>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wuhan, Taszkient - 24.09-30.09.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Wuhan, Chiny
Data rozgrywania: 24.09.2017 - 30.09.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $ 2,365,250
Oficjalna strona turnieju: http://www.wuhanopen.org/
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-wuhan/

Miejsce: Taszkient, Uzbekistan
Data rozgrywania: 25.09.2017 - 30.09.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.tashkentopen.uz/en/
Lista startowa: http://www.tashkentopen.uz/en/players
Drabinka: http://www.tashkentopen.uz/en/draws
Plan gier: http://www.tashkentopen.uz/en/schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/uzbekistan/wta-tashkent/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
McHale vs Vinci. Vinci 2.4 efortuna
H2H 3:0 Vinci. McHale gra nadal w kratkę. Potrafi wygrac z Mertens, by poźniej przegrac z Rus. Dla mnie Vinci to weźmie. H2h to wazna statystyka, Vinci najwyraźniej lezy gra Cristiny. Od Us wloszka nie grala ale jak juz ma sie ktos w tym meczu zagotowac to McHale. Vinci bez formy nadal ale z tenisistką,ktora jej lezy i ktora potrafi zagrac gorszy piach powinna sobie poradzic. Powodzenia.
0:2. Żenująca forma Vinci nadal.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Kerber - Garcia 1 @ 1.67 eFortuna ⛔
Osaka - Mertens 1 (+1.5 seta) @ 1.32 eFortuna ✅
AKO 2.20 ⛔
Kerber już w tym sezonie odpuszczam. Myślałem, że coś się pozmienia, ale jednak totalna porażka...
Niemka powoli wchodzi w swój rytm gry. Poprzednia moja analiza dotycząca jej spotkania sprawdziła się. Konsekwentnie znowu daję typ na nią. Przede wszystkim nigdy nie miała problemów z ograniem Francuzki. Garcia jak jest w gazie potrafi napsuć krwi wielu zawodniczką, ale na tą chwilę jakieś wielkiej formy u niej nie widać. Jeżeli Kerber będzie regularna jak na ostatnim turnieju to powinna wziąć ten mecz.
Do tego gram zawodniczkę, którą obserwuję od jakiegoś czasu. Osaka ma papiery nawet na top 15 jak dla mnie tylko brakuję jej jeszcze trochę doświadczenia i przede wszystkim głowy. Na US Open spokojnie mogła wygrać mecz z Kanepi i dostać się do 1/8, ale przegrała przez jedną piłkę, która dałaby jej prowadzenie na 5-3 w trzecim secie. Gra bardzo agresywny tenis. Mocny, grany pod końcową linię, kątowo również wygląda to dobrze. Posiada przede wszystkim mocny i dobrze plasowany serwis, którym wygrywa dużo gemów. Belgijka jak dla mnie nie ma takiego repertuaru zagrań i jest zawodniczą, która poziomem gry nie jest w stanie wygrać z Osaką.
Dlaczego, więc gram tylko +1.5 seta? Japonka często przegrywa mecz ze sobą, dlatego tak gram.
Innych spotkań nie ruszam, Stephens powinna wygrać gładko jeżeli pieniądze i chodzenie po wywiadach nie przeszkodziły jej w treningach. Mam nadzieję, że nie zejdzie ze swojego poziomu. Radwańska zawsze lubiła Azję. Strycova też mnie kusiła, ale to pierwsza runda.
Powodzenia.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
25.9. 08:05

Wang Q.(+1,5 seta)
- Stephens S. @ 1.79 fortuna ✅
Dużo szumu po US Open wokół młodej zawodniczki...następczyni Sereny. No warunki dziewczyna ma podobne ;) ale to już nie jest amerykański hard,zmiana kontynentu,publiczność po stronie rywalki... Stephens nie rozegrała od ponad 2 tyg spotkania,natomiast Chinka rozegrała ich 5 i w każdym ugrała co najmniej seta. Często bywa tak,że po osiągnientym wielkim sukcesie trzeba znowu wejść w rytm. Nie wiem czy Sloane ma na tyle mocną głowę,żeby rozjechać w R1 solidną zawodniczkę gospodarzy. Szczerze wątpię. Nie zdziwę się jak Chinka wygra ten mecz @ 3.05 ✅
H2H 1-0 hard z AO 2016
stat hard 2017 (20/12) - (15/3)
Rank (57-17)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Aga broni punktów i ma cieżką drogę przed sobą. Bo Rybarikova trzyma obecnie fajną formę i mocno biję. Wątpię aby pozwoliła grać Adze te swoje płaskie zagrania bez przyśpieszeń. H2H niby 3:0, ale na to nawet nie patrzę, była grypa więc jest od razu gotowe wytłumaczenie do przegranej..

wygra Rybarikova @2.82 MarathonBet 3/10
Rybarikova +4,5hc @1.68 1xBet 5/10

Jeżeli nie odpadnie tutaj to w kolejnej rundzie.
Drugie spotkanie to porażka Vekić.. chodzi sobie po ITF&#39;ach i nawet tam od zawodniczek z tego poziomu dostaje lanie, a jak nie lanie to kreczu. Chinka jest w gazie i sama publika która dzisiaj pokazała przy spotkaniach Vesiny czy Cristey, że swoje zawodniczki będą dopingować i gdy narodowość zdobyła punkt z błędu rywalki to była cisza jak w małym lesie. A gdy Chinki to owacje prawie na stojąco.. Vekic to nie pomoże. Liczę, że szybko dostanei z 6:3, 6:3.
Zhang S wygra @1.39 MarathonBet 7/10
Dubel to:
Osaka + Niculescu, obie że ugrają seta. Osaka opisana wyżej przez innego użytkownika, z Moniką jest tak, że nie lubiałem jej gry nigdy. Ale przez ostatni czas się bardzo rozwinęła i te slajsy są bardzo fajne, zmienia styl gry i dla rywalek jest to bardzo trudne i niekomfortowe. Ogólnie fajnie, że takich jak ona jest teraz może z 2/3 zawodniczki. Cos innego niż przebijanie piłek i czekanie na wyniszczenie przez przeciwniczkę.
AKO. 1,96 1xbet 6/10

Ponadto zwróciłbym uwagę na Puig.. dzisiaj dominowała z Barthel i ze stanu 5:1 przegrała set 6:7 gdzie od stanu 6:5 Barthel do TB posłała 7 asów.. ogólnie nie zdziwiłoby mnie to tylko w normalnym spotkaniu byłby nerwy, rakieta zostałaby połamana, etc a tutaj nic. Pełen luz, hajlaft. Piszę to, bo ostatnio była katastrofa w Portoryko i założyła ona fundację na którą można wpłacać piniondz aby pomagać. Oczywiście po przegranym 2 secie wróciła już do gry jak w secie 1 czy 2 do stanu 5:1. Myślę, że na 2 runde z Kvitovą będzie można szukać dużego handicapu ujemnego, ale to przemyślenia póki co takie.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Rybarikova to moze trzymała formę, ale tylko na trawie i na hardzie nie jest już taka groźna i nie sądzę, że będzie w stanie pokonać Polkę, mimo, iż ta gra w tym roku bardzo słabo, ale turnieje azjatyckie zawsze lubiła.
Chinka tylko jeden dzień odpoczynku po wygranym turnieju i nie znaczy to, że zagra kolejny na wysokim poziomie, zwłaszcza, że może brakować pary. Vekic strasznie nieobliczalna zawodniczka bo może pokonać Konte czy przegrać z mało znana zawodniczka jak w tamtym tygodniu, ale powiedzmy sobie szczerze, że tutaj w Wuhan większa kasa i pkt, więc małolatka tego nie odpuści, zwłaszcza, ze zagrała w tym roku parę spotkań na wysokim poziomie i ten marny kurs na Chinkę kompletnie nie do gry.....
 
T 823

thereignman

Użytkownik
WTA Wuhan, godz 10:30
Andrea Petkovic - Lauren Davis
Typ: Andrea Petkovic -3.00 gema
Kurs: 2.01
Pinbet
Wynik: Petkovic 0-2 (3:6 2:6) ⛔
Wszystko wskazuję na to, iż w tej konfrontacji ujrzymy łatwe zwycięstwo Petkovic. Andrea rozgromila w kwalifikacjach do tego turnieju dwie ofensywne zawodniczki (Dąbrowski &amp; Sasnovich). Ewidentnie widać, że ta nawierzchnia jej służy (można to dostrzec na każdym azjatyckim turnieju). Piłka na tych kortach odbija się nisko i przyspiesza, co jest dużym handicapem dla zawodniczek grających płasko i mocno. Taki jest styl Niemki i nie tylko on ma się przysłużyć jej zwycięstwu, a odpowiedni matchup, ale o tym za chwilę. Petkovic ma w tej grze duże szanse na łatwą wygraną. Jej najważniejszym problemem jest regularność (często przegrywa sama ze sobą), jednak gry kwalifikacyjne i rywal w I rundzie wskazują na jej dominację. Petkovic jest wyższa od swojej rywalki około 20 CM, ofensywnie jest w dobrym rytmie, stawia na uzyskiwanie przewagi w początkowych fazach akcji i to działa. Ona jest sprawna i dynamiczna, jednak ma braki techniczne. Jest surowa przy siatce, jak i nie radzi sobie w tedy gdy przeciwnik zmienia tempo gry, czy narzuca własne warunki na korcie. To nie powinno jednak jej zagrażać w starciu z Davis. Amerykanka walczy z własnymi problemami w tym sezonie, tj z kompletnym załamaniem formy. Ona musi być zawsze pewna swoich umiejętności w 100% i to pokazać na korcie ze względu na słabe warunki fizyczne. Wzrost około 157 CM i krotkie ręce są dużym utrudnieniem i zmuszają do grania czegoś specjalnego aby odnosić zwycięstwa, a tego u Davis nie widać od dawna. Lauren zrobiła sobie przerwę i wraca w tym turnieju. Wczorajsze przetarcie w debla w parze z Riske to była totalna kompromitacja. Amerykanki ugraly tylko 1 gema w starciu z nieznaną chińską parą. Nawierzchnia w Wuhan dla Davis to duże utrudnienie. Ona nie potrafi uzyskać przewagi na serwisie, a z głębi kortu gra częściej pod górę, jak i operując zachowawczym slicem. Potrafi wejść na piłkę, ale z tak dominującym rywalem będzie jej o to niezwykle trudno. Davis potrafi zaskoczyć skrótem, jak i nawet efektywnie zbiega do siatki, ale zawsze to trzeba traktować jako mały dodatek, a nie dużą przewagę. Wszystko wskazuje na to że Lauren Davis będzie przez większość spotkania zepchnięta za końcową linię, a Petkovic bez problemu wykorzysta pasywny styl rywalki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Linette @2.58
Gram na Polkę, bo dla mnie jest to typowy mecz 50/50 nawet z lekką przewagą po stronie Magdy. Bukmacherzy myślą zupełnie inaczej, więc taki kurs to ja biorę z pocałowaniem ręki. Siniakova niczym szczególnym ostatnimi czasy się nie wyróżnia, zwłaszcza na szybkiej nawierzchni gra poniżej oczekiwań, i to, że pokonała Mladenovic to żadna niespodzianka, bo Kiki od 2-3 miesięcy gra tragicznie i w Tokio dostała rowerek od Wang. Magda za to zrobiła malutki postęp w tym roku, i z dnia na dzień pnie się w górę rankingu. W Tokio przebrnęła przez kwale i odpadła z Pliskovą, tutaj w Wuhan również ogarnęła mecze eliminacyjne i pokonała wczoraj sprawiając małą niespodziankę Estonkę Kontaveit. Polka z meczu na mecz co raz lepiej sobie radzi, lubi grać w Azji, więc stać ją spokojnie na pokonanie Siniakovej - kursy nieporozumienie
Georges @2.10

Ja tutaj widzę powtórkę z Cincinnati, bo nic się nie zmieniło u obydwu zawodniczek, bo Niemka trzyma dobrą, równą formę od tourne po Stanach i dzisiaj fajny, wyrównany mecz z zawsze groźną przebijaczką Gavrilovą. Polce ewidentnie coś doskwiera i możliwe, że nie wyleczyła jeszcze do końca rzekomej choroby, która wykluczyła ją z udziału w Tokio. Dzisiaj pokonała Rybarikovą, ale Słowaczka zagrała chyba swój najsłabszy mecz w ostatnim czasie, bo podarowała bardzo dużo pkt rywalce, zresztą pisałem , że Magda od Wimbledonu zdecydowanie obniżyła loty i na hardzie nie jest już tak groźna, ale była w stanie powrócić do gry w 2 secie, wystarczy tylko trzymać piłkę w korcie, przyspieszyć grę i Radwańska w takiej formie zaczyna się gubić. Niemka zdecydowanie pokazuje lepszy tenis w ostatnim czasie od Słowaczki i przemęczona chorobą Polka może mieć jutro kłopoty, bo widać, że coś jest na rzeczy, bo wyglądała na strasznie wyczerpaną po ostatniej piłce....
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Typ na Petkovic nie wypalił może z tego względu, że na tak szybkiej nawierzchni to wzrost (o którym tak pisałeś, że będzie sprawiał problemy) wraz z krótkimi łapkami i beczkowatą (moze z beczkowata to przesadzilem bardziej Barty pasuje do opisu ale ubita jest i zwrotna też) trochę budową ciała powodował, że Amerykanka była najzwyczajniej mobilniejsza i szybsza na zakrętch, Petkovic jak to Petkovic miała być w formie po wygraniu dwóch meczy, jednak jak byś to ujął jest dla mnie zwykle &quot;drewniana&quot; bo pisanie o jej dynamice i dobrym poruszaniu po korcie to trche śmiechu więcej. Davis pokazała się z dobrej strony, często to ona w tym starciu była stroną przeważajacą a w kolejne rundzie warto coś będzie pograć w jej strone. Przypomniał mi się mecz na hardzie z Mladenović będącą w formie w zeszłym roku i tam była walka na całego, po fakcie nie będę się przechwalał ale sam pograłem dodatnie gemy na Lauren. Andrea to zawsze będzie dla mnie taka troche slamazara, ona potrafi grać ale właśnie z zawodniczkami które prezezntują podobny styl do swojego, bo przy innych się gubi, jak chocby w zacietym meczy z Dodin, która również woli porzucać pilka z jednej linii do drugiej.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
na tych szybkich kortach warto grać na zawodniczki szybkie i dobrze trzymające sie nawierzchni, dzisaj COrnet pokazała Pavluchenkovej, zaraz Konta obskoczy 0-2 i jeszcze ta Davis..Mocne uderzenia to może wchodziły by w gre na wolnej nawierzchni bo robiły by wtedy przewage, tu wg mnie mobilnosc i poruszanie sie po kortach bedzie miala duze znaczenie, i jeszcze ubita Bertens, dziwny zbieg okolicznosci, ze tak małe grajczyni radza sobie tak dobrze.
Wcale się nie zdziwie jak Peng ogarnie Kvitova, bo seta na Bertens miałem wczesniej pogranego.
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Peng pokazała Kvitovej, że niesportowe zachowanie nie popłaca. Medical w kluczowym momencie meczu, gdy nic czeszce nie dolegało jest dla mnie to po prostu oszustwem. Brawo Peng.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Muguroza + Halep 1,83 Marathonbet 5/10
Dlaczego Makarova? A dlatego, że Petković tworzyła sobie gemy do przełamań, a w zasadzie to sama Davis się łamała i ciężko jej się grało. Ogólnie gdyby Petković trafiała chociaż na poziomie 50% to wygrałby to spotkanie, ale zaraz po przełamaniu oddawała swój serwis przez głupie swoje błędy. No nic taki jest tenis. teraz Daria dostaje inną zawodniczkę która raczej nie odpuści tego spotkania. Po pierwsze dla punktów, po drugie dla pieniędzy po prostu.
Dlaczego Halep? A no zagrała ona najlepsze spotkanie z Sharaopvą na US Open, wierzę że da rade po prostu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Muguroza + Halep 1,83 Marathonbet 5/10
Dlaczego Makarova? A dlatego, że Petković tworzyła sobie gemy do przełamań, a w zasadzie to sama Davis się łamała i ciężko jej się grało. Ogólnie gdyby Petković trafiała chociaż na poziomie 50% to wygrałby to spotkanie, ale zaraz po przełamaniu oddawała swój serwis przez głupie swoje błędy. No nic taki jest tenis. teraz Daria dostaje inną zawodniczkę która raczej nie odpuści tego spotkania. Po pierwsze dla punktów, po drugie dla pieniędzy po prostu.
Dlaczego Halep? A no zagrała ona najlepsze spotkanie z Sharaopvą na US Open, wierzę że da rade po prostu.
Halep nie ma w zwyczaju oddawac pierwszych rund co do Mugu ona juz weszla na takim poziom,ze dla niej takie granie to jak granie z kelnerkami, z Kasatkina moze byc troche przebijna, ale finalnie i tak ja skonczy pewnie 6-4 6-4/ Tsurenko jak i Mugu jedne z moich ulubionych zawodniczek wiec sie nie wypowiem ale pewnie Gugu wzmie mecz.
Grubszej analizy pewnie nie napisze bo nawet nie jestem w stanie, ale w skrocie myslowym powinny byc to lekkie mecze.
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Według mnie dzisiaj warta grania jest chinka Peng. Co o tym myślicie?
Puig nie pokazuje swojego tenisu a wręcz jest bardzo daleko od tego. W ostatnim meczu z Barthel było zresztą tą widać kto oglądał. Puig w drugim secie prowadzila 5-1 i potrafiła przegrac 6-7 (w tiebreaku 0-7) .w 3 secie Niemka oslabla i strzelala po autach.
Co do Peng to wyraźnie jest podbudowana wygraną z Petrą + swoja publiczność.
Jak dla mnie wygrana Peng.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Według mnie dzisiaj warta grania jest chinka Peng. Co o tym myślicie?
Puig nie pokazuje swojego tenisu a wręcz jest bardzo daleko od tego. W ostatnim meczu z Barthel było zresztą tą widać kto oglądał. Puig w drugim secie prowadzila 5-1 i potrafiła przegrac 6-7 (w tiebreaku 0-7) .w 3 secie Niemka oslabla i strzelala po autach.
Co do Peng to wyraźnie jest podbudowana wygraną z Petrą + swoja publiczność.
Jak dla mnie wygrana Peng.
Peng jest po wyczerpującym blisko 4 godz. spotkaniu z Kvitovą w upalnej pogodzie, więc bym uważał...
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Linette - Siniakova 1 2,55 Uni✅
W Polsce dziś ładna pogoda, dlatego myślę, że nasza rodaczka to wygra.
Argument tak samo dobry, jak szukanie formy, rankingów, ulubionej nawierzchni zawodniczek, itp. To jest WTA, czyli parodia tenisa i tu żadne argumenty nie mają znaczenia, liczy się tylko &quot;w którą stronę wiatr powieje&quot;, dlatego rzut monetą w typowaniu jest najlepszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
H 52

hadal

Użytkownik
Barty - Radwańska 1 Pinnacle 2,05
Oglądałem dzisiaj mecz Radwańskiej z Georges i to co zagrała niemka to patologia. Nie mogę zrozumieć dlaczego kobiety w tym sporcie zarabiają tyle samo co mezczyzni bo tego meczu to się ogladać nie dało. Wytrzymałem tylko dlatego że obstawiłem niemke. Dzieki Tarki16 za typ (sarkazm) &quot;niemka trzyma dobrą równa formę&quot; chyba w wywalaniu wszystkiego w out.Moze była nieprzygotowana na tak słaby drugi serwis Agi lecacy jakies 80 na godz ze biła po autach albo w siatke. Jak pokazali statystyki po 1 secie to chyba Aga miała wiecej wygranych pilek z 2 serwisu niz z 1. Mimo wygranej widac ze nie jest w formie. W 1 secie wygrała fajnie dwie sytuacyjne pilki przy siatce w 2 secie 2 razy zagrała kapitalnie i to wystarczyło na Niemke, ale jak sie robi 7 podwojnych błedów serwisowych to jak wygrac, a przy 5-6 psychika Georges siadała całkiem.
Aga poza przebijanie na srodek i czekaniem az niemka wywali piłke w aut albo w połowe siatki nic ciekawego nie pokazała( oprocz tych 4 akcji na 24 gemy)
Typ w zasadzie przeciwko Radwańskiej bo nie widziałem Barty w akcji. Patrzac w statystyki tez robi podwójne w meczu z Konta 6 ale za to 8 asów, 75% wygranych piłek z 1 serwisu z drugiego słabiej, ale Aga jakiegos zabojczego returnu nie ma.Barty od Wimbledonu przegrała tylko 4 mecze ze Svitolina Wimbledon, Muguruza w Toronto, Wozniacki w Cincinati i Stephens w US Open, wiec mozna powiedziec ze z samym Topem, a Radwańska juz do tego Topu nie nalezy niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak w koncu jest z tym kortem ? jest mega szybki ? jaki byl rok temu dla porownania ?
barty mala waleczna kontra anemiczka isia ?
cebulka bombowa kontra wysoka garcia ?
ostapenko bombowa kontra anemiczna puig ktora przeslizgnela sie tylko dzieki zmeczeniu peng ?
cos ktos ?
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Myślę aby pograć w kierunku Sakkari w meczu z Wiesniną. Ktoś oglądał wczorajsze pojedynki obu dam ?
Najpierw sam podaj swoje argumenty, napisz co kieruje Cię w stronę danej zawodniczki, a później pytaj o opinię innych użytkowników, żeby mieli się do czego odnieść. W działach tematycznych nie ma miejsca na takie suche pytania./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom