>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: US Open 2017 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Andreescu - Liu 1 @1,27 ⛔ Uni
Andreescu utalentowana juniorka, w ostatnim czasie zanotowała udany występ na kortach w Waszyngtonie, gdzie pokonała Giorgi i Mladenovic. W ubiegłym sezonie była w półfinale juniorskiego US Open. Korty twarde wydają się być dla niej najlepsze, gra ona agresywnie, nieźle serwuje. Czasem za szybko chcę zdobyć punkt przez co uderza z nieprzygotowanych pozycji, jednak wiadomo - młodość. Liu grywa głównie w Azji, w kwalach do turnieju w Eastbourne i Wimbledonu łatwo przegrała z Cirsteą i Kostovą. Kanadyjka udanie przebrnęła kwalifikacje Wimbla, myślę, że na kortach Flushing Meadows również może powtórzyć ten rezultat.
Sawayanagi - Muhammad 2 @1,17 ⛔ 2-6 2-5. Uni
Kariera Muhammad nie potoczyła się tak jak pewnie ona sama by chciała, jednak takie rywalki jak Japonka, która gra głównie w marnych ITFach w Azji, musi ogrywać.
Gram to w triplu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Crawford 3.35 Totolotek
Jak szukać fajnego kursu to właśnie w tym spotkaniu, który za moment się rozpocznie. Obydwie zawodniczki grają poniżej oczekiwań, są bez formy. Myślę, że buki sugerują się tylko wyższym rankingiem Chirico, ale pamiętam tą Crawford jak rok czy dwa lata temu na twardych kortach i to chyba w Stanach zagrała kapitalny turniej i przegrała dopiero z Azarenką w półfinale czy finale. Może przypomni sobie właśnie takie momenty w swojej karierze, bo parę w uderzeniu to ona ma zdecydowanie większą od swojej rodaczki.
 
pretrader 21

pretrader

Użytkownik
Stojanovic N. - Kanepi K.

Polecam przyjrzeć się temu spotkaniu. Kanepi nie gra na powierzchniach twardych, ostatni mecz rozegrała w styczniu 2016 r. Dlatego w moich oczach kurs 4.3-4.5 jest przeszacowany na serbską zawodniczkę.

Value ;)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Broady 1.64 Fortuna
Brytyjce przyjdzie rywalizować z mało mi znaną Teichmann. 182 miejsce w rankingu zawdzięcza głównie rywalizacjami w ITFach, ale na nawierzchni ziemnej, właśnie podczas kwali na French Open Szwajcarka pokonała Brytyjkę. Myślę, że czas na rewanż, dlaczego?
Broady to zawodniczka, która preferuje szybkie nawierzchnie, ma piekielnie mocny serwis i returny, ale z precyzją uderzeń bardzo często jest różnie, stąd jeszcze daleko jej do topu, ale jak jest w gazie to potrafi napsuć krwi wielu wyżej notowanym zawodniczkom. Szwajcarka to tylko clay, oficjalny mecz na hardzie wygrała ponad rok temu, zresztą bardzo rzadko gra na tej nawierzchni, a jej nawiększy sukces to 1/4 juniorskiego właśnie US Open. W Paryżu graliśmy na mączce, Broady nie przepada za nią, więc porażka nie dziwi, teraz to ona jest faworytką, a i wynik powinien się odwrócić, rok temu była w 2 rundzie, i przegrała z Radwańską, więc jest z dużymi szansami na awans do głównej drabinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
najbardziej z tych kwalifikacji to w oczy wpadl mi powrot Zvonarevej .. Finalistka US i Wimbledonu. Za najlepszych lat potrafila niezle namieszac.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Kateryna Kozlova - Fanny Stollar 1 1.34 1xbet
23 letnia Ukrainka zmierzy się dzisiaj z przyznam dość anonimową dla mnie Węgierką Fanny Stollar. Całkiem niedawno Kateryna osiągnęła ćwierćfinał w Bastad, w którym poległa z Wozniacki 36 16. Dwa tygodnie wcześniej doszła do półfinału w Budapeszcie przegrywając 46 06 z Cepelova. Oba turnieje co prawda rozgrywane na ziemi, jednak wyniki pokazują, że mamy do czynienia z tenisistką, która potrafi grać i to nawet z rywalkami wyżej klasyfikowanymi.
Węgierka Stollar jest dla mnie raczej nie znaną tenisistką. Na kortach ziemnych w Charleston pokonała w tym roku co prawda Vesninę 76 76 ale to praktycznie byłoby na tyle jeśli chodzi o wyniki, które zrobiły na mnie wrażenie. Ostatnie przegrane z Sachia Vickery, Anhelina Kalinina (276 WTA) czy dwukrotnie z Chorwatką Jana Fett (221) pokazują, że Fanny dzisiaj może nie mieć czym zaskoczyć Katerynę. Przewiduję, że Ukrainka wygra i to w dwóch setach.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Min 2.42 Fortuna
Spotkanie 50/50, obydwie ostatnio jak na swój poziom, bo mówimy o 2 setce rankingu, w dobrej formie, coś tam pogrywają i wygrywają w tym roku na poziomie ITF. Biorę wyższy kurs na Amerykankę, bo 2 tygodnie temu na hardzie wygrała marniutki turniej, ale zawsze coś, a dzisiejsza rywalka nie przewyższa formą i umiejętnościami rywalek z tamtych zawodów. No i Min gra u siebie, na swoim terenie, co na pewno mobilizuje i to dodatkowy handicap, i myślę, że taki kurs to przesada, bo Rumunka niczym szczególnym ostatnimi czasy się nie wyróżniała, więc jest duża szansa na wygraną Amerykanki w dzisiejszym spotkaniu.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Hercog-Tomova 1 @1.6
Polona Hercog wraca do dobrej gry, a miejsce rankingowe w koncowce drugiej setki to na pewno nie jest miejsce dla slowenskiej tenisistki. Hercog od momentu kontuzji podczas meczu na ubieglorocznym jeszcze US Open starcila koncowke i pierwsze miesiace tego sezonu, ale jak sie tak przypatrzec to coraz lepiej to wyglada. Hercog w czerwcu wygrala turniej rangi ITF w Brescii , a kilka tygodni pozniej zakwalfikowala sie do Wimbledonu i soagnela 3 runde w turnieju glownym.
Tomova tez notuje progres i coraz wiecej tych wygranych meczow w turniejach ITF, wiec dobra dyspozycja tez nie powinna dziwic.
Starty jednak w najwazniejszych turniejach jak szlemy czy Premier bez porownania. Zreszta Hercog ma na swoim koncie wygrywane turnieje w cyklu WTA Tour. Hercog w 1 rundzie kwalifikacji ograla Krejcikova, ktora tez ostatnimi czasy grala naprawde przyzwoicie i osiagala bardzo dobre wyniki w niektorych turniejach jak Nurnberg czy Bastad. Mecz byl bardzo zaciety, ale to oczywiscie powinno pomoc Hercog, i zaprocentowac bardzo dobra gra w dzisiejszym meczu, wiec typuje wygrana Słowenki, ktora chyba faktycznie coraz bardziej sie rozkreca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom