>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Strasburg, Norymberga - 21.05-27.05.2017

Status
Zamknięty.
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Garcia - Gavrilova typ:1 @1,91 Sts ⛔⛔⛔ Widziałem samą końcówkę spotkania i Garcia wyglądała jakby nie była zainteresowana tym co sie dzieje na korcie i chciałaby go jak najszybciej opuścić, nie wiem co mogło być tego przyczyną gdyż nie widziałem całego spotkania
Idę konsekwentnie w kierunku zawodniczki gospodarzy. Garcia wczoraj wyciągnęła w ładny sposób pierwsza partie z 1:5 a druga była już formalnością po tym jak głowa Pliskovej dala znać o sobie. Caroline broni tytułu z zeszłego roku i widać ze jest zmotywowana by w tym też wygrać. Jak narazie nie straciła jeszcze seta. Inaczej wygląda sprawa u Darii. Przeslizguje się z rundy do rundy bo inaczej tego nazwać nie można. Równie dobrze powinna odpaść juz z Kulichkova jednak udało jej się odwrócić losy meczu. Tak samo było wczoraj gdzie Barty serwowana na mecz w trzecim secie. Miała szczęście ze po drugiej stronie siatki nie stała bardziej doświadczona rywalka. Grały ze sobą w Rzymie i tam po 3setach góra była Gavrilova jednak to spotkanie będzie zupełnie inne ze względu na miejsce rozgrywania meczu oraz fakt ze korty w Strasburgu są szybsze od rzymskich co faworyzuje mocno grająca Francuske. Dodatkowo żywiołowa publika będzie ja mocno wspierać.
Stosur - Peng typ:1 @1,47 ✅✅✅
Dw 2:0 @2,1 ✅✅
-1,5 gema 1,55 ✅✅
-3,5 gema 1,8 ⛔⛔ szkoda bo miała meczową przy 5:3 i swoje podanie
Australijka idzie jak burza w tym turnieju. jest główną kandydatka do wygranej w moich oczach. Serwis dobrze działa oraz forhand czyli firmowe zagrania. W pierwszych dwóch rundach nie dała szans rywalka. Wczoraj Carla postawiła się tylko w pierwszym secie który przegrała po tb. Drugi to dominacja Sam. Peng to zawodniczka która też potrafi mocno uderzyć. Jednak dziś przyjdzie się jej zmierzyć ze ścianą. To nie jest jeszcze ta dyspozycja z przed kilku lat. Napewno łatwo skóry nie sprzeda jednak koniec końców góra będzie Australijka.
P.S. Do Chomik1 Gratuluję wygranego typu. Na przyszłość troche więcej luzu w wypowiedziach. Starasz się kreować na osobę wiedzącą wszystko o tenisie a typy dodajesz od święta. Zaglądaj częściej do działu a skorzystają na tym wszyscy skoro jesteś taki dobry. Udowodnij jaki jesteś świetny a reszta w tym ja nie znam się na niczym bo wiesz że jeden raz to nawet ślepa kura ziarno trafi.
Na priv napisz mi w jaki sposób obliczyłeś że Daria ma 200% więcej talentu od Garci. Gavrilova ma 23 lata a jej największym osiągnięciem w singlu jest 1/2 w Rzymie i tera Finał. Francuska jest rok starsza a wygrała już 3 turnieje WTA i była w 2 finałach. To że ktoś się dobrze zapowada nie znaczy że ma talent. Obecnie z zawodniczek w Tourze z wielkim talentem sa m.in Kasatkina czy Vondrusova. Gavrilova dla mnie to typ zawodniczki jak Errani tylko z mocniejszym uderzeniem i serwisem, jednak nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. Pozdrawiam
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Garcia - Gavrilova typ:1 @1,91 Sts
. Grały ze sobą w Rzymie i tam po 3setach góra była Gavrilova jednak to spotkanie będzie zupełnie inne ze względu na miejsce rozgrywania meczu oraz fakt ze korty w Strasburgu są szybsze od rzymskich co faworyzuje mocno grająca Francuske. Dodatkowo żywiołowa publika będzie ja mocno wspierać.
Szybsze korty ziemne to przewaga dla Gavrilovej, a nie Garcii! To jest jak z Radwańską, nasza Polka nie ma siły w ręku i nie może wykorzystać szybkości uderzenia, czy szybkiego podłoża. A skoro cegła tu jest szybsza to jest tylko udogodnienie dla Gavrilovej, która gra tu bardzo dobrze, niczym na hali. A te &quot;Thrillery&quot; które rozgrywała wpływają tylko na jej korzyść, a gra bardzo dobrze i Garcia jest zwykle &quot;za głupia&quot; na takie zawodniczki. Więc pisanie że Gavrilova gra ciężkie mecze, a Garcia nie straciła seta i dziś wygra z tego powodu to TOTALNY IDIOTYZM. A zarzut wobec Ciebie że nie znasz się na tenisie, czy nie znasz zawodniczek jest za delikatny.
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Szybsze korty ziemne to przewaga dla Gavrilovej, a nie Garcii! To jest jak z Radwańską, nasza Polka nie ma siły w ręku i nie może wykorzystać szybkości uderzenia, czy szybkiego podłoża. A skoro cegła tu jest szybsza to jest tylko udogodnienie dla Gavrilovej, która gra tu bardzo dobrze, niczym na hali. A te &quot;Thrillery&quot; które rozgrywała wpływają tylko na jej korzyść, a gra bardzo dobrze i Garcia jest zwykle &quot;za głupia&quot; na takie zawodniczki. Więc pisanie że Gavrilova gra ciężkie mecze, a Garcia nie straciła seta i dziś wygra z tego powodu to TOTALNY IDIOTYZM. A zarzut wobec Ciebie że nie znasz się na tenisie, czy nie znasz zawodniczek jest za delikatny.
Miałem nie odpowiadać ale Ci odpisze. Rozumiem ze według Ciebie lepiej jest spędzać na korcie po 2,5 h niż 1,5 zwłaszcza grając bez dnia przerwy. Ciekawa teoria. Darii nie powinno w turnieju juz być. Wygląda we Francji słabo. Z Elizaveta wyciągnęła mecz cudem i to samo wczoraj. Obie zawodniczki z którymi grała prezentują ofensywny tenis jednak są to jeszcze młode tenisistki i głowa nie ta. Oczywiście Garcia tez miewa zagrania niczym Paire czy Fognini jednak w tym turnieju wygląda niesamowicie zmoblizowana i skoncentrowana na celu. Co do szybkości kortów. Przecież zawodnik uderzający mocno woli te korty. Na wolniejszych łatwiej się jest bronić. Wystarczy zobaczyć ze Barty w dwóch gemach miała więcej winnerow niż Daria w secie. Zobaczymy po meczu jak będzie. i radzę czasami popatrzeć na to co się dzieje na korcie a nie na statystyki.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Miałem nie odpowiadać ale Ci odpisze. Rozumiem ze według Ciebie lepiej jest spędzać na korcie po 2,5 h niż 1,5 zwłaszcza grając bez dnia przerwy. Ciekawa teoria. Darii nie powinno w turnieju juz być. Wygląda we Francji słabo. Z Elizaveta wyciągnęła mecz cudem i to samo wczoraj. Obie zawodniczki z którymi grała prezentują ofensywny tenis jednak są to jeszcze młode tenisistki i głowa nie ta. Oczywiście Garcia tez miewa zagrania niczym Paire czy Fognini jednak w tym turnieju wygląda niesamowicie zmoblizowana i skoncentrowana na celu. Co do szybkości kortów. Przecież zawodnik uderzający mocno woli te korty. Na wolniejszych łatwiej się jest bronić. Wystarczy zobaczyć ze Barty w dwóch gemach miała więcej winnerow niż Daria w secie. Zobaczymy po meczu jak będzie. i radzę czasami popatrzeć na to co się dzieje na korcie a nie na statystyki.
Właśnie to ty patrzysz na statystyki, których nie umiesz czytać. Bo jakbyś miał to zrobić? Przecież nie znasz zawodniczek czy nie potrafisz typować tenisa (na to składa się wiele czynników)
To widać po twoich typach, czy &quot;analizach&quot;
Gavrilova gra tutaj dobrze i jak ma w zwyczaju, ona jest tego typu zawodniczką że rywalce pokazuje ze ma 200% więcej talentu aby za chwilę przegrać 5 gemow z rzędu, a jednocześnie znowu rozdawać karty.
Jaka Barty? Pierwszy mecz tenisa obejrzałes i uważasz że masz argumenty aby być jakimś opiniotwórczym kolesiem!
Nie gra obraz meczu, który widziałeś wczoraj!
Gavrilova ma 200% więcej talentu od Garcii. Sam odpuszczam ten mecz ze względu na to że Gavrilova nie traktuje tego turnieju poważnie a wygrywa. Gavrilova takiej Garcii już wiele razy pokazała że jest drewnem jedynie z dobrymi nogami, oczywiście na jej tle
Szybkość kortu, tego nie rozumiesz? Przecież Ci wyjasnilem, tenis ewoluował i tyczy się to przede wszystkim zawodniczek z topu (nie sugeruje się tkzw spadami)
Zawodniczki wyższe i silniejsze coraz lepiej sobie radzą na cegle, a te drobniejsze na szybkiej nawierzchni.
Najlepszy przykład Radwańskiej gdzie kompletnie nie potrafi grać na mokrym clayu, a jest &quot;mistrzynią&quot; w szybkiej hali. To co robila wiele razy w Azji przez tyle lat, a na cegle potrafi jedynie sobie skarpetki pobrudzić, ale taką Garcie rok temu ograła bez problemu na Roland Garros, aby na mokrym korcie później przegrać ze spadem
Dziś szybsza nawierzchnia sprzyja Gavrilovej a nie Garcii i nie tylko ze względu na ogólny aspekt, a to że wiem jak grają obie tenisistki i co mogą sobie wzajemnie &quot;zrobić&quot;.
Z tym dx2 tak sobie po dyskutuj, a nie do mnie te ...
Ty należysz do tych &quot;typerow&quot; co mają zawsze tkzw &quot;Dzień Świstaka&quot;. Patrzysz na ten turniej, oglądasz widzisz że Garcia ma dobre wyniki i jej &quot;zależy&quot; a Gavrilova wygrywa przegrane spotkania i twierdzisz że Gavrilovej nie powinno już być w tym turnieju. To są same kacapoly a nie rzetelne wnioski! Nie będzie co najwyżej jedynie Ciebie. Tak się nie podchodzi do jakiegokolwiek typowania i to oznacza że Ty nawet nie wiesz co znaczy Typowanie w zakładach bukmacherskich. Wyżej troszeczkę Ci wyjasnilem. Co gorsze Ty tego nigdy nie zrozumiesz. Przy kolejnym typowaniu znowu będziesz pisał tego typu kacapoly i tak robisz 10 lat wstecz i 30 lat do przodu, myśląc a raczej nie myśląc i nie wiedząc co w ogóle robisz w tym swoim typowaniu.
Cześć
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
14:05
D. Gavrilova - C. Garcia wynik 2-0 (6:4 6:2)
Typ: 2-0 w setach wygra D. Gavrilova ✅
Kurs: 3.18 ✅ ✅ ✅
1xbet
A jednak zdecydowałem się na ten typ po wielogodzinnej analizie. &quot;Głupie Ludzie&quot; grają na Garcie ze względu na spadki kursów na wygraną tej tenisistki. Do meczu zostało okolo 10 minut, więc krótko i szybko. Gavrilova nie po to wygrała 2x z rzędu przegrany mecz na tym turnieju aby dziś odpuszczać itp. Jej zależy jak mało komu i osobiście uważam że to będzie najłatwiejszy mecz dla niej w tym turnieju. Daria Gavrilova potrafi grać z takimi drewnami jak Caroline Garcia. Daria jest mistrzynią zmiany tempa gry i mimo słabych warunków fizycznych jest niebezpieczna z końcowej linii. Jak poczuje krew to nie puści, a pod taką grę właśnie nadaje się Garcia, która jest zwykłym drewnem, które gra tylko w jedno tempo, a sama siła na cegle to za mało, a napewno w starciu z tak utalentowaną przeciwniczką.
PS
Więcej argumentów przemawiających za tym typem w moich postach powyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Stosur - Gavrilova ✅✅✅ Tak jak czułem kurs ewidentnie za duzy na wygraną. Brawa dla Stosur że mimo najsłabszego meczu w ostatnim czasie dała rade wygrać. Szkoda pierwszego seta oddanego na własne życzenie, jednak z biegiem czasu odzyskała swój rytm.
Typ:1 @1,88 1xbet
DW 2:0 @2,84 ⛔
-2,5 gema @1,94 ✅
-3,5 gema @2,24 ⛔

O jednej jak i o drugiej pisałem we wcześniejszych analizach i nie widzę potrzeby się powtarzać. Stosur od Madrytu dobra i stabilna forma. Od początku była dla mnie jedną z kandydatek do zwycięstwa w całym turnieju a jej gra w kolejnych meczach tylko mnie do tego przekonała. Jest siła na serwisie i dobrze trzyma podanie. Tak jak napisałem do użytkownika Chomik1 dla mnie Gavrilova to zawodniczka która pewnego poziomu nie przeskoczy i tym wyznacznikiem na ten moment jest Sam w obecnej formie. Dziwą mnie trochę kursy liczyłem na max. 1,5 dla starszej z Australijek jednak do jutra pewnie kurs spadnie więc gram już dziś. Dalej będę podtrzymywał że Daria dostała się do finału dzięki słabej mentalności swoich rywalek które nie wytrzymały presji w końcówkach aby zamknąć mecz. Stosur jest na tyle doświadczoną zawodniczką że nie powinna miec problemu z zakończeniem meczu na swoją korzyść.
 
S 431

strike

Użytkownik
WTA Norymberga
K. Bertens vs B. Krejcikova
Typ: 2 @ 5.30 fortuna 1/10 ⛔
Nie tym razem 6-2 6-1 ⛔

Typ wydaje się szalony biorąc pod uwagę formę Kiki jednak widzę w nim sens. Krejcikova dała zarobić w tym turnieju i tutaj ponownie spróbuję jednak za dużo mniejszą stawkę.
Bertens świetnie gra na mączce, udany występ w Rzymie gdzie odpadła z Halep, tutaj też bez problemu radzi sobie z rywalkami. Za chwilę startuje FO co będzie priorytetem dla Holnderki, wiadomo, że to finał więc nie ma mowy o odpuszczeniu jednak może zlekceważyć rywalkę. Czeszka wyjdzie maksymalnie zmotywowana i podbudowana dotychczasowymi zwycięstwami.
Ponadto Barbora brała w każdym z meczy Medical, to wpływa asekuracyjnie na typ, liczę na to, że gdy Kiki zacznie demolować Krejcikova ta skreczuje, a gdy mecz będzie się układał spróbuję walczyć do końca - dlatego gram u buka gdzie krecz = zwrot.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
WTA Norymberga
K. Bertens vs B. Krejcikova
Typ: 2 @ 5.30 fortuna 1/10

Typ wydaje się szalony biorąc pod uwagę formę Kiki jednak widzę w nim sens. Krejcikova dała zarobić w tym turnieju i tutaj ponownie spróbuję jednak za dużo mniejszą stawkę.
Bertens świetnie gra na mączce, udany występ w Rzymie gdzie odpadła z Halep, tutaj też bez problemu radzi sobie z rywalkami. Za chwilę startuje FO co będzie priorytetem dla Holnderki, wiadomo, że to finał więc nie ma mowy o odpuszczeniu jednak może zlekceważyć rywalkę. Czeszka wyjdzie maksymalnie zmotywowana i podbudowana dotychczasowymi zwycięstwami.
Ponadto Barbora brała w każdym z meczy Medical, to wpływa asekuracyjnie na typ, liczę na to, że gdy Kiki zacznie demolować Krejcikova ta skreczuje, a gdy mecz będzie się układał spróbuję walczyć do końca - dlatego gram u buka gdzie krecz = zwrot.

Powodzenia
Litości! Nikt nie ucieka z finału urojonym kreczem, Krecikova nawet jak wtopi 0:6 0:6 wystoi ten wynik, jedynie prawdziwa kontuzja może spowodować że zrezygnuje z gry
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Godz: 15:00 , Stosur S. - Gavrilova D.
Typ: 2-0 w setach wygra Gavrilova D.
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Miałem odpuścić ten mecz bo to czyste fifty/fifty. Przewidziałem tu kilka możliwości w których może ten mecz się rozstrzygnąć i najbliżej jest mi do wersji 2-0 w setach dla Gavrilovej. Skoro płacą za to 3.50 (prawdopodobnie najwyższy kurs na rynku), to korzystam z tej okazji. Nie będę się rozwodził na temat zawodniczek, a będzie to Analiza pod bardziej zaawansowanych graczy, którzy ponadto śledzą rozgrywki na bieżąco, ten turniej, jak i wiedzą co robią. Stosur niby ma naturalną umiejętność ofensywnego grania czyli mega bomba na serwisie, drugie podanie rotacyjny kick, wchodzenie na piłkę, dobra siatka, dobre nogi, granie płasko przy każdej okazji jak i obieganie piłki aby uderzać bardziej precyzyjnie z prawej strony. Ale jest jedno ALE. Niby To wróciło w tym turnieju, bo przecież przez minimum ostatnie dwa lata Samanta utraciła regularność, nogi i czucie kortu. Nie dało się tego oglądać. Ręka jej wręcz zdretwiala czy to z glebi, czy przy sieci, a napewno na serwisie. Jej jedyny warty uwagi mecz na tym turnieju to wygrana nad Suarez Navarro, bo reszta to typowe spady, które ponadto z przymusu tu zagrały. I w starciu z Hiszpanka dzisiejsza faworytka zagrała przeciętny mecz. Nie była w niczym super, a wielkiego tenisa także nie zagrała Suarez Navarro. Dziś czeka starszą Australijke najtrudniejszy mecz. Osobiście uważam że Gavrilova swoją szybką ręką, super nogami spowoduje odrętwienie kończyć u Stosur, co jest już widoczne od wielu lat. Na temat gry Gavrilovej nie będę się powtarzał, wczoraj szerzej ją opisałem. Ja dziś widzę wielkie problemy na serwisie u Samanty. Piłka będzie wracać na jej stronę z większą szybkością i regularnością, przez co nie nie będzie mogła pozwolić sobie na obieganie uderzenia i łatwe wygrywajace punkty. Szybkość i dokładność Gavrilovej spowodują że Samanta pokaże swoje nieczyste uderzenia rakietą i niby z pozoru głupie bledy po łatwych pilkach, czy długich wymianach. Samanta powinna sie dość szybko zagotować, bo czym dalej w las, tym bliżej do celu będzie miała Daria Gavrilova (wygrany pierwszy turniej).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom