>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Waszyngton, 29.07-05.08.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Waszyngton
Mecz: Rybarikova M. - Scheepers C.
Data: 30.07.2012 23:30
Typ: Rybarikova
Kurs: 3.09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj w okolicach północy dojdzie do pojedynku Słowaczki Rybarikovej z Chanelle Scheepers pochodzącą z Republiki Południowej Afryki. Mecz rozgrywany na nawierzchni twardej w Waszyngtonie. Faworytką tego meczu jest co prawda Chanelle, jednak ja widzę tutaj realną szansę na zwyciestwo Rybarikovej. Podczas Wimbledonu Rybarikova w pierwszej rundzie trafiła na Agnieszkę Radwańską, która jak wiemy dotarła do finału. Rybarikova przegrała 3:6, 3:6. Jej kolejny występ w Francji zakończył się także w pierwszej rundzie, gdzie w starciu z Oprandi Rybarikova przegrała 7:6, 3:6, 3:6. 2 tygodnie później w Baku Rybarikova dotarła do ćwierćfinału. Wygrała dwa mecze bardzo szybko i gładko. Najpierw 6:1, 6:1 z Evą Birnerovą, a następnie 6:1, 6:0 z Tamarine Tanasguarn. W ćwierćfinale jak wspomniałem wcześniej przegrała 6:3, 3:6, 4:6. Oglądałem tą zawodniczkę już dawno temu i podobał mi się jej styl gry. Zagra z 42 w rankingu Scheepers, która w Wimbledonie także odpadła w pierwszej rundzie (porażka 6:7, 6:7 z Szwedową). W Stanford dotarła do ćwierćinału, gdzie wyeliminowana została przez Serenę Williams (4:6, 0:6). Wcześniej pokonała 6:4, 6:4 Grace Min oraz 6:3, 6:4 Larcher de Brito. Zaraz potem wystapiła w Carlsbad, gdzie w pierwszej rundzie pokonała Coco Vandeweghe 6:2, 7:6. W następnej rundzie przegrała 4:6, 2:6 z Varvarą Lepczenko. Wyniki ostatnich turniejów obydwu pań są porównywalne, jadnak ja stawiam na Słowaczkę, której życzę szybkiego powrotu do czołowej &quot;100&quot;, a nawet znacznie wyżej!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Waszyngton, 22-00, 1.08.2012
Jana Cepelova - Edina Gallovits
typ: 2-0
3,00
Expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju na kortach twardych WTA w Waszyngtonie, Rumunka Edina Gallovits spotka sie ze Slowaczka, Jana Cepelova. Nieznaczna faworytka bukmacherow wydaje sie byc Slowaczka i chyba tak w rzeczywistosci jest. Cepelova to zaledwie 19letnia zawodniczka. Cepelova jednak ma juz na swoim koncie kilka niezlych wynikow. Kilka tygodni temu byla w III rundzie turnieju Wimbledonskiego, tutaj przeszla kwalifikacje, wygrala w I rundzie z Japonka, Doi. Cepelova bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych, wygrala dwa turnieje z cyklu ITF, w dwoch byla w finalach. Cepelova jako juniorka wygrala rowniez turniej deblowy w Australian Open, na kortach twardych. Dzis jako przeciwniczke bedzie miala Rumunke, Edine Gallovits. Duzo bardziej doswiadczona zawodniczka najlepsze lata ma juz jednak za soba. Rowniez ma ona na swoim koncie 2 tytuly rangi itf na hardzie, lecz bylo to 4 lata temu, a biorac pod uwage to, ze maja ona 9 lat wiecej kariery za soba, to mizerny wynik w porownaniu do ciagle rozwijajacej sie Slowaczki. Ponadto Rumunka duzo lepiej czuje sie w grze na kortach ziemnych, to nieulega zadnej watpliwosci. Dzis mloda Slowaczka powinna to wykorzystac i awansowac do kolejnej rundy turnieju.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Coco Vandewaghe - Venia King - 1 (2,01)⛔
Pinnacle Sports
Warto zapamiętać to imię i nazwisko. Mam na uwadze Coco Vandewaghe. Ta niespełna 20letnia Amerykanka czyni potężne postępy w tym roku szczególnie na nawierzchni twardej. Jeżeli jej postępy będą z roku na rok się w takim tempie biec w górę szybko zobaczymy Coco w pierwszej 20 rankingu. W tej chwili Amerykanka zajmuje 73 miejsce. Miałem okazje zobaczyć Coco w spotkaniu z Serena Williams. Zagrała naprawdę niezłe spotkanie, chociaż trzeba przyznać że Serenie niewiele wtedy wychodziło. Jednak wcześniej Coco pokonała Y. Wickamyer oraz będącą w niezłej formie U. Radwańską. Coco świetnie czuje się na nawierzchniach w USA. Jutro podejmie Venie King która gra w kratkę. Od długiego czasu nie wygrała z nikim znaczącym. Turniej w Waszyngtonie na pewno traktuje jako przetarcie przed US Open. Amerykanka będzie próbować odnaleźć formę. Czeka ją trudne wyzwanie dzisiaj. Poprzednie przeciwniczki Veni King to amatorki a i z nimi się męczyła. Kursy powoli spadają i myślę że słusznie, ponieważ jeżeli patrzeć na aktualną dyspozycję to faworytem jest Coco Vandeweghe.
E. Bouchard - S. Stephens - 0:2 (2,01)✅
Pinnacle Sports
- under 2,5 seta (1,57)✅
bet365
Tak się zastanawiam ile można grać pojedynków 3 setowych w kobiecym tenisie pod rząd i patrząc na S. Stephens dochodzę do wniosku że dużo.. Faworytką tego spotkania jest S. Stephens która powinna ograć mniej doświaczoną E. Bouchard jednak wyższy kurs jest na to że w spotkaniu będą dwa sety. Jej rywalka ostatnio także zagrała na 3 sety. S. Stephans ma już za sobą 6 pojedynków 3 setowych pod rząd ale w 4 różnych turniejach. W turnieju w Waszyngtonie ma już dwa pod rząd. Z moich statystyk widzę że w przypadku dwóch meczów pod rząd kończących się 3 setami u tej zawodniczki trzeci kończy się w dwóch i często są to porażki jednak z zawodniczkami wyższych lotów. Dla bardziej ostrożnych proponuje wariant dwa sety.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Pavlyuchenkova A. - King V. - 2 (1,92)⛔
Pinnacle Sports
Amerykanka dość nieoczekiwanie dla mnie zdołała pokonać po 3 setach dość dziwnego meczu Coco Vandeweghe. Jeżeli Amerykanka zagrała rzeczywiście na serio z koleżanką to nie powinna wymęczyć także spotkanie z Anastasia którą zresztą regularnie ostatnio ogrywała. Rosjanka przed turniejem w Waszyngtonie bez formy. Ciężko powiedzieć po pierwszym wygranych spotkaniach co naprawdę Rosjanka prezentuje. Kurs na obie zawodniczki wyrównany jednak do Venia King powinna być górą wykorzystując formę która zwyżkuje (ciekawe na jak długo) oraz wykorzystać fakt swojego terenu. Forma Rosjanki mnie zupełnie nie przekonuje. Dziewczyny zapewne pomęczą się jednak ze wskazaniem na Amerykankę.
Stephens S. - Rybarikova M. - 1 (1,80)⛔
Pinnacle Sports
Tutaj również w roli faworytki widzę Amerykankę. Stephens zgodnie z planem ograła mniej doświadczoną poprzednio rywalkę w turnieju. Teraz czeka ją Słowaczka która także jest w zasięgu Stephans S. Słowaczka dopiero ostatnio miała w miarę wymagająca rywalkę. Poprzednio grała z dziewczynami które zmagają się z kryzysem formy. Stephans S jest nieobliczalna jednak dla mnie to większy talent niż Słowaczka i skoro Amerykanka zaszła tak daleko w tym turnieju (skoro wymęczyła te spotkania) nie sądzę aby poddała ten mecz i powalczy o kolejny awans. Słowaczka jest niezła jak na ten turniej jednak do Stephans S jeszcze jej brakuje moim zdaniem. Zwyciężyć powinny większe umiejętności Amerykanki.
by scotratez
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom