>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WYBORY Najlepszy Typer/Znawca 2017

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Co mogę powiedzieć. Bardzo, bardzo cieszę się, że zgarnąłem tę nagrodę. I bardzo dziękuję wszystkim za docenienie. Może brzmi to banalnie, trochę jak wypowiedź świeżo wybranej miss, ale naprawdę dużo to dla mnie znaczy. Więcej niż jakieś płatne typy, Blogabety, zamknięte strefy. Ja swoje zarabiam i na finanse nie narzekam, chcę robić coś fajnego dla społeczności z tego forum.
Wiem, że ten sezon był dość przeciętny i nie jest to fałszywa skromność, wiem, że tak było. Bilans tegorocznej kampanii NFL w moim wykonaniu pewnie kręci się w okolicach niewielkiego zysku, a jako VIP-Typer powinienem dostarczać coś lepszego. Cieszę się jednak, że dużo osób zaufało mi, gdy przed playoffami powiedziałem, że gwarantuję zysk. W bukmacherce nic nie jest pewne, ale postseason w NFL zawsze przynosił mi zyski i byłem przekonany, że teraz będzie tak samo - mniej spotkań, lepsza analiza = końcowy zysk. I udało się to zrobić. Widziałem, że dużo osób mimo przeciętnego regular season zaufało mi i grało moje playoffowe typy, dlatego cieszę się, że wspólnie w dobrym stylu zaczęliśmy rok, i mam nadzieję, że kto przegrał wcześniej to w tych ostatnich tygodniach urwał zysk ????
Dzięki Panowie jeszcze raz. Wracam na trzeci sezon forumowego tematu za kilka miesięcy i teraz, bogatszy o doświadczenia i błędy, które każdy przecież popełnia, postaram się żebyśmy roznieśli buki w drabiazgi.
To tak parę słów co do konkursu, jakby kogoś interesowało takie dłuższe podsumowanie mojego sezonu, podziękowania dla poszczególnych osób itd. to zapraszam na dniach do mojego tematu z typami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Nagrody za najlepszego Typera, beda wyplacone do 5 marca na skrill.
Raz jeszcze gratuluje wszystkim wygranym. bioracym udzial! ????
 
Do góry Bottom