>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

www.21bet.com

S 0

sigii1973

Użytkownik
Buk tragedia. Dostałem limit po wygraniu 300 euro. teraz chcąc wypłacić kasę przechodzę weryfikację. Wysłałem skan dowodu, skan prawa jazdy, skan rachunków za telefon stacjonarny ( odrzucili), skany rachunków za prąd ( odrzucili pisząc że - i tu najlepsze - muszę wysłać wyciąg z banku lub rachunki za gaz, podatek lub .. prąd), napisałem, że to były rachunki za prąd, ale dosłałem im dodatkowo wyciąg z konta bankowego i .... cisza! Żenada, dam znać jak się to skończy.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Grajcie dalej w tych krzakach a później się dziwcie
Problem jest taki, że te krzaki oferują niszę, którą wielu ludzi czuje i gra. Ja np. lubię hokej niszowy z Litwy, Łotwy, Polski ekstraklasy i 1 ligi etc. I gdzie to mam wg Ciebie pograć? 1x bet pod tym względem bije nawet bet365, który przecież posiada w swojej ofercie bogatą niszę ale niestety niektóre ligi są dramatycznie obcięte tzn. np. polski hokej posiadali w formie rozbudowanego live a teraz niestety mają tylko handi i over na mecz. Kilka innych lig podobnie. Tak więc ludzie szukają alternatywy. Ot co.
 
S 0

sigii1

Użytkownik
Buk tragedia. Dostałem limit po wygraniu 300 euro. teraz chcąc wypłacić kasę przechodzę weryfikację. Wysłałem skan dowodu, skan prawa jazdy, skan rachunków za telefon stacjonarny ( odrzucili), skany rachunków za prąd ( odrzucili pisząc że - i tu najlepsze - muszę wysłać wyciąg z banku lub rachunki za gaz, podatek lub .. prąd), napisałem, że to były rachunki za prąd, ale dosłałem im dodatkowo wyciąg z konta bankowego i .... cisza! Żenada, dam znać jak się to skończy.
ok. udało się z tą weryfikacją. dowód, prawo jazdy, rachunek za prąd i wyciąg bankowy- ważne aby rachunki były wysłane w formacie A4. Choć konto i tak zlimitowane. Tak jak napisał Bolo73, takie buki są alternatywą dla BET365 w sportach niszowych - ja gram tylko tenis ITF, także kolego TNF jak grasz jakieś badziewie typu Ekstraklasa itp. to limity Ci nie grożą (powodzenia);)
 
R 0

ridge1

Użytkownik
ktoś już się dorobił opłat premium na gieldzie ?, bo jeśli ma się tylko pograć przy normalnej prowizji kilka dni, a reszta to opłaty premium to nie wiem czy będzie warto
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Po stworzeniu &quot;nowej platformy&quot; wszystko poszło na minus, nie widać opcji wpłat/wypłat czy ja tego nie umie zauważyć ? Rynki też mocno okrojone względem &quot;starego&quot; 21... Szkoda że zmiany miały być na + a wyszedł -
Co wy sądzicie o tym ?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Po stworzeniu &quot;nowej platformy&quot; wszystko poszło na minus, nie widać opcji wpłat/wypłat czy ja tego nie umie zauważyć ? Rynki też mocno okrojone względem &quot;starego&quot; 21... Szkoda że zmiany miały być na + a wyszedł -
Co wy sądzicie o tym ?
Piszesz o giełdzie? Zamiast kursów z Betfair są teraz z Matchbooka, czyli na dobrą sprawę bezużyteczne. Gorzej, że nie da się zlecić wypłatya, a jak miałeś otwarte zakłady, gdy padła stara wersja, to póki co zniknęły te pieniądze z konta. Śmierdząco to wygląda.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Piszesz o giełdzie? Zamiast kursów z Betfair są teraz z Matchbooka, czyli na dobrą sprawę bezużyteczne. Gorzej, że nie da się zlecić wypłatya, a jak miałeś otwarte zakłady, gdy padła stara wersja, to póki co zniknęły te pieniądze z konta. Śmierdząco to wygląda.
Pisałeś coś do Nich w tej sprawie ?
ich odpowiedź:
&quot;Our new betting exchange is fully powered by Matchbook and we offer great odds, liquidity and markets.
As soon as we finish moving all data to the new platform, you will be able to request withdrawal

I am aware that delay is bigger than expected, but we are doing our best to finish it as soon as possible&quot;
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Już wszystko pod kontrolą - support jest w stanie przetransferować pieniądze z konta giełdy na główne, z którego można wypłacać. Hajs z zaległych zakładów też się pojawił.
 
Do góry Bottom