>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Wuhan, Taszkent - 23.09-29.09.2018

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Sabalenka A. - Cibulkova D. 1 1.54 fortuna ✅
Sabalenka od dłuższego czasu utrzymuje bardzo wysoką formę. Cibulkova nie grała na tym turnieju jeszcze z nikim co bije tak mocno piłki jak Sabalenka. Jej ostatnie 3 porażki były z zawodniczkami które mają podobną charakterystykę do jej dzisiejszej rywalki Goerges, Keys i Osaka. Dodatkowym faktem za Sabalenka przemawiającym jest to, że ona swego czasu była robotem jeśli chodzi o 3 setowe spotkania, to o kondycję bym się nie martwił. Dobry serwis + mocna ofensywa powinno dziś wystarczyć na Cibulkova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Cibulkova + Siniakova 2.73 + 2.12 fortuna ⛔⛔
Przygotowałem sobie na dziś taki dubel, oglądając wyczyny zawodniczek w poprzednich rundach. Zacznę może od Siniakovej, bardzo dwa ciężkie mecze ze zwyciężczynią tego turnieju sprzed roku oraz wydawałoby się będącą w dobrej formie Muguruzą. Zaimponowała mi ambicja i wol walki Siniakovej, której nie widzę u Kontaveit. Kontaveit mierzyła się Zhang pokonując ją 2:1 - w bardzo słabym pojedynku z obu stron. Do tego, gdy nie idzie - Kontaveit dosyć szybko się gotuje, co z pewnością jest jej wielkim mankamentem. Myślę, że ambicja i wola walki Siniakovej oraz poruszanie się po korcie wystarczy na pokonanie Kontaveit.
Pojedynek Cibulkovej z Sabalenką. Pojedynek dwóch zawodniczek bardzo mocno bijących. Typ opieram głównie na formie Cibulkovej, która po prostu prezentuje się świetnie w tym turnieju, bije mocno, precyzyjnie i rozrzuca rywalki po całym korcie. Przecierałem oczy ze zdumienia przy niektórych obronach Kasatkiny, której głównym atutem jest świetna defensywa, a i tak nie dała rady. Co prawda serwis Cibulkovej kuleje, ale drugim ryzykuje i to przynosi efekty. Regularność Cibulkovej oraz precyzja powinny pozwolić na wygranie tego meczu. Cibulkova jest w gazie i na fali wznoszącej, być może wygra turniej? Kto wie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Tashkent, 13:00
Fanny Stollar +0.50 gema @ 2.24 vs Margarita Gasparyan ⛔
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Margarita Gasparyan to Rosyjska tenisistka z poziomu turniejów ITF. Mimo już w miarę dużego doświadczenia (wiek 24l) gry w tenisa, zapewne wielu fanów tenisa nie słyszało jeszcze jej nazwiska. I ta tenisistka jest dziś faworytką w konfrontacji z Fanny Stollar... Margarita to taka druga Mandy Minella, czyli wysoka zawodniczka (wzrost ponad 180CM) bazująca głównie na silnych, płaskich uderzeniach w początkowych fragmentach akcji. Gasparyan jest bardzo silna i zawsze stara się wykorzystać w pełni swoje atuty, moc ramion, bo tylko to może dać jej przepustkę do kolejnej rundy. Wczoraj Rosjanka pokonała w dziwnych okolicznościach Marię, tj wydawało się iż Tatjana Maria przejęła w pełni kontrolę nad spotkanie, a mimo to Margarita Gasparyan odrobila straty i wygrała decydujący tie-break w trzecim secie. Tatjana Maria nie jest ofensywną zawodniczką, a mimo to potrafiła dominować na korcie. Ewidentnie postawa Gasparyan się do tego przyczyniła, tj jej ryzykowny styl gry był nieskuteczny. Margarita musi złapać rytm w ofensywie i także musi dopomóc rywal, bo inaczej będzie wielka kompromitacja w wykonaniu Rosjanki. To właśnie wydarzyło się wczoraj w starciu Gasparyan vs Maria, Tatjana pomogła ile mogła, bo na inny scenariusz gry w wykonaniu Margarity nie można liczyć. Dziś Fanny Stollar powinna być w dużo łatwiejszej sytuacji, jak wczoraj w starciu z bardzo waleczną Verą Zvonarevą. Młoda Węgierka to zdecydowanie ofensywna tenisistka, która nie przygląda się biernie na wydarzenia na korcie. Ma ona typowy &quot;tenisowy młotek&quot; w ręku oraz jest bardzo wszechstronna i co najważniejsze jest mobilna, zwinna na korcie. W tym siłowym starciu górę weźmie ta zawodniczka, która ma więcej do zaoferowania niż moc uderzenia i to właśnie jest Fanny Stollar. Młoda Węgierka dobrze się czuje w takim matchup&#39;ie, a walka ze Zvonarevą to było dobre przetarcie przed dzisiejszą grą.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
WTA Tashkent, 13:00
Fanny Stollar +0.50 gema @ 2.24 vs Margarita Gasparyan
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Margarita Gasparyan to Rosyjska tenisistka z poziomu turniejów ITF. Mimo już w miarę dużego doświadczenia (wiek 24l) gry w tenisa, zapewne wielu fanów tenisa nie słyszało jeszcze jej nazwiska. I ta tenisistka jest dziś faworytką w konfrontacji z Fanny Stollar... Margarita to taka druga Mandy Minella, czyli wysoka zawodniczka (wzrost ponad 180CM) bazująca głównie na silnych, płaskich uderzeniach w początkowych fragmentach akcji. Gasparyan jest bardzo silna i zawsze stara się wykorzystać w pełni swoje atuty, moc ramion, bo tylko to może dać jej przepustkę do kolejnej rundy. Wczoraj Rosjanka pokonała w dziwnych okolicznościach Marię, tj wydawało się iż Tatjana Maria przejęła w pełni kontrolę nad spotkanie, a mimo to Margarita Gasparyan odrobila straty i wygrała decydujący tie-break w trzecim secie. Tatjana Maria nie jest ofensywną zawodniczką, a mimo to potrafiła dominować na korcie. Ewidentnie postawa Gasparyan się do tego przyczyniła, tj jej ryzykowny styl gry był nieskuteczny. Margarita musi złapać rytm w ofensywie i także musi dopomóc rywal, bo inaczej będzie wielka kompromitacja w wykonaniu Rosjanki. To właśnie wydarzyło się wczoraj w starciu Gasparyan vs Maria, Tatjana pomogła ile mogła, bo na inny scenariusz gry w wykonaniu Margarity nie można liczyć. Dziś Fanny Stollar powinna być w dużo łatwiejszej sytuacji, jak wczoraj w starciu z bardzo waleczną Verą Zvonarevą. Młoda Węgierka to zdecydowanie ofensywna tenisistka, która nie przygląda się biernie na wydarzenia na korcie. Ma ona typowy &quot;tenisowy młotek&quot; w ręku oraz jest bardzo wszechstronna i co najważniejsze jest mobilna, zwinna na korcie. W tym siłowym starciu górę weźmie ta zawodniczka, która ma więcej do zaoferowania niż moc uderzenia i to właśnie jest Fanny Stollar. Młoda Węgierka dobrze się czuje w takim matchup&#39;ie, a walka ze Zvonarevą to było dobre przetarcie przed dzisiejszą grą.
Gasparyan to poziom itf? :cwl::cwl::cwl: się uśmiałem. Dlaczego nie wspomniałeś że leczyla przez prawie dwa lata kontuzje i dopiero wraca do normalnej gry? Przed operacjami kolana zdążyła wygrać w wieku 22 lat turniej WTA w Baku i osiągnąć w 2016 4R AO. I w rankingu była 41 w lutym 2016. Później niestety przyszły kontuzje i długa przerwa. Przecież gdyby nie to śmiało byłaby w top 20 jak nie wyżej. Już mecz na US Open z Kerber pokazał że potencjał dalej jest. Walczyła dzielnie na ile wystarczyło sił. Ale lepiej napisać że to poziom itf i wali mocno po autach bo to pasuje pod analizę. Pozdrawiam.
Ja stawiam na Gasparyan po 1,6 Lvbet✅✅✅
3:6 6:2 6:1 Itf góra!!!
Pierwszy set przegrany na własną prośbę Ale później pełną kontrola i udowodniła kto jest graczem z itfow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Wuhan, 12:30
Aryna Sabalenka -1.50 Seta @ 2.23 vs Dominika Cibulkova ✅
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Każdy kto choć trochę rozumie Tenis, to także zrozumie ten typ. Gierki Cibulkov&#39;ej z Halep i Kasatkin&#39;ą to były na maksa &quot;balonowe starcia&quot;. Wszyscy i wszystko bylo miękkie non stop! Ilość szans breakpoint&#39;owych było ogromna, jak i przeciwnik byl bardzo pomocny rywalowi. Nawierzchnia kortu w Wuhan faworyzuje bardziej agresywne tenisistki (piłka jest niska i szybka). To zdecydowanie nie jest tenisowy świat Dominiki, ktora woli wyższy kozioł (dzieki temu ma lepszą kontrole uderzenia). Cibulkova to &quot;krótka tenisistka&quot; (161CM) i nie powinna być w tych warunkach żadnym zagrożeniem dla Aryny. Sabalenka to &quot;bestia ze wschodu&quot; i ta gra to formalność. Bialorusinka jest jedną z bardziej agresywnych tenisistek w WTA Tour i dzis nie powinna odczuć żadnej presji (jak narazie Sabalenka ma z górki w Wuhan).
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) Wang vs Kontaveit 1 @1,6 &lt;10:30&gt;ZWROT: Szkoda mi było strasznie tej dziewczyny ????
Chinka nie spuchnie, nie zamierza odpuszczać. Ma szansę wygrać solidny turniej przed własną publicznością to będzie o to bardzo mocno walczyć. A, że jest niesamowicie waleczna to ma duże szansę. Estonka już z jedną Chinką podczas tego turnieju miała duże problemy i z Wang czeka ją jeszcze cięższa przeprawa ????
2) Villanueva vs Huertas del Pino 1 @1,3 &lt;17:00&gt; ✅
Na uzupełnienie do kuponu półfinał z Peru, gdzie turniejowa &quot;3&quot; zagra z raczej hobbistycznie grającym Ekwadorczykiem - Huertasem. Villanueva w ostatnich 24 spotkaniach przegrał tylko 5 i tylko jedna porażka z niżej notowanym rywalem (Etcheverrym, o którym notabene za niedługo może usłyszeć trochę szersza publika ???? )
AKO: 2,08 Bukmacher: TOTALbet // AKO: 1,3 ✅
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gasparyan @1,85 fortuna✅✅✅ na koniec nerwówka na własne życzenie
1/2 turnieju w Taszkiencie więc do triumfu droga niedaleka zarówno dla Margarity jak i Mony Barthel.
O Rosjance wyżej już pisałem co przeszła ostatnio i jakie ma umiejętności oraz dlaczego jest tak daleko w rankingu. I to nie dlatego jak pisał pewien uznany user że grywa tylko w turniejach itf. Powroty po kontuzji kolana są bardzo trudne co pokazuje przykład Wawrinki. Ale Gasparyan się nie zalamala i po malu wraca do swojej normalnej dyspozycji. Gra tenis silowy zarówno z forehandu jak i backhandu który gra jedna ręka i jest porównywany do uderzenia Ryśka Gasqueta. Niemka to zawodniczka która ma już swoje lata i raczej pewnego poziomu nie przeskoczy. Nie spodziewam się łatwego meczu dla Rosjanki Ale od jej postawy na korcie będzie dużo zależeć.
Kontaveit +1,5 seta @1,55 Lvbet ✅✅✅
Idealny kurs do dubla. Chinka jedzie już na oparach. To będzie 14 mecz w 17 dni. Estonka dobra forma i seta powinna co najmniej urwać a może nawet wygra mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Barty A. - Sabalenka A. 2 1.80 fortuna ✅
Sabalenka, to maszyna do zdobywania punktów z zagrania typu serwis. Oj Bart się dziś nabiega i to porządnie, ja już powoli zacieram ręce na finał Sabalenka - Wang mam nadzieje, że nie zepsuje mi żadna z nich dobrego widowiska. Jak spotka się młodsza wersja robota z starszą wersją robota, to będzie świetnie widowisko. Sabalenka swego czasu uwielbiała męczyć rywalki w spotkaniach 3-setowych, a młoda Wang lubi cierpieć i zamykać spotkania w dwóch setach. Jeśli już dojdzie do takiego finału nie pokuszę się o obstawienie tego spotkania. Za Barty przemawia fakt, że może kolejny rok z rzędu zagrać w finale, ale wydaje mi się, że zabraknie jej umiejętności na Sabalenkę która jest w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Wuhan, 12:30

Ashleigh Barty +1.00 gema @ 2.04
vs Aryna Sabalenka ⛔
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Wyrażałem się w samych superlatywach o Arynie Sabalence (o jej grze i warunkach fizycznych), ale z tą Panią tak jest że wszystko się nagle psuje i to w najlepszym momencie... Rywalizacja z Barty to nie będzie treningowa gierka jak z Cibulkovą, choć &quot;słowacki karakan&quot; postawił trudne warunki. &quot;SABA&quot; potrafił zagrać jak &quot;tenisowe monstrum&quot;, albo &quot;tenisowa kaleka&#39; i ja dziś jestem za wersją #2. Poprzednie rywalki Aryny to były przede wszystkim reprezentantki &quot;soft style&quot;. Dziś Sabalenka nie będzie sama decydowała o tym kto wygra punkt (winner/niewymuszony błąd) i co najważniejsze będzie opór po drugiej stronie, który maksymalnie utrudni złapanie dobrego rytmu. Młoda Bialorusinka musi postawić wszystko na jedną kartę, a w rywalizacji z tak wyrachowaną Barty biegi do siatki na tzkw. hura i gra na jeden raz z zamkniętymi oczyma w wykonaniu Aryny Sabalenki nie mogą dać pozytywnego rozstrzygnięcia. Ash Barty mimo ciągle młodego wieku, to przede wszystkim wysokie IQ i wszechstronny Tenis. Bardzo dobrze ta tenisistka czuję się w roli underdoga i bez problemu to ona będzie stawiać kropkę nad i w decydującej fazie wymiany. Australijce odpowiada tego typu matchup z silnym przeciwnikiem. Barty dobrze czuje się grając z kontry, ona łapie dobre kąty uderzenia w pełnym biegu wzdłuż linii, czy po cross&#39;ie, a takich sytuacji w tej konfrontacji będzie co nie miara. Ze strony backhand&#39;owej Ash operuje często slicem i to będzie taki tenisowy lewy prosty, którym Australijka rozbije i zmęczy młodszą rywalkę. Warto zaznaczyć, iż bardzo skutecznie i na pełnym luzie u Barty na kortach w Wuhan funkcjonuje serve &amp; volley, a to oznacza że jest ona b. dobrze dysponowana. W tym momencie to Australijska tenisistka jest dla mnie największym faworytem do zgarnięcia całej puli na turnieju w Wuhan.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
To co Panowie jutro na Kontaveit czy Sabalenke ? Nie ogladalem bo byłem w pracy w sumie cały turniej mialem na 6 wiec moze jakies podpowiedzi? ???? typy ????
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sabalenka @1,5✅
-1,5 seta @2,15✅
-1,5 gema w 1 secie @1,75✅
6:3 6:3
Mimo dużej sympatii jaka darzę Estonke to nie widzę za dużo jej szans w tym meczu. Sabalenka od kilku tygodni wygląda bardzo dobrze przypominając postawą Garcie sprzed roku. Już na US Open grała niezły tenis Ale trafiła na Osake. Obie panie mają podobny styl gry czyli siłowy tenis oraz bardzo dobre podanie. Jednak Bialorusinka potrafi juz wywarzyc sile do celności zagrań. Anett potrafi się za bardzo podpalić i później jak nie idzie to nie ma planu B. Mimo tego że Aryna miewa przestoje w swojej grze to potrafi się szybko otrząsnąć i wrócić na właściwe tory. Estonka niestety potrafi tracić gemy seriami w łatwy sposób. Mimo wszystko liczę na dobry mecz dwóch zawodniczek które za kilka lat będą się liczyć w walce o szlema
Mertens/Schuurs @1,95✅✅✅ 6:3 6:3
Myślałem że Mertens odpuści debla po odpadnieciu z singla i potrenuje przed Pekinem a tu dotarła do finału. Ogólnie podoba mi się gra tego duetu. Widać że dobrze się uzupełniają i jest chemia w ich grze. Czeszki miały wolny dzień Ale to nie powinno mieć wpływu. Mecz będzie wyrównany, może nawet będzie STB Ale uważam że puchar po finale wzniesa Holenderka z belgijka.
Gasparyan @2,01✅
+1,5 seta @1,47✅
6:2 6:1 pogrom :dance::champagne::cash:
Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. Idę konsekwentnie w Gasparyan bo jest zawodniczka o półkę lepszą. Z każdym meczem nabiera pewności. Potapowa niewątpliwie talent Ale jeszcze na wygranie turnieju będzie musiała poczekać. Znają się bardzo dobrze nawet grały tu razem w deblu. Siła uderzeń Margarity da jej drugi tytuł WTA w karierze. Widocznie służą jej te klimaty bo pierwszy wygrała w Azerskim Baku.
Kursy z Lvbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Potapova A. - Gasparyan M. 2.07 fortuna ✅
Gasparyan, to doświadczona zawodniczka i powinna sobie w finale poradzić z Potapova. Jak dla mnie kursy powinny wyglądać odwrotnie jak zaoferowali bukmacherze. Kolega wyżej zdecydowanie napisał wszystko co trzeba wiedzieć. Dodatkowo w meczu 1/2 Gasparyan już jedną nogą była za turniejem, ale doświadczeniem i mocną psychiką wróciła z dalekiej podróży.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
jak dla mnie zapowiada sie dosc latwe zwyciestwo Potapovej i pierwszy tytul dla tej utalentowanej zawodniczki z Rosji, chociaz mecze dwoch rosjanek sa dla mnie juz z zalozenia podejrzane
Potapowa-Gasprayan 2:0 @ 2.7 fortuna jednak latwe zwyciestwo Gasparyan;)⛔
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
jak dla mnie zapowiada sie dosc latwe zwyciestwo Potapovej i pierwszy tytul dla tej utalentowanej zawodniczki z Rosji, chociaz mecze dwoch rosjanek sa dla mnie juz z zalozenia podejrzane
Potapowa-Gasprayan 2:0 @ 2.7 fortuna
Tutaj może być podobnie jak z młodziutką Anisimovą, która niedawno szła jak burza przez cały turniej (już nie pamiętam gdzie), w finale też była faworytką, grała wtedy z Hsieh i ugrała zaledwie kilka gemów - presja tak młodziutkiej zawodniczki robi swoje. Jeżeli już coś grać to w kierunku bardziej doświadczonej Gasparyan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
WTA Pekin, 11:00 (nie ma nowego tematu na next week)

Danielle Collins -1.50 Seta @ 2.59
vs Timea Bacsinszky
Stawka: 10j
Pinnacle Sports
Wystawienie D.C. na MoneyLine @ 1.75 w starciu z Bacsinszky jest dla mnie zaskoczeniem, ale pozytywnym bo nie spodziewałem się takiego value i z tego korzystam &quot;pełną gębą&quot;, ponadto Typ zostaje podrasowany ujemnym handicapem. Timea ostatnie lata to ciągle kontuzje, przerwy od gry, a przez to ewidentny brak rytmu meczowego. Bacsinszky słynęła z wszechstronności, kiedyś byla bardzo groźna dla każdego rywala i przypominala mi jej gra styl samego David&#39;a Nalbaldian&#39;a. Dziś Timea ewidentnie stracila moc w nogach, nie potrafi zagrać już tak agresywnie i płasko będąc głęboko w korcie. Jednak najważniejszy mankament to utrata czucia kortu, jej dłoń nie jest już taka magiczna. Węgierka nie ma czym nadrobić swoich braków, nie ma argumentów ponieważ brakuje jej kilogramów i centymetrów, nigdy nie imponowała warunkami fizycznymi. Taki rywal dla Danielle Collins to żadne zagrożenie. &quot;Amerykański czołg&quot; przejedzie się po takiej rywalce. Collins bije na głowe we wszystkim dzisiejszego przeciwnika i ma dużą szansę na dobre wejście w turniej WTA Pekin.
Na forum prowadzę wlasny temat z typami/analizami (regularne propozycje/staty etc). https://forum.bukmacherskie.com/threads/na-chlebus-z-maselkiem.153461/page-3 Tutaj wszystko jest na bieżąco...
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Tak jak przypuszczałem Gasparyan zdominowała swoją młodą rywalkę doświadczeniem na arenie międzynarodowej. Młoda nie miała nic do powiedzenia w tym spotkaniu, ale cieszy mnie to, bo owocny plusik z rana ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom