>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pliskova - Wozniacki

Nikt nie wziął po lupę tego meczu.
Ja kieruje się w stronę Wozniackiej. Trochę analitycznie, ale też mam jakieś przeczucie po tym co oglądałem w 2 pierwszych rundach.
Dla mnie Pliskovej nie powinno już być w turnieju. Gdyby nie kontuzja Osaki to ona by to wzięła.
Pliskova wg.mnie jest daleka od swej najlepszej formy. Często w gemach wyrównanych z Osaka czy Pawluczenkowa ratował ja serwis. Jak już był serwis numer dwa to robiły się problemy. A wiadomo, że Carolina Wozniacki to top defensywnej gry w kobiecym tourze. Osaka wystarczyło, że popełniała już mniej swoich błędów w 2 secie i prowadzila walkę z Czeszką na równi. Brakuje jej jeszcze pewności siebie i widać, że trochę ciąży jej ta 1 w rankingu. Jak to mówią najtrudniejsze nie dotrzeć na szczyt, ale na tym szczycie się utrzymać ????
Natomiast widać po Wozniackiej, że jest teraz w formie optymalnej. Gładko w 1 rundzie, ale z taką rywalka nie biorę pod uwagę. Ale wczoraj z Radwanska... Miazga. Prawdę mówiąc, gdyby to nie były koleżanki prywatnie to czuję, że wynik mógłby być kompromitujący dla Półki.
Bardzo dobrze czuje się fizycznie to trzeba przyznać Dunka, natomiast no widać było gołym okiem u Pliskovej, że już tam pod koniec 2 seta było oddychanie rękawami, takie mam wrażenie.
H2H z nawierzchni twardej to 3:1 dla Caroline.
Ostatni mecz rozgrywany również w Ameryce południowej, z tym że w Miami. Po pierwszym wyrównanym secie, potem dwa zmiażdżyła Dunka polskiego pochodzenia. Przypominam właśnie sobie ten mecz. Podobny scenariusz widzę dzisiaj. Póki wchodzi 1 serwis Pliskovej to będzie wyrównany mecz, ale biorąc pod uwagę, że Pliskova może mieć problemy z pierwszym serwisem, aż żal po takim kursie nie postawić na Wozniacka. Ja to robię i trzymam kciuki za nią ????

Wozniacki, Caroline @2.14
Unibet

✅✅✅

A jednak dobrze przewidziałem. W decydującym momencie meczu w 3 secie przytrafił się jeden aut, drugi, potem siatka. Widać było, że Pliskova ciężko oddycha. To zadecydowało, że w dalszej fazie Caroline i elegancki kurs wchodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
H 124

hrotan

Użytkownik
Turniej w Kanadzie tak samo u kobiet jak i u mężczyzn to parodia.
Pliskova prowadzi w secie i nagle przestaje ogarniać jak gra się w tenisa i przegrywa podanie do 0
Taki scenariusz był w 1 secie i w 3.
Dla mnie to śmierdzi na kilometr, ale zaraz przyjdą ludzie co będą wyśmiewać, że wszędzie widzę ustawki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To co grała Pliskova to jakiś kabaret, zamiast grać swoje to chciała sobie porzebijac jak na treningu
Pisałem o tym. Zmęczenie.
Z Osaka pod koniec 2 seta już ciężko oddychała.
Nie wiem czym to spowodowane, ale Pliskova nie lubi jak musi bardzo się namęczyć by wygrać mecz.
Wczoraj podobnie myślała, że Osaka odda mecz bez walki. Zaczęła Japonka walczyć i pojawiło się pierwsze zmęczenie u Pliskovej i automatycznie zaczęły się błędy.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Toronto
Godzina: niby 19:00
Spotkanie: Wozniacki - Stephens
Typ: 2
Kurs: 3,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

No kurczę nie mogę siesię oprzeć pokusie. Zrozumiałym dla mnie mogłoby siesię wydawać wystawienie kursu poniżej 2,4 ale 3,2??? Niby dlaczego?? Rozumiem zeże H2H 4:1 (czyery razy wygrywala Karolcia w latach 2013/2014 ale w zeszlym roku wygrala Sloane) Odpuścił bym sobie zatem sugerowanie się H2H.
Może w takim razie skupmy się na dotychczasowych spotkaniach w tym turnieju. Dunka ograła do tej pory Alexandrova (6:3/6:0), Radwanska (6:3/6:1) oraz Pliskova (7:5/6:7/6:4). Amerykanka z kolei poradziła sobie z Putintseva (6:7/6:0/6:4), Kvitova (7:6/3:6/6:2), Kerber (6:2/6:2) i Safarova (6:2/1:6/7:5)
Jak możemy zobaczyć Stephensi zdjęła skalp z, bardziej moimjak zdaniem wartościowych zawodniczek orazi że i jedna i druga nie miała za sobą łatwej przeprawy w poprzedniej rundzie. Zgodzę się z każdym kto powie że pokonane zawodniczki nie były w optymalnej formie ale jednak jakiś poziom prezentowały.
Jedna i druga potrafi mieć w swojej grze przestoje i psuć masowo piłki i często zdarza się oddawać swoje podania. Kurde wkurza mnie już te uzupełnianie tekstu na moim tel wiec sobie odpuszczę opisywanie stylu gry zawodniczek.
Ja ide w to ponieważ widzę tu value


Może wybije mi ktoś to z głowy zanim grubo w to wejde i byc może poplyne???? ???? ???? ????

???? dla mnie ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Aaandrzej, ja bym grubo w to nie szedl, Woz to solidna zawodniczka, doswiadczona i jedna z nielicznych w turze moglaby pewnie grac 5-setowki. Polfinal to i tak bardzo duzo w tym momencie dla Stephens. NIkt sie tego nie spodziewal.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Stephens jest zacięta wczoraj np miałem singla na Stephens i przy stanie 5:4 dla safarowej powiedziałem dobra koniec meczu, po czym Stephens włączyła jak by powera, że chce jednak to wygrać ona chyba miał breaków z 5-6 i za 6 złamała Safarową, ale to było wymęczenie totalne, więc nie wiem co dzisiaj powiedzieć o tym meczu.
Woźniacka wygrała i jak czytam tak komentarze to Pliskova nie grała jak by na wymęczenie, a Stephens w 3 secie już padała kompletnie, ale tak samo Safarowa i jednak większa motywacja wygrała.
Dzisiaj może być tak, że Stephens kondycyjnie nie wytrzyma, ale to takie gdybanie tak jak tutaj poruszany temat jest setki razy, Ferrer dziadek przegra coś tam coś tam, a 85 % meczy wtedy wygrywał.
Mecz 50/50
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Nie zartuj ???? jak by bylo 50/50 na prawde to by byly podobne kursy.
To oglądaj mecz i mówię ci, że będzie zacięty.
Aha czyli jak np jest 1.5 a na 2 drugą osobę 2.5 to nie jest mecz wyrównany?
To niezłe myślenie..... To dlaczego większość nie faworytek wygrywa?
Na stephens w 3 meczach było 2+ a nawet 3+ z kvitovą, ale co tam ????
Patrzy się na grę i formę zawodnika/zawodniczki a nie kursy :p Jak np ktoś przegra 15 meczy pod rząd, a potem będzie na niego 1.5 z kimś w formie to i tak mecz nie jest 50/50?
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
WOZNIACKA vs. STEPHENS 2 @ 3 STS ⛔

Kurs spada od rana. Prawdą jest , że Amerykanka cudem wygrała mecz z Safarovą (broniła kilku piłek meczowych). Pisałem przed jej meczem, że mentalnie dorosła. Wraca do wysokiej formy, gdy ograła Serenę na AO. Mecz powinien być wyrównany i dlatego ryzykuję Sloan, która mi bardzo zaimponowała w tym turnieju. Sloan przede wszystkim lepiej biega niż Pliskova i Wożniackiej nie będzie tak łatwo jak pokazuje kurs.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Papa, mecz moze i byc zaciety, moze nawet w jakims momencie sie wydawac ze Stephens bedzie lepsza! ???? ale w tenisie sa punkty wazniejsze i mniej wazne i liczy sie ten nawazniejszy.. kto zobedzie pilke meczowa ;) Wiem, trollem troche zajechalem ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Po odjęciu podatku kurs 1,03 :cool: Nie opłaca się czegoś takiego grać przecież, nawet do taśmy bym się bał dorzucić
Liczy się by typ był trafny. policz sobie moje wczorajsze 4 typy z tenisa z AKO 4,53 za konkretną kasę. Chodziło mi o podbicie dobrego kursu. Każdy ma swoją strategię. Powodzenia!:cool:
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja tez dalem na Stephens lubie bardzo Karo ale dzisiaj juz moze nie dac sobie rady moze byc mecz jak z Kerber taki nijaki serwis glownie tylko przebijanie pilek jak Stephens zagra tak jak z Andzi to bedzie 2:0 dla Amerykanki ????
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
zacytuje sam siebie i to się właśnie stało
&#39;&#39;Dzisiaj może być tak, że Stephens kondycyjnie nie wytrzyma&#39;&#39;
I nie wytrzymała to widać ???? No Nic Halep leci po turniej ???? )
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Stephens to jedna z tych tenisistek miana &quot;heavy hand&quot; jak parę razy strzeliła to Karo nie miała czego zbierać. Dunka natomiast zachowała spokój, żelazną defensywę i praktycznie wszystko wracało na 2 stronę siatki. Stephens miała problem z wygraniem swojego gema serwisowego w meczu. W pierwszym secie ociężała. Miała swoje szanse przy stanie 3:3 w 2 secie i mecz mógłby wyglądać inaczej. Karo dobrze posyłała piłki na backhand Amerykanki, która wyrzucała te piłki po autach na potęgę kopalnia punktów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Halep nie brała przerwy medycznej. Trener wszedł na koniec pierwszego seta zapytał na początku czy czuję piłkę na rakiecie? odpowiedziała , że tak i dał uwagi taktyczne. Svitolina chciał się zrewanżować za RG gdy przegrała wygrane spotkanie. Po prostu była zdecydowanie lepsza.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
WOZNIACKA vs. SVITOLINA 2 @ 1,60 STS ✅


H2H 0/ 2. Svitolina naładowana, w uderzeniu wygra z maratonką. Wozniacka gra zbyt pasywnie by na twardych poradzić sobie z Ukrainką. Svitolina nie będzie psuła tak jak wczoraj Sloan. Co prawda wczoraj Ukrainka grała 4 sety, ale z Halep było szybko i nie powinno to mieć znaczenia dla młodej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom