>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścigi chartów

A 22

abc123456

Użytkownik
Witam, chciałbym się dowiedzieć na czy, polega obstawianie wyścigów chartów. Dla przykładu wyścig na dzisiaj o 11:03 (Oxford) i chciałbym zagrać PRZECIWKO, czyli Nie Wygra How Verydare You po kursie 26 (betfair). Dla przykładu jeżeli postawię 2 Euro i zakład wygram to po prostu wygram 52 Euro ? Wydaje mi się to zbyt proste, dlatego proszę kogoś o wytłumaczenie mi na czym to polega. Pozdrawiam.

PS: dodał bym screena z zakładem dla ułatwienia, ale niestety nie da rady, bo muszę mieć co najmniej 10 postów.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
podstawy co to back i lay były wałkowane n razy....
Jeśli postawisz lay po kursie 26 oznacza to że jeśli chciałbyś wygrać 2 euro musisz postawić 50 euro.
 
A 22

abc123456

Użytkownik
OK, dzięki za pomoc. Czyli rozumiem, że w wyścigach konnych jest taka sama zasada ?
PS: Aha, jeszcze jedno: czym mniejszy kurs tym lepiej ?
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Czym mniejszy kurs na lay tym mniej musisz byc zobowiazany aby wygrac wpisana przez Ciebie stawkę. Innymi slowy stawka to jest to ile chcesz wygrac a potencjalne zobowiazanie to jest ta kwota, ktora stracisz jesli pomylisz sie w swoim typowaniu. Na kazdym rynku jest taka sama zasada ( dla koni rowniez )
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Teoretycznie im mniejszy kurs tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. Jeśli chcesz grać lay na konie to ponoć dobrze jest grać na te o najniższym kursie czyli na faworytów bo potencjalne zobowiązanie jest małe a często faworyci zawodzą. Natomiast jeśli chcesz grać lay na konie o wyższych kursach to wydaje się to dobry sposób jednak prędzej czy później trafisz pewnie na takiego który wygra mimo że teoretycznie miał małe szanse a wtedy przegrana może zjeść cały wcześniejszy zysk ale jak chcesz to próbuj. O graniu lay na faworytów pisał ktoś w tym wątku o koniach i tam była bodajże mowa że faworyci często zawodzą zwłaszcza jeśli kurs jest na nich większy niż 4 o ile dobrze pamiętam. Ja w ten sposób nie grałem jednak możesz spróbować.
 
R 40

raddik

Użytkownik
abc odpusciles sobie juz? Fajny start.. malo blogow konnych czy z chartami widzialem! Handluje ktos na tym? Moze wrocsz do blogowania?
 
Do góry Bottom