>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open 2018 - kwalifikacje (21-24.08.2018)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Frech - Lao
Tutaj wydaję mi się, że można spróbować zagrać na Polkę. Polka co prawda ostatnio po kontuzji grała bardzo słabo, ale z pewnością dla niej te eliminacje to priorytet i mam nadzieję, że kontuzja już w pełni wyleczona i forma jest.
Chinka już 27 letnia zawodniczka nigdy nie była nawet w top 100. Niecałe 100 tys. $ zarobione w karierze. 2 turnieje itf wygrane.
Raczej Polka nie powinna miec zbyt dużych problemów z wygraną a kurs w okolicach 1.8.
@1.82 fortuna na zwycięstwo Frech ⛔
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Frech - Lao
Tutaj wydaję mi się, że można spróbować zagrać na Polkę. Polka co prawda ostatnio po kontuzji grała bardzo słabo, ale z pewnością dla niej te eliminacje to priorytet i mam nadzieję, że kontuzja już w pełni wyleczona i forma jest.
Chinka już 27 letnia zawodniczka nigdy nie była nawet w top 100. Niecałe 100 tys. $ zarobione w karierze. 2 turnieje itf wygrane.
Raczej Polka nie powinna miec zbyt dużych problemów z wygraną a kurs w okolicach 1.8.
@1.82 fortuna na zwycięstwo Frech
Lao reprezentuje USA zapewne pochodzi z Chin bądz z innego kraju w Azji uroda azjatycka
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Danielle Lao to w ubieglym sezonie awansowala z kwalifikacji do turnieju glownego, takze ja bym byl daleki od hurraoptymizmu z takim typem. Jest to taka niepewna zawodniczka i nie widac jej regularnie w glownym tourze, ale tez Amerykanka na pewno najlepsze wystepy bedzie notowac wlasnie w USA (ostatnio np. dobry wystep w turnieju ITF w Honolulu zrobila). Jak ktos potrafi pokonac kwalifkacje do szlema, to na pewno umie tez dobrze zagrac.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Nie zapominajmy, ze nasza Magda przeszła tegoroczne kwale w Melbourne a w pierwszej rundzie zagrała dobre zawody z Suarez Navarro. Nie oszukujmy się, Lao nic nie osiągnęła i nie osiągnie, ma 27 lat i żadnych sukcesów, natomiast przed Magdą jest zdecydowanie więcej bo przede wszystkim jest młodsza i kręci się obok pierwszej setki w wieku 21 lat. Jeżeli miał bym stawiać to zdecydowanie skłonił bym się ku naszej.
Fręch 1,88 fortuna ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Mihaela Buzarnescu ma 30 lat, a sukcesy zaczela osiagac dopiero w ubieglym sezonie. Szanse, ze Lao zrobi kariery jak Buzarnescu sa raczej nikle, ale tak naprawde nie wiadmo kiedy zawodnik/zawodniczka wystrzeli. Jedni mentalnie dojrzewaja wczesniej, inni pozniej.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Lepchenko-Trevisan 1 ⛔ &lt;jak bylo 4-1 w 3-im secie to myslalem ze juz nie przegra ... a jeszcze byla pilka meczowa przy 5-4&gt;:angryyy:
Nie mam ochote sie zbytnio rozpisywac, wiec krotko, co nie znaczy lekcewazaco. Lepchenko - zawodniczka, ktora grywala po 3 czy 4 rundach szlema czy reprezentowala USA w Fed Cupie. Ostatnie pol roku jakos jej nie bylo, nie wiem czy to jakies problemy, ale pojawila sie w Cincinnati, gdzie w kwalifikacjach pokonala Vickery czy McHale. Wydaje sie, ze Amerykanka chce wrocic do dobrego grania, a US Open to z pewnoscia turniej docelowy. Trevisan niezle sie zaprezentowala w turnieju ITF w Vancouver, gdzie dotarla do polfinalu, wiec forma jest dobra, ale ja tu wierze w zmotywowana Lepchenko, bo jak ona zagra troche lepiej to powinna ten mecz wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom