>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A jak widzicie Age z Karolina uważam że Karo wygra a drugi mecz to Dac na safarova z Makarova gdyby lepsza gra Konty w drugim secie to by się to inaczej potoczyło ???? czekam na wasze opinie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 50

papadopulos

Użytkownik
A jak widzicie Age z Karolina uważam że Karo wygra a drugi mecz to Dac na safarova z Makarova gdyby lepsza gra Konty w drugim secie to by się to inaczej potoczyło ???? czekam na wasze opinie
Miałem w tym samym momencie napisać co sądzicie o Radwańskiej dzisiaj.

Moim zdaniem 50/50 mecz, ale chyba pójdę w stronę Polki, wierze w to, że zajdzie tu daleko :p
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Miałem w tym samym momencie napisać co sądzicie o Radwańskiej dzisiaj.
Moim zdaniem 50/50 mecz, ale chyba pójdę w stronę Polki, wierze w to, że zajdzie tu daleko :p
Piwko i trzymamy kciuki za Pisie ????
Z tego co póki co pokazały obie zawodniczki to Value w stronę Agi, jednak ja tu widzę spotkanie z ogromną ilością wymian i zapewne przypadek przesądzi o zwycięstwie, jednak myślę, że warto @2.08⛔ w BaH ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Jest ten ciekawy psychologiczny argument czy Karo zacisnie zeby czy moze bedzie chciala chciala zrobic mily prezent slubny bo Aga potrzebuje tej wygranej bardziej w tym momencie, jak nie zrobi wynikow w drugiej czesci roku to wyleci w rankingu dalekooooo w regiony dawno przez nia nieznane.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Jest ten ciekawy psychologiczny argument czy Karo zacisnie zeby czy moze bedzie chciala chciala zrobic mily prezent slubny bo Aga potrzebuje tej wygranej bardziej w tym momencie, jak nie zrobi wynikow w drugiej czesci roku to wyleci w rankingu dalekooooo w regiony dawno przez nia nieznane.
serio myślisz, że na takim poziomie Karo gdzie sama potrzebuje zwycięstw odda mecz dla Radwańskiej w ramach prezentu ????? prezent to ona dała jej na ślubie, temat zamknięty, wspomnienia zostały a tu jest jej praca, nie będzie taryfy ulgowej... trochę wymyślasz ;p
( nie, żebym pisał, że Aga nie ma szans bo sam na nią postawiłem ale niech wygra czysto sportowo ???? )
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Poosty, zgadzam sie, przyjaznie sobie a na korcie najczesciej nie ma to znaczenia wiec szanse na taryfe ulgowa sa male. ALE nie zapominajmy, ze w przeszlosci Karo juz &#39;zalatwiala&#39; wyjscie z grupy Adze w Singapurze. Zdarza sei, ze takie rzeczy akurat maja wplyw, nie czesto ale jednak. Inny przyklad zniedawna: oddanie polfinalu przez Kohlshreibera koledze Florianowi.
 
B 0

bigbro

Użytkownik
Poosty, zgadzam sie, przyjaznie sobie a na korcie najczesciej nie ma to znaczenia wiec szanse na taryfe ulgowa sa male. ALE nie zapominajmy, ze w przeszlosci Karo juz &#39;zalatwiala&#39; wyjscie z grupy Adze w Singapurze. Zdarza sei, ze takie rzeczy akurat maja wplyw, nie czesto ale jednak. Inny przyklad zniedawna: oddanie polfinalu przez Kohlshreibera koledze Florianowi.
Duch sportu, ale odpowiedzmy sobie tak szczerze, czy my na miejscu sportowców nie pomagalibyśmy kolegom i koleżankom w potrzebie? Zwłaszcza, że to nie tylko transakcje koleżeńskie, ale i wymienne &quot;Ty mi, a ja Tobie&quot;.
Zeby nie było, że tylko kącik filozoficzny. Aga win. 1.95. iforbet.pl.Patriotyczny minus.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Oczywiscie, tam w grupie jest latwiej, amerykanki pomagaja sobie, czeszki pomagaja sobie, itp.
Wzgledy sportowe jednak wyglada wezma gore, Aga nie jest jeszcze zupelnie gotowa na wygrane z najlepszymi. Ograla dwie blondynki umyslowe, to by bylo chyba na tyle.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Radwańska wygra kiedyś z kimś z top10?
Myślałem, że będzie coś grała, a tyle co jej rywalka teraz psuje, a i tak radwańska nie umie tego wykorzystać ...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Groenefeld/Peschke-Bouchard/Pliskova 7-5, 1-6, 11-9
Over 18.5 gema 1.71 1xbet✅✅✅ IZZI

W meczach Anny-Leny i Kvety chyba najczęściej szukam overów gemowych. Nie jest to typowa para, która mocno trzyma serwis, a raczej tak regularna, że potrafi seriami trzymać serwis przy podobnym zachowaniu rywalek, bądź też seriami łamać się na przemian z przeciwniczkami. Niemka z Czeszką mają taką nietypową regularność, ale dzięki temu wiele razy w ich meczach overki gemowe siadały z łatwością. Tutaj grają z Karo Pliskovą i Genie. Wysoka Czeszka to jakoś w deblowym tourze. Nie bez powodu dostała się np. w parze z Julką Goerges do Singapuru. Mocne uderzenie kończące, dobry serwis i same predyspozycje fizyczne. Gienia takiego wzrostu nie ma, ale jej tenis bazuje na mocnych uderzeniach i szukaniu winnerów. To w deblu jest także ważne, więc nie stoi tutaj na straconej pozycji. Tym bardziej, że już w poprzednim tygodniu pograła coś w poszerzonym korcie. Po obu stronach siatki są spore umiejętności, więc uważam, ze możemy tutaj zobaczyć zacięty mecz. Nie widzę aż tak wyraźnych faworytek w parze Groenefeld/Peschke, a linia 18.5 może wejść nawet przy takim 6-4, 6-3, więc uważam, że jest godna uwagi.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
I co Panowie Wozniacka zrobiła prezent Ale w 6 gemie bo nie chciała by nasza przegrała 6:0 taka realia gdyby to byla inna zawodniczka to byłoby 6:0
 
T 143

tdulko

Użytkownik
I co Panowie Wozniacka zrobiła prezent Ale w 6 gemie bo nie chciała by nasza przegrała 6:0 taka realia gdyby to byla inna zawodniczka to byłoby 6:0
Tez mi to tak troche wygladalo. Mial byc prezent.. byl &#39;prezencik&#39;.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
STEPHENS VS. SAFAROVA @ 1 1.98 STS ✅
Sloane gra w tym tyunieju niesamowicie. Chyba jej wymienili głowę. Spokój taki, że nie do wiary! Wczoraj z Kerber i z Kvitovą. Co prawa H2H 0-2, ale forma Amerykanki mnie zadziwia.
GARCIA VS. HALEP @ 2 1.32 ✅ :grin:
Halep jest bardziej waleczna, grała świetnie w tym turnieju, bardziej mnie przekonuje. Gram konsekwentnie przeciw Francuzce.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
C.Garcia-Halep 2 @1.32
Halep to Halep, ona jak jest w formie to w kazdym duzym turnieju gra o zwyciestwo. Bardzo dobre dwa ostatnie sezony w tym kanadyjskim turnieju w wykonaniu Halep, czyli triumf rok temu w Montrealu i final dwa sezony wstecz w Toronto.
Garcia tez wyglada dobrze, od jakiegos czasu, cchociaz miala tez bardzo trudny mecz z Cirstea, ktory wcale wygrac nie musiala. Nawet jednak w formie, to uwazam ze regularnosc Halep w decysujacych momentach przewazy szale zwyciestaw na korzysc Rumunki, wiec standardowo do kombinacji przy takich meczach Halep.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
MAKAROVA/VESNINA VS. KICHENOK/MELICHAR @ 1 1.18 STS ✅
Para nr dwa z rankingu Race z nowym tworem deblowym. Wczoraj faworytki gładko wygrały 6/1 6/1 mimo, że Makarova grała trzy sety chwilę wcześniej z Safarovą ( gra świetnie, dziś nie gra singla więc powinna już być w pełni skupiona na deblu -przypominam, że Wimbledon Rosjanki wygrały w finale 6/0 6/0) . Typ do systemu jak znalazł. Kurs niewielki i to największy minus ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
MAKAROVA/VESNINA VS. KICHENOK/MELICHAR @ 1 1.18 STS

Para nr dwa z rankingu Race z nowym tworem deblowym. Wczoraj faworytki gładko wygrały 6/1 6/1 mimo, że Makarova grała trzy sety chwilę wcześniej z Safarovą ( gra świetnie, dziś nie gra singla więc powinna już być w pełni skupiona na deblu -przypominam, że Wimbledon Rosjanki wygrały w finale 6/0 6/0) . Typ do systemu jak znalazł. Kurs niewielki i to największy minus ????
Po odjęciu podatku kurs 1,03 :cool: Nie opłaca się czegoś takiego grać przecież, nawet do taśmy bym się bał dorzucić
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Svitolina (+1,5 gema) - Muguruza 1 @1,92 ✅ Uni
Svitolina dobre mecze z Kasatkiną i Venus Wiliams. Na twardej nawierzchni Ukrainka osiąga bardzo dobre rezultaty. Styl Eliny można podpiąć pod &#39;offensive baseline&#39;, przyspiesza forhendem i bekhendem, gra dobrze z krótkich piłek. Bardzo poprawiła podanie. Wciąż słabo wygląda gra przy siatce, choć i tak ten element wygląda lepiej niż wcześniej. Muguruza z Flipkens i Barty zagrała słabo, były momenty, w których dominowała, jednak zdarzały się też błędy. Mecz z Madison Keys także w wykonaniu &#39;Muggsy&#39; nie zachwycił. Garbine na hardzie nie wygląda tak pewnie jak na mączce, po znakomitym Wimbledonie przyszedł zastój, choć oczywiście wystarcza to na tenisistki pokroju Flipkens. W tym turnieju lepsze wrażenie sprawia Svitolina, gra pod baseline, ofensywnie, dobrze pracuje nadgarstkiem. H2H 3-3, 2-1 na twardej nawierzchni. Jeśli Elina będzie regularna, Garbine może mieć problem z utrzymywaniem się w wymianie, po takim kursie warto pograć Svitoline, ja dodatkowo polecam handicap gemowy, w przypadku trzech setów ten gem może dać na wygrany bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom