>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Singapur - 22.10-29.10.2017 (MISTRZOSTWA WTA KOŃCZĄCE SEZON)

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
Tez bym chcial, zeby byla nie do pokonania, ladowalbym na maxa na nia ;) Niestety tak nie ma.. Moim zdaniem ogolnie nie ma co wymyslac i trzeba przyznac ze ogolnie tenisistka lepsza jest Venus.. W dobrej formie wydaja sie byc obie. Roznica na korzysc Woz moze byc jezeli Venus bedzie odczuwala skutki dzisiejszego spotkania. Ale to ostatni mecz sezonu dla nich i nie beda sie oszczedzac, jak cos boli to dwie tabletki i do boju..
Jeszcze jedna sprawa, ktora moze tu miec znaczenie to to, ze Woz moze miec za duzo szacunku dla Venus. Ona poznala sie z siostrami Williams w mlodym wieku i sa do dzisiaj w bardzo przyjacielskich stosunkach.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jeszcze jedna sprawa, ktora moze tu miec znaczenie to to, ze Woz moze miec za duzo szacunku dla Venus. Ona poznala sie z siostrami Williams w mlodym wieku i sa do dzisiaj w bardzo przyjacielskich stosunkach.
Ten argumenty mnie najbardziej przekonuje, walczą o tytuł na nieoficjalnych mistrzostwach świata i ma oddać jej mecz, bo ma do niej szacunek ???? Tutaj jest typowo 50/50, ale nawierzchnia jest mega wolna i bardziej bym się skłaniał ku Wozniacki, ale ona ma też odpały, tak jak choćby dzisiejszy TB z Pliskova.
Babeczek się nie gra, ten dział powinien zostać zablokowany ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Ten argumenty mnie najbardziej przekonuje, walczą o tytuł na nieoficjalnych mistrzostwach świata i ma oddać jej mecz, bo ma do niej szacunek ???? Tutaj jest typowo 50/50, ale nawierzchnia jest mega wolna i bardziej bym się skłaniał ku Wozniacki, ale ona ma też odpały, tak jak choćby dzisiejszy TB z Pliskova.
Babeczek się nie gra, ten dział powinien zostać zablokowany ????
Nie mowie, ze odda mecz, ale ma 0-7 z Venus i 1-11 z Serena cos tu jest nie tak troche? Nie mowie, ze to jest przyczynia ale, ze moze przyjazn ma tez wplyw. Woz musi zawsze zostawic wiecej energii na korcie, wiec musi byc zmotywowana.
Nie przesadzajmy z ta nawierzchnia, to jest ciagle kort twardy a nie clay, szybkosc zblizona do Miami..
Ogolnie Woz powinna chyba to wymeczyc jezeli bedzie trzymala dlugie wymiany, ale to jest tylko gdybanie..
 
eco 388

eco

Użytkownik
Oczywiście, że będzie trzymać długie wymiany, robi to cały turniej.
kursy na Venus w tych 7 meczach z Woźniacką:
(2007-2008) 1.24 1.05 1.08 1.33
(2014-2015) 1.69 2.36 1.81
dziś 1.59
Dla mnie wniosek jest prosty.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Oczywiście, że będzie trzymać długie wymiany, robi to cały turniej.
kursy na Venus w tych 7 meczach z Woźniacką:
(2007-2008) 1.24 1.05 1.08 1.33
(2014-2015) 1.69 2.36 1.81
dziś 1.59
Dla mnie wniosek jest prosty.
no jaki jest wniosek ? co sobie uroiłeś ?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Venus vs Wozniacki. Venus 2.5 Fortuna
2:0 Caro. Karo byla lepsza dzis.

Jako,ze kurs wiekszy na Venus, biore amerykanke. Wozniacki bardzo ladnie gra w tym turnieju i final to wielki sukces. Juz w tym roku Caro pokazala,ze grac potrafi i miala jak na nią udany sezon, po wczesniejszych latach posuchy i slabej gry. Jednak Venus to murzynka, z rodziny Williams, wczoraj Garcie zmiotła z kortu i czemu nie miala by to zrobic dzis. Caro z Venus jeszcze nie wygrala, Venus sie bawic w wymiany nie bedzie. Dla Wozniacki szansa w tym,ze bedzie przejmowac inicjatywe i rozrzucac Venus ale czy da radę to zrobic ? Moze tak, moze nie. Ide w Venus bo gra bardziej silowy tenis, a Caro zdarzaja sie gorsze mecze jak ten z Garcia , no i te wszystkie porazki z Venus pokazuja,ze Karolinie nie lezy gra amerykanki, a amerykance owszem, lezy tenis Caro jak najbardziej.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przecież ten turniej to kwintesencja WTA. Grają ze sobą teoretycznie najlepsze zawodniczki globu, a padały już wyniki 6:0 6:2.
Nic nie gram na finał, bo tutaj wszystko jest wg.mnie 50/50.
Nie zdziwię się nawet na wygraną Venus w dwóch setach, albo wygrana Wozniackiej 6:1 6:2.
Dziękuję za uwagę i życzę miłego oglądania ????
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
W normalnych okolicznościach wjeżdżałbym w Venus i tym razem też się nad tym zastanawiałem dość długo. Dlaczego? Dla Venus to chyba ostatnia szansa żeby odnieść spektakularny sukces jakim jest wygrana w Mastersie. Drugą sprawą jest to że widać że Amerykance bardzo zależy na tym turnieju a mentalność i zacięcie w tym narodzie jest wpajane od dziecka. Trzeci argument to H2H. 7-0 swiadczy o tym że Williams bardziej odpowiada styl grania Caroliny ale...
Wozniacka dała mi już na tym turnieju swoje zarobić. Widać że swietnie wstrzeliła się z formą na ten turniej. Widać też że bardzo odpowiada jej ta nawierzchnia. Na pewno równie mocno zależy też Dunce na zwyciestwie w tak prestiżowym turnieju bo w przeciwieństwie do Venus nie majest w swojej kolekcji jeszcze tytułu z WTA Finals (raz była w finale). W przeciwieństwie do Venus Carolina w tym roku potrafiła już wygrać kilka finałów. Za Wozniacki najbardziej przemawia jednak dla mniemnie jeden argument. Wczoraj widać było że Venus coś nie leży (do niektórych piłek wcale nawet nie startowała) i świetne agresywne zagrania były przeplatane zupełnie nieprzygotowanymi zagraniami. 37 letnia Amerykanka miała też mniej czasu na.regenerację (po dość bądź co bądź zaciętym meczu) niż 27 letnia Carolina. Liczę też na to że Wozniacki w końcu przełamie tą serię przegranych pojedynków w Venus.
Zestawiając to wszystko do kupy wychodzi mi 2:1 dla Wozniacki popoi wcale nie jednostronnym pojedynku i tak też ten finał obstawiłem a jak będzie to się okaże już dzisiaj ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom