>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Toronto - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Toronto, Kanada
Data rozgrywania: 7.08.2017 - 13.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $2,434,389
Oficjalna strona turnieju: http://www.rogerscup.com/
Lista Startowa: http://www.wtatennis.com/tournaments/tournamentId/740/title/rogers-cup
Drabinka: http://www.rogerscup.com/schedules-and-results/draws/
Plan gier: http://www.rogerscup.com/schedules-and-results/order-of-play/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/canada/wta-toronto/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Toronto (kwalifikacje) godz 22:00
Larsson Johanna - Van Uytvanck Alison
Typ: Van Uytvanck Alison dw. 2-0 ⛔
Kurs: 2.90
Bet365
Stawka: 10j ⛔
Wynik: 2:1 (5:7 6:2 6:4)
Rudą Alis widziałem ostatnio na Roland Garros w starciu z Iska Radwańską. Ona postawiła wszystko na jedną kartę i sie połowicznie udało. Wbijala w kort przez 1/2 spotkania naszą &quot;reprezentantke&quot; i się zacięła. W ten sposób nie da się grać całego spotkania ala Ekaterina Makarova, bądź Sabine Lisicki. Iska przeczekala najgorsze chwile i zaczęła decydować o przebiegu wymian, ponieważ rywalka zamiast wygranych punktów pokazywała tylko nie wymuszone błędy, czar prysł. Alison to jak mozna sie domyśleć to zawodniczka ofensywy jak większość zawodniczek nowego pokolenia. Mocny serwis, szybkie i zdecydowane wejście w kort oraz ofensywna gra z glebi. Co najważniejsze ona dobrze to realizuje na hardzie i jest w formie. Za to Larsson miałem okazję w tym roku obserwować w blisko 10 spotkaniach. Uważam że nie sprosta kompletnie dzisiejszemu zadaniu. Ona nigdy nie przeskoczy pewnego pułapu ze wzgledu na małą siłę rażenia. Aby była groźna musi grać szczyt swoich możliwości, a tego dziś nie ujrzymy. Larsson formy nie ma, a na dodatek dziś rusza pierwszy turniej na twardej nawierzchni. Na cegle grała mizernie, jednak skupię się na jej ostatnich grach na twardym korcie. Serwis to częściej tkzw męczenie buły, a nie przewaga. Nie ma warunków do mocnej gry i łatwo ją zepchnąć za końcową linie. Szwedka poirytowana stara się ryzykować, lecz z mizernym rezultatem. Dużą jej zaletą jest wykorzystywanie gorszych momentów rywalki. Larsson jak jest okazja nie podpala się, trzyma piłkę w korcie i wie jak wykorzystać nieporadność tenisistki z drugiej strony siatki. Ja nie dostrzegam u niej wielkich irytacji itp. Aby jednak to mogło nastąpić rywalka musi bardzo pomóc. Alison Uytvanck dziś nie będzie przysypiac, a bez problemu postawi swoje warunki i zdecydowanie weźmie to spotkanie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Atawo/Gavrilova-Babos/Hlavackova 2-1
Atawo/Gavrilova+1.5 seta 2.04 1xbet✅✅✅ IZZI

Mam tutaj dwa główne argumenty za tym, aby pójść w stronę Rachel oraz Darii. Po pierwsze Andrea jest świeżo po ślubie. Brała go wtedy, kiedy Isia. Od miesiąca nie zaprezentowała się na korcie, a i wiadomo, że na trening było mniej czasu, bo były inne priorytety. Przed przerwą Czeszka w parze z Węgierką nie prezentowały się jakoś świetnie, wręcz powiedziałbym, że były lekko pod formą i nie pokazywały swojego najlepszego tenisa. Druga sprawa to przeszacowane kursy na ten mecz. 1.30 na faworytki to zdecydowanie za mało. Dla przykładu czeskie buki, które coraz częściej wychodzą pierwsze z ofertą zaproponowały na start prawie 1.50. Atawo z Gavrilovą nie są przypadkowymi zawodniczkami. W kwestii gry podwójnej o Amerykance chyba pisać nie muszę. Może jej gra nie jest regularna, tym bardziej teraz, kiedy buja się między różnymi partnerkami. Niemniej jednak prezentuje jakiś poziom i często potrafi walczyć z najlepszymi. Daria to inna historia. Wiadomo, że przede wszystkim stawia na singla, jednak zdarza się, że pogrywa także w poszerzonym korcie. Sam jej bilans wygląda słabo, ale jak już popatrzymy dokładniej na mecze w jej wykonaniu, to potrafiła sprawiać niespodzianki i wygrywać z wyżej notowanymi parami. Fakt, Andrea z Timeą zagrały już sporo wspólnych meczów, zaś Rachel z młodą Australijką wystąpią tutaj razem po raz pierwszy. Uważam jednak, że zgranie w tym meczu nie musi być decydującym czynnikiem, a wiele może zależeć właśnie od postawy świeżo upieczonej małżonki z Czech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis: WTA Toronto godz: 17:00
Daria Kasatkina - Roberta Vinci
Typ: Daria Kasatkina -1.50 seta ✅
Kurs: 2.53
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Kasatkina 2:0 (7:6 7:6)
Zysk: ✅ 15.30j

Obie Panie dziś zaczynają grę na hardzie. Zauważalny jest spadek kursów w stronę Vinci, co ja odbieram jako błąd inwestorów. Obie zawodniczki znam bardzo dobrze. Roberta Vinci już dawno ma swoje najlepsze lata za sobą. Mimo tego kręciła na hardzie w ostatnim roku dobre wyniki, ale były to krótkie przebłyski. U niej każdy dzien, tydzień itp to duża strata, bo ona tego czasu już nie ma wiele do zakończenia kariery. Zawsze w trakcie meczu oddycha rękawami i jest zalana potem. Ona próbuje wykorzystać swoje doświadczenie i obycie w korcie, bo nie ma innego wyjścia. Próbuje zagrań do siatki, skrótów, często zmienia tempo wymiany, ryzykuje szukając winnera, a przede wszystkim używa zagrania slicem. W rzeczywistości wygląda to tak, że jej gra szybko się sypie, serwis zawodzi, biega do siatki na hura, a z glebi kortu nie jest wstanie zagrozić. Ten slice na końcową linie to jest jej podstawowe zagranie, ale to już dawno nie działa, to nie te czasy. Kasatkina to zawodniczka z dużą przyszłością i ona takie rywalki jak Roberta bez problemu sprowadza szybko do parteru. Każde miękkie zagranie w wykonaniu Roberty Vinci będzie bezwzględnie atakowane przez Darie. Ona stawia przede wszystkim na ofensywną grę i ma do tego predyspozycje. Każda krótsza piłka to zaproszenie Darii do ataku. Ona gra bardzo płynnie i swobodnie grając skutecznie i kątowo. Kasatkina przeważa pod każdym względem nad Vinci, a wygrana 4-6 gemami będzie najmniejszych wymiarem kary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Toronto 08.08 godz 16:00
Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe
Typ: Agnieszka Radwańska -1.50 seta
Kurs: 3.70
Pinnacle Sports
Stawka: 5j
Spotkanie odbędzie się w dniu jutrzejszym. W tym typie chodzi głównie o jeden aspekt tj głowę Coco Vandeweghe. Ona grała wczoraj finał w Stanford, gdzie uległa Madison Keys 0:2 (6:7 4:6) przy okazji mega kompromitując się na korcie. Przegrala jedynie przez własne błędy i chwilowy brak dopływu krwi do głowy. Uważałem że finał zagra porządnie, a odpal nastąpi w starciu z Radwańską. Teraz pytanie czy dobrze dla tego typu była jej zła gra w tym finale z wczoraj. Zdecydowanie tak! Vandeweghe jest bardzo sfrustrowana i zmęczona grą. Ona bez względu na to czy gra duży turniej, bądź mały jak miała przegrać to zazwyczaj przegrywala. Duża ranga aktualnego turnieju w Toronto napewno nie zadziała na nią jak przynęta. Spodziewam się obojętnej gry i piłek granych na wiwat, a nie dużej mobilizacji u Amerykanki. Pamiętam wiele spotkań w jej wykonaniu zwłaszcza na tego typu turniejach jak ten, że była zainteresowana jedynie porażką, a nie grą o zwycięstwo. Ostatni mecz zagrany w ten sposób i który oglądałem to porażka 4:6 4:6 na kursie @ 1.40 z Alison Riske w Dubaju. Dawno ta Pani nie zrobiła takiego odpału, a okazja teraz do tego jest wyśmienita. Jeżeli się nie uda w tym spotkaniu, to w kolejnych będę polował na Coco, dlatego narazie zachowawczo stawka 5j, a nie 10j. Teraz kilka zdań o Polce. Iska kompletne załamanie formy i nieco ponad 2 tygodnie temu miała ślub w Krakowie. Ona ma szansę jeszcze cos zagrać w tym sezonie, bo zawsze ten okres był dla niej najlepszy oraz październikowe turnieje w Azji (Pekin, Tokyo itp). Iska może dostać wygraną na tacy, jak i wygrać w czysto sportowej rywalizacji. Ona na hardzie z tymi większymi i mocniejszym rywalkami zawsze radziła sobie wyśmienicie, ponieważ tu może grać siłą rywalki, przez co jej braki są mnie widoczne i gra się jej o wiele swobodniej. Jej piłki, czy serwis są dużo szybsze na tych turniejach. Dziś trzymanie piłki w korcie, regularność, skróty, niesamowita obrona i minięcia to jest to czym Agnieszka może rozbić Coco. W tam tym roku to wszystko funkcjonowało, aż do przegranej z Konjuh na US Open (standardowo Agnieszka zawiodła w Nowym Yorku, jak we wcześniejszych latach z Lucic, Peng itp). Warto także pamiętać co grała nasza reprezentantka później w Azji i w kończącym sezon turnieju mistrzyń. Ja wierzę w tym spotkaniu, że Radwańska zagra jedno z lepszych spotkań w ostatnim czasie, a Coco będzie miała dość Radwańskiej i gry w tenisa bo aktualnie to ona zapewne jest obrażona na cały swiat (często tak ma Agnieszka). Iska w tym momencie z taką rywalka bez problemu może dyktować warunki gry, a niedawny ślub może dodać jej wiele pozytywnej energii i dużej chęci do gry w tenisa.
 
H 902

hank

Użytkownik
Zgadzam się, że to bardzo kiepski typ. Zacząć trzeba od tego, że Kasa poza cegłą traci większość atutów i strasznie kaleczy. Vinci jak zagra na przyzwoitym poziomie, będzie mieszać grę młodej to ta się pogubi. Na gładkie zwycięstwo Rosjanki to to na pewno nie wygląda, może wymęczy po ciasnym meczu.
Zdecydowanie popieram typ na Gawrilową.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Głupoty wypisujecie, Kasatkina ma rękę, przyspieszenie i siłę rażenia z końcowej linii o jakiej moze pomarzyć Vinci. Kasatkina może wykręcić lepszy wynik na hardzie jak na cegle

Typowanie to przewidywanie tego co będzie a nie jedynie pisanie o tym co było, zwłaszcza po samych statach bez jakichkolwiek umiejętności czytania gry i wielu innych czynników których nie warto tu wymieniać, bo książkę można na ten temat napisać
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
A co ją powstrzymuje przed osiąganiem tych dobrych wyników na hardzie?
Życie
Spójrz w tym meczu jak gra, brakuje jej ogłady i równego poziomu przez dłuższy czas z lepszymi rywalkami. Jak będzie w swoich najlepszym okresie gry i zyska do tego czasu doświadczenia, to zdecydowanie odpali
 
H 902

hank

Użytkownik
Na nic nie będę patrzył, bo wiem jak gra Kasatkina. I co mnie obchodzą jej możliwości? może odpali, może nie, to jest wróżenie z fusów. Nie jedna już zmarnowała potencjał. Na dzień dzisiejszy fakty są takie, że gra na hardzie jak noga, a jedyne wyniki godne odnotowania osiąga na clayu.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Wiecie jak ocenić talent i możliwy progres u zawodnika ..? No raczej nie..!
Spójrzcie jak Kasatkina kontroluje uderzenia, ona się bawi w tym meczu, co robi z główką rakiety tzn gra samym nadgarstkiem, to jak ktoś opanuje do perfekcji to robi co chce..
Vinci nigdy tak nie grała w swojej karierze, bo nie ma takiego talentu, ona jak zagrywa forehand, to całą rękę angażuje w uderzenie, co nie znaczy że nie potrafi zagrać dobrego winnera
Ponadto Kasatkina wygrała swoje podanie na 5:4, jednak cały gem, każdą piłkę zagrała źle, to były te gorsze chwile z których ciągle jeszcze ona nie wyrosła... To samo zrobiła na 6:5, gra za dużo zachowawczo, a może to ma wystarczyć na taką Vinci
Warto spojrzeć na prawą kostkę Kasatkiny, jest dość solidnie zabezpieczona...
 
S 378

songo

Użytkownik
Vickery - Alexandrova +1,5 seta 1,826 Pinnacle 1-6 ; 6-7 ⛔

Dobry kurs, jak dla mnie. Pojedynek 22-latek. Amerykanka (167 pozycja w rankingu) pokonala tutaj w kwalifikacjach Hibino i Alison Van Uytvanck, czyli zawodniczki TOP 100 rankingu. Wygrala dwukrotnie bedac underdogiem. Nie wiem trzy wygra po raz trzeci, ale na pewno nie jest bez szans na wygranie seta.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
&#39;gra za dużo zachowawczo&#39; No tak, Kasatkina nigdy nie byla ofensywna. Gra rotacyjny bezpieczny tenis, rzadko spotykany u dziewczyn (WTA to gra glownie plaska).
Co do Radwanskiej to ja nie widze jakichs racjonalych podstaw, zeby wierzyc, ze ona zagra dobry mecz.. ale moze.. zycze szczescia, bo bedzie potrzebne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
No i festiwal spuszczania się nad grą Vinci i Kasatkiny na korzyść Chomika,brawo. Powiedzcie mi tylko jak można się kłócić o grę dwóch tak średnich tenisistek? Toż to jałowa dyskusja. Równie dobrze można się kłócić o to czy lepsza jest Arka Gdynia czy Wisła Płock.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
A ja Ci pisze że to nie fun club FC Barcelona, był dialog o Kasa vs Vinci bo to $$$ , więc tu nikt nie będzie pisał o nie wiem czym, o Samprasie, Sharapovej, Mugu, Nadalu itp, tu sie pisze o tenisie który &quot;daje kasę&quot;
 
T 143

tdulko

Użytkownik
A ja Ci pisze że to nie fun club FC Barcelona, był dialog o Kasa vs Vinci bo to $$$ , więc tu nikt nie będzie pisał o nie wiem czym, o Samprasie, Sharapovej, Mugu, Nadalu itp, tu sie pisze o tenisie który &quot;daje kasę&quot;
O, i z tym sie zgadzam, dobrze poznac inne opinie, rozne punkty widzenia bo to pomaga podjac decyzje.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
O, i z tym sie zgadzam, dobrze poznac inne opinie, rozne punkty widzenia bo to pomaga podjac decyzje.
No właśnie, nie chodzi zawsze o Typ (trafny, bądź nie), a o spostrzeżenia, przekaz analizy, każde dodatkowe Info jest bezcenne. Mnie czyjeś typy kompletnie nie interesują, a treść i wartość analizy, czy pomocnej informacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom