>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
K 105

krawol

Użytkownik
To jest WTA Halep jest zdecydowaną faworytką powinna wygrać, ale wszystko może się zdarzyć nie jest to taki pewniak jak wczoraj Nadal i Thiem hc -1,5 seta.
Ja wczoraj oba półfinały brałem po -2,5 ale tutaj tak jak mówisz to jest WTF, yyy WTA. Dobra robię kontrę jak pisałem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja wczoraj oba półfinały brałem po -2,5 ale tutaj tak jak mówisz to jest WTF, yyy WTA. Dobra robię kontrę jak pisałem.
Przede wszystkim to nie kontra, bo 2:0 dla Stephens daje Ci ⛔ na dwóch kuponach. Kontra to zmniejszenie wygranej, ale pewna wygrana, niezależnie od wyniku ;)
 
K 105

krawol

Użytkownik
Przede wszystkim to nie kontra, bo 2:0 dla Stephens daje Ci ⛔ na dwóch kuponach. Kontra to zmniejszenie wygranej, ale pewna wygrana, niezależnie od wyniku ;)
Masz rację, mój błąd. Kontrować mogłem po 3.1 ale wg mnie to za mało więc wolę przegrać oba, ale nadal mieć szansę na dobrą wygraną. Jak Halep przegra pierwszego seta to się zacznę martwić
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Jakieś typy na debel kobiet ? Ja się zastanawiam nad Czeszkami po kursie 1,73 na 1xbet. Widziałem je w półfinale to dosyć spokojnie poradziły sobie z Hlavackoova/Stricova. Na pewno doświadczenie po ich stronie i generalnie bardziej uznane deblistki. Japonek nie widziałem ale robią furore. W artykułach na stronie WTA wychwalają je pod niebiosa, nie dziwie się ale czy dadzą rade w finale ?
Ktoś ma jakieś sugestie ?
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom