>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 02.07 - 15.07.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ITF (Grand Slam)
Pula nagród: $21,969,327
Oficjalna strona turnieju: http://www.wimbledon.com/index.html
Lista Startowa: http://www.wimbledon.com/en_GB/players/competitors/index.html
Drabinka: http://www.wimbledon.com/en_GB/draws/index.html?event=LS
Plan gier: http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-wimbledon/
Zwycięzca singla 2017: Garbine Muguruza
Zwycięzcy debla 2017: Jekaterina Makarowa/Jelena Wiesnina

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
J.Konta-Vikhlyantseva 1 ✅
Konta po cichu na pewno liczy na dobry wystep. Da rade. Nie wypada przegrac w 1 rundzie.
Rybarikova-Cirstea 1 ⛔
Rybarikova znakomity wystepo na Wimbleodnie w tamtym roku i polfinal. Zreszta te korty trawiaste to naprawde jej zywiol. Pierwszy mecz moze byc ciezki, bo Cirstea to bardzo nieobliczalna tenisistka. Powiem szczerze, ze jakies dziwne odczucia mam przy tym meczu, ale za duzo do stracenia ma Slowaczka i powinna wygrac.

Tsurenko-Babos 1 ✅

Do Tsurenki mam slabosc na Wimbledonie, od kiedy zobaczylem ja kilka seoznow w stecz jako kwalifikantke. Potrafi Ukrainka zagrac bardzo dobrze. W tamtym roku chyba wygrala turniej na kortach Hertogenbosch (ale dla pewnosci radze sprawdzic, bo pisze z pamieci). Niezly mecz w Birmingham ze Strycova. Babos ma moc i uderzenie na pewno, ale tez ostatnio w slabszej formie. Wydaje mi sie, ze Tsurenko po prostu wygra dobra gra.
Analizy beda pozniej, jak uloze kupon laczony z turniejem mezczyzn. Glowny kupon bez meczu Tsurenko. Mecz Tsurenko lacze natomiast w skromniejsza kombinacje raz jeszcze na innym kuponie.
 
matib3k 0

matib3k

Użytkownik
Kerber A. - Zvoroneva V. / (1) Uzasadniona rywalka ✅
Gavrilova D. - Diyas. Z / (1) Bardzo dobrze radzi sobie na kortach trawiastych oraz ma większe przygotowanie ZWROT
Boulter K.
- Cepede V. / (1) Mój typ Cepede nie wygrała na trawie od 7 spotkań nie radzi sobie na trawie BOULTER pochodzi z GBR więc będzie miała doping swojej publiczności oraz jest według mnie lepiej przygotowana na ten turniej ✅
Co sądzicie ??
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Kerber A. - Zvoroneva V. / (1) Uzasadniona rywalka
Gavrilova D. - Diyas. Z / (1) Bardzo dobrze radzi sobie na kortach trawiastych oraz ma większe przygotowanie
Boulter K. - Cepede V. / (1) Mój typ Cepede nie wygrała na trawie od 7 spotkań nie radzi sobie na trawie BOULTER pochodzi z GBR więc będzie miała doping swojej publiczności oraz jest według mnie lepiej przygotowana na ten turniej
Co sądzicie ??
Odradzałbym Gavrilova. Diyas ma serwis, co na trawie bardzo ważne, a Gavrila nieraz pokazała kontuzje mózgu, ostatnio w meczu z Pisiunią.
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Diyas patrząc po h2H tez sobie dobrze radzi na trawie ;) przynajmniej w tamtym sezonie ;) mecz Sevastowej jest ciekawy do obstawienia i kurs niezły ale Giorgi tez dobrze pyka .. myslicie ze Buza z Sabalenka znów over setowy zrobią ;)?
 
B 167

borys30

Użytkownik
Makarova - Martic 2 @1.9 #fortuna ????
Ruska to cień zawodnika gra słabo i często na wyjebaniu typowe odcinanie kuponów już tylko na początku roku widziałem artykuł że powaznie zastanawia się nad zakończeniem kariery tenisowej i obecny sezon raczej jej od tego pomysłu nie odwlecze. Po 2 stronie siatki nieźle grająca na trawie Petra posiada dobry serwis i uderzenie końcowe co jest kluczowe w grze na trawie kurs na pewno warty gry ????
Jabeur - Golubic 1 @1.65 #fortuna ✅✅✅
Tunezyjka to solidna zawodniczka kortów trawiastych, dobrze przygotowana w tym sezonie sporo meczy z dobrym wynikiem 2 tyg temu ograła ja 2-0 bez większych problemów. Rywalka coś tam pograła przed Wim. ale z marnym efektem. Do tego posiada znacznie słabszy 2 serwis niż Ons i to zazwyczaj jest kopalnia punktów dla jej rywalek.
Barthel - Wickmayer 1 @1.65 #fortuna ????
Brzydka Mona gładko po kwalach mocny serwis ( choć nie zawsze celny ) + uderzenie końcowe. Yanina przegrywa mecze na trawie z Boulter czy Dart to nie ten poziom.
Pera - Kumkhum 1 @1.75 #fortuna ????
obie coś pograły na trawie pred Wim. podobne wyniki ale to Amerykanka ma lepszy serwis mocniejsze uderzenie i będzie w natarciu co powinno być droga do zwycięstwa. Tajlandka bardziej opiera swoja grę na przebijaniu i staniu za końcowa linia.
szkoda nawet komentowac :facepalm:
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
Zarina Diyas to serwis ma mniej wiecej jak Sara Errani, ale dwukrotnie byla w 4 rundzie Wimbeldonu. Bardzo regularna zawodniczka, gdy w formie, wiec to jest typ ryzykowny.
Yanina Wickmayer to tez swietna zawodniczka, tyle ze niewiele osob to pamieta i na pewno duzo wiecej osiagnela wymiernych wynikow w szlemach (polfinal. cwiercfinal) niz Mona Barthel. Barthel udane kwalifikacje prawda, Wickamyer niby slabo, ale kto wie... W takim przypadku zagadka jest przede wszystkim przygotowanie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Strycova - Kuznetsova 1 @1,44 Efortuna ✅
Czeszka świetnie czuje się na trawie, jej kombinacyjna gra, częste wypady do siatki i niezły serwis świetnie pasują do tej nawierzchni. Rosjanka najlepsze czasy ma za sobą, pokazał to niedawny mecz z Mertens i ugrane 2 gemy.. Czeszka w turniejach przed Wimbledonem pokazała się z dobrej strony, to powinno wystarczyć na awans do 2 rundy.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Rybarikova-Cirstea 1
Rybarikova znakomity wystepo na Wimbleodnie w tamtym roku i polfinal. Zreszta te korty trawiaste to naprawde jej zywiol. Pierwszy mecz moze byc ciezki, bo Cirstea to bardzo nieobliczalna tenisistka. Powiem szczerze, ze jakies dziwne odczucia mam przy tym meczu, ale za duzo do stracenia ma Slowaczka i powinna wygrac.
Rybarikova kreczowała w Eastbourne po przegranym pierwszym secie 6:1 z Hsieh. Moim zdaniem bardzo dobre podejście. Nie męczyła się dalej w tym meczu i turnieju. Przypomnę tylko, że dwa dni wcześniej grała w finale w Birmingham urywając seta Petrze Kvitovej. Moim zdaniem to bardzo pewny typ i przygarniam go z uśmiechem do mojej taśmy.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Keys - Tomljanovic 1.set
2.83
Fortuna
⛔
Gram tutaj, że Alja wygra pierwszego seta. Po pierwsze, jest w dobrej formie, ograła się na trawie z całkiem dobrymi rezultatami, przegrywała w trzech setach z będącymi w gazie Sabalenką i Sevastovą (co istotne, w obu tych meczach wygrywała pierwszego seta). Ona często dobrze wchodzi w mecze, jak np. 1 runda RG ze Svitoliną, co prawda porażka w secie ze stanu 5:1 chluby nie przynosi, ale nie wierzę, aby drugi raz wypuściła z rąk ewentualne takie prowadzenie. Tutaj na jej drodze staje Keys. Zawodniczka znakomita, ale której dyspozycja zawsze jest niewiadomą, tym bardziej, że to jej pierwszy mecz na trawie w tym roku. Także w zeszłym roku zagrała tylko dwa mecze na trawie, w pierwszej rundzie ograła słabą Hibino, a już w drugiej odpadła z Giorgi. Forma niewiadoma. Tomljanovic może się tutaj postawić, szczególnie w pierwszym secie, zanim Keys się ewentualnie rozkręci.
Svitolina - Maria over 18.5 gema
1.60
Unibet
✅
Wiadomo jaką zawodniczką jest Svitolina, ale ona miewa przestoje i to często. Często po wygranym pierwszym spuszcza z tonu, innym razem słabo wchodzi w mecz, jak pierwsza runda RG gdzie jak pisałem wyżej przegrywała 1:5 z Tomljanovic w pierwszym secie i broniła piłek setowych, mimo to wygrała 7:5. Umiejętności i potencjał olbrzymie, ale czasem brakuje regularności. Maria to doświadczona zawodniczka, początek roku słaby, ale odzyskała formę, na trawie lubi grać, a wygrany turniej na Majorce jest najlepszym dowodem tej dobrej formy. Taka linia do pokrycia, a może przy słabszej dyspozycji Ukrainki pokusi się o seta.
Martic - Makarova
1.93
HIT DNIA Fortuna
⛔
Ktoś podawał ten typ już. Makarova gra coraz rzadziej i coraz gorzej, skupi się pewnie na deblu, a Martic choć ostatnio dwie porażki to jej styl pasuje na trawę, dobry serwis, przed rokiem 4 runda Wimbledonu.
Rodina - Lottner
2.08
Unibet (Fortuna taki sam kurs)
✅
Parę znajomych osób stawia na Lottner, ja całkiem przeciwnie. Dwie zawodniczki lubiące tę nawierzchnię, Lottner ostatnio osiąga fajne rezultaty, ale Rodina też raczej nie przegrywa, choć z lepszymi zawodniczkami grała Lottner. Jednak czy powinna być faworytką, nie sądzę. Ja w tym meczu stawiam na doświadczenie Rosjanki, natomiast dla Lottner to dopiero debiut w głównym turnieju Wimbledonu, trzeba brać to zawsze pod uwagę.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Myslicie ze Radwanska wygra na miekko czy bedzie sie meczyla? Ja mysle ze bedzie sie meczyla chyba ze sie spali ta Rumunka psychicznie bo jak nie to nie podda meczu bo ma serwis i to moze byc wyznacznik.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Zarina Diyas to serwis ma mniej wiecej jak Sara Errani, ale dwukrotnie byla w 4 rundzie Wimbeldonu. Bardzo regularna zawodniczka, gdy w formie, wiec to jest typ ryzykowny.
Chyba sobie jaja robisz, albo jej na oczy nie widziałeś. Diyas z jedynki serwuje pod 160, a z dwójki koło 145, Errani 120-125 z jedynki i 105-110 z dwójki.
Diyas gra bardzo ofensywnie i ona z regularnością ma niewiele wspólnego.
Diyas:
http://prntscr.com/k1rmoa
http://prntscr.com/k1rn42
http://prntscr.com/k1rna2
http://prntscr.com/k1rndq

Errani
http://prntscr.com/k1rno4
http://prntscr.com/k1rno4
http://prntscr.com/k1rnz2
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
Chyba sobie jaja robisz, albo jej na oczy nie widziałeś. Diyas z jedynki serwuje pod 160, a z dwójki koło 145, Errani 120-125 z jedynki i 105-110 z dwójki.
Diyas gra bardzo ofensywnie i ona z regularnością ma niewiele wspólnego.
Ja sadze, ze nie do konca zrozumiales zawartosc posta. Sara Errani jest wlasnie wykladnikiem najslabszego podania. &quot;Podobnie&quot; nie znaczy &quot;tak samo&quot;. Nie bede CI tlumaczyl, bo jakbym z kazdym mial sie wdawac w pyskowki, to musialbym siedziec tutaj caly dzien.
Odpowiadajac na Twoje pytanie natomast to...Tak widzialem ta zawodniczke niejednokrotnie (1-sze takie mecze z pamieci, ktore przychodza mi do glowy to chociazby wygrany pojeydnek z Petkovic z Wimbeldonu czy ubiegloroczny turniej w Tokio, gdzie typowalem mecz finalowy z jej udzialem, m.in. mecze z McHale i Kato) i jej najwieksza zalata jest regularna gra.
Masz prawo jednak zostac przy swoim zdaniu. Ja zostane przy swoim.
P.S. Tak na marginesie. Masz jakies typy, bo to podobno jest dzial z analizami? Mi dla przykladu notorycznie usuwaja moje wpisy z dzialu pilki noznej, ktorymi analizami nie sa. Takze jak masz typy to zpraszamy, bo sam wyklad fizyczny nam sie nie przyda w tym dziale.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Boutler - Capede 1 @1,60 Efortuna ✅
Brytyjka, nadzieja gospodarzy na co najmniej 2 mecze w tym turnieju kontra nie mająca wiele wspólnego z trawą Capede. Boutler świetnie prezentowała się przed Wimbledonem, widać, że to jej ulubiona nawierzchnia. Finał w Southsea, ćwiercfinal w Nottingham, cwiercfinal w Surbiton, to jak na ten ranking bardzo dobre wyniki. Capede 3 mecze - 3 przegrane, zaledwie jeden wygrany set, to nie wrozy nic dobrego. Capede zdecydowanie preferuje nawierzchnie wolniejsze. Graly juz raz miedzy soba, na trawie w 2014, Capede ugrala 5 gemow, dzis przewiduje podobny scenariusz.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Moje zainteresowanie tenisem poszło w siną dal, więc lepiej sie nie sugerować, ale Magda Linette jest dla mnie największym rozczarowaniem tego roku. Wydawało się, że po całkiem niezłym 2017 r. pójdzie w górę, ale zaczęła przegrywać z mniej znanymi zawodniczkami. Czy z Julią Putincewą się przełamie? Julka wyraźnie jej leży, wszystkie pojedynki bezpośrednie rozstrzygnęła na swoją korzyść, ale Putincewa w tym roku ma za sobą całkiem udany Roland Garros. Trawa i Wimbledon to zupełnie inny turniej, tego nawet nie można porównywać, ale 1,72 na Putincewą lub (-1,5) gema na korzyść Kazaszki za 1,82 wydają się być absolutnie do grania. ✅✅✅
Jeszcze jeden bet mi wpadł w oko.
Bouchard - Taylor (+1,5 seta) 2,09 ✅✅✅
lub ostrożniej Taylor (+5,5 gema) 1,71 ⛔⛔⛔
Dawna Eugenie to świetna, odważna gra, na krawędzi ryzyka, ale przy tym skuteczna. Niestety zaczęła wykorzystywać swoje ciało do innych niż tenis celów, co skończyło się tym, iż musi znów zaczynać od nowa. Mało znana grająca z dziką kartą Taylor to dla niej idealna przeciwniczka na początek, ale nie jestem przekonany, czy będzie to łatwa przeprawa dla zmanierowanej Kanadyjki.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Liu - Konjuh 1 @1.95 #fortuna ✅
Amerykanka po kwalach które łatwo przeszła powinna bardziej czuć korty. Rywalka umiejętności ma do gry na trawie ale przygotowanie w tym sezonie kiepskie przed Wim. ( pod względem rozegranych meczy )
Flipkens - Watson 1 @1.55 #fortuna ✅
Belgijka w wybornej formie niezle mecze na trawie. Brytyjka pod forma jedynie ściany mogą pomóc. Kurs troche zastanawia bo jest zawyżony i może to być wypucha buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
McHale ⛔
Jak ktoś chce szybki mecz to polecam została połowa seta do rozegrania. Gram na Amerykanke bo grała wczoraj lepiej i nie popełniała błędów. W 3 secie miała już 3 BP. Ma większe doświadczenie na trawie, przyznaje że zagrałem na nią już wczoraj ale nie zamierzam zamykać zakładu choć mam taką możliwość.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś mnie upewni w typie, ale cholera jutro wg.mnie Azarenka wygra.
Nie wiem czemu takie przeczucie. Pliskova zawsze zawodzi na Wimbledonie. 3 ostatnie występy nie przeszła 2 rundy, to sporo mówi o niej.
Może ktoś coś podpowie albo doradzi? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom