>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-26.01.2019

Status
Zamknięty.
W 30

walsystem

Użytkownik
Barty - Marysia Szarapowa


Dobra! Pozdrawiam wszystkich i przed tym meczem powiem tak, Barty ma serwisy, ale Szarapova też potrawi walić serwisami! I w tym aspekcie jest mocniejsza od Australijki mimo że miała ich ponad 20 a to oznacza ze z serwisów zdobyła 6 punktów, wystarczy że zostanie zmuszona do podań i Barty nie ma, bedzie grała nerwowo i będzie popełniała więcej błędów serwisowych, Szarapowa to nie jakaś Petra Diskintejonowa że może ją pokonać 2-0 i mieć 12 asów, Szarapowa ma wiecej atutów jest wybiegana, jej nerwy są wyrażane głosowo co deprymuje większosc tenisistek.
Kolejna sprawa Barty łapie się często za brzuch i podejrzenia są że ma poważną kontuzje. Barty nie może wejść również w ataki przy siatce, w których Marysia jest mistrzynią!
Powracając do serwisów dziś bardziej przewagę powinna mieć Szarapowa ma moncy atut wzrostu ! 190 cm, Barty przy niej to karzełek 160 cm, wątpie by Barty sobie z tym poradziła bo Szarapowa przy serwisach Barty zmusi ją do dłuższej wymiany a co za tym idzie mecz szybki 2 setowy dla Szarapowej!
Polecam wygraną Szarapowej
@2.20 efortuna! ⛔
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
powyżej 21,5 gema w meczu (1.8)
++++
(31 gemow)

mecz dopiero za ponad godzinę, w zależności kiedy zakończy się spotkanie Rogera.
W tym spotkaniu zmierzą się ze sobą 5 vs 44 rakieta świata.
Najrozsądniejszym typem w tym meczu jest pójście w over gemowy.
Rosjanka mega waleczna, Amerykanka często miewa przestoje,
sądzę że będzie duża ilość przełamań choć obecnie to Rosjanka lepiej trzyma serwis niż Sloane.
Bez wątpienia zobaczymy interesujące i nie będzie to jednostronne spotkanie .
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Cornet/Martic - Stosur/Zhang 2 @1.51 milenium ✅
Dzisiaj zapraszam na spotkanie debla pań pomiędzy parą Alize Cornet/Petra Martic, a parą Sam Stosur/Shuai Zhang. Para australijsko-chińska gra ze sobą znacznie dłużej i bardzo dobrze rozumie się na korcie. Udało im się między innymi wygrać turniej w Hongkongu, czy osiągnąć półfinał US Open w zeszłym sezonie. Z drugiej strony natomiast para francusko-chorwacka to raczej para z przypadku, choć nie ukrywam, że pozytywnie mnie zaskoczyły ogrywając w poprzedniej rundzie Begu/Buzarnescu. Nie wydaje mi się, żeby tym razem miało być tak samo i dziewczyny miały sprawić kolejną niespodziankę. Stawiam na doświadczenie, zgranie i niesienie przez publiczność. Jednak jest to debel, a tutaj nigdy nic nie wiadomo...
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Sharapova+ Kvitova@ AKo 3.42 Fortuna ⛔ mecze od 1 w nocy.
Dla mnie podobne mecze .Moje faworytki mają młodsze rywalki, Barty już z niemalym doświadczeniem. Nie mniej dwie gwiazdy maja tytuły o których przeciwniczki mogą tylko pomarzyć. Z tytułami idzie w parze olbrzymie doswiadczenie i obycie w Wielkim Szlemie .Tutaj widzę przestrzeń do wygranej. Barty jak trzeba wygrać ważny mecz i to jeszcze u siebie będzie miała trzęsawkę a młoda z US zacznie nawalać po siatce aż miło w kluczowych momentach. Ja pobieram i gladam z przyjemnością w nocy dwie modelki z bloku wschodniego ????
Oglądałem do 4/1 dla Barty w trzecim secie. Maria poszła na przerwę przed 3 setem, która trwała 8 minut. Po powrocie cala publika buczała. Ruska zaczynała serwisem i przegrała pierwsze 5 piłek z rzędu, dwa deble z rzędu w 1 gemie serwisowym 3 seta , dwa deble przy 40/15 w drugim gemie serwisowym. Po czym dwie piłki w aut z rzędu i zrobilo się 4/0 . Tak to miała grać młoda ???? Cuda i pierwsza ćwiartka dla krykieciary . Fakt, że pierwszy set Aussie wtopiła na własne zyczenie. Dobrze że Greka złapałem na live za 6.50 to niedziela udana. Powodzenia!!! ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kvitova - Barty @ 1.66 Fortuna 6/1 6/4
Faworytką do wygrania turnieju będzie grała z ostatnia nadzieją Aussie. H2H 3/0, oczywiście Barty poprawiła się od tego czasu. Mimo to ja wierzę w świetną dyspozycję Czeszki. Wyglada po prostu mocno i ma doświadczenie na tym etapie turnieju co dla mocno wspieraną przez publikę krykieciarę będzie nowością. Widziałem mecz z Ruską Amerykanką i ta Barty oddala trzeciego seta za frajer. Pewność siebie Kvitovej po zaciętym finale z Barty w Sydney powinna zdecydowac o wygranej.
Pavlyuchenkova- Collins 2 @ 2.17 Fortuna 2/6 7/5 6/1
Korciło pograć Amerykankę z Kerber, ale kto przypuszczał, że będzie taki pogrom.?Pograłem ją z Garcią i grala od początku do końca wyśmienicie. Ruska będzie miała przestoje i na bank coś odwali. Nie wierzę jej za grosz. Kurs zachęca...

AKo 3.60 mecze we wtorek ✅✅✅:drunk:
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dodam że wręcz przeciwnie bym poszedł.
Barty-Party jest niewygodną przeciwniczką, fakt Petra gra obecnie dobrze ale tutaj mecz zdecydowanie z lekkim wskazaniem na Barty..
Tak samo w tym drugim meczu.
Rosjanka zamelduje się w półfinale i tego jej z całego serca życzę, mega waleczna , wchłonie Amerykanke na 100%
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Dodam że wręcz przeciwnie bym poszedł.
Barty-Party jest niewygodną przeciwniczką, fakt Petra gra obecnie dobrze ale tutaj mecz zdecydowanie z lekkim wskazaniem na Barty..
Tak samo w tym drugim meczu.
Rosjanka zamelduje się w półfinale i tego jej z całego serca życzę, mega waleczna , wchłonie Amerykanke na 100%
Z pierwsza czescia Twojej wypowiedzi sie zgodze, dodam nawet, ze nie z lekkim wskazaniem Szafa to ugra na gladko, [zaapomnialem ze Barty to pelikan a pelikany bywaja bardzo egoistyczne i zlosliwe i na zlosc mi przegrywa wlasnie jednka z Kvitkova::zoltakartka:] a co do drugiej czesci panskiej wypowiedzi, to jestem na nie, poniewaz ewidentnie Collins✅ gra tu zyciowke, 2 gemy dla swietnej i stalej Kerber?? No wiadomo, ze to cos znaczy i nie ma bata, by Collins tego nie wygrala, chyba ze jakis pan tatusiek z milionami na koncie do samych machlojek przekupi Amerykanke i po sprawie....... Liczmy na zdrowy razsadek i DUCHA SPORTU, wtenczas Pavluchenkova nie ma co tam szukac.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Z pierwsza czescia Twojej wypowiedzi sie zgodze, dodam nawet, ze nie z lekkim wskazaniem Szafa to ugra na gladko, a co do drugiej czesci panskiej wypowiedzi, to jestem na nie, poniewaz ewidentnie Collins gra tu zyciowke, 2 gemy dla swietnej i stalej Kerber?? No wiadomo, ze to cos znaczy i nie ma bata, by Collins tego nie wygrala, chyba ze jakis pan tatusiek z milionami na koncie do samych machlojek przekupi Amerykanke i po sprawie....... Liczmy na zdrowy razsadek i DUCHA SPORTU, wtenczas Pavluchenkova nie ma co tam szukac.
Nawet fajnie, że masz inne zdanie ode mnie w tej drugiej kwestii, to dodaje takiego dodatkowego smaczku że tak powiem.
Ja jestem przekonany ,że Rosjanka zamelduje się w półfinale.
Nie mniej jednak powodzenia ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lepiej postawcie sobie Osake ze Svito. Owszem ukrainka wygrała z keys ale Osaka to półka wyżej i wcale nie wyglada tak dobrze Svito jak na finałach kobiet. Jak to kiedys powiedziała dla niej liczy sie numer 1 . Tak wiec obroniła punkty sprzed roku i mysle ze sobie oleje Australie z całym szacunkiem dla jej osiągnięć. Osaka zmotywowana, po porazce w 1 secie z zawsze groźną Sevastovą ruszyła po swoje i ładnie rozrzucała i kontrowała łotyszkę. Zaufam japonce .
Co do Pavlyu i Collins. Mecz ze Stephens to była patologia, murzynka oddawała inicjatywę i się to zemściło. Pavlyu grała falami, czyli raz trafiała a raz psuła z jednego metra w Out .. Collins hmm świetny mecz z Kerber i dość dobra gra, jeżeli zagra tak jak z niemką to zje ruske w dwu setach tak jak miała to zrobić Sloane prowadząc 7:6 i 2 :0 .. Collins sie nie zatrzyma wg mnie tak jak to zrobiła Stephens więc powinna wygrać. Pavlyu nie imponuje nawet serwisem, łamały sie jak dzieci w 3 secie ze Sloane. Owszem tenis może sie wszystko zdarzyć ale jak Collins nie odpuściła niemce to i nierównej rusce nie odpuści.
Co do trzeciego meczu Petra nigdy za nia nie przepadałem ale wygląda świetnie w tym turnieju , Barty z Sharapova wygladala jak klocek, Sharapova po prostu opadła z sił i oddychała rękawami, stąd wygrana Barty, gdyby nie to skończyło by się 2:0 dla Marii . Kvitova widzę problemy ze zdrowiem ma za sobą, świetny gwałt na Anisimowej, świetnie na serwisie, wgle cud malina . I widzę , że po Sydney, to Barty złapała zadyszke i gra coraz słabiej a Petra gra coraz lepiej z meczu na mecz . Jeżeli nie zdarzy się gorszy mecz i dzień Kvitovej , bierze półfinał na luzie . Reasumując :
Osaka 1.7 fortuna ✅
Collins 2.05 fortuna ✅
Kvitova 1.6 fortuna ✅
Serena 1.37 fortuna ⛔ Przyznaje Sereny porażki to się nie spodziewałem i Rao cos 0:2 w setach .

Ps. Serena , bo czeszka spęka i po tym co zrobiła z Halep mysle, ze slabą psychicznie Pliskova to wciagnie nosem .
W weekend miałem świetną serię i Sloane niestety mnie zawiodła..
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NDIwMDgzOTcwMDoVArPr9bqJdnRDsDk=&amp;kind=MAIN
Jednak ten kuponas musi wejść , Petry nie dodałem przez przypadek , myślałem ze jest na kuponie i puściłem zagraj , ale jednak zapomniałem ją kliknąć ????
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NDIxNzE2ODUwMDo45eSywA1ZRq6DT7Q=&amp;kind=MAIN
 
G 8

gawroniks

Użytkownik
Kvitova 1,60 fortuna ✅
Petra w kazdym aspekcie lepsza. Jak sie nie podpali i bedzie cierpliwa to z łatwoscia wygra z Barty. Podzielam zdanie usera Pikarafa. Czeszka lepszy serwis lepsza gra katowa. Bartyb w defensywie slabiutka. Te marne slajsy beda woda na mlyn. Kazda krotsza pilka to bedzie zaproszenie do ataku. Kwestia jej mentalnosci w tym meczu. Jak bedzie cierpliwa to wygra z łatwością i slusznie jest tutaj faworytką. Wiadomo ściany pomogą Barty ale jeśli chodzi o całokształt to Czeszka jest o klase lepsza zawodniczką niz Barty. To bardziej Kwitowa może ten mecz przegrać w glowie niż Barty go wygrać.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Barty +1.5 seta @ 1.54 fortuna ⛔
Obie zawodniczki mierzyły się już ze sobą na turnieju w Sydney i wtedy góra byłą Czeszką. Została jednak totalnie zdominowana w pierwszym secie, w następnych setach walka była wyrownana i ostatecznie przez głupie błędy Barty, to Kvitova wygrała turniej. Jednakże nie ma nie wątpliwości, ze Barty nie jest rywalką która odpowiada Kvitovej. Widać to było w tamtym spotkaniu. Australijka jest w stanie wygrać seta z każdą rywalką na tym turnieju. Z Sharapovą przegrała pierwszy set, by potem zrobić to samo co zawsze. W trzecim secie pojawiła się masa błędów, ale czy ona będzie je popełniać nonstop? Spodziewam się dużo lepszej gry. Dochodzi do tego rewanż za tamten turniej w Sydney. Szczerze mówiąc nie wierzę w to, żeby Barty nie zdołała wygrać choć jednego seta w takiej dyspozycji. Kvitova będzie mieć jutro problemy. Sytuacja nie zmieniła się zbytnio od ostatniego turnieju, więc widzę spore value w grze na Australijkę.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Zadnego prawdziwego argumentu, czytając to miałem wrażenie jakbys sie potykal o własne nogi. Zobaczyles jakies suche wyniki i piszesz o nich na przemian. To jest kabaret a nie analiza a o tenisie nie masz nic pojecia.
Mecz z Sydney bodajze Kvitova - Barty to byl final II kategorii. Kvitova miała już dosyc i żałowała ze jest na korcie, a mimo to grając na 30-50% wygrała
Na AO będzie całkiem inaczej i trudniej dla Barty. Korty sa zdecydowanie wolniejsze a to handi dla Kvitovej. Barty jest mala, ma ladwo 166 wzrostu, strona backhandowa to tylko slice. Jej musi siedzieć przede wszystkim serwis, a w to dzis kompletnie nie wierzę. Ona kocha grać w defensywie, ale to nie trawa (tam sie to jej udaje). Tu jest zdecydowanie za wolno i Barty czeka duzo ryzyka.
Kvitova to mega lewa ręka, jest w końcu szczupła i ma kilka poziomów wyzej skil ofensywny od Barty. To bedzie dramat Australijski. Ściany nic nie pomoga
Kvitova @ 1.60
Kvitova -1.50 seta a 2.50
Pinnacle

PS dosc takich typów/analiz bo ludzie nie grają na zapałki!
Tak, Kvitova grała na 10 procent i doszła do finału. Takich bzdur nigdy nie słyszałem. A z kim ta mega Kvitova grała na AO? Z 17-latka albo Bencic? Daruj sobie. Barty grała z Szarapową, która wyeliminowała Wozniacki. Halep ponoć też w tragicznej formie i dzisiaj odpadła po walce z Williams. Sakkari uległa Barty 2:0, a jeszcze kilka tygodni poradziła sobie bez problemów z Bencic. Barty grała z dużo lepszymi rywalkami na tym turnieju. Szarapowa grała bardzo dobry tenis na tym turnieju. Barty zdominowała Kvitovą w pierwszym secie Sydney, gdzie Czeszka nie miała nic do powiedzenia. W dodatku Australijka to bardzo uniwersalna zawodniczka. I co z tego ze jest mała? Serwis nie będzie siadał? O czym Ty człowieku gadasz? Barty ponoć miała jeszcze problemy z brzuchem przed meczem z Szarapową, więc jutro powinna być jeszcze bardziej świeża.
Nie mówiąc już o rywalkach, których Barty pokonała w drodze do AO. Graj sobie co chcesz, ale nie wmawiaj ludziom że nie znają się na tenisie. Szkoda, że nie bylo Cie od początku turnieju i nie podawałeś swoich typów. Piszesz jakiesz wypociny o tym, że Barty jest mała albo że nie będzie jej siedział serwis. Szkoda odpowiadać takim typom.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Kvitova - Barty

Już miałem okazję pisać o tych dwóch Paniach, zresztą koledzy wyżej jak i na wcześniejszych stronach pisali o tym meczu.
Do senda.
Od rana myśl w głowie, Kvitova czy gemy, gemy czy Kvitova? A jakby połączyć jedno z drugim? Tak.
Fortuna proponuję zakład 1/+20.5 @2,54 ⛔ i mnie to odpowiada, Kvitova - każdy widzi jak się zmienila, jak gra i co potrafi, dla mnie final minimum dla czeszki.
Z drugiej strony ambitna zawodniczka gospodarzy, która jest w genialnej formie. Nie tak dawno grały finał w Sydnej, Petra wygrała 2:1 i nie miałbym nic przeciwko żeby jutro rano czasu polskiego było podobnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Panowie nie zapominajcie o presji jaka jest na barkach krykieciary i staje się coraz większą .. Ruska przegrała sama 3 seta, a nie Barty wygrała .Mało tego z tragicznie grająca Marią z 4/0 zrobilo się 6/4. Kvitova to jest mistrzyni i nie zapominajcie o tym, a konstrukcja psychiczna Barty nawet po zatrudnieniu przez Australijski związek kopy psychologów nigdy nie bedzie na poziomie Petry!
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Lepiej postawcie sobie Osake ze Svito. Owszem ukrainka wygrała z keys ale Osaka to półka wyżej i wcale nie wyglada tak dobrze Svito jak na finałach kobiet. Jak to kiedys powiedziała dla niej liczy sie numer 1 . Tak wiec obroniła punkty sprzed roku i mysle ze sobie oleje Australie z całym szacunkiem dla jej osiągnięć. Osaka zmotywowana, po porazce w 1 secie z zawsze groźną Sevastovą ruszyła po swoje i ładnie rozrzucała i kontrowała łotyszkę. Zaufam japonce .
Co do Pavlyu i Collins. Mecz ze Stephens to była patologia, murzynka oddawała inicjatywę i się to zemściło. Pavlyu grała falami, czyli raz trafiała a raz psuła z jednego metra w Out .. Collins hmm świetny mecz z Kerber i dość dobra gra, jeżeli zagra tak jak z niemką to zje ruske w dwu setach tak jak miała to zrobić Sloane prowadząc 7:6 i 2 :0 .. Collins sie nie zatrzyma wg mnie tak jak to zrobiła czarna więc powinna wygrać. Pavlyu nie imponuje nawet serwisem, łamały sie jak dzieci w 3 secie ze Sloane. Owszem tenis może sie wszystko zdarzyć ale jak Collins nie odpuściła niemce to i nierównej rusce nie odpuści.
Co do trzeciego meczu Petra nigdy za nia nie przepadałem ale wygląda świetnie w tym turnieju , Barty z Sharapova wygladala jak klocek, Sharapova po prostu opadła z sił i oddychała rękawami, stąd wygrana Barty, gdyby nie to skończyło by się 2:0 dla Marii . Kvitova widzę problemy ze zdrowiem ma za sobą, świetny gwałt na Anisimowej, świetnie na serwisie, wgle cud malina . I widzę , że po Sydney, to Barty złapała zadyszke i gra coraz słabiej a Petra gra coraz lepiej z meczu na mecz . Jeżeli nie zdarzy się gorszy mecz i dzień Kvitovej , bierze półfinał na luzie . Reasumując :
Osaka 1.7 fortuna
Collins 2.05 fortuna
Kvitova 1.6 fortuna
Serena 1.37 fortuna

Ps. Serena , bo czeszka spęka i po tym co zrobiła z Halep mysle, ze slabą psychicznie Pliskova to wciagnie nosem .
W weekend miałem świetną serię i Sloane niestety mnie zawiodła..
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NDIwMDgzOTcwMDoVArPr9bqJdnRDsDk=&amp;kind=MAIN
Jednak ten kuponas musi wejść , Petry nie dodałem przez przypadek , myślałem ze jest na kuponie i puściłem zagraj , ale jednak zapomniałem ją kliknąć ????
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NDIxNzE2ODUwMDo45eSywA1ZRq6DT7Q=&amp;kind=MAIN
Powaznie Pikarafa, grasz na fortunie czy tylko bawisz sie slowem? Co do meczu Osaki ze Svitolina, tu sie z Toba nie zgodze. Osaka udowadnia co jakis czas, ze napala sie jak malolat i nie potrafi kontrolowac jakosci, czyt. precyzji swoich zagran. Tak bylo w Final 8, a wiemy kto to wygral i dlaczego by odpuszczac kolejny wielki turniej i to tak jakby na czysta karte, bo w nowym roku. Masz pokretna logike lub zmuszasz do myslenia. Mniejsza o to, zdecydowanie popieram typ na Svitoline, bo na obecna chwile jest bardziej kompletna zawodniczka, a Osaka to taka Na Li troche albo lepsze porownanie: Tsonga, wyskoczyl po tych swoich challengerach i gdzie go teraz widac? Na Oxford Street? Svita⛔ jesli cos ci swita. Pozdrawiam.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Powaznie Pikarafa, grasz na fortunie czy tylko bawisz sie slowem? Co do meczu Osaki ze Svitolina, tu sie z Toba nie zgodze. Osaka udowadnia co jakis czas, ze napala sie jak malolat i nie potrafi kontrolowac jakosci, czyt. precyzji swoich zagran. Tak bylo w Final 8, a wiemy kto to wygral i dlaczego by odpuszczac kolejny wielki turniej i to tak jakby na czysta karte, bo w nowym roku. Masz pokretna logike lub zmuszasz do myslenia. Mniejsza o to, zdecydowanie popieram typ na Svitoline, bo na obecna chwile jest bardziej kompletna zawodniczka, a Osaka to taka Na Li troche albo lepsze porownanie: Tsonga, wyskoczyl po tych swoich challengerach i gdzie go teraz widac? Na Oxford Street? Svita jesli cos ci swita. Pozdrawiam.
Osaka ze Svitoliną jak dla mnie totalnie typ nie do gry. W tym meczu może się wydarzyć kompletnie wszystko. Jednak muszę Ci przyznać rację co do Osaki. Nie rozumiem trochę gloryfikowania tej zawodniczki. Od wygrania US Open zachowuje się na korcie tragicznie w moim odczuciu. W Stanach była taką cichutką myszką, która wykorzystywała swoje atuty i konsekwentnie wspinała się do przodu. A teraz zachowuje się na korcie bardzo chimerycznie, pokazuje te swoje emocje jakby była najważniejsza na świecie. Oglądając mecz ze Hshieh, gdzie prawie odpadła, to aż się oglądać odechciewało. Co chwile wygłaszała jakieś głupie komentarze, gestykulowała i nawet głośno się śmiała ze swojej bezradnośći w pewnym momencie. Jak w meczu ze Svitoliną nie będzie jej wychodzić to całkiem możliwe, że jutro się pożegna z turniejem. Jednak jak piłeczki będą wchodzić i wszystko będzie po jej myśli, to równie dobrze może zmieść Elinę z kortu. Podsumowując, totalny no bet.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
:dance: Kvitova - Barty
Typ: 1 @1.65 ✅ Totalbet

Petra lepsza na serwisie i lepsza na psychice, to powinno wystarczyć na mocno bijącą Barty która jest takim troszke klonem z męskiego tenisa Paire ???? (moim zdaniem oczywiscie).
Nie jest tu bez szans Autralijka lecz wieksze szanse ma Petra , kursy prawidłowo wystawione. H2H 3:0 dla Kvitovej.
Być może zobaczymy taka sama walke jak kilka tygodni temu gdzie wszystko rozgrywało sie w dramatycznym taj-brejku.

 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Myślę, że Kvitova ma spore szanse na finał. Dzisiejszy mecz Collins pokazał, że nie było przypadku w ograniu Kerber jednak moją faworytką w spotkaniu półfinałowym będzie Petra. Wygląda wyśmienicie w tym turnieju i nie straciła w nim jeszcze seta, ba straciła raptem 22 gemy.
Co do Pliskovej to widziałem jej pojedynek z Giorgi i moim zdaniem ta gąska ma talent ale jest niestabilna emocjonalnie, stąd przegrany drugi set. W konfrontacji z Williams nie daję jej żadnych szans, bo ona już teraz pewnie ma bule brzucha przed tym meczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom