>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sofia, 28.10-02.11.2014 (WTA TOURNAMENT OF CHAMPIONS SOFIA 2014)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik

Miejsce: Sofia (Bułgaria)
Data: 28.10.2014-02.11.2014
Rozmiar drabinki: S-8
Nawierzchnia: Indoor hard
Pula nagród: $750,000
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/bulgaria/wta-sofia/
Oficjalna strona: http://sofia-tennis.bg/en/home

Uczestniczki turnieju​

1. Tsvetana Pironkova
2. Alize Cornet
3. Flavia Pennetta
4. Andrea Petkovic
5. Carla Suarez Navarro
6. Ekaterina Makarova
7. Dominika Cibulkova
8. Garbine Muguruza


Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz​
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Serdika Group= Makarova, Pennetta, Cornet, Muguruza
Sredets Group= Cibulkova, Petkovic, Suarez Navarro, Pironkova
Takie jakieś niesprawiedliwe grupy jak dla mnie, przynajmniej patrząc na obecną formę. Ta pierwsza zdecydowanie lepsza. Koza w sumie turniej o pietruchę, ale pewnie powalczą. Liczę, że Muguruza coś ugra, bo ostatnio fajna dyspozycja. Pironkova ma szanse na wyjście w sumie, zależy od Cebuli i Petko, czy im się będzie chciało i jak będą grały. Carla pewnie zagra w półfinale.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Petkovic A. - Suarez Navarro C. 1 (+1,5seta) @ 1,46 Unibet

Sezon tenisowy jeszcze się nie skończył, a w dziale nastała cisza. Pozwolę sobie podać pierwszy swoje typy. Na dobrą sprawę ten turniej powinno się oglądać, bo zawodniczki nie grały przez praktycznie 2 tygodnie, a wcześniej pokazywały totalną olewkę. Petka ostatnie 2 turnieje na hali widać, że miała głęboko w poważaniu. Szczególnie mecz z Permantier, który akurat oglądałem i w którym psuła co tylko się dało. Carla od Pekinu nie grała, czyli przerwa praktycznie miesięczna. Obie panie grają zdecydowanie inny tenis. Hiszpanka to technika, jednoręczny backhand, męczenie rywalki i wyczekiwanie na błąd. Niemka to siła, mocny forehand, przyzwoita gra przy siatce. Nawierzchnia halowa zdecydowanie lepiej pasuje Andrei i to ona powinna dyktować tempo wymian. Pytanie jak z jej głową, bo potrafi popełniać masę prostych błędów, a Carli w to graj. Kursy zachęciły mnie do grania w stronę Petkovic, mimo słabych meczy w ostatnim czasie. Wszystko zależy od jej podejścia. Przerwę miała dość sporą, więc może powalczy o coś więcej niż 3x25 punktów do rankingu i $$$.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Andrea Petkovic-Carla Suarez Navarro

C.S Navarro 1.67 William Hill ✅

Turniej Ruletka jak ja to nazywam niech ktos sprobuje wytypowac faworytke wiekszosc pan bez formy: Cibulkova,Petkovic,Cornet,Penetta,licze osobiscie po cichu na moja kochana Muguruze,Navarro i moze ale to MOZE Makarova a jak bedze to zobaczymy.Wybralem na jutro spotkanie Petkovic Navarro ,Jesli Navarro nie przyjechala odbebnic turnieju i bedzie grac z pelnym zaangazowaniem to nie widze szans dla Niemki nawet na ugranie seta,tak sie sklada ze ogladalem jej ostatnie spotkanie z Permantier i to co grala byl istny dramat ,nie widac bylo ze ma gdzies turniej poprostu byla w totalnym dolku ,w pewnym momencie nerwy jej puscily i zaczela plakac na korcie....chciala a nie mogla, czy w przeciagu 2 tyg forma wrocila i zacznie grac taki tenis do jakiego nas przyzwyczaila z poczatku sezonu??! bardzo smiem watpic.Hiszpanka jest zbyt solidna na korcie, madra,rozwazna umie obnazyc wszytkie braki rywalki a Niemka ich ma sporo obecnie, juz nawet w meczu z Giorgi widac bylo ze Petkovic nie jest soba dawala sie ganiac od prawej do lewej.Pierwszy mecz,dluga przerwa szczegolnie u Hiszpanki,oswajanie sie z nawierzchnia,koniec sezonu ,zmecznei sezonem,sporo tych niuansow,nawet jesli Hiszpanka bedzie wolno wchodzila w mecz to napewno jak sie rozkreci to bedzie pozamiatane, trzeba sprobowac bo kurs na Navarro bardzo zacheca nawet do gry za wysoka stawke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ciblkova-Pironkova 2 @ 2.02 PinnacleSports⛔hehe

Hmmm turniej mistrzyń , a to ciekawe . Kursy wyrównane lub lekką faworytką wg. bukmacherów jest tutaj Cibulkova , gdzie ona jest totalnie bez formy , kiedy ona ją miała ? Bardzo bardzo dawno temu . Na ostatnich 10 rozegranych meczy to tylko 2 zwyciestwa , rewelacji niea ma , pytanie się nasuwa czy to psychika czy coś innego ...

Pironkova ostatnio próbowała swych sił w Moskwie gdzie odpadła w QF z Begu przegrywając 2:1 , i tutaj tez mnie ciekawi czy Begu miała tam dojść do fianału czy nie , ale to juz inna bajka .

Cibulkova na hali rozegrała dwa pojedynki . Jeden miał miejsce w Linz , gdzie przegrała w trzech setach z niemka Friedsam(81 WTA) , a druga porażka z Diatchenko(105 WTA) w Moskwie również w trzech setach .

Pironkova natomiast ww. turniejach dochodziła do QF i sadze , że dysponuje ona bardziej wyrównaną formę nizeli Cibulkova .

Ale jes tutaj pewien haczyk , jest to WTA a tutaj dzieja się cuda , więc spodziewać się mozna wszystkiego , ja jednak zagram na Pironkova .
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik

Nie wiem jak oceniacie, ale dla mnie najlepiej wygląda najstarsza Pennetta. Ogólnie turniej pod względem urody przeciętny;p W Singapurze było ciekawiej. I pod względem czysto sportowym też nie spodziewam się fajerwerków. Obsada całkiem ciekawa, ale większość zawodniczek z formą daleko w lesie. Cibulkova kompromituje się praktycznie w każdym meczu, Petkovic z resztą podobnie. Makarova też daleka od formy. Pironkova i Muguruza to zawsze zagadki, ale zmęczone sezonem już są na pewno. Pennetta najbardziej doświadczona, ale czy ona tu znajdzie motywację? Najwięcej dobrego można powiedzieć o Cornet i Suarez-Navarro. Cornet zawsze ambitna i mimo trudniejszej grupy powinna awansować dalej, bo forma całkiem niezłe. Navarro powinna wycisnąć 3 zwycięstwa w takiej grupie. Ale typować czegokolwiek się nie podejmuję bo wszystkie grają na oparach i nie ma co stresować swoich pieniędzy niepotrzebnymi typami. Formuła turnieju też mi się nie podoba. Myślę, że wszystkim by lepiej zrobiło jakby była normalna drabinka 1/4 - &gt; 1/2 -&gt; i finał. Teoretycznie fajnie, każda ma zagwarantowane 3 mecze, ale tak na prawdę jak ktoś nie ma już sił i motywacji to przyjedzie odbębni 3 mecze, weźmie za to hajs i na co to komu? No, ale hajs się musi zgadzać i zawodniczką i sponsorom i organizatorem, więc jest jak jest, choć czy poziom na tym nie cierpi i czy kibic jest z meczów granych na pół gwizdka zadowolony to mam wątpliwości. Nie polecam ładowania dużych pieniędzy w tym turniej, a na pewno nie w 1 mecze.
 
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Pironkova też tu nieźle wygląda, anoreksja ukryta pod ciuchami ????
Dziwny turniej, właściwie no-bet, jedynym kryterium chyba jest tu ambicja zawodniczek. Wydaje mi sie więc, ze mozna tu delikatnie grać w stronę Cornet (której grę i zachowanie można lubić lub nie - ale ambicji jej odmówić nie można) i solidnej Suarez-Navarro. Popieram typ na Pironkovą, która po tragicznym sezonie będzie chciała się pokazać z dobrej strony na własnych śmieciach i pokazała całkiem niespodziewanie w Linzu i Moskwie przebłyski dobrej gry. Przypuszczam , ze przygotowała się starannie do turnieju w Sofii i na tle tragicznej Cebuli kurs na Bułgarke jest zachęcający (oczywiście po &quot;gimbazowych&quot; stawkach).
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)



Cibulkova D. (Svk) - Suarez Navarro C. (Esp)

Typ. Suarez Navarro 1.67 Pinnacle Sports⛔


Miałem sobie odpuścić Sofie, bo tutaj podobnie jak w Singapurze mogą się dziać się rózne, dziwne rzeczy, no ale po obejrzeniu wcvzorajszych spotkań rewolucji nie przewiduje, zwłaszcza w przypadku tego pojedynku i bez wahania wchodzę w kierunku Hiszpanki. Miałem obawy co do jej gry, zwłaszcza na hali, gdzie grywa bardzo rzadko, jednak były one bezpodstawne, bo rozegrała ona wczoraj bardzo fajne spotkanie, zresztą forma w obecnym sezonie bardzo równa. Przyzwoite wyniki w ostatnim czasie w Azji, gdzie przegrywała tylk oz najlepszymi, 2 razy z Wozniacką i raz z Sharapovą. Nie notowała żadnych wpadek, w skrócie bardzo dobra gra. Zupełnie na innym biegunie formy znajduje się Słowaczka, która po kapitalnym poczatku sezonu, od Kuala Lumpur jest zupełnie pod formą, i notowała porażki nawet z nieznanymi tenisistkami, które mają problemy wygrać nawet turniej rangi ITF. W Linzu, Moskwie może i gra już wyglądała nieco lepiej, ale i tak było to za mało i ostatecznei schodziła z kortu pokonana. Wczoraj pokonana Pironkova, ale powiedzmy sobie szczerze Bułgarka zagrała słabe spotkanie. Cebula miała sporo przestojów w grze, serwis słabiutki, który w dzisiejszym dniu powinna wykorzystać to Hiszpanka. Jeden z najlepszych backhandów, równa gra powinna być dzisiaj górą, jedna jaskółka w przypadku Słowaczki wiosny nie czyni. Zwłaszcza jej zachowanie w tiebreaku powinno dawać sporo do myślenia, bo mając 6-1 i 5 piłek meczowych marnuje tą przewagę prostymi, głupimy błędami i gdyby Pironkova nie zagotowałą się w 2 ostatnich pkt, to myślę, że Cebula mogłaby nawet przegrać ten pojedynek. Dzisiaj przed Słowaczką po drugiej stronei siatki stanie ściana, która wsysztko przebija, a to będzie problem przed Cibulkovą, która długich wymiań nie wytrzyma. Moim zdaniem wszystkie argumenty sa po stronie Suarez Navarro i to ona wygra to spotkanie. Może i Bułgarka byłą do ogrania, ale Hiszpanka to juzraczej za wysokie progi w tym momencie dla Słowaczki. Po takim kursie warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Cibulkova - Suarez Navarro 0-2 @ 2.62 4/10 bet365/wh

Kolega Tarki opisał mecz, mi wypada dodać bet na CS. Suarez Navarro w tym momencie jest o klasę lepsza. Wynika to z psychiki obu zawodniczek, bowiem wiadomo Cebula papiery na grę ma, ale tym czym zachwycała czyli schodzeniem na nogach, szybkością i uderzeniem mimo niskiego wzrostu, tak teraz właśnie na tym traci. Ilość UE jest wielka, a przy tak konswkwentnej i regularnej Suarez o jednoręcznym bh będzie ciężko, żeby nie powiedzieć bardzo. Nie wierzę, że nagle Dominika zaskoczy, mimo całej mojej sympatii sezon już straciła, mimo dobrego rozpoczęcia w AO. Bet warty gry a na win spodziewałem się max 1.44. Win do gry za 6j.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Petkovic- Pironkova 2:1 4,33 sportingbet
Przed rozpoczęciem turnieju w Sofii chyba każdy z nas miał wątpliwosci czy dziewczyny będą w stanie znależsc w sobie tyle energii i motywacji by zagrac w Bulgarii na 100% swoich możliwości. Po oglądnieciu wczorajszych meczy jestem pewny ze odpowiedz jest tylko jedna- . Dzisiaj na przeciwko sobie staną Petkovic i Pironkova, Niemka ostatnio w bardzo słabej formie, jej petardy nie wchodzą w kort, a dłuższych wymian nie jest w stanie rozegrac na swoja korzysc. Jednak wczorajszy drugi set w przegranym meczu z Carlą napawa mnie optymizmem. Było widac walkę która dzisiaj pomoże jej zwyciężyc z Bułgarką. Pironkova notowała względnie dobre wyniki w ostatnim czasie w turniejach rozgrywanych na hali, jednak porażki które ponosiła nie dodają jej chluby. Zarówno w meczu z Knapp jak i z Begu było widac ze jest ona w stanie nawiązac walkę w 2 setach z zawodniczkami silniejszymi od siebie, ale w konfrontacji 3 setowej poprostu brakuje jej paliwa. Uważam ze dzisiaj zobaczymy zacięte 3 setowe spotkanie, które zakonczy sie zwyciestwem Niemki. Bułgarce nie wypada przed własną publiką nie wygrac seta, a Niemka będaca silniejsza fizycznie rostrzygnie losy spotkania na swoją korzysc w 3-setowym meczu
Penetta wygra WTA Sofia 4,5 sportingbet
Po oglądnieciu wczorajszych spotkan na duży plus mogę ocenic grę Flavii i Carli, nie wiem co reprezentują swoją grą w obecnej formie Muguruza i Makarova z uwagi na to ze dopiero dzisiaj będą rozgrywac swoje dzisiejsze mecze, ale pomimo tego uważam ze Flavia ma największe szanse spośród ośmiu zawodniczek na końcowy triumf. Jej gra jest mocna, dokładna, regularna i bardzo mądra. Ma ona za sobą wspaniały sezon i doświadczenie którego brakuje jej przeciwniczkom. uważam ze zarówno Cibulkova swoją grą 50/50, jak i Suarez Navarro mądrym i spokojnym konstruowaniem akcji nie przeszkodzą Włoszce w wygraniu turnieju.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Flavia Pennetta vs Garbine Muguruza 1 @ 2.20 Bet365 ⛔ 1-2
Kurs mocno przesadzony. Oczywiście Hiszpanka Muguruza zagrała wczoraj bardzo dobry mecz. Pewnie i bez większego problemu pokonała Makarovą. O dziwo w jej grze było bardzo mało niewymuszonych błędów. Mocna i precyzyjna gra wystarczyła na beznadziejną i mającą chyba dość tego sezonu Rosjankę. Jednak pojedynek z Włoszką będzie na pewno dużo trudniejszym testem. Przede wszystkim widać, że Pennetta chce wygrać ten turniej. W swoim pierwszym spotkaniu zdemolowała Cornet. Na korcie była bardzo pewna siebie. Dokładna, regularna gra, do tego bardzo solidny serwis pokazują, że Flavia jako jedna z nielicznych zachowała siły na koniec sezonu.
Muguruza to dalej bardzo chimeryczna i nierówna zawodniczka. Wczorajszy niezły mecz w jej wykonaniu na pewno nie oznacza, że dzisiaj zagra również tak samo dobrze. Makarova nie potrafiła w żaden sposób stawić oporu. W spotkaniu z Włoszką będzie inaczej,gdyż Flavia bez większego problemu jest w stanie utrzymywać dłuższe wymiany nie popełniając błędu. Pod względem fizycznym wygląda dobrze. Zatem można się spodziewać ambitnej i dużo biegającej Pennetty. Wiadomo, że czym więcej piłek wróci na stronę Hiszpanki tym szansa na błąd zdecydowanie wzrasta. Myślę,że Pennetta wygra ten mecz dosyć zdecydowanie. Doświadczenie, regularność, solidność, dużo lepsza defensywa powinny spokojnie wystarczyć na mocno uderzającą rywalkę. Jeżeli do tego dojdzie błędnie nastawiony celownik po stronie Maguruzy co jest prawdopodobne to zwycięstwo nie powinno podlegać dyskusji. Warto spróbować.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik

Suarez Navarro C. - Pironkova T. @ 1.59 Pinnacle ✅
Suarez Navarro C. 2:0 - Pironkova T. @ 2.45 betsson ✅
Miałem tego turnieju nie ruszać, ale typ wydaje się być perełką. Sytuacja w grupie jak na obrazku powyżej. Suarez Navarro, aby awansować dalej musi wygrać 2:0, wtedy 3 zawodniczki będą miały identyczny bilans i będzie liczył się stosunek gemów, a że Hiszpanka ma najlepszy to awansuje z 1 miejsca. Porażka, a także strata seta eliminuje ją z dalszej gry. Pironkova już bez żadnych szans. Także wiadomo, kto będzie miał większą motywację w tym meczu, szczególnie biorąc pod uwagę Pironkovą, która bardzo często lubi odpuszczać. Aspekty czysto sportowe też zdecydowanie na korzyść Hiszpanki. Jest po prostu lepszą tenisistką, ma dużo większe umiejętności. H2H 3:0. Carla rozgrywa sezon życia. Oprócz Williams i Ivanovic jest jedną tenisistką, która na poziomie WTA wygrała w tym sezonie 50 meczów. Świetne osiągnięcie. Pokonywała w tym sezonie, Sharapova, Kviotva, Kerber, Makarova, jest się czym pochwalić. Cały sezon równy, bez większych wpadek, od początku do końca wysoka równa forma. W końcówce sezonu ma jeszcze siły na grę. Była w Singapurze na turnieju gdzie w parze z Muguruza występowały w deblu. To pokazuje jak wszechstronna i dobra w tym sezonie jest Hiszpanka. Świetny sezon w singlu, top8 w deblu. Przez ostatni rok można było zobaczyć przeogromny postęp jaki zrobiła w grze na twardych kortach. Że na clayu potrafi grać to było wiadomo, ale hard nigdy nie był jej mocną stroną, a przez ostatni rok postęp o 100% w grze na tej nawierzchni. Czuje nawierzchnię, już nie tylko przebijanie, ale i ofensywa świetnie pracuje, potrafi mocno przegonić rywalkę. Dobry ciekawy tenis. Pironkova gra tu z dziką kartą, miała obiecujący początek sezonu, ale potem było już standardowo, czyli częste porażki bez walki. Tutaj dwie porażki 2:0. I nawet, że gra u siebie to nie zmobilizuje jej do walki w meczu o nic, nie jest z tych co będą sobie wypruwać żyły w każdym meczu. Jest słabsza tenisowo i fizycznie. Oczekuję łatwego, pewnego zwycięstwa Navarro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Pliskova Karolina v Pennetta Flavia
Pliskova Karolina 2.25 Bet365 ⛔⛔⛔ =
Dziś skupiam się na spotkaniu, doświadczonej Flavii Pennetty, z utalentowaną Czeszką Karoliną Pliskovą. Dla Flavii będzie to już 3 spotkanie na Garanti Koza Tournament of Champions, w pierwszym spotkaniu bardzo łatwo pokonała Alizee Cornet, pokazując że jest bardzo dobrze przygotowana do tego turnieju, jednak wczoraj po wygraniu 6-0 pierwszego seta z Hiszpanką Muguruzą, nagle przestała istnieć i przegrała całe spotkanie 6-0, 1-6, 1-6. Nie wytrzymała kondycyjnie? Jedno jest pewne zawiodła na całej linii. Jej przeciwniczką będzie rezerwowa Karolina Pliskova która wskoczyła na miejsce Ekateriny Makarovej, która bo dość słabym występie w tym turnieju zrezygnowała z powodu kontuzji pleców. Czeszka jest świeża i będzie grać zupełnie na luzie, w przeciwieństwie do Flavii. Czeszka wygrała ostatnio turniej w Linz, gdzie pokazała się z dobrej strony i zaskoczyła wszystkich formą. Karolina ma lepszy bilans na hali 5/1, natomiast Flavia ma 2/4. Według mnie lepiej się prezentuję Karolina która w ostatnim miesiącu ograła takie nazwiska jak Stosur, Petkovic, Giorgi czy Flipkens.

--------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
jaki jest sens grac Pliskovą która przyjechala tutaj szybciutko tylko na wakacje, kto wie czy trenowała ostatnio może zorbiła sobie mały okres przerwy dostała info ze musi zastapic makarova na jeden mecz tylko i tyle i adios po tym meczu. pewnie bedzie chciala szybciutko go rozegrac dla niepoznaki powyrzuca po udaje i przegra szybko
ja graM pennetta 2:0 bo jest w gazie i gra o awans zreszta tutaj praktycznie kazdy mecz konczy sie 2;0 i olewka ze strony przeciwnika. sety wygrywane gładko turniej taki ktory jest za karę
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
jaki jest sens grac Pliskovą która przyjechala tutaj szybciutko tylko na wakacje, kto wie czy trenowała ostatnio może zorbiła sobie mały okres przerwy dostała info ze musi zastapic makarova na jeden mecz tylko i tyle i adios po tym meczu. pewnie bedzie chciala szybciutko go rozegrac dla niepoznaki powyrzuca po udaje i przegra szybko
ja graM pennetta 2:0 bo jest w gazie i gra o awans zreszta tutaj praktycznie kazdy mecz konczy sie 2;0 i olewka ze strony przeciwnika. sety wygrywane gładko turniej taki ktory jest za karę
Jaki jest sens pisać takie bzdury? Pliskova jest zawodniczką rezerwową i jest tu od początku turnieju, także gadanie, że przyjechała tu 2 godziny przed meczem z plaży na Hawajach a ostatnio nie trenowała to totalna bzdura. Nie wiem jak mocno trenowała, ale myślę, że info o jakiś problemach Makarovej miała wcześniej i wiedziała, że zagra, a nawet jak nie to w rytmie meczowym jest na pewno, bo sezon się dla niej nie skończył i ma do rozegrania w Listopadzie finał Fed Cup. Za mecz jest kasa i punkty do rankingu, którymi Pliskova na pewno nie pogardzi. Rozgrywa sezon, życia a każdy kolejny wygrany mecz, tylko ją umocni psychicznie. Także nie dziwne, że po każdym meczu WTA płaczesz jak najęty i wyzywasz zawodniczki i gadasz, że nigdy na nie nie zagrasz, jak nie bierzesz pod uwagę połowy ważnych faktów, tylko widzisz te wygodne dla ciebie. Nie mówię, że Pennetta tego nie wygra, jakbym musiał stawiać to pewnie na nią bym postawił, bo jest to klasowa zawodniczka, ma o co walczyć, zwycięstwo daje jej awans, ale bierz pod uwagę wszystkie fakty, a nie wymyślaj alternatywną rzeczywistość, która będzie wygodna dla twojego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Suarez Navarro - Penetta
Typ: Suarez Navarro
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle

Dziś o 18 zostanie rozegrany mecz półfinałowy mistrzostw WTA w Sofi pomiędzy Carlą Suarez Navarro i Flavią Penettą. Obie tenisistki nie emanują formą. W fazie grupowej obie przegrały jeden mecz, Penetta stoczyła trzysetowy pojedynek z Muguruzą (6:0 1:6 1:6), który zagrała bardzo słabo, natomiast Suarez przegrała w dwóch wyrównanych setach z Cibulkovą, której mimo dwóch zwycięstw nie udało się awansować do play-offów. W bezpośrednich spotkaniach częściej (3:2) zwycięsko wychodziła Penetta, ale ostatnie ich spotkanie, na kortach twardych, tryumfowała Navarro, która rozegrała całkiem niezły sezon notując bilans 49:23, Penetta 30:18. Włoszka po sukcesie, jakim z całą pewnością można nazwać 1/4 finału US Open nie potrafiła wygrać dwóch meczów z rzędu. Uważam, że to będzie wyrównany mecz, ale zwycięsko wyjdzie z niego Hiszpanka.
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA SOFIA ✅ ✅ (w druga strone ale siedzi)
Godzina: 15:50
Spotkanie: Muguruza B. G. - Petkovic A.
Typ: ponizej 8,5 gemow w 1 secie
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, Dzis zostanie rozegrany mecz pomiędzy dwoma zawodniczkami ktore bardzo dobrze czuja sie na kortach twardych co pokazały wynikmi w tym sezonie. Według mnie ten mecz będzie bardzo szybki i Niemka szybko polegnie w obydwu setach, gdyż to chbya czysty przypadek, że wygrała z Cibulkovą nastepnie przypominają mi się mecze z suarez navvaro oraz Permantier gdzy grała poprostu bardzo zle po prostu masakra.Muguruza B. G jest bardzo solidna na korcie i też umie szybko wygrywać mecze. Jesli Murguruza rozkręci się od pierwszej piłki na swój tenis jaki grala dotychczas to myśle ze pierwszy set zakonczy sie szybko z powodzeniem stawiam (6:1, 6:2) Jesli pomogłem ci daj Plusika pozdrawiam GORAL z Żywca !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom