>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: French Open (Francja) - kwalifikacje, ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bianca Vanessa Andreescu - Richel Hogenkamp
Typ: 2
Kurs: 2,83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ostatnia runda kwalifikacyjna do turnieju głównego. Stawka meczu dla obu pań duża ale ja w tym spotkaniu próbuję niespodzianki i gram na dużo bardziej doświadczoną zawodniczkę. Zaledwie 17 letnia (w czerwcu będzie miała 18 lat) Kanadyjka Andreescu po drodze do tej fazy kwalifikacji pokonała Białorusinkę Łapko 2-0 (6-4 , 7-5) i Bułgarkę Tomową 2-0 (6-1 , 6-3). Z kolei 26 letnia Holenderka Hogenkamp pokonała w pierwszym spotkaniu Japonkę Imanishi 2-0 (6-2, 6-0) a w drugim meczu Tunezyjkę Jabeur 2-1 (7-6 , 5-7 , 7-5). Trochę dziwi mnie, że Andreescu jest tutaj aż taką faworytką. Mało w tym roku grała na cegle a do tego Hogenkamp jest dużo bardziej doświadczoną zawodniczką i ma tych spotkań na mączce w tym roku dużo więcej. Owszem talentu Biance odmówić nie można i jeszcze w przyszłości może być o niej głośno ale po takich kursach wolę iść tutaj w stronę niespodzianki, bo napewno dużo bardziej zaciętego spotkania się spodziewam niż wskazywałyby na to kursy. Richel do doświadczona zawodniczka, na cegle grać potrafi, może nie jest z topu ale też nie jest zawodniczką, która by nie dała sobie rady z tak młodą i niedoświadczoną jeszcze rywalką. Jak dla mnie kursy przesadzone. Zobaczymy.
✅ 0-2 (3-6 , 6-7)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom