>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybieramy "11" sezonu OE: Środkowi pomocnicy

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do udziału w wyborze &quot;11&quot; sezonu Orange Ekstraklasy. Wspólnie zdecydujmy kto zasłużył na miano najlepszego i stwórzmy jedenastkę marzeń naszej rodzimej ligi.

W tym temacie głosujemy na dwójkę najlepszych, według naszego uznania środkowych pomocników.

Oto lista nominowanych:
Maciej Iwański (Zagłębie Lubin)
Łukasz Garguła (GKS Bełchatów)
Łukasz Surma (Legia Warszawa)
Jacek Wiśniewski (Cracovia Kraków)
Piotr Giza (Cracovia Kraków)
Rafał Murawski (Lech Poznań)
Mariusz Zganiacz (Korona Kielce)
Dariusz Kłus (Cracovia Kraków/ŁKS Łódź)
Rafał Niżnik (ŁKS Łódź/Górnik Łęczna)
Marcin Malinowski (Odra Wodzisław)


Jednocześnie prosimy aby uzasadnić swój wybór Oczywiście w tym temacie może odbywać się dyskusja na dany temat
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli miałbym wybierać ofensywny/defensywny to zagłosowałbym na parę Wiśniewski - Garguła... jednakże po krótkim namyśle zdecydowałem się zamienić Wiśniewskiego z rozgrywającym mistrza polski - Maciejem Iwańskim. Na przestrzeni całego sezonu najlepszy bezapelacyjnie był Garguła, ale Iwański również zaliczył wiele asyst.. zdobywał bramki. Wiśniewski udaną miał dopiero drugą rundę, bo wcześniej grał na zdecydowanie innej pozycji - na środku obrony.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Iwański - architekt mistrzostwa zagłębia - 22 asysty - najwięcej w lidze! 6 goli i ostatnio reprezentacjyjne powołanie

Wiśniewski - zawsze lubiłem styl gry &quot;gladiatora&quot; a ostatnio forma naprawdę dopisuje. 4 gole 4 asysty i bardzo pomógł pasiakom
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Łukasz Gargula and Rafał Murawski
Zdecydowałem się na tą dwójkę,uważam zarówno Garguła jak i Murawski grali w tym sezonie bardzo ale to bardzo dobrze,obaj wybili się tak naprawdę dzięki temu sezonowi,obaj zadebiutowali w Kadrze Narodowej,Garguła stał się szybko liderem środka pola w GKS Bełchatów a Murawski w poznańskim Lechu.Obaj mają szanse jeszcze bardziej zabłysnąc ;)
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
Łukasz Garguła and Jacek Wiśniewski

Garguła poprowadził zespól do vice Mistrzostwa Polski sezon równo zagrany.
Jacek Wiśniewski zdecydowanie według mnie najlepszy zawodnik Cracovi w sezonie 06\07 zaliczyl takze pare goli z głowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom