>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Sydney, Hobart - 07.01-13.01.2018

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Giorgi serwowała świetnie, mocno poprawiła ten element i grała bardzo równo. 9 asów i dwa deble. Kerber gra przyzwoicie i cudem jest w turnieju po obronie meczówek z pierwszego meczu. Dla mnie Giorgi może to wygrać.
 
T 11

trebor111

Użytkownik
Giorgi grala sprytnie ale nie miala do niej podejscia, czy tylko ja zauwazam muskulature u naszej zwycieszczyni szlema? nie lubie siac teorii spiskowych ale na moje Korba sie nalykala przed AO i zlapala moc. Czemu tak pisze bo ano ogladam i widze co sie dzieje.
Kolejny Nadal nam wyrasta w damskim tenisie, po dzisejszym meczu doszedlem do wnioskow ze w meczach Kerber gral nic nie bede. Ramiona miala jak Serena w najlepszych latach, jezeli kazdy mnie bedzie posadzal o jakies teorie to radze pogladac przez ostatnie 3 lata te zawodniczki.
Ona po ugraniu szlema nie miala nic do powiedzenia, nie wiem czy to typowy zjazd bo sterydow nie probowalem, ale wiem ze to nie jest normalne.
teraz jeszcze wychodzi, ze dziecko williams jakies problemy po porodzie z oddechem, no kurwa czemu przeciez ona zdrowa sportsmenka. fachowych teorii nie ma co przytaczac nie ja jestem od tego, ale takie sa kerwa fakty, i nikt o zdrowych zmyslach nie pierdolnie mi, ze ani Korba Ani Serena nic nie braly....
Moje posty z dialu tyow zostaky usuniete poniewaz nie mam wymaganej ilosci. ja kurwa nie mam wymaganej ilosci postow o tenisie? no nie wiem kto moze je miec.Wracajac do tematu Kerber na koksie i nie ma co grac przeciwko niej, Tsurenko zalatwila sie sama procz gry w obronie nie zaprezenrowala nic szczegolnego, moze inaczej zaprezentowala nic.z takimi zawodniczkami trzeba je zmuszac do gry obronno ofensywnej. Giorgi procz pieknego returnu w wymianach nie miala wlasnie nic do powiedzenia. a lalo sie z tej naszej mistrzyni jak ze mnie po 2 dniach picia,
tu troche przegiolem, ze Giorgi nie miala nic do powiedzenia w wymianach. Zly jeszcze jestem po tym meczu bo pogralem wloszke i stalem sie nie obiektywny.
 
T 11

trebor111

Użytkownik
Rose Collins 1.6 przy 3-3 i 15-0 z Danka
juz pytalem na forum dlaczego jej nie bedzie na Ao przeciez ma talent okrutny, wszystkie slabsze zawodniczki rozgrywaly u kangurow mecze a Rose nie bylo. Ciesze sie okrutnie, ze jednak wziela udzial w kwalifikacjach bo procz Ahn i Vickery nie widze nigkogo lepszego z tej czolowki amerykanskich itfow. Ta panna zawojuje AO zapamietacie moje slowa.
Sparingi pewnie by pomogly, poszla z biega i fajnie bo dojdzie do cwiartki, ma charakter umiejetnosci, nie peka przy bp i to jest moj faworyt na ta impreze chociaz sie jeszcze wloczy w kwlalifikacjach.
Troche jest jak Mladenovic, ale szybko potrafi zmienic styl gry. Krycha sie juz w czolowce wta wg mnie nie znajdzie, pekla w meczu ze szwajcarka u siebie. i juz sie nie odnajdzie, szkoda mi to pisac ale takie sa fakty, podejrzewam, ze jakby w tym przerywanym meczu ja szarpnela zostala by na jakies 2 lata hegemonem damskiego tenisa. Spiela sie na szlema u siebie chciala chciala ale peklo psycha poszla do wulkanizacji i tyle z zawodniczki. Pozostaje jeszcze jej kumpela Garcia, ktora ma szerszy wachlarz zagran ale bez tej regularnosci.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Giorgi grala sprytnie ale nie miala do niej podejscia, czy tylko ja zauwazam muskulature u naszej zwycieszczyni szlema? nie lubie siac teorii spiskowych ale na moje Korba sie nalykala przed AO i zlapala moc. Czemu tak pisze bo ano ogladam i widze co sie dzieje.
Kolejny Nadal nam wyrasta w damskim tenisie, po dzisejszym meczu doszedlem do wnioskow ze w meczach Kerber gral nic nie bede. Ramiona miala jak Serena w najlepszych latach, jezeli kazdy mnie bedzie posadzal o jakies teorie to radze pogladac przez ostatnie 3 lata te zawodniczki.
Ona po ugraniu szlema nie miala nic do powiedzenia, nie wiem czy to typowy zjazd bo sterydow nie probowalem, ale wiem ze to nie jest normalne.
teraz jeszcze wychodzi, ze dziecko williams jakies problemy po porodzie z oddechem, no kurwa czemu przeciez ona zdrowa sportsmenka. fachowych teorii nie ma co przytaczac nie ja jestem od tego, ale takie sa kerwa fakty, i nikt o zdrowych zmyslach nie pierdolnie mi, ze ani Korba Ani Serena nic nie braly....
Moje posty z dialu tyow zostaky usuniete poniewaz nie mam wymaganej ilosci. ja kurwa nie mam wymaganej ilosci postow o tenisie? no nie wiem kto moze je miec.Wracajac do tematu Kerber na koksie i nie ma co grac przeciwko niej, Tsurenko zalatwila sie sama procz gry w obronie nie zaprezenrowala nic szczegolnego, moze inaczej zaprezentowala nic.z takimi zawodniczkami trzeba je zmuszac do gry obronno ofensywnej. Giorgi procz pieknego returnu w wymianach nie miala wlasnie nic do powiedzenia. a lalo sie z tej naszej mistrzyni jak ze mnie po 2 dniach picia,
tu troche przegiolem, ze Giorgi nie miala nic do powiedzenia w wymianach. Zly jeszcze jestem po tym meczu bo pogralem wloszke i stalem sie nie obiektywny.
Doping jest był i będzie, taka Serena Williams, czy nawet ostatnio Stephens na USO to żart i one grały dalej, zero testów i przód po szlema. Niektórzy zawodnicy widocznie mają przyzwolenie na wspomagacze, ostatnio przykładowo Ferrer lata nafukany, szczególnie w 1-wszych setach zanim się nie wypoci, przez co potrafi odbić każdą piłkę, a tą najprostszą zyebać, bo nie potrafi się skupić i gra instynktownie. Każdy kto uprawia sport nie od dziś zauważy to od razu, a co do samego dopingu to w tenisie ciężko to tak na prawdę od razu stwierdzić, bo przecież tutaj nie będą przyjmować dopingu, który wyrobi im mięśnie tylko taki, który da im wytrzymałość i szybką regenerację (ze względu na szybką regenerację i tak wyrobią się te mięśnie, ale po nieco dłuższym czasie). Często skutkiem ubocznym po takim dopingu jest dozgonna tendencja do tycia, w damskim tenisie to teraz Serena Williams &quot;spłaca dług&quot;, nie wiem jak ona biega ???? Tak ogólnie to sport zawodowy nie jest przecież zdrowy, a taka rozkminka przed szlemem, kto może być na dopingu na pewno warta przegadania ????
 
T 11

trebor111

Użytkownik
fajni, ze ktos oprocz mnie zwrocil na to w koncu uwage bo myslalem, ze sam se zapierdole troche efe ktywnych witamin, taki sport i przeciwko Korbie nie grac. Kursy beda niskie a jak sie wyjebie to nikt plakal nie bedzie.
Jutro CI wymienie laski ktore bez dopingu wziely by szlema, tam jest za duza kasa zeby panna bez dopingu wziela puchar nie ma jebanej opcji, pisze ci to z calym przekonaniem
Danielle Rose Collins misttrzyni wimbledonu :szampany: i chuj wi co jeszcze, najpierw trzeba pokonac Kovinic ale to akurat maly orzech ???? 1.55 teraz przy 3-3 15-0
bo wimbledon sie wygrywa ???? na koksie
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Trebor ciekawe rzeczy piszesz tylko po co tyle kurwa w tych opisach i ja pierdole nie rozumiem? Nie wiem jak innym ( gdzie jest moderator?) ale mi w czytaniu Twoich typów to przeszkadza.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
fajni, ze ktos oprocz mnie zwrocil na to w koncu uwage bo myslalem, ze sam se zapierdole troche efe ktywnych witamin, taki sport i przeciwko Korbie nie grac. Kursy beda niskie a jak sie wyjebie to nikt plakal nie bedzie.
Jutro CI wymienie laski ktore bez dopingu wziely by szlema, tam jest za duza kasa zeby panna bez dopingu wziela puchar nie ma jebanej opcji, pisze ci to z calym przekonaniem
Hehe, ja o tym wiem, że zawodnicy latają na dopingu, a jak z niego zejdą to są ścierami do bicia i wygląda tak jakby nie umieli odbić piłki, co oczywiście spowodowane jest problemami z głową, bo niestety po takiej dawce dopingu &quot;lekka&quot; depresja to najmniejszy wymiar kary. Co do samego WTA to nie oglądam zbytnio, ale finały w wykonaniu Halep są mistrzowskie, przecież widać, że z premedytacją je puszcza. Dodając do tego fakt, że jest dobrą znajomą tych Djoków i Nadali, to być może i sama lata na czymś lepszym i pod przyzwoleniem puszcza czasami jakiś meczyk, gdzie pod względem czysto sportowym jest murowanym faworytem, a zdoła ugrać 2-3 gemy. Taka gadka na 20 stron raczej i nie ma sensu zbytnio do tego wracać, ale informacja która obecnie jest na jakimś konkretniejszym dopingu, może być na prawdę cenna. Kerber top 1 - zjazd - wraca teraz i nawet ostatnio oglądając jej mecz z Cibulkovą to stwierdziłem, że ma na prawdę duże szanse na szlema. Stephens też wygrała USO i ... Wielkie nic, może znowu się czegoś nażre, bo z jej warunkami fizycznymi to na prawdę może wiele ugrać.
Ps. Przydały się odświeżony temacik o takiej tematyce, bo niewątpliwie pomógłby nam w lepszym typowaniu.
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Kerber- Barty 1 @1,54 fortuna
Czy na koksie czy nie - taki kurs uważam za duży. Myślałem, że będzie w granicach 1,3. Kerber z siłą lokomotywy rozjeżdża w tym roku rywalki. Barty widziałem z Gavrilovą i to Daria przegrała mecz na własne życzenie. Mam wrażenie, że Barty jest dobra na średniaczki ale już z topem sobie nie radzi.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Chciałem stawiać na Barty bo tenisowo lepsza jest od Korby, ale Niemra ma za dużo pryszczy i odpuszczę chyba. Z drugiej strony jutro będzie 9 mecz w ciągu 13 dni (dwie trzy setówki w tym tygodniu WTF?) Patrząc na Korbę gra tak na siłę, tak jest pospinana, że nie mogę na to patrzeć..Najlepszy był dziś Jońca, który szukał finezji w jej zagraniu w połowę siakię, gdy się spięła jak na tronie ja zazwyczaj..
 
T 11

trebor111

Użytkownik
Chciałem stawiać na Barty bo tenisowo lepsza jest od Korby, ale Niemra ma za dużo pryszczy i odpuszczę chyba. Z drugiej strony jutro będzie 9 mecz w ciągu 13 dni (dwie trzy setówki w tym tygodniu WTF?) Patrząc na Korbę gra tak na siłę, tak jest pospinana, że nie mogę na to patrzeć..Najlepszy był dziś Jońca, który szukał finezji w jej zagraniu w połowę siakię, gdy się spięła jak na tronie ja zazwyczaj..
nie stawiaj na barty tenisowo jest slabsza duzo bardziej od korby, a jak korba poszla w specyfiki to i tak przepierdolisz. Kerber potrafi bronic i ma szerszy repertuar od bicia serwisem i forehandu. piekny to kurs ale leminigi i tak napisza ze nie mam racji
no ale mialem nie grac korby ale skoro ona wali w chuja to i ja moge
szczerze nie patrzylem po ile Kerber stoi ale jak wyzej jak 2 to uderzylbym
Barty ograla Gavrilova, ktora rowniez sie z forma minela 4 miesiece temu. Po dluzszych przemysleniach sam ram Kerber po 2.2 ona wraca do swiata zywych, dostala penicyline to bedzie walczyc o najlepsze trofea wiec spokojnie, taka Barty poojdzie na pierwszy strzal
zreszta ja sie nie znam nawet swojego tematu nie moge zalozyc
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
nie stawiaj na barty tenisowo jest slabsza duzo bardziej od korby, a jak korba poszla w specyfiki to i tak przepierdolisz. Kerber potrafi bronic i ma szerszy repertuar od bicia serwisem i forehandu. piekny to kurs ale leminigi i tak napisza ze nie mam racji
no ale mialem nie grac korby ale skoro ona wali w chuja to i ja moge
Jest jeszcze jeden element w tej układance - publiczność. Dziś ponieśli młodego w Sydney a czajnik Angy jest zawodny. Muskuły będzie napinać a piłka nie poleci. Odpuść będziesz zdrowszy ????
 
T 11

trebor111

Użytkownik
haha brawo jasiu, poco pajacowac wystarczy pisac wprost ja prosty czlowiek z gor jestem, ???? albo nie taki prosty
Mertens wyglada bardzo pieknie po 1.65 z rumunka,
gramy Kerber + Mertens ???? zaraz dopisze
Jezeli chodzi o Barty nie widze jej, czym by mogla zaskoczyc glodna nacukana Niemke polskiego pochodzenia, nie wierze w to, ze nie wziela nic. Dalbym sobie za to nawet lape odciac. I CHuj chodzilbym bez rezki przez ta pierdolona frytke ???? . Serio Barty 0-2. Pierwsza mysl. Co do Buzarunescu ???? dostala latwy final od mojej kochanej Lesi, ktora nie miala na nia nic do powiedzenia. Pamietam laske stad i zowad, i nawet w swojej najlepszej formie nie jest w stanie pokonac mocno bijacej na serwisie Mertens. Tam byla inna gra tak samo widzialem Mertens z ta Watson/ Zaraz dopisze
troche popierdolilem ale pilka jest krotka, Mertens na serwisie jest nie do tkniecia przez Michaele, tu sie scioraja dwa podobne style gry gdzie Buzarunescu musi jeszcze zaczekac. Co do gry Barty, za slaba jest technicznie co by z nia powalczyc,Buzarunescu 0-2 Barty 0-2
Buza dostala latwy final od mojej ulubiency, Lesia defensywa sama meczu nie wygra. Ukrainka wygladala, jakby pierwszy raz grala w tenisa z kims bardziej doswiadczonym. Michaela prezentuje podobny poziom do Mertens malymi mankamentami.

zreszta kogo kurwa obchodza moje przemyslenia, licza sie typy
Mertens 2-0
Kerber 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom