>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyścigi psów - przekręt?

ester 87

ester

Użytkownik
Heh, no jakoś zwyczajnie nie chce mi się wierzyć, że to ściema tym bardziej że tam jest logo Gh-racing czyli tej chyba najważniejszej psiej organizacji. Bah działa w wielu krajach od wielu lat i co, nikt by się nigdy do tego nie przyczepił? Chyba, że jest gdzieś w regulaminie, że to po prostu psia ruletka, wtedy ok.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A udało wam się tam kiedyś w ogóle wygrać ?? Bo kiedyś zagrałem raz w to , i niestety ku mojemu zdziwieniu teoretycznie słabszy pies wygrał. Więc chciałbym poznać waszą opinię na ten temat udało się komuś wygrać niech się pochwali ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Z regulaminu: &quot;Przy zakładach na wyścigi psów które są odtwarzane dochodzi do losowych wyświetleń według przypadku&quot;
I że co to niby znaczy??
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Wiadomo w BAH słaba oferta to kiedyś obstawiłem sobie &quot;na psa&quot; :p i lepiej tego nie ruszać. Pamiętajcie że to tylko psy i tu może wygrać każdy...
 
A 0

adamo24

Użytkownik
Sporo kasy przegralem na psach ok 7 tysi moze więcej,kilka razy udawalo mi się wygrac i wyplacic na konto bankowe najwieksza jednorazowa wygrana to 1300zł ,ale nie poddaje sie mam nadzieje ze przynajmniej odegram ta kase ktorą wplacilem,Powiem wam że jeśli ktos duzo gra to potrafi przewidziec kto wygra często zdaża sie że pies z najwiekszym kursem wygrywa.... Jesli jest ktos kto gra w psy tak jak ja proszę o kontakt moze wymienimy sie doswiadczeniami.pozdrawiam wszystkich graczy
 
munez 0

munez

Użytkownik
Jak Ty mozesz stawiac takie sumy na cos takiego jak wyscigi psow....to prawie jak obstawianie ze w kubku nr.3 jest kulka....a wszystkich kubkow jest 8 :p.....
Na bwin przykladowo napisane sa tylko &quot;Trap 1&quot; &quot;Trap 2&quot; i kursy....i niewiadomo czym sie sugerowac, to zwykla loteria :p
 
tomq 0

tomq

Użytkownik
przecież w regulaminie pisze wyraźnie : &quot;Przy zakładach na wyścigi psów które są odtwarzane dochodzi do losowych wyświetleń według przypadku&quot;
 
E 0

edule

Użytkownik
wyścigi psów są super. tylko, że trzeba znać te psy. stąd się biorą faworyci. normalnie na torze dostajecie program, w którym przy każdym psie jest jego pochodzenie (ważne), wyniki z iluś tam ostatnich biegów, trener, właściciel, waga psa (bo np. wiecie, że najlepsze osiągi miał 3 miesiące temu w wadze 33kg, a dzisiaj waży 35), dystanse, na których startował (bo np. do tej pory startował na sprincie, a dzisiaj pierwszy raz biegnie na classics). poza tym, jak nie zobaczycie tego psa na żywo przed biegiem, to nie wiecie, w jakiej jest akurat dzisiaj formie. do tego jeszcze powinniście wiedzieć, czy stan, w jakim pies się znajduje przed startem, to jego stan normalny, czy może coś się dzieje (są psy &quot;normalnie&quot; dostające kompletnego amoku i są psy &quot;normalnie&quot; wyglądające na senne-trzeba o nich to wiedzieć). możnaby wytypować ew. faworyta nie widząc psów, ale trzeba znać co najmniej listę startową przed biegiem (chociaż nazwy psów, bo ich kariery można ew. sprawdzić). ale to wymaga chwili czasu, a nie typowania &quot;na już i na ślepo&quot;.
łącznie w wyścigowych krajach (irlandia, wlk. brytania, usa i australia) odbywa się kilkadziesiąt gonitw dziennie, więc sumując te 4 kontynenty rzeczywiście może być to ponad 700 psów (w biegu startuje od 6 do 10 psow, zależnie od kraju).
jak wcześniej powiedziała ester, ludziki w takiej np. anglii siedzą w tym cały czas w internecie, bo znają te psy na pamięć. kupują sobie co tydzień gazetę o objętości co najmniej naszej &quot;wyborczej&quot;, poświęconej wyłącznie tym psom. wiedzą o nich wszystko. i podobnie jak w koniach, tak i tutaj bywają &quot;fuksy&quot;, czyli psy, o których wiadomo (trenerowi i właścicielowi), że są rewelacyjne, ale są chowane do ostatniej chwili, bo mają zabłysnąć (i zgarnąć kasę) w jakimś bardzo prestiżowym wyścigu.
i na koniec ciekawostka. te psy to greyhoundy, po gepardzie i antylopie północnoamerykańskiej najszybsze zwierzęta lądowe. osiągają prędkość ok. 16 m/s.
 
testerek13 11

testerek13

Użytkownik
Ja tam sie nie znam na tych psach ale te wyscigi są całkiem spoko . Mowie tak dlatego bo mam do nich całkiem duże szczęscie :p , wczoraj postawilem za 2 zł na Perfecta 4.6 po kursie około 20 i zgarnałem 40 zł, po czym postawiłem Trifecta tym razem 3,2,6 i zgarnąłem 130 zł takze da się na tym wygrac ????
 
Do góry Bottom