>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018

Status
Zamknięty.
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Tylko popatrz z kim grala Jelena a z kim Kerber. Gdyby Jelena grala z taka Kasatkina to by poleciala runde wczesniej. Dzisiaj wez sentymentów ( Kerber nie nalezy do moich ulubienic) stawiam na Niemke, swietna defensywa plus to , ze moze przebijać bez konca az wkoncu Ostapenko zaczenie seryjnie wyrzucać . Ladny kurs wiec pobieram Niemke.
Kerber @1,63 Fortuna
W pełni popieram. W takim zakładzie trzeba przeanalizować grę obu zawodniczek. Ostapenko grała jak chciała, bo miała takie rywalki, które pozwalały jej na swoją grę. Częste granie na środek jak to robiła Cibulkova, krótsze zagrania. Jelena ma warunki do gry na trawię i tutaj mogą być 3 sety, ale moim zdaniem psychicznie Jelena z Angie nie wytrzyma.
Jelena będzie dostawała piłki po rogach i albo będzie je od razu kończyła albo będzie popełniała błędy. Sprytna gra Niemki już pokazała jak się wygrywa z siłą Osaki i szybkością Kasatkiny. Angelika ma straszną łatwość w dobieraniu kierunków i w zagrywaniu bardzo dokładnych piłek. W TV wygląda to na bardzo proste i lekkie piłki do, których każdy powinien dobiec i dobrze odegrać ale w rzeczywistości nie jest to takie proste na trawie. Kasatkina jest jedną z lepiej poruszających się zawodniczek, a nie poradziła sobie w swoim meczu. Jelena nie jest niczym spektakularnym żeby nagle wypunktować Kerber i ją ograć.
Moim zdaniem Over 21.5 @ 1.74 eFortuna jest do gry. Tak jak wygrana Kerber.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Niedoceniacie Ostapenko. A to moze skonczyc sie porazką. jelena trafiła z formą. Kerber bedzie bardzo ciezko o wygranie tego meczu. Mentalnie Kerber potrafi tez zepsuc mecz jak jej gra nie idzie , a Ostapenko nie bedzie sie z nią bawic w przebijanie. Niedocenialiście jej rok temu we French Open i wygrała. Tu tez jest niedoceniana , choc z Sereną w finale bedzie jej o wiele trudniej dzis niemke powinna ograć. Ostapenko 2.40 fortuna ⛔
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Również jestem dziś za Ostapenko po @2.40. Jak dla mnie lepiej zaprezentowała się w swojej drabince do tego półfinału. Wcale nie miała łatwiejszych przeciwniczek niż Kerber, bo Cibulkova czy Sasnovicz prezentowały wysoki poziom. Po 3-setowym boju stawiam dziś na kreatywniejszą Ostapenko. ⛔
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ostapienko nikogo z wyzszej polki po drodze nie pokonala choc zwyciestwo nad Cibulkova robi wrazenie ale przegrala oststnio nswet z Rsdwanska.Kerber w tej fazie turnieju wielkiego szlema dawno nie byla a ona jak wawrinka rozkreca sie z meczuna mecz.
Dla mnie ten mecz to no bet ewentualnie 3 sety moze cos sie do posdrawienia wylonic na livie.
Pozdro i powo
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Rzadko się wypowiadam, ale czasami muszę, bo mam wrażenie, że niektórzy piszą tutaj i wprowadzają ludzi w błąd, a sami typują nie oglądając poprzednich meczy obu zawodniczek. Zastanówmy się na spokojnie jak grała Ostapenko - rewelacyjnie, ALE tylko chwilowo, a przy własnym serwie stosunkowo często była przełamywana. Jej winnery wyglądały zjawiskowo, ale ona nie miała po drugiej stronie siatki tak dobrej defensorki jak Kerber. Dzisiaj część mocnych uderzeń Jeleny będzie wracała na jej stronę, a to będzie zwiększało ryzyko popełniania przez nią błędów, które wyjściowo jest wysokie. Dodajmy do tego urozmaicone uderzenia Kerber, będzie zmieniała rytm uderzeń, co dodatkowo utrudni zadanie Ostapenko i odbierze jej atuty. Niemka to zawodniczka, która na tym turnieju rozkręca się z każdym meczem,a dzisiaj będzie miała bardzo dobre przetarcie przed meczem z Sereną w finale. Może być wyrównane spotkanie, ale tylko przy dobrej grze Jeleny, inaczej będzie szybkie 2:0. Przy wyrównanym secie szale przeważy doświadczenie Niemki, która awansuje dzisiaj do finału.
Moje propozycje na ten mecz: (sts)
Kerber 2:0 @2,6 ✅✅✅ 6/3 6/3
Ostapenko powyżej 5,5 podwójnych błędów serwisowych @1,8⛔3 DF
Ostapenko under 11,5 gemów @2,1 ✅✅✅ 6 gemów ugrała
I na drugi półfinał:
Georgers under 10,5 gema @1,75 ✅✅✅ 6 gemów ugrała
/edit/ Ostapenko pozbawiona atutów przez Kerber. Finał zapowiada się pasjonująco. Czy Kerber weźmie rewanż z przed 2 lat? Nie wydaje mi się. Serena ma dużo mocniejszą psychikę niż Ostapenko i ona finał weźmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Wszystko na gdyby. Gdyby jedna zagrała słabiej to druga wygra, gdyby jedna nie trafiała z serwisem to druga wygra, gdyby jedna nie trafiała z uderzeniami to druga wygra. Prawda jest taka, że wszystko w kobiecym tenisie może się zdarzyć (wyjątkiem była kiedyś Serena, która była poza zasięgiem wszystkich innych kobiet natomiast teraz też jest ciężka do pokonania ze względu na swoją siłę ale już po urodzeniu dziecka to nie to co kiedyś). Dużo zależy od dyspozycji dnia i naprawdę ciężko cokolwiek przewidzieć, a szanse obu PAŃ oceniam 50/50.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dokladnie. Kerber nic ciekawego nie pokazala a po prostu jest faworytka : bo nie moze przegrac z Ostapenko. Jak Jelena wejdzie na swoj poziom to ją rozgromi szybko 2:0. Jeszcze jeleny nie widzialem w pełni zaangazowanej w tym turnieju , trafiała na gorsze od siebie i stąd te błędy, dzis wie ze ma lepsza rywalke i wyjdzie bojowo i pokaze Kerber miejsce w szeregu .. Osta nie odpuści tego meczu niemce .
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dokladnie. Kerber nic ciekawego nie pokazala a po prostu jest faworytka : bo nie moze przegrac z Ostapenko. Jak Jelena wejdzie na swoj poziom to ją rozgromi szybko 2:0. Jeszcze jeleny nie widzialem w pełni zaangazowanej w tym turnieju , trafiała na gorsze od siebie i stąd te błędy, dzis wie ze ma lepsza rywalke i wyjdzie bojowo i pokaze Kerber miejsce w szeregu .. Osta nie odpuści tego meczu niemce .
A Ostapenko co pokazała? To co w każdym meczu czyli gra 50/50 wejdzie albo nie wejdzie tyle, że drabinka jej się dobrze ułożyła i do półfinału nie trafiła na żadną rozstawioną zawodniczkę no bo sorry jeśli pokonanie Cibulkovej czy Sasnovicz uważacie za jakieś osiągniecie to ja podziękuję. A jak Jelena nie wejdzie na swój poziom to będzie szybkie 0:2 to jest gdybanie. A to, że gra się z gorszą zawodniczką to się mniej walczy, łatwiej popełnia błędy czy jak ? Bo chyba powinno być odwrotnie bo jest łatwiej. A Kerber to odpuści mecz Łotyszce? Bo takich argumentów też nie rozumiem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kerber zagrala po swojemu czyli konsekwentnie. Serena po tej przerwie dalej nie jest ta samą tenisistka co kiedyś i w sobote Endżi wygra swoj pierwszy Wimbledon . Z dawna Serena by nie wygrała ale z ta teraźniejsza da sobie rade. Wkoncu beda wyrównane szanse.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Wimbledonowy dress code kłuje w oczy. Przepełnione produktami laktacji wymiona Sereny Williams biją w oczy i to w HD. Myślę, że możemy być światkami wyrównanego pojedynku. Stąd biorę w ciemno over 18,5 gema do AKO z Tour de France. Serena jeśli zachowa skuteczność serwisu to ugra spokojnie 5 gemów w secie. Angelika nadrobi kondycją i szybkością w swoich podaniach nad obciążoną z przodu amerykanką i w pierwszym secie zadecyduje 12 może 13 gem. W drugim może potoczyć się różnie, ale 6:0 raczej nie widzę.
Mój typ: Kerber - Williams --&gt; +18,5 gema 1,35 STS ⛔
to w AKO z bardzo pewnym type w TDF za dość dużą stawkę.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ile wynosi pula nagród juniorskiego wimbledonu (chodzi o dziewczęta) bo nigdzie nie moge znaleźć? A ciekaw jestem ile zgarnęłaby nasza Iga Świątek ;) jesli by triumfowała ;)
 
karolew1908 10

karolew1908

Użytkownik
Wygranie tego turnieju to wielka sprawa tym bardziej dla młodych zawodników .Na zarabianie kasy przyjdzie czas w dorosłym sporcie a teraz niech się cieszą grą ze spokojną głową.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wygranie tego turnieju to wielka sprawa tym bardziej dla młodych zawodników .Na zarabianie kasy przyjdzie czas w dorosłym sporcie a teraz niech się cieszą grą ze spokojną głową.
Prawda tylko, że sukcesy z gier juniorskich rzadko przekłądaja się na sukcesy w dorosłym tenisie, przykład naszej Agi Radwańskiej, której do tej pory nie udalo sie wygrąc wielkiego szlema w seniorach i wiele innych tenisistek i tenisistów, rożnica i przeskok między juniorami a seniorami jest ogromna, wg. mnie powinny być jakieś pienądze w juniorskim tenisie, inaczej by to wyglądało większy prestiż by był...
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Poważnie? To jestem zaskoczony. Czyli grają o pietruszkę.
Tak nie do końca o pietruszkę. Grają o pkt do juniorskiego rankingu i zawodniczki z top 10 mogą wystartować w 3 turniejach rangi futures bez względu na ranking seniorski. Jedynka np może wybrać jedną $100k i dwie $75k. Ale z drugiej strony to faktycznie w przypadku Igi trochę o nic, bo z tym rankingiem to już może śmiało w kwalach startować do tych futuresow z najwyższą pulą
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie mecz o 15 a tu przez piątek zadnej analizy.Na kogo polecacie grać na Kerber czy Williams? ????
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kerber win @2.72 Fortuna
DW Kerber 2:0 @4.2 Fortuna

Oglądałem uważnie całe to chore gówno i nie potrafię wyciągnąć innych wniosków.. zaskakuje mnie sama obecność Williams w finale i naprawdę jedyny jej argument to, że zna smak zwycięstwa na imprezach tego formatu, ale nawet jeśli się mylę i ona zwycięży, to będzie to spowodowane tym, że Kerber jakoś nadzwyczajnie dała dupy, bo lepszej okazji na powrót na szczyt nie znajdzie, niż wygranie szlema. Tutaj podrzucam jeszcze analizę z typów dnia, jeśli ktoś chce sobie poczytać: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-14-07-2018-sobota.152704/#post-6693899
Krecjikova/Siniakova @1.60 Fortuna
Tutaj nie będę się rozpisywał. Widziałem mecze obu par od 1/4 i u Czeszek sytuacja wygląda tak, że bardziej kontrolują przebieg spotkań, natomiast dla drugiej pary, mimo że nie jest ona słaba to raczej i tak sukces, że znalazły się w finale, ale raczej będą musiały zadowolić się drugim miejscem, chociaż w deblach 8/10 meczy wygrywają underdogi, więc nigdy nic nie wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kerber wyglada dosc dobrze na serwisie i solidnie. Wg mnie zobaczymy 3 sety bo Serena tak łatwo jej nie odpuści.
Kerber wygra seta 1.6 fortuna. 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom