>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Singapur - 22.10-29.10.2017 (MISTRZOSTWA WTA KOŃCZĄCE SEZON)

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Sety się liczą czyli Wożniacka będzie przed Garcią a z Halep jeśli ta wygra 2-0 albo bezpośredni pojedynek albo gemy ale to chyba mało istotne bo tak czy tak będzie lepsza.Moim zdaniem to ona ma praktycznie pewne pierwsze miejsce w grupie. A ciekawostką jest jej bilans z Venus, siedem meczy i siedem porażek i tylko jeden set wygrany!, z Pliskovą ma dodatni bilans 5-3 ale na ostatnie 5 pojedynków 3 wygrała Pliskova łatwo 2-0. Wożniacka to dziewczyna z charakterem i moim zdaniem zagra na poważnie tak jak nie raz to już robiła w podobnych sytuacjach.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sety się liczą czyli Wożniacka będzie przed Garcią a z Halep jeśli ta wygra 2-0 albo bezpośredni pojedynek albo gemy ale to chyba mało istotne bo tak czy tak będzie lepsza.Moim zdaniem to ona ma praktycznie pewne pierwsze miejsce w grupie. A ciekawostką jest jej bilans z Venus, siedem meczy i siedem porażek i tylko jeden set wygrany!, z Pliskovą ma dodatni bilans 5-3 ale na ostatnie 5 pojedynków 3 wygrała Pliskova łatwo 2-0. Wożniacka to dziewczyna z charakterem i moim zdaniem zagra na poważnie tak jak nie raz to już robiła w podobnych sytuacjach.
ale bzdura , rok temu w grupie Kuza 5-4 byla przed Isia z 5-2. pytam kogos z pojeciem po raz drugi. jak to wyglada w przypadku Garcia wygrywa z Wozniacka to 1 Garcia 2 Wozniacka ale co jak Halep 2-0 do tego dojdzie ? wtedy 1.wozniacka 2 halep i 3 garcia ?
wozniacka i jej tatus z charakter ? kolejna brednia buehehe
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
ale bzdura , rok temu w grupie Kuza 5-4 byla przed Isia z 5-2. pytam kogos z pojeciem po raz drugi. jak to wyglada w przypadku Garcia wygrywa z Wozniacka to 1 Garcia 2 Wozniacka ale co jak Halep 2-0 do tego dojdzie ? wtedy 1.wozniacka 2 halep i 3 garcia ?
wozniacka i jej tatus z charakter ? kolejna brednia buehehe
Ignorant z Ciebie straszny dzieciaku,masz tutaj...
&quot;W obu grupach tenisistki rywalizują między sobą systemem każda z każdą, a do półfinału awansują dwie najlepsze zawodniczki z każdej grupy. Przy sporządzaniu końcowej tabeli bierze się w pierwszej kolejności pod uwagę liczbę wygranych spotkań. Jeżeli dwie zawodniczki mają tą samą liczbę wygranych spotkań, wtedy decyduje bezpośrednie spotkanie między nimi. Jeżeli trzy zawodniczki mają ten sam bilans spotkań, wtedy w pierwszej kolejności brany jest pod uwagą bilans setów (jeżeli dwie z trzech zawodniczek ma ten sam bilans setów, wtedy decyduje bezpośredni mecz między nimi), a na końcu bilans gemów (jeżeli trzy zawodniczki mają ten sam bilans spotkań i setów). Jeśli jedna z tenisistek zrezygnuje z gry (np. z powodu kontuzji) w trakcie trwania rozgrywek grupowych, to na jej miejsce, do tej samej grupy, wskakuje pierwsza rezerwowa zawodniczka, która rozpoczyna turniej z zerowym dorobkiem.&quot;
Sekunda szukania w wujku google a Ty jak zwykle robisz dym..W zeszłym roku Kuza wygrała bezpośredni pojedynek z Radwańską i nie było potrzeby patrzeć na sety i obie miały po dwa zwycięstwa a Pliskova i Mugu po jednym..Garcia może być tylko przed Wożniacka jak przegra Halep.Jak Halep wygra to nie ma możliwości żeby Garcia była przed Wożniacką. Wożniacka żeby miec pewne pierwsze miejsce musi wygrać a nawet jak nie wygra to i tak może mieć jeśli wygra Halep.Wożniacka żeby być druga w grupie musi przegrać z Garcią a Halep musi przegrac ze Svitoliną. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
i tego oczekiwalem, konkretow a nie jakis opisow prawie pewne wozniacka ambitna itp. dzieki
Garcia to łyka w takim razie, teraz ciekawe co tatus zadecyduje. moze 1 set graj na maxa a potem odpuszczamy ? 10.60 kusi
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
do tego 0-7 z Venus ma corcia wiec chyba probujemy ja ominac.
gramy na maxa 1 seta zeby wiedziec na co stac Garcie w razie jej przejscia a potem wajchujemy oszczedzajac sily i omijajac Venus ?
10,60 milenium hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ale przecież Karolina ma już pierwsze miejsce zapewnione. Nawet jak przegra 0-2 a Halep wygra 2:0 to w małej tabelce wyprzedzi obie, bo wygrała bezpośredni pojedynek z Halep.
Przepraszam w przypadku jak Halep jakimś cudem przegra to wtedy Karolina w razie porażki spada na 2 pozycję.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale przecież Karolina ma już pierwsze miejsce zapewnione. Nawet jak przegra 0-2 a Halep wygra 2:0 to w małej tabelce wyprzedzi obie, bo wygrała bezpośredni pojedynek z Halep.
Przepraszam w przypadku jak Halep jakimś cudem przegra to wtedy Karolina w razie porażki spada na 2 pozycję.
jakims cudem ? na ten cud masz 1.60 rozumiem ze grasz all in skoro porazka to mialby byc cud ?
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Zdziwie sie jak Svito teraz wygra, zostala tylko kaska i punkty. Ale halep juz robila nie raz w galoty w takiej sytuacji wiec 1.60 to nie wielka rewelka..
 
eco 388

eco

Użytkownik
No właśnie, teraz wszędzie leci kurs na Halep bo wszyscy Janusze tenisa, jak ja, zagrali właśnie Halep. A ten turniej jest specyficzny, z tego co pamiętam to często bywały takie cyrki, że wygrywała ta co już nie miała szans na awans, bo jednak te pieniądze za wygrany pojedynczy mecz są tu kosmiczne.
A powiedzcie jaką charakterystykę ma ta Svitolina. Zupełnie jej nie znam. Czy bardziej bombardierka czy cierpliwa? Mam wrażenie że Halep lepiej czuje się z wariatkami, a widzę że Svitolina wysoka więc mi na taką wygląda.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
A powiedzcie jaką charakterystykę ma ta Svitolina. Zupełnie jej nie znam. Czy bardziej bombardierka czy cierpliwa? Mam wrażenie że Halep lepiej czuje się z wariatkami, a widzę że Svitolina wysoka więc mi na taką wygląda.
Gra dobrze taktycznie, ale potrafi się zagotować, nastawiona ofensywnie, jednak w obronie też gra dobrze. Serwis przeciętny, ale Simonka też nim nie grzeszy, więc w tym meczu może być dużo przełamań. Wg mnie wiele wyższa forma Halep, zresztą nie ma się co za bardzo sugerować meczem z Wozniacki, bo Ukrainka też zebrała baty. Kierowałem się spotkaniem przeciwko Garcii, gdzie Svitolina przegrała po trzech, a Halep w dwóch wygrała. Na returnie większe zagrożenie moim zdaniem będzie stanowić Rumunka i tutaj jest zdecydowanie jej przewaga. Dodatkowo jest bardziej cierpliwa, od czasu do czasu zagra świetnie, ale raczej spodziewam się 3 setów.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Zdziwie sie jak Svito teraz wygra, zostala tylko kaska i punkty. Ale halep juz robila nie raz w galoty w takiej sytuacji wiec 1.60 to nie wielka rewelka..
Może przesadziłem, bardziej chodziło mi o odniesienie. W WTA akurat cudów nie ma tym bardziej w turnieju finałowym. Bardziej mi chodziło nie tyle o wygraną Svitoliny co korelację zdarzeń by Garcia mogła wejść dalej. Jak widać taka korelacja się zdarzyła.
Akurat nie odnosiłem się w tym wypadku konkretnie do spotkań ale bardziej do korelacji zdarzeń i nie do końca jasno się wyraziłem. Tym bardziej, ze w kobiecym tenisie nie jestem żadnym ekspertem.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Garcia C. - WIlliams V. 1 @ 1.78 eFortuna

Drugi turniejowy typ przeciwko Amerykance, bo niby ma wygrać przez to, że ma już 37 lat i jej się to należy? Nie.
Nie można zabierać tego Venus, że jest bardzo mocna psychicznie. Nie podłamuję się podczas pojedynczych przegranych punktów czy nawet gemów, tylko Francuzka również nie jest zawodniczką, która wali od razu focha i idzie do szatni, także tutaj są na równi. Muguruza sama przegrała swoje ostatnie spotkanie, a nie Venus go wygrała. Hiszpanka dwukrotnie po przełamaniach na początku pierwszego i drugiego seta oddała swoje gemy. Jakby myślała, że już jest na wygranej pozycji i trzeba tylko wprowadzić piłkę do gry i zaraz wygra.
Dużo będzie zależało w tym meczu od pierwszego podania Caroliny. Jeżeli będzie na poziomie 60/70% to daję jej duże szanse na wygranie tego meczu i to w dwóch setach. Venus przez swoje podwójne błędy i rotacyjne drugie podanie jest bardzo łatwa do przełamania, przede wszystkim, że Garcia lubi wchodzić na drugie podania zawodniczek.
Błędów popełniają podobną ilość, ale Garcia ma więcej winnerów. Sama mówi, że trzeba na tej wolnej nawierzchni znaleźć jakiś sposób na wygraną. W tym meczu również przewiduję dużą ilość UE, ale i więcej winnerów po stornie Francuzki. Williams nie porusza się tak jak Wozniacki, Switolina czy Halep. Caroline potrafi zagrać inteligentnie, dojść do siatki, zagrać skrót nie gra przez cały mecz ciągle tego samego i prostego do odczytania.
Liczę na to, że te podwójne błędy Williams i dość prosta strata serwisu zrobi tu największą szkodę dla niej. Garcia nie da się tak łatwo odłamać jak to robiła Mugu, która nic nie grała, albo Ostapenko, która nie miała serwisu. Poza tym Francuzka powinna częściej kończyć przy siatce po dobrym zagraniu. Garcia z Wozniacki pokazały świetne wymiany od prawej do lewej po kilka jak nie kilkanaście odbić. Williams nie jest w stanie tak się poruszać, będzie szukała szybszych rozwiązań, które będą kończyły się błędami.
Dodam jeszcze, że to Garcia jest już wygraną Azjatyckiej części sezonu. Może doda na swoje konto jeszcze jedno trofeum...
 
eco 388

eco

Użytkownik
Woźniacka imponuje formą. Mecz z Pliskovą na poziomie (obie) jakiego dawno nie widziałem (może dlatego że nie oglądam tenisa od 5 lat) . Pamiętam Woźniacką jako taką trochę prowincjonalną dziewkę, jak Jankovic, dziś jej zachowanie na korcie, mimika, gesty bardzo mi się podobają (i w ogóle wypiękniała)(ten w boksie to David Lee, oni są parą?). Gra cierpliwie, mądrze, atakuje kiedy trzeba, chociaż często w momentach gdy ma przewagę sytuacyjną w punkcie i oczekuje się, że powinna skończyć winnerem zdarza jej się podpalać i zagrać głupio, gdy gra spokojnie to wygrywa.
Wydaje się nie do ruszenia w tym turnieju. Można było myśleć że wygrała z Halep, która gra tragicznie, z Svitoliną która ma słaba głowę, ale dziś wygrała z Pliskovą, która w pierwszej części meczu grała rewelacyjnie.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Finał. H2H 7:0 na korzyść Venus i 12:1 w setach, ale tylko raz (2015) Woźniacka była faworytką (kurs 1.68) i właśnie wtedy ugrała seta (2-6 6-3 6-3). Teraz mamy kurs 1.6. Dla mnie sprawa jest jasna, Woźniacka nie do pokonania w tej formie. Ale coś jest na rzeczy, że wolała (?) zająć 2 miejsce i zagrać z Pliskovą w półfinale. Ciekaw jestem opinii ludzi, którzy są na bieżąco z kobiecym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom