo widzę, że Halep dość łatwo się upora z Garcia, wczoraj łatwe zwycięstwa faworytek. Dzisiaj wygra Dunka ????
Svitolina wcale nie jest w jakieś super formie, podobnie jak Karolina, ale to jednak zawsze łatwiej bronić się bez formy że tak powiem. A do ataku Svitoliny bezbłędnego potrzebne jest rozegranie.
Dostała fajna drabinkę w Pekinie w postaci zmęczonej poprzednim turniejem Barty, Vesnina która zagrała fatalny mecz i przegrała w ćwierćfinale z Garcia. Jasne, jak ktoś spojrzy że wygrała z Barty i Vesnina po 2:0 to pomyśli, ze super. A trzeba poznać pełen kontekst tych spotkań. Tak jak pisałem. Druga sprawa: Ukrainka debiutuje, a Dunka Polskiego pochodzenia jednak już 3 turnieje WTA Finals ma rozegrane. Wiadomo, ostatni raz 3 lata temu, ale to zawsze zebrane doświadczenie. Na pewno na niekorzyść Caroline gra fakt, że 3 razy spotkała się ze Svitolina i 3 razy w czapę. Ale kto wie czy właśnie dzisiaj nie będzie przełamania? Dla mnie to taki mecz 55:45 dla Ukrainki, ale sądzę, że będzie to wyrownane spotkanie i koniec końców wygra Wozniacka :p
Wozniacki, Caroline @2.25
✅✅✅
Elegancko wchodzi. Tylko dwa oddane gemy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
W Singapurze nawierzchnia jest bardzo wolna, co według mnie bardziej na korzyść dla Wozniacki, jednak tak jak piszesz nie ta forma. Też się skłaniam ku Svitolinie i H2H tym bardziej mnie przekonuje do tego by grać w jej stronę. Uniwersalna zawodniczka, dobrze się porusza po korcie, może musi trochę uspokoić głowę, ale ogólnie to przyszły no 1.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja właśnie wyszedłem z zalozenia, że wolniejszy kort pomaga również Svitolinie, bo ona doskonale umie się bronić oraz przechodzić z obrony do ataku, wiec wolniejsza piłka daje ciut więcej czasu na reakcję, aczkolwiek pewnie kilka gemow zajmie jej wyczucie kortu
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
✅✅✅
Elegancko wchodzi. Tylko dwa oddane gemy ????
Bardzo mi się podobał argument, że dog musi wygrać - to jest sport, grunt że Ci siadło ????
Ciekawe jak dziś Venus, wcale się nie zdziwię, jeżeli dziś nagle odżyje i pozamiata. Z faworytki stała się dogiem wg kursów, to się nieczęsto zdaża w rozgrywkach tej rangi...nie chcę mi się wierzyć, że gładko to przegra. Niebawem wszystko będzie jasne.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Muguruza - Pliskova
Hmmm dzisiaj kusi zagrać znow na lekkiego doga, czyli Muguruze. Zajmę się meczem Pań, które w dość łatwy sposób wygrały swoje pierwsze mecze.
Tak jak wczoraj, tak dzisiaj odstrasza mnie trochę h2h, bo na tym poziomie u kobiet 6:2 h2h dla Pliskovej to sporo mówi, ale po serii porażek Hiszpanki z Czeszką w tym roku w końcu przyszło zwycięstwo w półfinale w Cincinnati. Może zmiana serii nastąpi? ????
W Azji w tym sezonie jedna i druga raczej nie błyszczała. Ale popatrzmy z kim odpadały.
Mugu z Ostapenko i Wozniacki, czyli oczywiście była faworytką tych spotkań, ale nie było wstydu że tak powiem przegrywając. Pliskova przegrała z Kerber, Barty i Cirstea. O ile z Barty porażkę można wytłumaczyć świetna forma w tamtym czasie Australijki, o tyle porażki z Kerber i Cirstea już mniej.
Tak powiem Wam szczerze, że co roku w WTA Finals to na nic zdają się wielkie analizy. Tu już koniec sezonu i tak naprawdę często gęsto wygrywa to, która zachowała najwięcej sił na koniec. No i Muguruza musi się zemścić za porażkę z zeszłego roku po wyrównanym boju wygrała wówczas Pliskova.
Vamos Mugu i po prostu takie przeczucie mam jak wczoraj z Wozniacki.
A co z tego będzie? Zobaczymy...
Muguruza, Garbine @2.00
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Venus Williams (USA, 5) – Jelena Ostapenko (Łotwa, 7) 7:5 6:7(3) 7:5
Karolina Pliskova (Czechy, 2) – Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) 6:2 6:2
Wczoraj awans zapewniła sobie Pliskova, która szybko rozprawiła się z Hiszpanką. Tym samym w białej grupie jest jedyną niepokonaną zawodniczką. Ostapenko po porażce z Venus nie ma już szans na awans.
Dzisiaj pojedynki w grupie czerwonej.
Już o 13.30 na kort wyjdzie druga rakieta rankingu WTA, Simona Halep, która rozegra swój mecz z Karoliną Woźniacki. Obie swoje pierwsze spotkania rozstrzygnęły dość szybko na swoją korzyść. W bezpośrednich pojedynkach 2-3 na niekorzyść Simony, z czego dwa ostatnie wygrywała Karolina. W tym spotkaniu za średnią stawkę postawiłbym na Simonę, której wyniki w ostatnim czasie na hardzie do mnie bardziej przemawiają. Także bardzo łatwe zwycięstwo nad Garcią i wzięcie rewanżu za finałową porażkę w Beijing nie pozostaje bez znaczenia.
Simona Halep 1.80 fortuna (Rumunka na kolanach, Karolina w doskonałej formie!)

W drugim, dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Elina Svitolina i Caroline Garcia, spróbuje delikatnie na Francuzkę. Carolina w ostatnich tygodniach rozgrywała naprawdę dobre zawody. Z Halep ugrała zaledwie 6 gemów, jednak przy wygranych 2 gemach Eliny w meczu z Wozniacki to i tak wypada lepiej. Garcia wygrywała w Beijing i Wuhan pokonując czołowe tenisistki czego nie można nie docenić. Halep, Cibulkova, Svitolina, Kvitova czy Kerber to rywalki pokonane tylko w ostatnich czterech tygodniach.
W ich ostatnim, bezpośrednim pojedynku rozgrywanym w wcześniej wspomnianym Beijing po trzy setowym, bardzo zaciętym meczu Svitolina zeszła z kortu pokonana 76 57 67. Dzisiaj także spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania, jednak nie aż tak jak trzy tygodnie temu. Przegrana definitywnie traci szanse na awans z tej grupy, dlatego stawka jest wysoka. Pieniądze do ugrania jeszcze większe.
Caroline Garcia 1.94 fortuna (zacięty mecz, dużo zwrotów akcji a Elina prowadziła już w 3 secie 5-3...)
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Tak, ma awans z pierwszego miejsca. O drugie powalczą Muguruza z Venus Villiams, w swoim bezpośrednim pojedynku. Czeszka zmierzy się w trzecim spotkaniu z Ostapenko, która po dwóch porażkach jest już bez szans na awans. Mimo to nie szukałbym tutaj niespodzianki, gdyż w tym turnieju za każdą wygraną są naprawdę duże pieniądze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tak, ma awans z pierwszego miejsca. O drugie powalczą Muguruza z Venus Villiams, w swoim bezpośrednim pojedynku. Czeszka zmierzy się w trzecim spotkaniu z Ostapenko, która po dwóch porażkach jest już bez szans na awans. Mimo to nie szukałbym tutaj niespodzianki, gdyż w tym turnieju za każdą wygraną są naprawdę duże pieniądze.
no wlasnie skoro za kazda wygrana sa duze pieniadze a to ostatnia szansa dla Ostapenki to ona bedzie bardziej zmotywowana tymi kwestiami finansowymi. Szkoda ze Pliskova nie musi ugrac seta to dawaloby wieksze pole manewru do typowania wysokich kursow typu 2/1 itp
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Pliskova przeszła obok meczu. Nie lubię takiego podejścia i zastanawiam się jak to odbije się na jej kolejnym spotkaniu, taki odpuszczenie i totalny luz, który był widoczny w dzisiejszym meczu. Drugi set to już dosłownie kpina, ilość błędów Czeszki jest niesamowita. Winnersy w całym spotkaniu 8-25 na niekorzyść Pliskovej...
Wygrywa Ostapenko, która żegna się z turniejem. soltysiao jak stawiałeś to od rana zarobiony ;)
Już niebawem spotkanie Muguruza z Venus Villiams, którego stawką jest bezpośredni awans do dalszej fazy turnieju. Kursy faworytkę widzą w Hiszpance, ja jednak skłaniałbym się bardziej ku Venus, jednak ten mecz typowo do oglądania niż obstawiania. Może jedynie na live. Kurs na Garbine zbyt niski (1.54 fortuna) a Venus może być nieco zmęczona poprzednim pojedynkiem z Ostapenko. Jak wiadomo, Amerykanka nie należy do najmłodszych zawodniczek i takie długie, trzy setowe pojedynki zostawiają już ślad tym bardziej kiedy i dzisiejsza rywalizacja miałaby zakończyć się podobnie w trzech setach.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Pliskova zdecydowała sie zachować siły na półfinał i trudno Jej sie dziwić choć wiadomo ze zawsze gdy ktoś przechodzi obok meczu to sie Go krytykuje ale jeżeli pokoze Jej to wygrać cały turniej to uzna ze było warto .. dugi półfinał typuje ze bedzie wyrównany mecz , na prawdę nie ma argumentów które by Decydowanie kazały grać na jedna czy druga .. moze zatem zagrać over 21 gemów ? Nie wydaje mi sie zeby któraś odpuściła nawet po pierwszym przegranym secie , obie potrafią solidnie przyłożyć choć robienie DF tez im sie zdarza .. ale jeden wyrównany set i te 7-6 czy 7-5 a potem juz nawet 3-6 ( przy TB w 1 secie ) albo 4-6 ( przy 7-5 w 1 secie ) da wygrany zakład .. nie widzę innego pomysłu na ten mecz
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
No i mamy wszystkie mecze w grupie białej rozegrane. Do półfinałów awansowała właśnie weteranka kortów Venus Villiams, która zgodnie z moim przypuszczeniem pokonała w dwóch setach Hiszpankę Muguruzę 75 64. Wcześniej awans z pierwszego miejsca zapewniła sobie Czeszka Karolina Pliskova, która dzisiaj &quot;oddała&quot; mecz Ostapenko 36 16.
Jutro na korcie zmierzą się:
Simona Halep - Elena Svitolina
Caroline Wozniacki - Caroline Garcia
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Z drugiej strony.. Venus gra tez niezle, ja bym nie wybieral, Venus dostanie znowu dzien odpoczynku a Woz ma sie starac z Garcia, ktora da z siebie wszystko do ostatniej kropli potu?
Taktycznie poprawna decyzja to bezczelne tankowanie w dwoch krotkich setach. Piotr to powinien przekazac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom