>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018

Status
Zamknięty.
A 13

acelina

Użytkownik
Moim zdaniem jutro Goerges bierze rewanż za dwie porażki z Bertens, gra tutaj w Londynie naprawdę świetnie, dzisiaj zagrała w kluczowych momentach najlepiej jak umiała, a Bertens? Nie wiem jak zagrała z Venus, ale w meczu z Pliskovą dużo błędów, czajnik oczywiście się zagotował w ważnym momencie i w tie-breaku wygrała tylko przez nieporadność Pliskovej, która powinna pożegnać się z turniejem już wcześniej, swoją drogą bardzo się zawiodłam na Karolinie.
Williams wiadomo, że mecz wygra, pytanie ile gemów ugra Giorgi, ciężko przewidziec, równie dobrze może być to underowe jak i overowe spotkanie. W meczach Giorgi nic nigdy nie wiadomo, dlatego dla mnie no-bet.
Ostapenko bierze mecz z Cibulkovą, Dominika wróciła do formy, to prawda, ale Ostapenko jak wejdzie w swój rytm to nie ma co zbierać, dziś trochę jej to zajęło ale od stanu bodajże 5:2 wygrała 11 z 12 rozgrywanych gemów. Jedyna szansa dla walecznej Słowaczki to wywalanie po outach Ostapenko - niestety taka jest prawda. No i oczywiście możemy trafić na taki dzień, kiedy Łotyszka będzie wywalać 70% swoich piłek. Wtedy wygra Słowaczka.
Moim zdaniem warto jutro postawić na Kasatkinę ???? Ostatni mecz w Eastbourne był bardzo zacięty, więc czemu nie, może Daria pokusić się o niespodzianke i wyrzucić w końcu z turnieju niemrawą Kerber.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 446

gringo4x

Użytkownik
adik1992 Masz racje, że przemyślenia, bo analizami bym tego nie nazwał pod typ, ale przecież jasno napisałem, że widziałem tylko Bertens i na podstawie jej gry to stawiam. Mecz Giorgi-Serena powtórzyłeś to, co napisałem, że Giorgi przy swoim stylu gry jest nieobliczalna. Według mnie kurs 1,20 na Serene to mija się z celem. Jeszcze nikt jej porządnie nie sprawdził.
Mogłem rozwodzić się na pół strony o H2H z 1998 roku, udawać, że oglądałem wszystkie mecze Wimbledonu, albo rozwodzić się na temat ich turniejów z ostatnich 5 lat bazujac na flascore jak to robi kilka osób, ale wolę napisać prawdę - to co faktycznie widziałem
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
adik1992 Masz racje, że przemyślenia, bo analizami bym tego nie nazwał pod typ, ale przecież jasno napisałem, że widziałem tylko Bertens i na podstawie jej gry to stawiam. Mecz Giorgi-Serena powtórzyłeś to, co napisałem, że Giorgi przy swoim stylu gry jest nieobliczalna. Według mnie kurs 1,20 na Serene to mija się z celem. Jeszcze nikt jej porządnie nie sprawdził.
Mogłem rozwodzić się na pół strony o H2H z 1998 roku, udawać, że oglądałem wszystkie mecze Wimbledonu, albo rozwodzić się na temat ich turniejów z ostatnich 5 lat bazujac na flascore jak to robi kilka osób, ale wolę napisać prawdę - to co faktycznie widziałem
Chodzi o to ze podajesz typ i piszesz przemyślenia na podstawie tego jak gra jeden zawodnik a w meczu biorą udział dwie zawodniczki i wypadałoby coś napisać.
Dla przykładu. Stawiam na Julke bo widziałem jej wszystkie mecze na tegorocznym Wimbledonie. Grała ostatnio genialnie. Serwis siedział. Vekic była bezradna. I nic nie wspominam o bertens bo bazuje tylko na tym co widziałem w meczach Niemki a tak nie można . Jak można stawiać mecz nie wiedząc nic o rywalu. O to mi tylko chodzi a typu nie neguje bo to babski sport i się może skończyć 6:2 6:3 W każdą stronę.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Kastkina po takim kursie 2.80 betfair- to duże value. H2h 3:3. Kerber nie gra nic nadzwyczajnego a Daria zagrała wczoraj bardzo dobrze z będąca w mega formie ruda. Szczególnie pozytywnie na serwisie gdzie na trawie to ma kluczowe znaczenie. Cibula i bertens również do grania
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Ostapenko @ 1.72 Bet365 Chyba tylko Kerber ja moze zatrzymac...

Caly turniej przeciwko Jelenie , a dzisiaj na nia , zeby to sie nie odwrocilo . Ogladalem wczoraj pierwszy set Cebuli przeiwko Hsieh i tylko Dominika wygrala swoj serwis raz , tak to obupolne przelamania ....Z takim serwisem nie ma zadnego podejscia do grajacej agresywnei Ostapenko . Jak ktos tam wyzej napisal jedyna szansa to goraca glowa Jeleny , nie jestem fanem Lotyszki ale dzisiaj powinna to ogarnac , h2h 2:0 dla Cebuli w tym jeden na trawie , ale pamietajmy ze Ostapenko objawila sie od wygranego Roland Gaross . Podsumowujac Dominica jest zbyt filigranowa zawodniczka by odeprzec bomby Ostapenko ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ostapenko @ 1.72 Bet365

Caly turniej przeciwko Jelenie , a dzisiaj na nia , zeby to sie nie odwrocilo . Ogladalem wczoraj pierwszy set Cebuli przeiwko Hsieh i tylko Dominika wygrala swoj serwis raz , tak to obupolne przelamania ....Z takim serwisem nie ma zadnego podejscia do grajacej agresywnei Ostapenko . Jak ktos tam wyzej napisal jedyna szansa to goraca glowa Jeleny , nie jestem fanem Lotyszki ale dzisiaj powinna to ogarnac , h2h 2:0 dla Cebuli w tym jeden na trawie , ale pamietajmy ze Ostapenko objawila sie od wygranego Roland Gaross . Podsumowujac Dominica jest zbyt filigranowa zawodniczka by odeprzec bomby Ostapenko ...
Popieram typ ???? mialem właśnie podac zwycięstwo Jeleny ale napisałeś wszystko co bylo trzeba więc nie mam nic do dodania. ???? pozostaje 3mac kciuki
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co typer to inna opinia. Tak naprawdę w tej fazie turnieju to decyduje forma dnia, tym bardziej u kobiet.
Jednego nie rozumiem u buków. Dlaczego aż tak faworyzuja Kerber?
Przecież Kasatkina jak z nią gra to wychodzi bez żadnych kompleksów, gra swoją grę i nie boi się przede wszystkim grać przeciwko bardziej utytulowanej przeciwniczce. 2.70-2.80 można łapać na Rosjanke i jak najbardziej uważam to do gry. Pokazała już, że potrafi grać z Kerber i ma na nią sposób. Gdy te Panie między sobą grają to przeważnie zawsze są takie kursy 1.50 Kerber i 2.60 Kasatkina i jakoś bilans h2h idealnie taki sam, nawet sety się zgadzają.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wkraczamy w taka fazę że powinno się tylko oglądać te spotkania.
Ze swej strony proponuje u2,5 przelaman w 1 secie meczu Williams- Giorgi @1,82 ✅.
Nie spodziewam się aby serena straciła podanie w pierwszym secie. Ciężko jest ja przełamać a zwłaszcza na trawie. Widać że serwis pozostał z najlepszych lat. Giorgi wiadomo będzie grać mocno i tylko pytanie czy będzie trafiać a jeżeli tak to jak długo. Liczę na jedno, maksymalnie 2 przełamania serwisu włoszki i podobny scenariusz do wczorajszego meczu z rodina.
Co do reszty spotkań to tak jak ktoś pisał zadecyduje dyspozycja dnia. I nie mogą nikogo dziwić gładkie dwusetowe wygrane np kerber czy cibulkovej.
co prawda nie w tę stronę miało by to przełamanie ale ważne że weszło.
Z miksta
Kontinen/ Watson @1,89⛔
Hlavackova/ vasselin @1,59⛔
Rojer/ schuurs @1,45✅
Kursy z lvbet
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wkraczamy w taka fazę że powinno się tylko oglądać te spotkania.
Ze swej strony proponuje u2,5 przelaman w 1 secie meczu Williams- Giorgi @1,82 .
Nie spodziewam się aby serena straciła podanie w pierwszym secie. Ciężko jest ja przełamać a zwłaszcza na trawie. Widać że serwis pozostał z najlepszych lat. Giorgi wiadomo będzie grać mocno i tylko pytanie czy będzie trafiać a jeżeli tak to jak długo. Liczę na jedno, maksymalnie 2 przełamania serwisu włoszki i podobny scenariusz do wczorajszego meczu z rodina.
Co do reszty spotkań to tak jak ktoś pisał zadecyduje dyspozycja dnia. I nie mogą nikogo dziwić gładkie dwusetowe wygrane np kerber czy cibulkovej.
Z miską
Kontinen/ Watson @1,89
Hlavackova/ vasselin @1,59
Rojer/ schuurs @1,45
Kursy z lvbet
w mikstach tak naprawdę decyduje kto ma lepszą babe obok siebie ????
Dodig ma Chan, która jest lepszą deblistką od Watson a i wygrani French Open także zgranie jest lepsze niż Kontinen/Watson ????
wg.mnie wygra to mikst Dodig/Chan
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Dodig/Chan ma zwyciestwo w FO ale Kontinen/Watson ma chyba win w tamtym roku w Wimbledonie - dla mnie no bet ???? a tamte powinny raczej wejsc - w mikście dużą rolę odgrywa zgranie wielomiesięczne czy jakoś to nie wpływa na jakość gry?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
w mikstach tak naprawdę decyduje kto ma lepszą babe obok siebie ????
Dodig ma Chan, która jest lepszą deblistką od Watson a i wygrani French Open także zgranie jest lepsze niż Kontinen/Watson ????
wg.mnie wygra to mikst Dodig/Chan
Może i Chan jest lepszą deblistka od Watson, za to po Dodigu zostało nazwisko. W tej parze to raczej Chan będzie tym lepszym graczem.
Kontinen/Watson wygrali Wimbledon 2 lata temu, rok temu byli w finale, także dobrze im idzie na tym turnieju. Do tego Watson - brytyjka doping kibiców i będzie chciała znów dojść daleko. Jeżeli uważasz że wygra druga para to graj na nich, ja liczę na Kontinen z Watson.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Szybko bo zaraz startują:
Kiki - Goerges 1.82 ⛔
Serena - Giorgi -3,5 handi 1,6 ⛔
kursy LVBET
Widziałem przynajmniej po 2 mecze każdej z Pań.
Kiki pierwszy raz w życiu przełożyła gre z mączki na trawe. Wygląda świetnie. Wszyscy wychwalają świetny 1 serwis Niemki... Trzeba pamiętać, że 1 serwis Holenderki wygląda tutaj równie świetnie do tego świetnie trzyma 2 podanie. Rywalki miała cięższe. Wizualnie jej gra wygląda lepiej. Niemka ma troszeczkę zryty czajnik i wszyscy dobrze wiedzą jak ona potrafi się zaciąć.
Giorgi?? Jej już powinno tutaj nie być. Przeszła Sinikova tylko dlatego, że tamta od połowy 2 seta grała z urazem. Brała zresztą mediale w momentach gdy prowadziła. Wszyscy wiemy jak gra Włoszka, bum,bum,bum... Tylko, że jej bum, bum, bum przestaje działać gdy na przeciwko stanie ktoś kto tej siły ma więcej. Nie widzę szans na niespodzianki! Gram to za 2000zł. Powodzenia
????????????
To co zrobiła w 1 secie Pani Williams to jest jakieś nieporozumienie. Przegrała seta w, którym straciła przy swoim podaniu tylko 4 punkty!!! Rywalka 12. Miała 5bp w jednym gemie i nie wykorzystała, ani jednego! 2 i 3 set w jej wykonaniu to było pewna gra na swoim podaniu do tego po jedym przełamaniu i więcej jej już podanie Włoszki nie interesowało... Nie spodziewałem się, że w 1 secie może odwalić taką szopkę
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Może i Chan jest lepszą deblistka od Watson, za to po Dodigu zostało nazwisko. W tej parze to raczej Chan będzie tym lepszym graczem.
Kontinen/Watson wygrali Wimbledon 2 lata temu, rok temu byli w finale, także dobrze im idzie na tym turnieju. Do tego Watson - brytyjka doping kibiców i będzie chciała znów dojść daleko. Jeżeli uważasz że wygra druga para to graj na nich, ja liczę na Kontinen z Watson.
Dobrze że posłuchałem swojego odczucia i dość pewnie wygrała para Dodig/Chan ????
Jeszcze raz przypomnę. W mikscie mężczyzna wystarczy że jest średnim deblista. Byle baba była lepsza od przeciwniczki :p
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dobrze że posłuchałem swojego odczucia i dość pewnie wygrała para Dodig/Chan ????
Jeszcze raz przypomnę. W mikscie mężczyzna wystarczy że jest średnim deblista. Byle baba była lepsza od przeciwniczki :p
Cieszę się. Meczu nie oglądałem więc się nie odniosę.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Myślę, że warto iść w stronę Ostapenko. Jest mobilizacja, rozjeżdża wszystkie rywalki na Wimbledonie, gra silnie, mocno i wydaje mi się, że to właśnie, że tą agresją pokona przebijactwo Kerber. Drugiego nie typuję, bo Serena to dla mnie jedna wielka niewiadoma w dalszym ciągu.
Ostapenko ⛔
Ostapenko +1.5 seta ⛔
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Ja z kolei polecam grać Williams do taśmy. Nie ubliżając mistrzyni dla mnie jest jak mężczyzna w kobiecym tenisie.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Trochę nie w tym temacie. Jak oceniacie szanse Igi Świątek na wygranie juniorskiego Wimbledonu? Widzę, w sts 2.5, forbet 3.3 na końcowe zwycięstwo. Skoro w 1 rundzie odprawiła nr 1 to chyba teraz już z górki.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Myślę, że warto iść w stronę Ostapenko. Jest mobilizacja, rozjeżdża wszystkie rywalki na Wimbledonie, gra silnie, mocno i wydaje mi się, że to właśnie, że tą agresją pokona przebijactwo Kerber. Drugiego nie typuję, bo Serena to dla mnie jedna wielka niewiadoma w dalszym ciągu.
Ostapenko @ 2.3
Ostapenko +1.5 seta @ 1.5
Tylko popatrz z kim grala Jelena a z kim Kerber. Gdyby Jelena grala z taka Kasatkina to by poleciala runde wczesniej. Dzisiaj wez sentymentów ( Kerber nie nalezy do moich ulubienic) stawiam na Niemke, swietna defensywa plus to , ze moze przebijać bez konca az wkoncu Ostapenko zaczenie seryjnie wyrzucać . Ladny kurs wiec pobieram Niemke.
Kerber @1,63 Fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom