>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Sydney, Hobart - 07.01-13.01.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce:
Sydney, Australia
Data rozgrywania: 07.01.2018 - 13.01.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $733,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.apiainternational.com.au/
Lista startowa: http://www.apiainternational.com.au/players/women-singles
Drabinka: http://www.apiainternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.apiainternational.com.au/schedules/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-sydney/
Miejsce: Hobart, Australia
Data rozgrywania: 07.01.2017 - 13.01.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.hobartinternational.com.au/
Lista startowa: http://www.hobartinternational.com.au/players/women-singles
Drabinka: http://www.hobartinternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.hobartinternational.com.au/schedules/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-hobart/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Hobart 1 runda
Riske A. - Siniakova K.
Typ: 2 Kurs: 1.78
Wracamy do tenisa. Tym razem takie oto spotkanie.
Siniakova mam nadzieje uskrzydlona zeszłotygodniowym występem w finale w Shenzen w którym pokonała Sharapovą,słabszą Pliskovą i dopiero w finale przegrała z Halep w którym jednak tanio skóry nie sprzedała.
Licze,że na fali euforii i tym razem poradzi sobie z rywalką która w tym samym turnieju musiała w 2 rundzie uznać wyższość Sharapovej.
Cóż ja gram na Katerine choć wiadomo typowanie kobiet jest zawsze ryzykowne tak więc nie ma co szaleć.
Wynik: 2:1 ⛔
e: szanse były ale niestety nie podołała
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 143

tdulko

Użytkownik
Johzy, do typu sie nie doczepiam ale mowienie o euforii to wydaje sie przesada bo w tamtym roku Siniakova wygrala w Shengzhen, wiec w tym roku stracila troche punktow..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Z Siniakova dobry pomysł, Riske tenis to dno..
A co myslicie o Radwanskiej 2.15 fortuna ??
Konta ostatnio krecz ze Svitolina, Aga patole zagrala z Vickery i teraz pytanie: Konta specjalnie kreczowala z ukrainka czy tez ma kontuzje, jak ma to po co gra w tym turnieju z Aga jutro rano , Aga = krecz brak zwrotu pobrac po 2.15 czy lepiej Konta 1.75 = krecz zwrot w razie czego .
Zobaczymy gładką wygraną Konty czy Isia jednak ?? Ktos cos wie ?
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Konta powiedziala, ze kontuzja nie byla straszna, cos w tym stylu. Ona broni tytulu, wiec sie nie dziwmy, ze gra to taka troche tradycja powiedzmy. Poza tym dziewczyny musza gdzies przygotowac sie do AO.
Pytanie podobnej wagi: Czy Isia tankowala z Vickery czy ten wynik jest wymiarem jej terazniejszego poziomu?
Ten mecz to enigma, trudny do zlamania.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Z Siniakova dobry pomysł, Riske tenis to dno..
A co myslicie o Radwanskiej 2.15 fortuna ??
Konta ostatnio krecz ze Svitolina, Aga patole zagrala z Vickery i teraz pytanie: Konta specjalnie kreczowala z ukrainka czy tez ma kontuzje, jak ma to po co gra w tym turnieju z Aga jutro rano , Aga = krecz brak zwrotu pobrac po 2.15 czy lepiej Konta 1.75 = krecz zwrot w razie czego .
Zobaczymy gładką wygraną Konty czy Isia jednak ?? Ktos cos wie ?
Zdążyłem przeczytać tylko, że Konta mogła specjalnie kreczować, więc od razu pomyślałem o ziemniaku STSie, aby w razie czego był zwrot.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zdążyłem przeczytać tylko, że Konta mogła specjalnie kreczować, więc od razu pomyślałem o ziemniaku STSie, aby w razie czego był zwrot.
Uwazam jednak, ze Konta specjalnie odpuscila. Skoro ma tu do obrony punkty to juz wiadomo, dlaczego krecz. Czytalem,ze Konta powiedziala cos w stylu. Nie czulam sie komfortowo, moze to skurcz miesni..
Isia wg mnie z Vickery dostala bo nadal jest bez formy..
chyba jednak Konta to wezmie..
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Uwazam jednak, ze Konta specjalnie odpuscila. Skoro ma tu do obrony punkty to juz wiadomo, dlaczego krecz. Czytalem,ze Konta powiedziala cos w stylu. Nie czulam sie komfortowo, moze to skurcz miesni..
Isia wg mnie z Vickery dostala bo nadal jest bez formy..
chyba jednak Konta to wezmie..
Jak bym musial wybierac to tez Konta (i kursy tez tak chyba mowia). Ale to nie musi byc spacerek. Isia nie raz zaskakiwala i jeszcze nic nie wskazuje jakby miala umierac. A konta nic specjalnego nie pokazala od jakiegos czasu, tu kontuzja stopy, tu lekka kontuzja biodra..
Wazne: Austalie przechodzi teraz fala goraca. Rok czy dwa lata temu Konta miala klopoty na sloncu pamietam. Ale z drugiej strony urodzila sie w Australii.. remis.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jak bym musial wybierac to tez Konta (i kursy tez tak chyba mowia). Ale to nie musi byc spacerek. Isia nie raz zaskakiwala i jeszcze nic nie wskazuje jakby miala umierac. A konta nic specjalnego nie pokazala od jakiegos czasu, tu kontuzja stopy, tu lekka kontuzja biodra..
Wazne: Austalie przechodzi teraz fala goraca. Rok czy dwa lata temu Konta miala klopoty na sloncu pamietam. Ale z drugiej strony urodzila sie w Australii.. remis.
A co myslicie zeby do Konty dorzucic Venus z Kerber po 2.2 fortuna ??
Kerber cos tam ostatnio zaczela wygrywac ale Venus potrafi sie spiac na pierwsze rundy i jak juz zbiera lanie to ostatnio w finalach tylko.. Dawno nie grala ale to wciaz Williams.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Dla mnie kursy wystawione na mecz Agi z Kontą wydają się totalnym nieporozumieniem i cały dzień zachodzę w głowę, gdzie jest haczyk ? Oglądałem półtorej seta meczu Konty ze Svitoliną, to co grała Johanna to tenisowa poezja, w mojej ocenie ten wygrany przez Svitolinę gem należało uznać za sukces. Później gra się wyrównała, jednak dalej stała na wysokim poziomie. Faktycznie był krecz, oficjalnie z powodu problemów z biodrem, jednak sama zawodniczka stwierdziła, że jest lepiej niż się spodziewała i w niedzielę odbyła już pełny trening. Agę widziałem natomiast w meczu z Vickery, obie zagrały bardzo słabo, a wynik mówi naprawdę wiele. Zestawić te dwa mecze to jak finał piłkarskiej Ligi Mistrzów i wstępna faza Pucharu Polski, po prostu przepaść. Jedyne czym mogę tłumaczyć sobie tak wyrównane kursy to niepewna sytuacja zdrowotna Brytyjki. W moim odczuciu granie grubo na jej wygraną w STS jest całkowicie bezpieczne. Jedyne z czym Konta może przegrać to z własnym zdrowiem, a wtedy jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że podda spotkanie. Zrobiła to już w poprzednim turnieju, więc nie ma oporów, a zbliżający się Australian Open sprzyja jeszcze większej ilości kreczów, ponieważ zawodnicy nie chcą pogłębiać mikrourazów.
Reasumując w mojej opinii każde typy w kierunku Konty są jak najbardziej korzystne. Prawdopodobnie położę na nią największą stawkę w mojej dotychczasowej przygodzie z bukiem.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jakoś strasznie to nie wyglądało i jak na moje to po prostu nie chciała ryzykować powiększeniem urazu. W głowie miała cały czas ten turniej w Sydney, gdzie ma o co walczyć, bo przecież rok temu tutaj wygrała. Poczuła jakiś lekki ból/spięcie/naciągnięcie mięśnia i dlatego skreczowała.
29:50


Po medicalu wróciła z bandażem na prawym udzie, dograła 2 gemy i dalej zdecydowała się nie grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 143

tdulko

Użytkownik
Jakoś strasznie to nie wyglądało i jak na moje to po prostu nie chciała ryzykować powiększeniem urazu. W głowie miała cały czas ten turniej w Sydney, gdzie ma o co walczyć, bo przecież rok temu tutaj wygrała. Poczuła jakiś lekki ból/spięcie/naciągnięcie mięśnia i dlatego skreczowała.
29:50


Po medicalu wróciła z bandażem na prawym udzie, dograła 2 gemy i dalej zdecydowała się nie grać.
Dzieki za klipa. No wlasnie, trzeba byc madrzejszym niz Murray i bioderka szanowac,
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Konta powiedziala, ze kontuzja nie byla straszna, cos w tym stylu. Ona broni tytulu, wiec sie nie dziwmy, ze gra to taka troche tradycja powiedzmy. Poza tym dziewczyny musza gdzies przygotowac sie do AO.
Pytanie podobnej wagi: Czy Isia tankowala z Vickery czy ten wynik jest wymiarem jej terazniejszego poziomu?
Ten mecz to enigma, trudny do zlamania.
Radwanska jest slaba, ale nie az tak.
Tak, ten mecz zatankowala.
Jest sobota, dopiero cwiercfinal, dwa mecze pod rzad......nie, to nie dla niej.
Kto zna Radwe zapewne na luzie zarobil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 143

tdulko

Użytkownik
Radwanska jest slaba, ale nie az tak.
Tak, ten mecz zatankowala.
Jest sobota, dopiero cwiercfinal, dwa mecze pod rzad......nie, to nie dla niej.
Kto zna Radwe zapewne na luzie zarobil.
No wlasnie, widzac ten wynik 2 i 2 od razu przyszlo mi to do glowy ???? Vickery jest OK ale.. musialo sie nie chciec Isi pysi. W nastepnym meczu czekala Woz.. kto by na takie tortury sie godzil ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
No cóż, wszystko zostało napisane przez kolegów powyżej. Skłaniam się ku Agnieszce! W końcu można się sprawdzić ze światową czołówką i pokazać pazurki. Konta z &quot;biodrem&quot;z a Agnieszka z &quot;treningami&quot; które mają zaowocować wjazd do top 10. Hmmm? Spotkanie po 50% dla obu dziewczyn. W końcu praca Agi musi zaowocować dobrym i skutecznym tenisem. Konta z tyłu głowy ma kontuzje i regeneracje na Melbourne. Aga kurs - mega, pokaż w końcu &quot;jaja&quot; !!!

@ Aga - daj jakiś znak życia - tęsknię !!! za Tobą...


sts 2.05✅✅✅:p:rolleyes:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 143

tdulko

Użytkownik
Gratulacje dla milosnikow Agi. Konta grala beznadziejnie +30 ues, Aga nie lepiej.
Czuje, ze Bellis 2.59 okaze sie lepsza sciana tak jak Vickery.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja tam Agi nie ogarniam.. Raz gra dobrze, raz patole. Ograła gładko Konte a jutro moze przegrac z Bellis a nie musi. Kolejny mecz 50 na 50. W tenisie to chyba warto pakowac kase w Nadala ze wygra szlema , gdy ma 4 kurs. Jak kolano sprawne to jest taki kozak ze nikt z nim szans nie ma. Teraz nadal kontuzja ponoc wiec moze warto w Dimitrova 9.0 lub Goffina po 20.0. A moze jednak Nadal wyleczyl te kolano i brac go po 4.0 kursie. hmm
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
2.05 STS GIORGI✅:cool:
KRÓCIUTKO I NA TEMAT,
@Pchełka gra bez kompromisu, twarde i szybkie korty to jej bajka. Jeżeli narzuci swój atletyczny tenis i będzie konsekwentna to wygra.
tenis Agi i jej defensyywa to za mało, szkoda, że tak została ukształtowana jej filozofia.
@ Hm, znowu to samo, za chwilę Szlem, a Aga znowu już ledwo żyje! W Melbourne zaświeci plus 35 stopni ciepła, dostanie wypoczętą średnią siłaczke i do domciu.
Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Wypowie się ktoś jak wyglądał mecz Agi z Giorgi bo nie oglądałem? Polka zagrała źle czy włoszka dobrze ? Nie wiem w kogo teraz ładować czy w Giorgi po 2,73 czy w Kerber po 1.50 która też ostatnio bardzo ładnie gra, co myślicie?
 
W 49

whitejaguar

Użytkownik
Wypowie się ktoś jak wyglądał mecz Agi z Giorgi bo nie oglądałem? Polka zagrała źle czy włoszka dobrze ? Nie wiem w kogo teraz 2:0 czy w Giorgi po 2,73 czy w Kerber po 1.50 która też ostatnio bardzo ładnie gra, co myślicie?

Tutaj jest skrót tego spotkania i najlepiej żebyś sam wyrobił opinie na temat tego meczu, natomiast moje zdanie jest takie, że Camila zdmuchnęła Agę z kortu, od razu spychała ją defensywy z której Polka zbyt wiele zrobić nie mogła, Włoszka jak na nią stosunkowo popełniała mało błędów, trafiała czysto i mocno, a i fakt braku jej nerwowego ojca mógł także jej pomóc. Co nie znaczy, że z Kerber będzie tak samo wyglądało, h2h 2:0 dla Niemki, która odżyła bo słabszym roku 2017, zmieniła trenera, zmieniła także &quot;rytm&quot; serwisu, z drugiej ma za sobą sporo meczów, to będzie jej 8 spotkanie w tym roku + dochodzą miksty w Pucharze Hopmana, a i Australian Open już w przyszłym tygodniu, a przecież to jest ten punkty docelowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom