>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07-2018

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Podtrzymuje to co napisałem do ostatnio. Kerber z ociezala Williams ma szanse i to spore...Seerena bije na sile i nic więcej , sporo jej brakuje do tej formy sprzed ciazy . Ogólnie jestem pełen podziwu dla Sereny , ze po takiej przerwie i grajac ze spora nadwaga jest w stanie spokojnie dochodzić sobie do finałów , ale to tez pokazuje jaki slaby jest poziom Wta .. powiedzmy sobie szczerze , Kobieta przesycona sukcesami zachodzi w ciaze , ma długą przerwe od tenisa, po czym wraca z ewidentna nadwaga i slabsza kondycja i co robi ? Z palcem w dupie Krychowiaka dochodzi do finału Wimbledonu i gdyby nie kontuzja to pewnie tez grala by w finale Garosa... heh. Jestem zdania , ze tak doświadczona zawodniczka jak Kerber, nie może zmarnować takiej szansy na wygranie Wimbledonu, jesli nie sparalizuje jej widok Sereny po drugiej stronie kortu to powinna swoja determinacją i bieganiem do wszystkiego wygrać to spotkanie i swoj pierwszy w karierze Wimbledon.
Kerber @2,75 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
isztwan 250,8K

isztwan

Użytkownik
Kerber ma wygrać z Sereną? Fantaści ;) Już nie raz było pisane, że niby Sere jest &quot;obciążona&quot;, ktoś ją nawet obrażał, że wymiona wypełnione itd. i nie raz udowodniła, że Serena to Serena i jedzie dalej z tematem . Dzisiaj sięga po kolejny tytuł, Kerber może seta urwie ale to będzie max.
Serena Willams ⛔
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Kerber ma wygrać z Sereną? Fantaści ;) Już nie raz było pisane, że niby Sere jest &quot;obciążona&quot;, ktoś ją nawet obrażał, że wymiona wypełnione itd. i nie raz udowodniła, że Serena to Serena i jedzie dalej z tematem . Dzisiaj sięga po kolejny tytuł, Kerber może seta urwie ale to będzie max.
Serena Willams 1.5
przecież już raz ją ograła w finale Australian Open i to jak Serena była w dużo lepszej formie, więc nie wiem gdzie tu sens grania tego po 1.50
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kerber ma wygrać z Sereną? Fantaści ;) Już nie raz było pisane, że niby Sere jest &quot;obciążona&quot;, ktoś ją nawet obrażał, że wymiona wypełnione itd. i nie raz udowodniła, że Serena to Serena i jedzie dalej z tematem . Dzisiaj sięga po kolejny tytuł, Kerber może seta urwie ale to będzie max.
Serena Willams 1.5
Masz odpowiedz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom