>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Strasburg, Norymberga - 20.05-26.05.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Strasburg, Francja
Data rozgrywania: 20.05-26.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.internationaux-strasbourg.fr/fr
Zwyciężczyni singla 2017: Samantha Stosur
Zwyciężczynie debla 2017: Ashleigh Barty/Casey DellAcqua

Miejsce: Norymberga, Niemcy
Data rozgrywania: 20.05-26.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.nuernbergercup.de/
Zwyciężczyni singla 2017: Kiki Bertens
Zwyciężczynie debla 2017: Nicole Melichar/Anna Smith
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Linette M. (Pol) - Buzarnescu M. (Rou) TYP: 2
@1,50 1xbet
6:4, 6:7, 3:6

Rumunka jest po prostu solidniejszą zawodniczką, potrafi w mniejszych turniejach pograć trochę dłużej, ostatnio przyzwoicie zagrała w Pradze, dwie szybkie porażki w Madrycie i Rzymie z mimo wszystko wyżej notowanymi zawodniczkami, więc chyba kolej, żeby znów w mniejszym turnieju powalczyć.
Na przeciwko nasza Magda, która jakoś nie potrafi w żadnym turnieju dłużej pograć, na mączce słabo weszła w sezon, przegrywa sporo spotkań, gdzie po wygraniu 1-wszego seta nagle dostaje lanie. Nie widzę tutaj wygranej Magdy
 
B 167

borys30

Użytkownik
Bertens - Barthel 2 @3.75 #fortuna ⛔⛔⛔
Kiki po dobrym turnieju w Madrycie odpuściła Rzym tutaj wypada zrobić to samo turniej małej rangi za 4 dni RG ( teoretycznie najlepszy szlem dla niej jeśli chodzi o nawierzchnie ) po 2 stronie &quot; Brzydka Mona &quot; miejscowa ( wiadomo ściany zawsze trochę pomagaja / motywują ). Kolejny aspekt że mecz tuż nad ranem zwyciężczyni będzie wieczorem grała dziś kolejny mecz Kiki nie powinna się tu męczyć kurs wart gry patrząc na wyżej wymienione aspekty.
Ktoś napisze że Kiki broni punktów i owszem ale u zawodników / zawodniczek 10-50 ranking to nie jest tak istotne czasem lepiej stracic punkty w małym turnieju żeby powalczyć o coś więcej w tych najważniejszych ;)
jednak Kiki nie zamierza puszczac szkoda ????
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Riske-Cirstea 1 2,28 Fortuna zwrot
Rumunkę widziałem z Brengle i trochę psuła piłeczek,Risek z kolei ograła Putincewą i Minellę więc coś tam u Amerykanki się ruszyło.RG zaraz rusza,Cirstea w drabince nie trafiła najgorzej i ta trzecia runda zdecydowanie w jej zasięgu a,że Riske ma jakiś 1% szansa (gra z Halep) to wg mnie zrobi wszystko by ograć tu Rumunkę.
Bertens-Flipkens 2 4,3 Fortuna ✅
Holenderka być może odpuści bo zaraz RG a w R3 już może spotkać Kerber by później zmierzyć się z Garcią,więc siły potrzebne a po co ma tracić je w Norymberdze,gdzie za zwycięstwo dostanie niecco więcej niż za drugą runde szlema ? Z drugiej strony Flipkens R2 na RG na luzie powinna osiągnąć bo Maria ostatnio gra słabiutko,ale kto wie może w Niemczech powalczy o tytuł?Po takim kursie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Cibulkova @1.82 STS✅
Larsson @1.82 sts✅

Cibula raczej nie powinna mieć stresu grając w finale turnieju na mące z Pavluchenkova. Ruska jest daleka od swojej setki, zaś Cibula nawet na swojej secie miałaby więcej problemów mentalnie niż umiejętnościowo. Ja tu stawiam na Dominikę z racji tego,że nie wierze, żeby przegrała 2 finały wta 250 z rzędu.
Larsson to łatwiejszy typ. Nie wiem z jakiego powodu Riske jest w finale,ale generalnie ograła wszystkie chsllengery,krecz w 1/2 no i jest,ale wg mnie na tej nawierzchni zostanie obita przez Szwedkę,która preferuje mąkę. Głównie serwis jest lepszy po stronie Riske,ale tutaj sobie wina nie wyserwuje.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom