>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Serio 3.0 kurs na Sloane ? Czy to faworyzowanie Simony przez buki nie jest aby przesadzone ? Sloane to nie jest jakis ogórek, który odda mecz 2:0 ;)
kibicuje Simonie ale ile razy ona zawalila final ? Sloane jeszcze nie miala takiej rywalki w drodze do finalu, moze rzeczywiscie nastal w koncu czas Simony .. Jak tym razem zawiedzie przestaje jej kibicowac 4Ever .
zagrac 3.0 kurs bo Simona psuje finaly czy jednak zaufac rumunce hmm..
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Bardzo rzadko gram kobitki,ale obok tego nie mogę przejść obojętnie bo dla mnie ten kurs na Rumunkę to prawdziwa promocja - tak promocja. Mnóstwo osób idzie w stronę Amerykanki i osobiście tego nie rozumiem.
Simona jest zdecydowanie lepszą tenisistką i udowadnia to od lat. Po raz kolejny ma szansę w końcu wygrać w Paryżu, jak sama mówi jest to dla niej najważniejszy szlem. Simona tutaj pokazała klasę i bez większych problemów się znalazła tutaj gdzie jest.
Mertens skompromitowała, Muguruzę również i nie mówcie ze Hiszpanka sama przegrała to spotkanie bo Simona zawitała nią po korcie jak tylko chciała.
Amerykanka na dobrą sprawę tutaj nie miała z rywalki z top of the top i taka jest prawda. Bo nie oszukujmy się ale Keys na cegle to nie jest żaden wyznacznik. Nie można Sloane na pewno niczego odebrać bo to ze potrafi wyciągnąć piłki, których większość tenisistek by nawet nie myślała aby grać dalej, ale to nke wystarczy na Rumunkę, która każda krótszą, wolniejszą piłkę będzie od razu kończyć. Zdecydowanie bardziej dynamiczna, lepiej poruszającą się jest i zdecydowanie lepiej wygląda tutaj i nie tylko tutaj Simona, która już nie raz dosłownie miażdżyła Anerykankę przed jej własną publicznością. Polecam bardzo gorąco grę na Siimonę, możecie mówić co chcecie, ale dla mnie ona jutro to bierze bez większych problemów.

Simona @ 1.45 totolotek
Simona -3.5g @ 1.80 totolotek
Simona 2:0 @ 2.10 totolotek
Przepraszam za błędy.
Dokładnie tak. I śmieszy mnie to szukanie na siłę niespodzianki. Ale jak zdążyłem zauważyć część &quot;znawców&quot; tenisa, która tu się udziela, w każdym meczu typuje na doga i jak wejdzie jeden na dziesięć takich typów to są mega zadowoleni z siebie i domagają się jakichś śmiesznych reputek ???? .
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dlaczego tak faworyzujecie Halep? Okej - rozumiem że obecnie w rankingu wta przoduje, ale nie stawiałbym jej w tym meczu w roli tak wielkiej faworytki. Widać wyraźnie, że od turnieju w Rzymie coś nie funkcjonuje na 100%. Często słabe początki, długie wchodzenie w mecz, bardzo słaby serwis. Jak dla mnie w tym turnieju Halep gra całkiem przeciętnie i trzyma się głównie dzięki świetnemu, silnemu forhendowi. Tylko tym razem w finale trafiła na bardzo silną fizycznie zawodniczkę, która również posiada parę w rękach i wie jak kończyć szybko wymiany. Sloane w tym turnieju prezentuje się znakomicie, wszystko zaczyna jej wychodzić. Serwis, wymiany, celność, siła, psychika, emocje... wszystko - dlatego upatruję tutaj zwycięstwo Amerykanki nie pp to aby złapać wysoki kurs z myślą &#39;a może się uda&#39; tylko dlatego, że po prostu gra Sloane na tym turnieju wygląda według mnie znacznie lepiej od gry Rumunki.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Również podzielam zdanie, że Sloane wygląda lepiej i to dużo. W jej grze nie ma typowego &quot;WTA&quot; na tym turnieju, wszystko wygląda prawidłowo, gra przede wszystkim równo. I trzyma serwis, ja też uważam że to ona jutro wygrywa właśnie swoją równą grą, serwisem i warunkami fizycznymi
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ze co ?! Najwieksza bzdura jaka tutaj czytałam. Wybacz. Jestem pewien ze nie widziales Halep bo nikt zdrowo myślący by tak nie powiedział. Na prawde ? Amerykanka wygląda tutaj lepiej ? Proszę cie gosciu nie oslabiaj mnie i zobacz sobie jeszcze raz spotkania obu.
Naprawdę!!! Nie muszę jeszcze raz oglądać, bo już widziałem i dobrze wiem co i jak :) Nie mam zamiaru się tutaj kłócić tylko po prostu jutro obejrzeć świetny pojedynek i wtedy dopiero się okaże która sięgnie po trofeum.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Śmieszy mmie jak ludzie dają typ na Halep i argumentują to „jak ogarnie głowę to wygra”. Ludzie, w takim meczu będzie jej jeszcze łatwiej o „stratę tej głowy”. Finał, presja, cały czas będzie mieć gdzieś z tyłu głowy te poprzednie przegrane finały i chęć wygrania wymarzonego wielkiego szlema - jeżeli tylko coś nie pójdzie po jej myśli, to może zacząć masowo wyrzucać piłkę za piłka i popełniać mega błędy jak psycha siądzie, a wiadomo, że ma do tego skłonności. Po drugiej stronie nie będzie stała amatorka, która da grać Halep jej tenis i na pewno tyłka nie nadstawi. Jak tylko przegra pierwszego seta to obawiam się, że już nie zobaczymy tej samej Halep powracającej z ciężkiej sytuacji i wygrywającej mecz 2-1. To nie będzie zwykły finał dla Halep, ona tutaj musi coś udowodnić i przy okazji zderzyć się z ogromną presją. Halep musi, Stephens może - taka jest różnica.
Stephens WIN @3 bet563 ⛔
Jeżeli Halep wygra - czapki z głów, bo w takiej sytuacji będzie to mega wyczyn :victory:
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja tez nie rozumiem jak mozna pisac , ze kurs halep to promocja .. 1,45 na kobiete , ktora w każdym dotychczasowym finale szlema ttraciła glowe ! Wiadomo, ze w dlugich wynianach Rumunka nie ma sobie równych ale do tej pory nawet nie potrafila owych wymian prowadzic w rozegranych przez siebie finałach. A jesli kolega wyzej pisze , ze półfinał to większym stopniu wygrala Halep niz Muguruza go przegrala no to chyba masz wlasna wizje tenisa. Muguruza w pierwszym secie to nawet na kort nie wyszla i byla myslami gdzies indziej. Jeśli Stephens bedzie odgrywac te swoje niemożliwe do wyciagniecia pilki to Simona juz zacznie wywalac pilki i obijac siatke. Ja jestem zdania , ze jesli Halep przegra pierwszego seta to juz tego meczu nie wygra bo wrócą demony przeszłości i bedzie sobie w głowie tworzyc najczarniejszy scenariusz. Dla mnie tutaj kurs na 3 setowke jest bardzo dobry i to spokojnie mozna grac bo nie chce mi sie wierzyć , ze Halep skonczy to w dwóch setach. Licze , ze pierwszy set padnie lupem Rumunki ale juz w drugim nie poradzi sobie z mysla , ze jest tak blisko wygrania upragnionego szlema i polegnie , a dalej juz niech sie dzieje co chce.g
3 sety @ 2,30✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Ze co ?! Najwieksza bzdura jaka tutaj czytałam. Wybacz. Jestem pewien ze nie widziales Halep bo nikt zdrowo myślący by tak nie powiedział. Na prawde ? Amerykanka wygląda tutaj lepiej ? Proszę cie gosciu nie oslabiaj mnie i zobacz sobie jeszcze raz spotkania obu.
proponuję troszeczkę się opanować i mniej emocjonalnie podchodzić do tematu, a przede wszystkim określić się jednoznacznie jaką płeć reprezentujesz
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Stephens- 2,70 STS
Bardzi dobry turniej w jej wykonaniu, oglądałem Pòłfinał z Madison Keys I muszę stwierdzić , że sloane zagrała bardzo dobry mecz przede wszystkim obrona I serwis. Myślę że ma duże szanse na wygranie tego meczu. Nie wiem dlaczego skreślacie Stephens tylko dlatego że ten turniej itp to dla Halep . Takie pierdoły że się nie chce słuchać. A po takim kursie aż warto zagrać Amerykanke . Pzdr
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Panowie nie ma co pluć jadem. Każdy może mieć swój typ i swoje uzasadnienie a prawda jest taka, że od głowy zawodniczek wszystko zależy.
Część stawiała Muguruze, część Halep a nikt się nie spodziewał tak łatwej przeprawy. Tak samo było z meczem Kontaveit-Stephens gdzie Estonka po super meczu z Kvitova tutaj komplenie nic nie grała.
Równie dobrze Simona może pokazać wszystko co ma najlepsze i mecz wygrać, tak samo może się trochę spalić co Amerykanka wykorzysta bezwzględnie.
Ja mam wrażenie, że poziom typów na forum był dość dobry, sam dużo razy czerpałem pomoc.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
na lvbet znalazłem typ
średnia prędkośc drugiego serwisu i typ na Stephens
kurs: 1,85✅✅✅
Halep 120
Stephens 125
typ ponownie na czutke. Stephens ogólnie dysponuje lepszym podaniem i ciut silniejszym. Przegladajac statystyki z tego turnieju to Sloane kręci sie między 126-135 km/h przy 115-130 u Halep. Tak jak wspomniałem typ na czutke więc nie za jakieś ogromne stawki ale mysle że warto. Halep często drugie podanie to tylko wprowadza piłke w kort, amerykanka bardziej ryzykuje.
Jeżeli chodzi o wygrana to tez bardziej mnie przekonuje Stephens i polecałbym typ na +1,5 seta po @1,75✅✅✅
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Na pewno presja jest po stronie Halep. Ale.. to jest jej nawierzchnia. Ich bilans bezpośrednich spotkań to 5:2 dla Rumunki. Simona wygrała ciężki mecz z Kerber a w następnej rundzie pokonała jedną z faworytek Muguruze w dwóch setach. Dla mnie Stephens nie miała aż tak ciężkiej przeprawy. Jeśli ktoś mówi o słabej stronie mentalnej Simony to rozumiem to po przegranych trzech finałach ale ja się z tym nie zgadzam i uważam, że to wielka wojowniczka. Do tego, Australian Open - finał, Roland Garros - finał. W Australii była zmęczona po morderczym meczu z Kerber - mecz trwał 2h23m, dla porównania z Muguruzą w półfinale grały tylko 1h34m. Na tej nawierzchni, przy ich bilansie meczów rozgrywanych przeciwko sobie nie daje większych szans Amerykance.
Typ - 2:0 w setach dla Halep, Fortuna - 1,94
 
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Kto tu mowi o presji jesli mamy Smonę która juz od lat gra na najwyzszym poziomie i mozna powiedziec
ze się z tym oswoiła a Stephens której przychodzi zmierzyc czoła z Simona Halep ktora jest dominatorką można powiedzieć o głowie Stephens juz nikt nic nie wspomni? Bo grała tyle i teraz przyszedl czas na finał i napewno wygrana/przegrana nie jest dla niej obojętne wiec presja dal niej rowniez bedzie odgrywac swoja role nie sądzicie?
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Moim zdaniem to kto wygra final zależy tylko i wyłącznie od &quot;głowy&quot; Simony. Jeśli opanuje nerwy i będzie grała swoje to Amerykanka nie ma szans.
Oglądałem wszystkie mecze Simony na tym turnieju i jak już poczuła grę to była nie do zatrzymania.
Z kolei Stephens, jak ktoś już wyżej napisał, nie miała aż tak trudnych jak Halep przepraw. Grała równo i poprawnie i jak do tej pory to wystarczalo.
Większa presja oczywiście po stronie Halep, aby w końcu wygrać upragnionego Szlema. Nie jestem przekonany czy Simona tą presję udźwignie...
Dlatego też nie ruszam tego meczu w pre. Zamierzam oglądać dobry tenis i ewentualnie złapać jakiś fajny kurs na live, w zależności jak to będzie wygladac.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Moim zdaniem porównywanie rywalek w drodze do finału jest niewspółmierne, bo tak naprawdę patrząc, że teoretycznie Halep miała trudniejsze można wysnuć dwa wnioski, w zależności od typu:
1. Halep jest w lepszej formie, bo pokonała wyżej notowane rywalki
2. Z drugiej jednak strony Stephens mając łatwiejsze rywalki włożyła mniej wysiłku w dotarcie do finału i będzie bardziej wypoczęta.
Na tym etapie liczy się doświadczenie i Simona je ma, bo już kilka razy w finale szlema była z tą różnicą, że nigdy nie wygrała. Amerykanka była w finale US Open i wygrała. Moim zdaniem w tym meczu kluczowa będzie psychika, dlatego nie wydaje mi się, żeby przegrywając pierwszego seta Halep wygrała mecz, a jeśli wygra pierwszą partię, zyska na tyle pewności siebie, że skończy w dwóch setach.
Halep - Stephens
Typ: 2 sety
Kurs: 1,49 w LVBET
Wynik: 3 sety ⛔
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zbyt duzy kurs na Sloane ale w sumie Halep juz chyba dojrzała do wygrania szlema. Rok temu miala slabsza rywalke i prowadzila 6:3 3:0 bodaj i .. przegrała.. W tym roku juz w AO pokazala ze jest mocna, jezeli Simo dojrzała i chce wygrac swoje French Open to powinna to zrobic dzis mimo,ze ma rywalke z wyzszej polki niz rok temu.
Sloane tez wyglada dobrze w tym turnieju , gra strasznie mocno i rowno , jednak zobaczcie jak Keys zagrala: za duzo wyrzucala pilek, Simona jej bedzie przerzucac kazda pilke i w koncu ją zamęczy. Dała radę z Mugu wiec powinna dac rade ze Sloane, gdyby to byla twarda nawierzchnia to Sloane jak i Mugu pewnie by ja ograly ale nie na ziemi i nie w tej formie Simony . Jak nie teraz to nigdy..
Keys miala okres 3 gemow gdzie w koncu zaczela lepiej grac i nie wyrzucala pilek i przelamala Sloane , wiec Stephens lapie zadyszki , Halep jej wyrzucac pilek nie bedzie i o punktach za free moze zapomniec. Dajesz Halep po swoj pierwszy ulubiony Szlem .
 
K 105

krawol

Użytkownik
Simona zamyka mi ako @6.26 i narobiliscie mi teraz sporych wątpliwości :drunk:. Myślicie że dobrym pomysłem jest kontra na DW 2:1 dla Sloane po @6.4? Jakoś nie chce mi się wierzyć w porażkę Halep 0:2
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Stephens +1.5 seta @1.76 fortuna
✅✅

Ja jednak postawie na minimum seta Amerykanki. Ktoś wrzucał jej statystykę w finałach turniejów WTA i m stuprocentowy bilans zwycięstw na bodaj 4 lub 5 finałów. Sloane na pewno nie spali się psychicznie, bo w porównaniu do Halep, która ma jakiś kompleks wielkoszlemowych finałów, wygrała już Major w Nowym Jorku. Jeśli będzie grać na drugą stronę długie piłki w okolice linii końcowej, tak jak robiła to Kerber w pierwszym secie, to Halep będzie się gubić.
Nie podejmę się typowania zwyciężczyni dzisiejszego finału, ale wydaje mi się, że Stephens ugra seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Simona zamyka mi ako @6.26 i narobiliscie mi teraz sporych wątpliwości :drunk:. Myślicie że dobrym pomysłem
To jest WTA Halep jest zdecydowaną faworytką powinna wygrać, ale wszystko może się zdarzyć nie jest to taki pewniak jak wczoraj Nadal i Thiem hc -1,5 seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom