>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Washington , Praga ( 31.07.2023 - 06.08.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
images.jpg

Miejsce: Washington, Stany Zjednoczone
Data rozgrywania: 31.07.2023 - 06.08.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: https://www.citiopentennis.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24014-wta-entry-list-31-luglio-6-agosto-2023.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1045/washington-dc/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1045/washington-dc/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
L. Samsonova
Zwycięzcy debla 2022:
J. Pegula / E. Routliffe


1-ten.jpg

Miejsce: Praga, Czechy
Data rozgrywania: 31.07.2023 - 06.07.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://livesportpragueopen.cz/index.php
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24014-wta-entry-list-31-luglio-6-agosto-2023.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1082/prague/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1082/prague/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
M. Bouzkova
Zwycięzcy debla 2022: Y. Sizikova / A. Potapova



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 

Załączniki

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Mertens/-22,5 5,20
A więc na rozkładzie Mertens. Cały czas od dłuższego czasu w formie, niezależnie od nawierzchni. A jak się przyjrzymy, co wyprawiała stricte na kortach twardych, to tez wygląda to należycie. Kasatkina nie jest w ciemię bita, no ale w ostatnim ich meczu w Miami górą była Mertens. Co prawda spotkanie rozegrało się w trzech setach, ale sądzę że tym razem będzie krócej. Dlaczego? Bo Belgijka złapała wiatr w żagle. Owszem, Kasatkina tez sobie radzi nieźle, jednak oceniam jakość gry w tym okresie wyżej na rzecz mojej faworytki. Under 22,5 gema to jakieś 7-5 6-4 w meczu tudzież 7-6 6-3. Do zrobienia! Powodzenia!
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
L.Fernandez-Boulter 1 @1.54

Kanadyjce bardzo podupadl ranking po slabym French Open, gdzie w ubieglym sezonie nabila duzo punktow. Jest jednak niewatpliwie tenisistka o wiekszym potencjale i powinna nastoaic poprawa wynikow teraz. Fernandez ograla Gracheva, wiec to juz plus, a ze Fernandez nie jest wsrod rozstawionych zawodniczek w kwalifikacjach, to jedyna szansa by dostac sie do turnieju glownego to wygrac mecz i na to licze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +504
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Oglądałem wczoraj cały mecz Clervie i jestem pod dużym wrażeniem jej gry. Od razu mówię, że jestem raczej laikiem i oglądałem jej mecz pierwszy raz w życiu. Wczoraj szukałem niespodzianek i wypatrzyłem 4,30 w meczu z Blinkovą. Dawno tak łatwo nie zarobiłem po takim kursie. Bardzo dobrze serwowała i grała mega agresywnie, co w meczu z Fręch powinno być dobrą taktyką. Nie jest to jednak gra w stylu Ostapenko, widziałem też sporo skrótów (zwłaszcza forehandowych). Blinkova została zmieciona z kortu i praktycznie nie miała sztycha w całym spotkaniu.
Meczu Magdy nie było mi dane oglądać w całości, ale te kilka pierwszych gemów, które widziałem, nie były zbyt porywające. Kayla Day poddała mecz, wcześniej brała medicala przy stanie 3-2 dla Magdy. Nie do końca wiem co było przyczyną (po medicalu widziałem jedynie, że ciężko oddychała). Dodatkowo zachęcają spore spadki kursów, od rana spadło z 3,15 na 2,65. Ja zagram na bet365, ale 2,65 dalej daje STS i 2,60 w lvbet.

Ngounoue 2,65
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Hibino - Errani typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Hibino) 2.35 Fortuna

Na jutrzejszy dzień wyszukałem sprokanie pomiędzy Japonka, a Wloszka. Hibino ma obecnie 28 lat, a Errani 36 lat. Włoszka, kiedyś odnosiła naprawdę bardzo dobre wyniki, chodz wróciła po przerwie nie wygląda to źle jeśli chodzi o jwj dotyczasowa grę, gdzie w swojej karierze miała kilka problemów, aby normalnie funkcjonować i brać udział co roku w różnych turniejach. Patrząc na ostatnie dwa mecze Errani co prawda na innej nawierzchni niż bedzie to rozgrywane w Czechach bo na nawierzchni ziemnej przegrała ostatnio z Pawluczenkowa oraz Sheng ugrywajac w dwóch meczach jednego gema to pozostawia wiele do życzenia, gdzie jeszcze w tym roku potrafiła dojść do półfinału Chalengerowego turnieju w Meksyku więc cos tam na nawierzchni ziemnej grać potrafi. Patrząc na nawierzchnie, która.bedzie rozgrywana na obecnym turnieju czyli twarda to Wloszka rozegrała swoje ostatnie spotkanie w marcu. Głównie patrząc na ostatnie mecze Włoszki, gdzie mimo, iż rywalki byly dość wymagające to powinna bardziej w tych spotkaniach powalczyć. Bardzo słabo wyglądała praktycznie w każdym elemencie, ciężko sobie wyobrazić nagły wzrost formy po takich meczach. Jeśli chodzi o moją faworytkę tego meczu Japonka na nawierzchni twardej rozegrała mecze nawet w lipcu, gdzie powalczyli z Wickmayer i chodz przegrała to spotkanie nie wyglądała źle, a jak dobrze wiemy Belgijka rozegrała nie tak dawno w turnieju w Warszawie mecz z Świątek i grała dość wyrównane spotkanie. W kwietniu wygrała turniej ITF właśnie na nawierzchni twardej w Japonii. Pokonuje rywalki z pierwszej setki rankingu, nawet nasza solidna zawodniczka Magdalena Fręch przegrała z Japonka w dwóch setach. Japonka dobrze wygląda na serwisie i returnie chodz jak wiadomo mecz meczowi nie równy. Według mnie Errani nadal złapała jakiś dołek w swojej grze i myślę, że Japonka jutro powinna pewnie wygrać to spotkanie w dwóch setach. Pozdrawiam.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alize Cornet - Lucie Havlickova
Havlickova kurs 4.00 superbet
Havlickova i over 18.5 gema
Kurs 5.25
Superbet
Alice Cornet nie trzeba przedstawiac , na Wimbledonie odpadła z Rybakiną w meczu ktory był ciezki i ledwo go dokończyła , a po Wimbledonie wyrażnie złapała trochę formy , zagrała 2 mecze na Hopmanie , potem 3 runda w Lozannie .Dzisiaj tu w Pradze zagra z 18latką .Cornet jest duzą faworytką.
Ale to nie byle jaka 18nastolatka , Lucie Havlickova wygrała w ubiegłym roku juniorskiego Garossa a potem zaliczyła finał juniorskiego US open a w połfinale w dwoch setach pokonała Schnaider.W seniorskim tenisie na razie nie jest za ròzowo ale jest kilka przebľyskow pokonała Schmiedlovą , Abduraimovą i po bardzo zacietym wyrownanym meczu Dodin.
Owszen dzisiaj poprzeczka trochę wyzej ale Cornet od Miami nie grała na hardzie w dodatku była w pierwszej czesci sezonu pod formą , na ostatnie 10 meczow na hardzie wygrała 1.
HM trzeba sie przyjrzeć młodej czeskiej zawodniczce a moze czyms zaskoczy??
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 504,5K

Pablito91

Użytkownik
Stephens 1 set i mecz @2.13 Fortuna

Dzisiaj dojdzie do spotkania dwóch Amerykanek w 1 rundzie w Waszyngtonie. Zmierzą się Stephens z Davis. Moim typem na to spotkanie jest, że Sloane wygra 1 set oraz cały mecz. Sloane od Wimbledonu nigdzie nie grała. Davis natomiast ma już tutaj 3 setowe dwa spotkania. Na jej plus może być, ze ograła już się na tegorocznych kortach. Minusem może być przy tym jednak zmęczenie. Co ciekawe w obu spotkaniach przegrywała pierwsze sety, co może oznaczać, że słabo wchodzi w mecz. Sloane jest o wiele lepszą i bardziej znaną i doświadczoną zawodniczką od poprzednich przeciwniczek Davis. Stawiam tutaj na zwycięstwo bardziej doświadczonej i znanej Stephens.
 
R 593,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Praga - WTA
Godzina: 11:00
Spotkanie: Palicova - Arango
Typ: Arango
Kurs: 1,60
Bukmacher: superbet
Analiza:
pierwsza runda turnieju w Pradze rozgrywanego na nawierzchni twardej. Grająca w turnieju głównym z dziką kartą Czeszka Barbora Palicova zagra z kolumbijską kwalifikantką Emilianą Arango. Arango w kwalifikacjach pokonała Niemkę Barthel i Japonkę Hibino. W notowaniach bukmacherów faworytką jest nieco wyżej bo na 181 miejscu w rankingu WTA notowana Kolumbijka. O prawie 50 miejsc niżej sklasyfikowana jest 19-letnia Czeszka, która w poprzednich turniejowych startach przegrała pięć kolejnych spotkań z zawodniczkami z dość niskiej półki. Czeszka w tym roku nie odniosła jakiegoś spektakularnego zwycięstwa nad wyżej notowaną tenisistką, co udało się jej dzisiejszej rywalce. Arango pokonała min Hibino, Konjuh, Ponchet czy Grabher i to ona mimo atutu własnej publiczności Palicowej powinna zagrać w kolejnej rundzie z Rumunka Cristian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Pera-L.Fernandez 2 @1.59

Dalej bym szukal w kierunku Fernandez i to dosc dobre losowanie dla Kandyjki sie wydaje patrzac na dyspozycje Pery w ostatnim czasie. Fernandez dwa mecze wygrane w kwalfikacjach, ranking nienajlepszy, gdzie stracilo sporo punktow na FO, takze kazde zwyciestwo bedzie pchac w gore i przede wszystkim pownna ta forma bylej polfinalistki US Open rosnac.
Pera wydaje sie byc w dolku od dluzszego czasu. Dla Aamerykanki chowrackiego pochodzenia wciaz najlepsze korty to korty ceglane jako ze Pera trenuje glownie wlasnie w Chorwacji. Pera miala tametn seozn swietny, zrobila runde FO, wygrala dwa turnieje (oczyiwscie rangi WTA 250) w Budapeszcie i Hamburgu, a w tym roku nie obronila bardzo niewele z tego Budapesztu, gdzie przegrala od razu 1 rundzie i Hamburgu, gdzie przyszla porazka w cwiercfinale (ale cwiercfinal w turniej urangi WTA 250) to w koncu tylko dwa wygrane mecze turniejowe w turnieju przeciez obsadzonym niezbyt mocno.
Jakos trudno mi wierzyc w ta dobra dyzpozycje Pery. Atutem dla niej moga byc teoretyczne korty w Waszyngtonie, ktore naleza do bardzo szybkich, a tu przewaga silowa Pery nie podlega dyskusji w takim zestawieniu, ale to moze byc malo. Fernandez ma o co grac, bo turniej w Waszyngtonie poszedl w hierarchii w gore i jest teraz turniejem WTA 500. Patrzac w drabinke to wydaje sie, ze jako kwalifikantka wylosowala najlepiej, ma juz przetarcie w postaci dwch wygranych meczow i licze ze z kazdym kolejnym Kanadyjka bedzi sie rozkrecac.
 
Tenis by Dawid 888,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Brady vs. Kalinina
Bardzo ważny moment dla Amerykanki, która wracaj po dwuletniej przerwie do głównego touru. Ostatnio przetarła się na mniejszym turnieju w Kanadzie, lecz wypadła tam mocno średnio, grając z zawodniczkami z dalekimi miejscami w rankingu. Teraz test będzie wiele trudniejszy, bo trafia na Ukrainkę, która rozgrywa najlepszy sezon w karierze i jest w najlepszym momencie swojej kariery, choć ostatnie starty nie zapadły zbyt mocno w pamięć. Jest to zawodniczka solidna, grająca bez fajerwerków, ale jej wyszkolenie techniczne jest bardzo dobre. Dla Brady będzie to bardzo trudne zadanie, gdyż dopiero wraca, a takie powroty zawsze są ciężkie pod względem mentalnym, ale też fizycznym. Kto nie pamięta Brady to warto przypomnieć, że to półfinalistka US Open, która preferuje ofensywny styl gry, oparty na serwisie. Kiedyś już grały razem i wygrała Jennifer, lecz trzeba pamiętać, że obie były na całkiem innych etapach kariery. Dziś niespodzianką będzie zwycięstwo gospodyni, choć nieco jestem zdziwiony, że bukmacherzy tak ją doceniają, wystawiając kursy na Anhelinę w okolicach 1,5 czyli dość podejrzane. Dziś jednak zgodzę się z nimi i pójdę tym tropem. Ponadto ciekawym kierunkiem wydają się asy, choć trudno powiedzieć w jakiej dyspozycji będzie Amerykanka i jak długo potrwa ten mecz, bo przecież Ukrainka może wygrać gładko i zwyczajnie na asy zabraknie czasu i okazji. Na pewno Brady pod tym względem sufit ma dość wysoko, ponieważ będąc w optymalnej formie potrafiła osiągać 10 asów w meczu czyli zdecydowanie pokrywając tę linię. Kalinina z kolei nie bryluje pod tym względem, ale jak najbardziej może dołożyć ich kilka w meczu, ale to raczej maksimum na co ją stać i raczej nie liczyłbym na wynik przekraczający 2 asy. Jeśli Brady mentalnie i fizycznie jest gotowa to na asy ją stać, lecz niekoniecznie na zwycięstwo.

👉 powyżej 4,5 asów @1,43 (betfan) ❌
👉 Kalinina wygra @1,45 (forBET) ❌

Typy bez analizy:
👉 Pera vs. Fernandez powyżej 4,5 asów @1,43 betfan ❌
👉 Baptiste +5,5 gemów (ha) @1,43 forBET ✅
 
Ostatnia edycja:
R 593,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Praga - WTA
Godzina: 11:00
Spotkanie: Cristian - Arango
Typ: Cristian
Kurs: 1,77
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Druga runda turnieju w Pradze rozgrywanego na nawierzchni twardej. Rumunka Jaqueline Cristian sprawiła wczoraj olbrzymią niespodziankę eliminując w trzech setach turniejową jedynkę Czeszkę Bouzkovą. Jej dzisiejsza rywalka Emiliana Arango gładko pokonała młodą Czeszkę Palicovą. Rumunka w tym sezonie wygrała trzy nisko cenione turnieje rangi ITF ale w ostatnim czasie spisuje się bardzo słabo notując przegrane ze znacznie niżej notowanymi rywalkami - wczorajsze zwycięstwo nad Bouzkovą może być symptomem powrotu do lepszej formy i tak też zakładam. Obydwie zawodniczki spotkały się w tym roku w maju na turnieju ITF w Zagrzebiu, gdzie gładko wygrała bardziej doświadczona Rumunka. Kolumbijka wprawdzie ma w tym roku na rozkładzie wyżej notowane rywalki ale Cristian podbudowana wczorajszym sukcesem może być tutaj ponad jej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1809
R 593,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Praga - WTA
Godzina: 11:00
Spotkanie: Korpatsch - Wickmayer
Typ: dokładny wynik: 0:2
Kurs: 1,97
Bukmacher: fortuna
Analiza: Kolejny pojedynek drugiej rundy praskiego turnieju. Belgijka Yanina Wickmayer w pierwszej rundzie wyeliminowała turniejową dwójkę Chinkę Lin Zhu odpuszczając pierwszego seta ale w dwóch następnych zdecydowanie już górowała nad rywalką. Niemka Tamara Korpatsch w kwalifikacjach pokonała dwie nisko klasyfikowane Czeszki a w pierwszej rundzie dość gładko wygrała z Bułgarką Tomovą. Niemka w bieżącym roku gra bardzo przeciętnie chociaż tutaj wygrana z Tomovą, mimo jej słabszej ostatnio formy zasługuje na uwagę. Wickmayer przed tygodniem przegrała w Warszawie w półfinale z Igą Świątek ale wydaje się być w dobrej dyspozycji i w Pradze również może zrobić dobry wynik. Odpuszczony z Chinką set można przyjąć na zapoznanie się z nawierzchnią ale teraz już bez taryfy ulgowej powinna zagrać swoje, czyli krótko i skutecznie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Xiyu Wang - Anna Karolina Schmiedlova
Schmiedlova kurs 2.75
Schmiedlova i over 19.5 gema kurs 4.00
williamhill

Hm w zasadzie obie od lat rozczarowują , przy czym Schmiedlova więcej tych lat .Obie mają warunki , możliwości , wyszkolenie , technikę czegoś brakuje .Chyba mętalu .Widziałem jeden fantastyczny mecz na hardzie czeszki w tym sezonie , gdzie zmiotła Bouzkova dosłownie z kortu , a w meczu następnym nie zagrała połowy tego .CHinka jest stabilniejsza , ale końcówki meczów kuleją , chyba to kwestia nerwów , juz kilkukrotnie widzialem zawalone mecze w decydujących momętach.
Dzisiaj Anna Karolina gra u siebie , coś tam publika powinna pomóc i zdojona motywacja , bo tenisowo to chyba blisko 50/50
więc pójdę w stronę gospodyni i kursu.
Post automatycznie złączony:

Alize Cornet - Kaja Kanepi
Cornet kurs 2,00 williamhill[

Kanepi dawno nie widzialem , choć widziałem jakiś jeden mecz z początku sezonu z San Diego przegrany sromotnie w dwóch setach z Lauren Davies .Bilans na hardzie ma Kaja w tym sezonie paskudny .Ma też już 38 lat .
Za to widziałem po Wimbledonie kilka meczów ALize Cornet i coś drgnęło w dobrą stronę , zniknęły bandarze z ud , chyba wróciła radość z grania.Owszem przegrała osatatnio w Lozannie z Parry , ale miałem wrażenie że zostawiła młodszym koleżankom rywalizację o finał .
Tuatj w Pradze Alize grała w pierwszej rundzie z młodą Havlickovą a to taka Kanepi tylko 20 lat młodsza i duzo mniej doświadczona , w każdym razie poradziłą sobie Cornet z mocnym siłowym graniem.
W h2h jest jeden mecz z 2010 roku na US open , wygrała 2;;1 Kanepi a do tego decidera 6:0.
Wypadało by się zrewanżować za koło od roweru starszej koleżance , lepszej okazji może nie być.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +614
R 593,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Praga - WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Cornet - Korpatsch
Typ: mecz/liczba gemów: Cornet i powyżej 17,5
Kurs: 2,01
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ćwierćfinał turnieju w Pradze rozgrywanego na nawierzchni twardej. Po wczorajszym kreczu Belgijki Wickmayer w pojedynku z Tamarą Korpatsch, to Niemka trochę niespodziewanie będzie dzisiejszą przeciwniczką Alize Cornet. Francuzka w trzech setach pokonała wcześniej Czeszkę Havlickovą i weterankę Estonkę Kanepi i w turnieju po Noskovej (nr 4) jest drugą najwyżej rozstawioną zawodniczką (nr 6) pozostałą w turnieju. Korpatsch dostała się do turnieju głównego po udanych kwalifikacjach i do czasu kreczu Wickmayer prowadziła w secie 4:0, więc z pewnością nie będzie łatwą rywalką dla 33-letniej już Francuzki. Alize mimo wszystko potrafi się skoncentrować w najważniejszych momentach i sądzę, że szansa, która się przed nią otwarła- wygrania po pięciu latach turnieju zmobilizuje ją na tyle, że pokona Tamarę choć pewno po zaciętej, nawet trzysetowej walce.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Sakkari - Keys
Typ: Sakkari
@2.20 FORTUNA

Walka o półfinał. Bardzo ciekawie zapowiada się ostatni ćwierćfinałowy pojedynek na kortach twardych. Maria Sakkari to 28-letnia Greczynka aktualnie plasująca się na 9tej pozycji w światowym rankingu. Jej bilans na kortach twardych w tym sezonie to 16 zwycięstw i 7 porażek. Sakkari najlepiej spisuje się właśnie na twardej nawierzchni. W Indian Wells w tym sezonie dotarła do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość Sabalenki. Jej dzisiejszą rywalką będzie jej rówieśniczka Amerykanka Madison Keys. Jest to 16sta rakieta świata, która w tym sezonie rewelacyjnie spisała się na kortach trawiastych, gdzie w Eastbourne odniosła zwycięstwo. Na kortach twardych w obecnym sezonie też spisuje się bardzo dobrze, lecz w turniejach w Stanach Zjednoczonych nie odniosła większych sukcesów. W Indian Wells odpadła w pierwszej rundzie po kreczu, natomiast w Miami odpadła w drugiej rundzie. Obie Panie mierzyły się już ze sobą 3 razy i za każdym razem Sakkari zwyciężała. Na kortach twardych nie straciła nawet seta z Keys wygrywając dwa razy po 2:0. Dziś również stawiam na Sakkari, której siła na kortach twardych powinna dać zwycięstwo nad Keys.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +652
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jaqueline Adina Cristian - Nao Hibino
CHRISTIAN kurs 2.15
Christian i poniżej 21,5 gema kurs 4.20

Hm trochę w ciemno bo nie widziałem dano nic Hibino ale z grupsza wiem czego po Japonce się spodziewac.Solidności , rzetelności ,
poprawności iraczej żadnych fajerweków.Dzisiaj grają o pólfinał choć Hibino przegrała mecz kwalifikacyjny z Arango i przeszłą jako Lucky Looser , wynik 2:1 6:3 1:6 0 :6 drugi set do 1 trzeci do 0.Może to koło od roweru coś znaczyć dlatego zdecyduję się na agresywniejszą wersję 2:0.Christian dwie rundy wczesniej również grała a Arango i wygrał gładko w dwóch setach.Do tego w poprzedniej rundzie pokonał Baidl w trzech setach a w pierwszej rundzie również w trzech setach Bouzkovą , oglądałem końcówkę tego meczu nawet żle obstawiłem i Rumunka zrobiła naprawdę dobre wrażenie.Do tego Baindl i Bouzkowa obie to raczej trudniejsze zadania niż Hibino.
Nie wiem skąd te kursy , być może ze względu na jeden mecz z początku tego roku , gdzie na antypodach wygrała Japonka 2:1.
Ale wydaje mi się że momentum po stronie Rumunki i tak obstawię.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Gauff - Samsonova
Obie zawodniczki powyżej 7 asów kurs 9.00 [williamhill
Obie powyżej 6 asów kurs 4.5
Potrzebne 3 sety zacięty mecz i jakiś tajbrek , ale po tym kursie zaryzykuję 5e
Obie dobrze dysponowane na serwisie w tym turnieju
-Asy 8:3 Samsonova dzien słabego celownika , do tego breackpointy 0/5 mogła wrócic do meczu w drugim secie
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 888,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Waszyngton
Gauff vs. Sakkari

Finał turnieju w stolicy USA, w którym faworytką jest gospodyni i to nieprzypadkowo. Wygrała trzy spotkania, w których nie dała praktycznie żadnych szans swoim rywalkom, zamykając je w underach gemowych, a mowa tu o Baptiste, Bencic oraz Samsonovej. Greczynka z kolei też dotarła do finału dość pewnie, a jedyne kłopoty sprawiła jej w półfinale Pegula i rozegrały trzy sety. Widać wyraźny progres w grze obu zawodniczek i nie był to idealny sezon dla nich, gdyż wiele więcej oczekiwałem, choć Sakkari zaliczyła kilka półfinałów. Jednak kilka razy też zawodziła, głównie pod względem mentalnym i ten aspekt wydaje się dziś kluczowy. Oczywiście bardzo ważna też będzie skuteczność przy brejk pointach, bo tych w kobiecym tenisie zazwyczaj jest sporo. Gauff z kolei miała kilka turniejów, w których szwankował serwis i forhend, lecz u niej to sinusoida, bo w tych zawodach w ogóle tego nie widać i bryluje pod kątem serwisu. Ja jednak jestem nieufny, co do tej zawodniczki, gdyż jest cały czas młoda i miewa przestoje, więc to chyba dobry moment, by poszukać przełamania. To jest finał, a te często rządzą się własnymi prawami, szczególnie w kobiecym tenisie. Presja będzie spora, a warto też wiedzieć, że Sakkari ma bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań, ponieważ aż cztery z pięciu spotkań wygrała, a w jedynym przegranym urwała seta, więc zwyczajnie leży jej Amerykanka. Zobaczymy jak dziś Cori będzie serwować, bo póki co rywalki nie mają do niej podejścia i dziś ewidentnie szukam przełamania, mając w pamięci H2H. Raczej nikogo nie zdziwi tu dłuższy mecz po tym co obie panie pokazały w poprzednich meczach. Dodatkowo poszedłbym w zakłady specjalne, a dokładnie podwójne błędy serwisowe, gdyż obie zawodniczki mają potencjał pod tym względem, szczególnie Gauff, jeśli się zatnie. W ostatnich meczach co prawda nie miały pokaźnych liczb, lecz ich spotkania były dość krótkie. Amerykanka zaliczyła 3, 1 i 0 podwójnych błędów, więc bardzo dobrze jak na nią. Z kolei Greczynka 3, 1 i 3 podwójne błędy. Drugi zakład poniekąd wynika z pierwszego, więc prawdopodobnie skończymy z kompletem albo z niczym.

👉 powyżej 19,5 gemów @1,5 (superbet) ❌
👉 powyżej 4,5 podwójnych błędów @1,46 (fortuna) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 504,5K

Pablito91

Użytkownik
Gauff- Sakkari over 6.5 asa @1.85 betclic

Już za moment finał w Waszyngtonie. Zmierzą siebw nim Greczynka Sakkari z reprezentantką gospodarzy Gauff. Idę w tym meczu w asy. Gauff sporo ich nawet nabija oraz uważam, że może to być długie 3 setowe spotkanie a co za tym idzie będzie więcej okazji do robienia asów. Gauff nabije ich więcej ale Maria też swoje cos dołoży. Gauff w tym turnieju miała 8,5 i 5 a Maria 5,1,4. Myślę, że linia nie jest wysoka i spokojnie do ugrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom