>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
M. Vondrousova - L. Tsurenko 2 @1.54 milenium ✅
Według mnie nie ma tutaj innej opcji niż zwycięstwo Ukrainki. Vondrousova w każdym meczu jaki widziałem nie grała wcale rewelacyjnie. Fakt, potrafi zagrać świetny skrót, czy bardzo fajnie gra kątowo, ale to nie wystarczy na taką zawodniczkę jak Lesia. Wystarczy, że Tsurenko zacznie ją rozrzucać po korcie i Czeszki nie będzie w tym meczu. Co do spotkania z Bertens to naprawdę do dziś się dziwię jak ona mogła wygrać. Holenderka zamiast grać dokładnie tak jak w drugim secie, to nagle zaczęła bez jakiegokolwiek pomyślunku przebijać na stronę Czeszki, a z takich piłek Vondrousova mając dużo czasu - grała swoje skróty i uderzenia kątowe. Co dłuższa wymiana to Marketa przysiadała ze zmęczenia. Ale cóż, ten mecz już za nami. Vondrousova posyła ostatnio często wyższe te piłki i Lesia będzie się starała z takich piłek kończyć. W meczu z Wozniacki od razu z wyższych piłek próbowała posyłać uderzenia kończące i zdawało to egzamin. Innymi słowy jeśli Ukrainka się nie zagotuje to powinna wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja to dzisiaj widze tak
Sharapova @1,43 Fortuna ⛔
Carla juz chyba osiagnela maksa na tym turnieju i nie wydaje mi sie by Pani przebijaczka ograla Marie. Rosjanka to poziom wyzej. Mysle , ze jesli tylko zagra przyzwoicie to wystarczy zeby wygrac z Carla.
Osaka - Sabalenka 3 sety@ 2,25 Fortuna ✅
Sabalenka jest w mega gazie i ciężko ją bedzie zatrzymac, ale również Osaka wyglada tutaj świetnie. Jedna jak i druga potrafią tez zagrac kapitalny set by pozniej w beznajdziejny sposób przegrać. Uwazam , ze na dwoch setach się to nie skończy tym bardziej , ze mowimy o kobietach , ktore w takich turniejach rozne dziwne rzeczy juz robiły .
Cibulkova @3,25 Fortuna ⛔
Dominika świetnie zagrala z Endzi i nawet spora ilość niewymuszonych błędów nie zrobila na mnie negatywnego wrażenie ponieważ grala tez kapitalne Winnery. Cibulkova stac tutaj na zwycięstwo a Madison często w waznych momentach zaczyna seryjnie wyrzucac a zwlaszcza , gdy źle wejdzie w mecz. Według mnie po takim kursie warto spróbować nasza sąsiadke.
Do teGo gram tez
Curenko @1,57 Fortuna ✅
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Do marketa to że możesz iść po browara.
Sabalenka ⛔
Nie lubię grać kobiet ale ona jest tu znaczącą faworyta że względu na lepszy serwis i formę... No może i ciut lepszy return ale nie znacznie.
Myślę że zobaczymy tu batalię i over gemowy elo 520
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ja zauwazyłem jedno.. najlepsi typerzy w tenisa to są tacy co obejrzą raz na 100 meczy.. oczywiście cos musza ogarnaic ale na swoim przykladzie... poczatek sezonu kursy na Hsiesh duuuże... ja sobie spokojnie na nią grałem i wygrywałem (pamiętny z agą kurs ponad 3 :p) ... ostatnio to samo mialem z sabalenka.. nie znałem typowałem bo widziałem ze dobrze gra...a juz w tej fazie bym nie atakował grubo chyba ze ktos chce sie bawic...
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Podpowiecie w meczu Szarapowej?
Trzymaj, Ruska nawet się nie spoci z nią.
Ja zauwazyłem jedno.. najlepsi typerzy w tenisa to są tacy co obejrzą raz na 100 meczy.. oczywiście cos musza ogarnaic ale na swoim przykladzie... poczatek sezonu kursy na Hsiesh duuuże... ja sobie spokojnie na nią grałem i wygrywałem (pamiętny z agą kurs ponad 3 :p) ... ostatnio to samo mialem z sabalenka.. nie znałem typowałem bo widziałem ze dobrze gra...a juz w tej fazie bym nie atakował grubo chyba ze ktos chce sie bawic...
Właśnie lepiej grać tutaj grubo. Osaka ma możliwości, ale nawet zawodniczki grające pasywnie są w stanie gładko ja ograć, a co dopiero ktoś typu Sabalenka kto gra ofensywnie, dobrze serwuje, dobrze gra na siatce i praktycznie może cię zabić jednym uderzeniem z obu stron rakiety.
Trzymaj, Ruska nawet się nie spoci z nią.
Właśnie lepiej grać tutaj grubo. Osaka ma możliwości, ale nawet zawodniczki grające pasywnie są w stanie gładko ja ograć, a co dopiero ktoś typu Sabalenka kto gra ofensywnie, dobrze serwuje, dobrze gra na siatce i praktycznie może cię zabić jednym uderzeniem z obu stron rakiety.
A to jest szlem, a nie jakis 250wta.
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Proszę zwrócić uwagę, że Sabalenka z Osaką planowo gra o 19.30. Łatwo raczej nie wygra, łatwo też nie odda meczu. Zatem trochę się podmęczy.
Od 06 sierpnia Sabalenka zagrała 16 singli. Przy czym na US Open zagrała też 2 mecze deblowe.
Już o 22.30 wspólnie z Hsieh grają debla z Mertens i Schuurs.
Sabalenka moim zdaniem nie zdąży za wiele wypocząć po swoim meczu. Jeżeli wygra z Osaką, może nie chcieć się przemęczać w deblu. Hsieh nie pociągnie sama zawodów, bo grają przecież z finalistkami z Cincinnati.
Stąd obstawiłem w Fortunie:
Mertens/Schuurs@1,55 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Trzymaj, Ruska nawet się nie spoci z nią.
W takim razie dziwi trochę wysoki kurs na Sharapovą. W Wimbledonie odpadła od razu, tutaj jak na razie nie miała poważniejszej przeciwniczki, oprócz niestabilnej Ostapenko w przeciwieństwie do Navarro.
Pewnie wygra, ale czy tak pewnie ?
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
U Szarapowej na obecna chwile z meczy ktore rozegrala to jest problem z serwisem. Az sie patrzec nie chce.
Jezeli chodzi o Sabalenke to podoba mi sie u niech zachowanie zimnej krwi w decydujacych punkach.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Tsurenko i vondrausova, kabaret jedna 6 godzin na korciw w ciagu tygodnia, druga 7, a tsurenko czlapie ko korcie jakby grala za kare. I one dostaja tyle samo kasy co faceci. Ja jako 10 latek latalem za darmo dzien w dzien w 35 stopniach w słońcu za darmo i nic mi nie bylo...
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Tsurenko i vondrausova, kabaret jedna 6 godzin na korciw w ciagu tygodnia, druga 7, a tsurenko czlapie ko korcie jakby grala za kare. I one dostaja tyle samo kasy co faceci. Ja jako 10 latek latalem za darmo dzien w dzien w 35 stopniach w słońcu za darmo i nic mi nie bylo...
35 stopni to jedno, a wilgotność powietrza w granicach 70% to drugie. To są bardzo ciężkie warunki do gry. Oczywiście nie bronię tutaj nikogo, bo obie panie wyglądają jakby miały umrzeć za chwilę. Generalnie pierwszy set tego meczu to naprawdę kabaret, chyba najgorsze spotkanie jakie kiedykolwiek widziałem. Tsurenko kuleje, ledwo stoi, Vondrousova też się podpiera po każdej akcji, głównie odbijanie tylko po to by przebić, puszczanie baloników. Osaka zniszczy którąkolwiek z tych pań. Polecałem tutaj granie na Tsurenko, i gdyby była w pełni sił to spokojnie by wygrała, ale w takich warunkach i z taką grą to raczej będzie ciężko. Ale to jest WTA przecież. ????
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Baby to jednak fałszywe są, Tsurenko umierała, co 2 gemy medical, kuleje, słania się na nogach, by po każdym medicalu nagle biegać jak nawiedzona.... Wiecej nie gram WTA bo to przecież żenada jest.
Jedyne co dobre to Tsurenko wygra i będzie jakiś przyzwoity do grania kurs na Osake, ale kto to wie może tej drugiej coś nie będzie pasowało w meczu poudaje i wygra...
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Nie wiem czy gładko, ale Stephens to wygra. Niedawno pokonała dzisiejsza rywalke 2:0 i nic nie wskazuje żeby dziś było inaczej. Uderza pewnia, gra rewelacyjnie decydujące piłki. Sevastova gra również dobry turniej, ale 1/4 to faza w której decydują nie tylko umiejętności ale też ogranie na tym poziomie. Przy dyspozycji Stephens z poprzednich meczów będzie 2:0. Cała publika będzie za nią, oby się tylko nie spaliła. Wątpie że tak się stanie, bo to w końcu triumfatorka tego turnieju Dołożyłbym do tego zwycięstwo Del Potro (super dyspozycja i ok. 4 godzin mniej w tych upałach od Isnera da o sobie znać w decydujących momentach) i wychodzi ako ok. 1.8-1.9. Nic więcej z cwierćfinałów bym nie ruszał.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Ja sobie wysnulem taka teorie spiskowa ze Serenator wygra dzis z Pliskowa zeby przegrac pozniej ze Stephens i otworzyc jej drzwi do finalu. Chociaz z drugiej strony czy dotrze do finalu? Rok temy pojedynek Stephens - Sevastova i rowniez cwiercfinal byl bardzo wyrownany i zadecydowal TB w 3 secie. Mam nadzieje ze wezmie to pod uwage i bedzie na tyle zmobilizowana aby zakonczyc mecz w 2 setach.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jak dla mnie dużo pewniejsza jest Serena od Stephens. W każdym meczu świetny serwis, praktycznie nie dawała rywalkom szans na przełamanie może. Czego nie można powiedzieć o Pliskovej, która niby wygrała wszystko 2:0 ale w każdym meczu powinna przegrać minimum seta (z Diyas broniła setowych, z Bogdan miała 0:3 0:30 w drugim secie, z Kenin w obu setach przegrywała 2:4 a Barty gdyby wygrała jakikolwiek z wielu BP mogło też być różnie). W 4 meczach musiała bronić 36 break pointów!!! przy zaledwie 9 Sereny. Jeśli spojrzymy na bilans Winnerów do UE to również jest przepaść co pokazuje ogromną różnicę w grze obu tenisistek w tym turnieju. Jak dla mnie nie ma innej opcji niż win Sereny, chyba w 2 setach jednak to WTA i bezpieczniej zagrać czysty win po 1.33 Fortuna ✅
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Unibet
???? Serena Williams - Karolina Pliskova Typ: Powyżej 21.5 @1,88 ⛔

Moim zdaniem Pliskova tutaj od początku jest niedoceniana przez bukmacherów. Stawianie Barty jako faworytki w pojedynku z Czeszką, która była tutaj w finale? Smiech i przegapilem i nie zagrałem. Williams gra świetnie na serwisie w tym turnieju, ale ma też chwile słabości. Set stracony z Kanepi w bardzo dziwny sposób. Dzisiaj mamy dwie bardzo dobrze serwujace zawodniczki i myślę, ze dla zadnej nie bedzie to latwy mecz. Stawiam na 3 sety i jesli Serena awansuje, to moim zdaniem nie bedzie to typowy mecz dla niej bez walki. Te korty pasują Karolinie i jeśli będzie dobrze serwować to może ją pokonać jak dwa lata temu. Z drugiej strony Serena u siebie, dla mnie to typowy długi zacięty mecz.
 
czerli 0

czerli

Użytkownik
No faktycznie bardzo słaba zawodniczka potrafi obronić 36 break pointow i wygrac mecz. Proponuję obejrzeć sobie mecze i się dowiedzieć jak można przegrywać w secie 3:0 czy 4:2 i go wygrać a nie tylko sprawdzać statystyki i na tej podstawie pisać posty. Może umie albo potrafi tak rozegrać mecz...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
No faktycznie bardzo słaba zawodniczka potrafi obronić 36 break pointow i wygrac mecz. Proponuję obejrzeć sobie mecze i się dowiedzieć jak można przegrywać w secie 3:0 czy 4:2 i go wygrać a nie tylko sprawdzać statystyki i na tej podstawie pisać posty. Może umie albo potrafi tak rozegrać mecz...
36 break pointów w 4 meczach nie jednym. Oglądałem mecz Karoliny z Barty i wystarczyło mi to do stwierdzenia, że nadal gra słabo od kiedy widziałem ją ostatnio z Agą, nie mam czasu oglądać meczów w nocy. Nie mówię, że z takiego wyniku nie da się wygrać meczu tylko mówię, że mogła spokojnie te sety przegrać. Dokładnie, pewnie tak rozgrywa mecz, że ma zamiar przegrywać od początku. Jak widać w dużej mierze na podstawie statystyk mogę wiedzieć więcej niż Ty na podstawie oglądania zapewne każdego meczu. Dziękuję i pozdrawiam i czekam na typy od Ciebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom