>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tianjin, Hong Kong, Linz - 09.10-15.10.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Tianjin, Chiny
Data rozgrywania: 09.10.2017 - 15.10.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $426,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.tianjinopen.com/en/index.asp
Lista startowa: http://www.tianjinopen.com/en/tournament.asp?id=1
Drabinka: http://www.tianjinopen.com/en/results.asp
Plan gier: http://www.tianjinopen.com/en/schedule.asp?id=2
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-tianjin/

Miejsce: Hong Kong, Korea Południowa
Data rozgrywania: 09.10.2017 - 15.10.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.hktennisopen.hk/p/en/home
Lista startowa: http://www.hktennisopen.hk/p/en/players
Drabinka: http://www.hktennisopen.hk/p/en/draws-and-scores/singles-main-draw
Plan gier: http://www.hktennisopen.hk/p/en/draws-and-scores/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/korea/wta-hong-kong/

Miejsce: Linz, Austria
Data rozgrywania: 09.10.2017 - 15.10.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.generali-ladies.at/en/news/index_eng.html
Lista startowa: http://www.generali-ladies.at/en/tournament/players/index_eng.html
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/austria/wta-linz/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
O 5

oscar

Użytkownik
Witam na dziś skleiłem sobie taki kuponik:
W dwóch pierwszych meczach sugeruję się obecna dyspozycją, i co najważniejsze ilością spotkan rozegranych
w hali
M. Niculescu 1.56(krecz) fortuna rozegrała 76-50 a jej przeciwniczka Arruabarrena 14-10 Hiszpanka to typowy ziemniak liczę na większe ogranie Niculescu na tej nawierzchni chociaż jak oglądam jej tenis to zęby mnie bola.
Vikhlyantseva 1.51✅ fortuna rozegrała w swojej nie długiej karierze 24-11 natomiast jej przeciwniczka Cepede 2-7(dwie wygrane i 7 przegranych w ciagu jedenastu lat zawodowej kariery) to chyba mówi samo za siebie.
i ostatni typ............
Bencic - Flipkens set na Flipkens✅ 1.61 fortuna Powiem szczerze że korcilo mnie żeby zagrać czystą dwójkę na Flipkens. Bencic ostatnio ogrywa się na ITF pokonuje co prawda kolejne zawodniczki ale chyba nie ma co szczępić języka bo ogrywa jakieś bezdomne z całym szacunkiem dla nich. Flipkens w większości przypadkow gra na swoim przyzwoitym poziomie więc myślę że seta pociągnie.
Oby jak zwykle w damskim tenisie nie zadecydowała tz. dyspozycja dnia bo ostatnio naprawdę cięzko przewidzieć wyniki spotkań
Pozdrawiam
 
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
ogladalem ostatni final w Pekinie i komentator mowil ze jesli wygra zapewni sobie awans do Singapuru
Garcia ma 3795 pkt w rankingu Road to Singapore i zajmuje w nim 8 miejsce, a tuż za nią znajduje się Konta z 3610 punktami i zachowaną szansą na występ w finale wieńczącym sezon.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Garcia zagra dopiero w Moskwie, o ile jej dadza wc. Nawet pewnie nie musi, bo z taka forma to Konta moze juz planowac dlugie wakacje.
 
O 5

oscar

Użytkownik
Witam,
na jutro trochę teorii spiskowych. I tak:
Pavlyuchenkova - Babos 2 po kursie 2,50 fortuna. lub dla bardziej ostrożnych set Babos po kursie 1,60
Dlaczego tak? ano dla tego że ostatnie tygodnie dla Timei są naprawdę niezłe natomiast rosjanka pogrywa sobie w kratkę. Od poniedziałku(powinna grać) zaczyna się Kremlin Cup w którym rosjanka grała w ostatnich latach i to całkiem z niezłym skutkiem.W 2016 roku ćwierćfinał, w 2015 przegrany final z Kuzniecovą,w 2014 wygrała finał z Begu,w 2013 półfinal przegrany z Halep.
W tym roku w Honk Kongu w pierwszej rundzie Babos która gra naprawdę nieżle, jesli miała by ją przejść trafia na jedną z kwalifikantek a tam raczej już wstyd odpaść i zakładamy że nie odpuszcza też i tego meczu w ćwierćfinale najprawdopodobniej trafia na Venus W z którą raczej nie zaistnieje ( mamy już czwartek , za ćwierćfinał 60 pkt do rankingu i 8890 $. Czy będzie się jej chciało grać przynajmniej do czwartku,piątku potem szybko samolot i fru do siebie na pelnym zmęczeniu.Dla mnie mało prawdopodobne
Jeśli jest ktoś kto potrafi sprawdzić liste pasażerow i rezerwację z Honk Kongu do Moskwy to mamy niezłego pewniaka ???? .
Powodzenia
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jutro chyba w Tianjin pograją, bo do końca tygodnia ma być tam ładna pogoda.
Zastanawiam się nad pograniem na Magdę Linette, niecały miesiąc temu graly ze sobą i góra była Polka. Ale tydzień temu krecz Magdy z powodu przemęczenia organizmu w Pekinie z Wiesnina. Trochę za dużo moim zdaniem grała Magda w ostatnim i to może odbić się na jej formie. Chociaż kurs kusi bo można łapać nawet koło 2.0.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Radwańska - Stosur - 1 - 1.31 fortuna
Spróbuję zaryzykować i postawić na Polkę. Agnieszka w tym roku straciła wiele punktów i już za tydzień znajdzie się w trzeciej dziesiątce rankingu. Zwycięstwa są jej potrzebne i każdy kolejny pkt w rankingu na wagę złota. W pierwszej rundzie szybka wygrana 61 62 z reprezentantką gospodarzy, Ling Zhang.
Po drugiej stronie siatki, doświadczona weteranka damskiego tenisa, Samantha Stosur. W pierwszej rundzie turnieju wygrana po trzech setach. W Osace, Guanghzou i Wuhan Australijka odpadała już w pierwszych pojedynkach i to z naprawdę mocno przeciętnymi zawodniczkami. Na azjatyckich kortach twardych Stosur wyraźnie czuje się słabo i tutaj widzę szanse dla Agnieszki w starciu ze starszą koleżanką, z która ma niestety niekorzystny bilans bezpośrednich pojedynków 1-3.
Rozstawiona z numerem czwartym, Agnieszka Radwańska powinna wyjść z tego pojedynku zwycięsko i awansować do kolejnej rundy.
EDIT: Niestety, ale gry Agi powoli nie da się oglądać. Jej solidność i regularność gdzieś poszły w las i czas przygotować się do kolejnego sezonu, bo z taką formą to obawiam się, że będzie już mocna pochyła w dół... Dawno nie widziałem tak słabej formy Radwańskiej.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Sakkari M. - McHale C.1 @ 2 eFortuna ⛔
Kursy tak poleciały w dół, że można było się tego spodziewać, że mecz pójdzie w drugą stronę. Totalna porażka...
Sakkari zrobiła na mnie duże wrażenie w Wuhan. Potrafi grać inteligentnie, mocno, przede wszystkim głęboko i precyzyjnie. Popełnia oczywiście błędy, ale nie jest to chora ilość. W poprzednim turnieju zakończyła dobrą passę na Garcia, która na tą chwilę jest poza zasięgiem większości zawodniczek w tourze.
Nie jestem fanem McHale i tego nie ukrywam, ale najbardziej nie podoba mi się jej forehand, który jest trochę pokraczny. Piłka często jest pchana i to na dużym balonie. Wysoki kozioł będzie tylko pomagał żeby Sakkari wchodziła na krótsze piłki McHale. Może to być mecz 3 setowy, ale moim zdaniem Greczynka wyjdzie z niego zwycięsko. Widać, że jest w bardzo dobrej formie i chce coś pokazać na koniec sezonu. Już raz pokonała swoją przeciwniczkę na trawie w 3 setach, a nie była wtedy w takiej formie jak teraz.
Analiza może nie jest zbytnio &quot;precyzyjna&quot;, ale moim zdaniem opłaca się brać taki kurs na zawodniczkę, która ostatnio ogrywała takie zawodniczki jak Cornet, Wesnina, Wozniacki. Nie są to byle jakie nazwiska. Po porażce z nieosiągalną Francuzką widać, że ma ochotę jeszcze raz dość daleko w turnieju. Poza tym McHale nie gra jakiegoś super tenisa, ostatanio z Hibino już 2 razy traciła swoje podanie, więc jutro będzie robiła to po raz kolejny.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sakkari M. - McHale C.1 @ 2 eFortuna
Sakkari zrobiła na mnie duże wrażenie w Wuhan. Potrafi grać inteligentnie, mocno, przede wszystkim głęboko i precyzyjnie. Popełnia oczywiście błędy, ale nie jest to chora ilość. W poprzednim turnieju zakończyła dobrą passę na Garcia, która na tą chwilę jest poza zasięgiem większości zawodniczek w tourze.
Nie jestem fanem McHale i tego nie ukrywam, ale najbardziej nie podoba mi się jej forehand, który jest trochę pokraczny. Piłka często jest pchana i to na dużym balonie. Wysoki kozioł będzie tylko pomagał żeby Sakkari wchodziła na krótsze piłki McHale. Może to być mecz 3 setowy, ale moim zdaniem Greczynka wyjdzie z niego zwycięsko. Widać, że jest w bardzo dobrej formie i chce coś pokazać na koniec sezonu. Już raz pokonała swoją przeciwniczkę na trawie w 3 setach, a nie była wtedy w takiej formie jak teraz.
Analiza może nie jest zbytnio &quot;precyzyjna&quot;, ale moim zdaniem opłaca się brać taki kurs na zawodniczkę, która ostatnio ogrywała takie zawodniczki jak Cornet, Wesnina, Wozniacki. Nie są to byle jakie nazwiska. Po porażce z nieosiągalną Francuzką widać, że ma ochotę jeszcze raz dość daleko w turnieju. Poza tym McHale nie gra jakiegoś super tenisa, ostatanio z Hibino już 2 razy traciła swoje podanie, więc jutro będzie robiła to po raz kolejny.
Jeśli miałbym pewność, że Sakkari zagra choć w 80% tak jak np.z Cornet to możnaby to pograć grubiej. Niestety może u niej przyjść słabszy moment po dobrym okresie toteż różnie może być. Chociaż typ popieram i jestem dobrej myśli.
Ja sam kursy wystawiłbym odwrotnie. Dla mnie jednak faworytką będzie Greczynka. Pokazala, że serwować potrafi i potrafi zagrać mocno, ale z głową. Co ważne: korty w Tianjin bardzo szybkie. Dużo idzie ugrać serwisem, a ten ma zdecydowanie lepszy Sakkari. Do boju Maria ????
Sakkari, Maria @1.90
Uni
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu jutro na Haddad Maia i Lepchenko ?
Wszędzie tylko zadajesz pytania? Z tego co wiem to temat na dodawanie typów, a nie dyskusje?
Maia powinna to ogarnąć. Jest pod każdym kątem lepsza. Głębokie zagrania, siła, precyzja. To tego bardzo dobra forma. Przegrana z Petkovic po finale z Ostapenko jak dla mnie nic nie znaczy. Poza tym Petkovic też potrafi grać. Errani jak dla mnie nie ma kompletnie argumentów na wygranie tego meczu, ALE czasem wygrywa mecze tym swoim nudnym i prostackim tenisiem, czyli balonami i przebijaniem na drugą stronę siatki o jedno uderzenie więcej niż przeciwniczka. Jeżeli Maia podejdzie do jutrzejszego meczu poważnie, a wydaje mi się, że tak będzie to powinna wygrać ten mecz w dwóch setach bez problemów. Jakieś 6-4 6-3.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Temat umarł śmiercią naturalną ale pozwolę się wtrącić:
Oglądam turniej w Hong Kongu i jestem szczerze zdziwiony kursem na jutrzejszą wygraną Brady z Gavrilovą. Dziś Brady ograła w dwóch setach (wyrównanych ale jednak tylko dwóch) Gibbs i spokojnie weszła do półfinału. Gavrilova natomiast grając bardzo nierówno pokonała 2:1 swoją rodaczkę Cabrerę, której na etapie ćwierćfinału w ogóle być nie powinno (gdyby nie wycofanie Wozniackiej).
Dla mnie Brady tutaj idzie po wygraną w całym turnieju, a jutro spokojnie jest w stanie ograć Gavrilovą która myślami chyba jest już powoli na wakacjach.
Dlatego pobieram: Brady win @ 2,40 forbet
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Temat umarł śmiercią naturalną ale pozwolę się wtrącić:
Może jeszcze nie do końca. Zresztą tu już są same hejty, jak analiza nie wejdzie. Jak wejdzie to nawet nikt nie kliknie reputacji albo polubienia to co się dziwić.
Na jutro osobiście grałbym Strycovą, której forma jak dla mnie ciągle lekko wzrasta i zatrzymują ją tylko lepsze zawodniczki Kvitova, Ostapenko. Jest przede wszystkim regularna i nie ma problemów z psychiką. Jej przeciwniczka gra świetny turniej, ale nie ma co się oszukiwać jest o wiele słabsza technicznie. Dzisiaj z Bencic było widać jak łatwo można ją wysterować innym zagraniem niż tylko przebicie z forehandu czy backhandu. Nie rozpisuję się bardziej, bo nie ma co, zresztą to kurs 1.35 eFortuna. ✅

Ponadto kto wcześnie wstaje niech ogląda i gra live Sabalenkę. Osobiście nie lubię Errani i jej pchanego tenisa, ale czysto obiektywnie to Włoszka ma tylko szanse wyprowadzić z równowagi 19 latkę. Gra Białorusinki jest mocna, jej warunki fizyczne jej na to pozwalają. Balony Errani będzie mogła bardzo szybko kończyć winnerami. Sabalenka gra również z głową, nie boi się podejść do siatki, będzie wyrzucała mocnymi zagraniami swoją rywalkę i kończyła ją przy siatce. Jej serwis nie będzie taki prosty do odbioru jak np McHale. Znowu jest tylko małe ALE, jeżeli Białorusinka wyjdzie do tego meczu ze spokojną głową to wygra, bo ma o wiele większy i mocniejszy repertuar zagrań na tą chwilę. To nie mączka żeby przebijały godzinami. Dlatego bardziej polecam poczekać na live.
Dodam jeszcze mała statystykę, Errani traciła w trzech ostanich meczach 13 razy swoje podanie. Sabalenka 5. Do tego grała z McHale ponad 3 godziny i gra od kwalfikacji i jeszcze debla. To wszystko też ma jakieś znaczenie.
Mimo to Sabalenka -2.5 @ 1.81 eFortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Może jeszcze nie do końca. Zresztą tu już są same hejty, jak analiza nie wejdzie. Jak wejdzie to nawet nikt nie kliknie reputacji albo polubienia to co się dziwić.
Na jutro osobiście grałbym Strycovą, której forma jak dla mnie ciągle lekko wzrasta i zatrzymują ją tylko lepsze zawodniczki Kvitova, Ostapenko. Jest przede wszystkim regularna i nie ma problemów z psychiką. Jej przeciwniczka gra świetny turniej, ale nie ma co się oszukiwać jest o wiele słabsza technicznie. Dzisiaj z Bencic było widać jak łatwo można ją wysterować innym zagraniem niż tylko przebicie z forehandu czy backhandu. Nie rozpisuję się bardziej, bo nie ma co, zresztą to kurs 1.35 eFortuna.

Ponadto kto wcześnie wstaje niech ogląda i gra live Sabalenkę. Osobiście nie lubię Errani i jej pchanego tenisa, ale czysto obiektywnie to Włoszka ma tylko szanse wyprowadzić z równowagi 19 latkę. Gra Białorusinki jest mocna, jej warunki fizyczne jej na to pozwalają. Balony Errani będzie mogła bardzo szybko kończyć winnerami. Sabalenka gra również z głową, nie boi się podejść do siatki, będzie wyrzucała mocnymi zagraniami swoją rywalkę i kończyła ją przy siatce. Jej serwis nie będzie taki prosty do odbioru jak np McHale. Znowu jest tylko małe ALE, jeżeli Białorusinka wyjdzie do tego meczu ze spokojną głową to wygra, bo ma o wiele większy i mocniejszy repertuar zagrań na tą chwilę. To nie mączka żeby przebijały godzinami. Dlatego bardziej polecam poczekać na live.
Dodam jeszcze mała statystykę, Errani traciła w trzech ostanich meczach 13 razy swoje podanie. Sabalenka 5. Do tego grała z McHale ponad 3 godziny i gra od kwalfikacji i jeszcze debla. To wszystko też ma jakieś znaczenie.
Mimo to Sabalenka -2.5 @ 1.81 eFortuna
Czyli logicznie patrząc Sabalenka powinna wygrac. Ale w kobiecym tenisie nie istnieje coś takiego jak logika, więc gram Errani @2,16 Uni⛔
Jednak zmęczona trzeba w deblu na Sabalenke zagrac jest value
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Ogladalem wczoraj ta Buzarnescu...
Cos dam dzisiaj w jej strone. Wygrala wczoraj 2-1 po tajbreku w 3 secie a tak naprawde powinno byc 2-0. Warto sie jej przyjrzec.
Buzarnescu 3.5:⛔
Over 20.5 1.83✅
Buzarnescu +4.5gem ✅
Bet365
Tak to widze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom