>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Sofia, 30.10-04.11.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Qatar Airways Tournament of Champions Sofia

Miejsce: Sofia (Bułgaria)
Data: 30.10.2012-04.11.2012
Rozmiar drabinki: S-8 (RR)
Nawierzchnia: indoors hard
Pula nagród: $750,000
Oficjalna strona: http://sofia-tennis.bg/en/home



Jest to turniej przeznaczony dla zawodniczek, które najlepiej zaprezentowały się w tym roku w imprezach o randzie International Series (a więc turniejach o puli nagród $220,000), a jednocześnie nie zakwalifikowały się do singlowych Mistrzostw WTA.



Uczestniczki (oraz wygrane przez te tenisistki tegoroczne turnieje o randzie International Series):

Caroline Wozniacki - Seul
Nadia Petrova - &#39;s-Hertogenbosch
Roberta Vinci - Dallas
Hsieh Su-Wei - Kuala Lumpur oraz Guangzhou
Zheng Jie - Auckland
Daniela Hantuchová - Pattaya
Maria Kirilenko - dzika karta
Tsvetana Pironkova - dzika karta



Historia turnieju WTA Tournament of Champions:
http://en.wikipedia.org/wiki/WTA_Tournament_of_Champions




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
R. Vinci - D. Hantuchova
Inauguracyjny mecz, ciekawie zapowiadającego się turnieju w Sofii. Włoszka powinna kończyć sezon spełniona. Jest nr 1 rankingu deblistek i osiągnęła kilka ciekawych wyników w grze pojedynczej. Hantuchova dobrze zaczęła sezon, który następnie przerwała kontuzja. Podczas turnieju w Luksemburgu jej gra wyglądała już dobrze. Vinci jest groźna, ale Daniela wydaje mi się, jest trochę niedoceniana. Słowaczka jest wszechstronna tenisistką. Oczywiście lepiej czuje się w ofensywie, ale potrafi również popracować na korcie. Nie jestem typem zawodniczki, na którą wystarczy nisko odegrana piłka lub np. ogrywanie backhandu. Wydaje mi się, że dzisiaj Hantuchova w swojej normalnej dyspozycji powinna wygrać przynajmniej seta.
D. Hantuchova (+1.5 Sets) @ 1.769 Pinnacle ⛔
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - H. Su-wei - 2:0 (1,44)✅
Bet365

Turkish-Airlness-Girl na sam koniec sezonu poprawiła się i mam tutaj na uwadze nie tylko wyniki ale i grę. Rewelacji oczywiście nie ma ponieważ ostatniego meczu z S. Stousur nie sposób było przegrać. Australijka dosłownie zapomniała jak się serwuje. W Istambule zresztą Samatha to potwierdziła. Carolina jak zwyke wytrzymuje długie wymiany, gra nadal momentami schematycznie a jej serwis no właśnie to wielka zagadka dla nie samej. Carolina jest jednak ambitna i taki turniej na pewno traktuje poważnie. Nie wynagrodzi na pewno tutrnieju masters ale na pewno będzie próbowała coś sobie, światu? udowodnić. Handicap na gemy bałbym się grać ponieważ Tajwanka to również walczak. Dziewczyny grały ze sobą niedawno i była to prawdziwa batalia na trzy sety. Spotkanie jednak odbyło się na hardzie. Gdyby dzisiejszy mecz odbył się na hardzie byłoby spore ryzyko w graniu tutaj na dwa sety, jednak hala jest zupełnym przeciwieństwiem Tajwanki. W tym roku rozegrała 0 spotkań oficjalnych a łącznie od 2001 roku wygrała ich 7 a przegrała 9. Chyba nie trzeba nic dodawać. Tajwanka przystępuje do tego turnieju z musu a nie z chęci ponieważ na pewno nie podoba jej się fakt że rozgrywany jest na hali. Wozniacka tymczasem ma przetarcie po Moskwie więc plus dla Dunki.


M. Kirilenko - T. Pironkova - 1 (1,30)✅
bet365

Faworytką jest Rosjanka i słusznie. Maria ma wiele więcej do zaoferowania na tej nawierzchni od Bułgarki. Gdyby dziewczyny spotkały się na trawie sytuacja wyglądałaby bardziej skomplikowanie. Niestety nie ma transmisji z tego turnieju (a przynajmniej ja nie zauważyłem aby były) wczoraj jednak dało się zauważyć że Tsvetana się męczyła ze swoją rywalką. W trzecim secie miała już przełamanie w zapasie i skończyło się ostatecznie tibreakiem. Maria to półka wyżej do tego ostatnio grała w Moskwie na hali więc przychylam się śmiało na stronę pięknej Marii. Jedynym argumentem za Bułgarką na chwile obecną jest chyba tylko fakt grania na swoim terenie. Tsvetana nic nie ugrała w tym sezonie i przystępuje do tego turnieju jako dzika karta, a dokładnie jako pokrzepienie serc dla kibiców Bułgarskich aby turniej w Sofii był bardziej atrakcyjny.


edit: rzeczywiście są transmisję, dzięki @defox

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
M. Kirilenko - T. Pironkova - 1 (1,30) Bet365 Faworytką jest Rosjanka i słusznie. Maria ma wiele więcej do zaoferowania na tej nawierzchni od Bułgarki. Gdyby dziewczyny spotkały się na trawie sytuacja wyglądałaby bardziej skomplikowanie. Niestety nie ma transmisji z tego turnieju (a przynajmniej ja nie zauważyłem aby były) wczoraj jednak dało się zauważyć że Tsvetana się męczyła ze swoją rywalką. W trzecim secie miała już przełamanie w zapasie i skończyło się ostatecznie tibreakiem. Maria to półka wyżej do tego ostatnio grała w Moskwie na hali więc przychylam się śmiało na stronę pięknej Marii. Jedynym argumentem za Bułgarką na chwile obecną jest chyba tylko fakt grania na swoim terenie. Tsvetana nic nie ugrała w tym sezonie i przystępuje do tego turnieju jako dzika karta, a dokładnie jako pokrzepienie serc dla kibiców Bułgarskich aby turniej w Sofii był bardziej atrakcyjny.
Typ dla mnie zupełnie nie dogrania , szkoda zachodu z takim kursem a druga sprawa Kirilenko - tylko nasuwa mi się jedno słowo brak regularności. Widziałem jej mecz w Moskwie o ile się nie myle z Arviddson , niestety bardzo cieniutko zagrała co skutkowało przegraną
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
C. Wozniacki - R. Vinci
Obie tenisistki są po swoich pierwszych meczach. Obie wyglądają dobrze. Wczoraj liczyłem na Hantuchovą, jednak Włoszka nie pozostawiła złudzeń Słowaczce, która z nich jest obecnie w wyższej formie. Karolina również wypadała bardzo solidnie przeciwko Hsieh. Kurs oferowany na Vinci wydaje się mocno przesadzony. Co prawda Roberta może mieć trochę problemów z backhandem Karoliny, który jest jej najlepszym uderzeniem, jednak Włoszka posiada taki repertuar zagrań, że na pewno coś wymyśli. Właśnie kombinacyjna gra będzie środkiem do pokonania schematycznie grającej Karoliny. Jeśli Vinci ogrywała Radwańską, to już wystawia jej świadectwo. Karolina podnośni się powoli po kryzysie, ale jej gra mnie nie przekonuje. Kurs na Vinci to okazja i trzeba grać.

Roberta Vinci @ 2.990 Pinnacle ⛔
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
OMG widzialem wczoraj obie na wloskiej stacji supertennishd na c+ hd
i typowanie tego spotkania to jak RZUT MONETA - ABSOLUTNY no bet jak dla mnie........
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - H. Su-wei - 2:0 (1,44)✅
M. Kirilenko - T. Pironkova - 1 (1,30) ✅
------------------------------------------------------------

R. Vinci - H. Su-wei 2:0 (1,66)✅
bet365
Tutaj faworytką jest zdecydowanie Włoszka i chodzi tu głównie o możliwości jakie ma do zaprezentowania R. Vinci. Roberta w tym roku rozgrywa kapitalny sezon dla siebie jeżeli chodzi o nawierzchnie twarde. Na hali także nieźle sobie radzi. W Luxemburgu zagrała dobre spotkanie z V. Williams. Tajwanka to zdecydowanie półka niżej. Patrząc na układ wyników Włoszka dzisiaj powinna wygrać. Co prawda uległa gładko C. Wozniackiej ale ona w tym turnieju maszeruje po triumf. Tak jak wspomniałem wcześniej Wozniacka na koniec sezonu poprawiła się i gra lepszy tenis niż ten jaki prezentowała przez cały rok. Dla statystyk dodać mogę tylko tyle że dziewczyny grały ze sobą w tym roku na hardzie na którym Roberta rozgrywa chyba sezon życia i zdemolowała Tajwankę w dwóch setach. 6:2, 6:2. Dzisiaj powinno być trudniej ale dwa sety bardzo realne na korzyść Włoszki. Tajwanka jak do tej pory przegrała z kretesem z C. Wozniacka w tym turnieju i ciężko tu mówić o formie. Tak jak pisałem wcześniej to nie jest nawierzchnia tej dziewczyny. Ona na hali właściwie nic nie gra.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - H. Su-wei - 2:0 (1,44)✅
M. Kirilenko - T. Pironkova - 1 (1,30)✅
R. Vinci - H. Su-wei 2:0 (1,66)✅
-----------------------------------------------------------------------

D. Hantuchova - H. Su-Wei - 1 (1,65)⛔
Bwin
Kolejny pojedynek z udziałem Tajwanki typuje na zwycięstwo jej przeciwniczki. Słowaczka zagrała całkiem przyzwoity mecz z C. Wozniacki, na pewno na koniec sezonu będzie chciała wygrać chociaż jedno spotkanie. Nadarza się znakomita okazja ponieważ Tajwanka zupełnie nie radzi sobie nie tyle co z turniejem a z halą. Roberta i Carolina nie miały większych problemów z Tajwanką. Daniela pewnie będzie musiała więcej pobiegać ale i ona powinna wygrać. Słowaczka ma tendencje do grania spotkań na 3 sety więc nie odważę się tuta prognozować 2:0 na jej korzyść jednak zwycięstwo jak najbardziej jest tutaj realne. Tajwanka ma o wiele mniej do zaproponowania.

by scotratez​
 
M 0

malyjoin

Użytkownik
Arvidsson S. (Swe)-Zheng J. (Chn) Typ: 1 Kurs: 1.44
Nie ma co się rozpisywać Szwedka swoją regularnością przebić zabije Chinkę. Oglądałem tą drugą w straciu z Pironkova i co tu dużo mówić gdyby popełniła tyle błędów w meczu z np. Kirilenko mecz skończyłby się 6;1 6;1 Szwedka oczywiście jest słabsza ale to wygra.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Su-Wei Hsieh - Daniela Hantuchova

Typ: Daniela Hantuchova 2:0 ⛔ 1:6 , 6:0 , 4:6 :-| .. zrozum tu Kobiecy tenis.

Kurs: 2.15

Witam, w powodzenie kursu wierzę bardzo mocno oglądając wczorajszy meczyk z Wozniacki , Hantuchova mogła wygrać ten mecz, ale chyba się przestraszyła i zgubiła pod koniec seta 3-ego, odpadło podanie , gdzie w ostatnich gemach było wygrywane do 0 , co można udokumentować : Punkty po 1-szym serwisie : 74% , więc wszystko było &#39;niby&#39; pod kontrolą.. a co do Hsieh S-W. nie prezentowała wczoraj jakiegoś wspaniałego widowiska prowokując Pierwszy serwis w 54% zaś podwójnych błędów było 5, dlatego widzę tylko jedno wyjście , pewne 2:0 dla Hantuchovej
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - H. Su-wei - 2:0 (1,44)✅
M. Kirilenko - T. Pironkova - 1 (1,30)✅
R. Vinci - H. Su-wei 2:0 (1,66)✅
D. Hantuchova - H. Su-Wei - 1 (1,65)⛔
----------------------------------------------------------------------

R. Vinci - N. Petrova - 1 (1,80)⛔
Bet365
Zapowiada się ciekawe dzisiaj spotkanie między Włoszką a Rosjanką. Kursy są zbliżone do siebie ale i słusznie według mnie zaczynają opadać u Roberty. Włoszka w tym roku radzi sobie rewelacyjnie i chociaż nie należy uniżać sukcesu N. Petrovej z Tokio gdzie wygrała turniej pokonując nawet Agnieszke Radwańską, to jednak w tym meczu powinna być faworytką właśnie Włoszka. Rosjanka ma za sobą mordercze 2 spotkania 3 setowe pod rząd. Włoszka jak dotąd gładko rozprawiła się z rywalkami poza meczem z C. Wozniacka która gra bardzo dobrze w tej chwili. Rywalki Rosjanki wydają być trudniejsze ale chyba na papierze. T. Pironkova gra jakby to powiedzieć delikatnie - przeciętnie. M. Kirilenko jest bardzo groźna ale i nierówna ostatnio. Uważam że w tym meczu duże znaczenie odegrają siły które są po stronie Vinci a także inteligencja. Włoszka dysponuje dużą paletą zagrań, a Petrova to najzwyczajniejszy młot do przebijania, największym atutem Rosjanki jest serwis jeżeli tylko będzie działał. Jakoś wierzyć mi się nie chce aby po 3 dzień z rzędu po takich mordęgach funkcjonował na wysokim poziomie.. zmęczenie powinno sobie dać znać. Dodam że Rosjanka na hali poza tym turniejem wszystko przegrywała więc nie powiedziałbym że osiągnie tu przewagę.

by scotratez​
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Sofia, 18:00, 3.11.2012
Vinci - Petrova
typ: 2-0
3,1
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu polfinalowym turnieju WTA w Sofii, Wloszka Roberta Vinci spotka sie z Rosjanka Nadiezdza Pietrowa. Bedzie to swego rodzaju rewanz za deblowy turnieju WTA Championship rozgrywany w ubiegly weekend, gdzie to Pietrowa wraz z Maria Kirilenko cieszyla sie ze zwyciestwa nad Sarą Errani i Roberta Vinci. Tutaj to jednak w moim odczuciu zdecydowana faworytka pojedynku bedzie Wloszka. Roberta Vinci wyszla do polfinalu z drugiego miejsca w grupie, za Karolina Wozniacka, wygrala jednak gladko swoje pojedynki z Hantuchova i Hsieh. Wloszka grala w nich bardzo dobrze. Vinci w ogole ma za soba bardzo udany sezon. Rosjanka niestety jest juz blizej niz dalej zakonczenia kariery. Z kondycja rowniez nie najlepiej, a Rosjanka rozegrala juz w Bulgarii dwa pojedynki trzysetowe. Wloszka wydaje sie byc w lepszej dyspozcyji, na pewno kondycyjnie rowniez wyglada lepiej, dlatego typ kieruje ku niej.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Wozniacka - H. Su-wei - 2:0 (1,44)✅
M. Kirilenko - T. Pironkova - 1 (1,30)✅
R. Vinci - H. Su-wei 2:0 (1,66)✅
D. Hantuchova - H. Su-Wei - 1 (1,65)⛔
R. Vinci - N. Petrova - 1 (1,80)⛔
-------------------------------------------------------------------

C. Wozniacki - N. Petrova - 2:0 (1,72)⛔
Bet365

Dzisiaj nie powinno być innego wyniku jak zwycięstwo Caroliny. Dunka bardzo solidnie wygląda w tym turnieju i na pewno ma ambicje aby wygrać cały turniej w Sofii. Nie sądzę aby Nadia wytrzymała kolejne spotkanie 3 setowe dzień po dniu. To nie Hercules. Wozniacka to jest poprzeczka wyżej od Vinci. Jak Dunka ten mecz przegra to nakładam buty sportowe i biegnę 20km.

No to jutro biegamy..


by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki 1.30⛔

Dunka gra dobrze. Jest zmotywowana i konsekwentna. Rosjanka męczy każdy mecz i wygrywa o włos...Wszystkie argumenty po stronie Karolajny. Dla mnie jest faworytką, rosjanka zostanie &quot;zajechana&quot;. Dunka znowu stała się regularna, rosjanka popełnia sporo błędów...


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom