>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

P 276

pwlib

Użytkownik
PiS - 38.53 %
PO - 22.96 %
Kukiz - 9.10 %
ZL - 7.62 %
Nowoczesna - 7.14 %
PSL - 5.58 %
KORWiN - 4.67 %
Razem - 3.46 %
Inne - 0.93 %
po 34

Według mnie korwin nie wejdzie.
 
yam 93

yam

Użytkownik
35/41 okręgów. PiS - 39.09 % PO - 22.74 % Kukiz - 9.07 % ZL - 7.49 % Nowoczesna - 7.05 % PSL - 5.55 % KORWiN - 4.66 % Razem - 3.43 %
Korwin z bardzo malymi szansami, bardzo w to watpie.
Najwieksi optymisci licza na Wawa i zagranice.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Nic nie zmieni Warszawa i zagranica, zostały też bydgoszcz, GDYNIA, olsztyn i elblag a tam nie dostał dobrych wyników, nie będzie korwinA
 
P 276

pwlib

Użytkownik
PiS - 38.54 %
PO - 23.13 %
Kukiz - 9.02 %
ZL - 7.59 %
Nowoczesna - 7.03 %
PSL - 5.64 %
KORWiN - 4.67 %
Razem - 3.45 %
Inne - 0.92 %
Brakuje wyników z OKW: Gdynia, Warszawa I i Warszawa II.

Czyli korwin poniżej 5%, wiedziałem żeby tego nie grać.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Na stronie palade.pl jest upoublikowany sondaz i podzial jaki podobno ma byc w senacie.

A Kukiz wgl nie wystawil kandydatow do Senatu , wiec under 0,5 to peffka pewek, szkoda, ze taki slaby kurs.

STS.pl ma linia na senatorow 42,5 na 1,70. Ja to biore z pocalowaniem reki , jak dla mnie na teraz bet wyborow !

E. Oczywiscie na under ????
No i oficjalnie pierwszy bet na te wybory z wysoka staweczka wchodzi ???? Oficjalnie PO ma na te chwile 29 Senatorow, zostalo jeszcze 9 okregow, wiec w najlepszym wypadku zdobeda 38 ;) Mam nadzieje, ze zdazyliscie pograc zanim linia spadla na 37-38 ;) :cool::cool:
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Wczoraj miałem zagrać w toto-syfie fajne AKO. Ale musiałem zakładać konto żeby uzyskać bonus i jakoś mi się odechciało, co bardzo tego żałuję i będę bił się w pierś, ale zagram to co aktualnie znajduję się w ofercie. Tak jak blady, byłem tego samego zdania, że po debacie wiele może się pozmieniać w liniach i kursach i tak też się stało, niestety... Konto już założyłem i mam zamiar puścić za &quot;parę złotych&quot; coś sensownego, moim zdaniem. Oczywiście bardzo liczę na Wasze uwagi, sugestie i spostrzeżenia. ;)

Przede wszystkim usunęli mój główny zakład, na wspólny wynik Kukiza i Korwina 11,5 (over) po bodajże 1,80 lub 1,90 nie pamiętam. Jest jeszcze opcja połączenia zakładów na wyniki procentowe obu Panów, może i większy kurs bo ok 2,33, jednak to nie to samo. W zamian dali PSL i ZL 16,5 i zapewne z tego skorzystam, oczywiście idę w under po bardzo dobrym kursie 2,05✅. PSL jak już ktoś pisał nie przekroczy nawet 6% może nawet nie przekroczą progu. Od tylu lat ciągle to samo i tylko rolnicy, rolnicy, rolnicy, a teraz doszły jeszcze &quot;jabłka&quot;. Pan wicepremier w ogóle nie istniał we wczorajszej &quot;debacie&quot;. Lewactwo to samo. Pani Nowacka jak lalka gadająca, sztuczna i bez polotu, wszystko wyklepane. Może będą mieć więcej od PSL w granicach nawet 7-8%, ale to i tak nie wystarczy do tego żeby zakład nie wszedł. Drugie co mnie zasmuciło to to, że w parze PSL v Kukiz odwróciły się kursy bo na daną chwilę jest już tylko 1,65 na Pana Pawła, a jeszcze wczoraj było 1,95✅. Cóż, zagram to co jest.

Nie chce mi się pisać konkretów na dany typ bo szkoda na to czasu. Dużo zostało już napisane i powiem, że z większością się zgadzam. Jest bardzo wiele fajnych zakładów m.in.:

ZL v Kukiz - 2 @ 3,20 ✅
Swetry v Korwin - 2 @ 2,00 ⛔
PSL v Korwin - 2 @ 2,40 ⛔
Kukiz powyżej 7,5 @ 1,50 ✅
Korwin powyżej 4,5 @ 1,55 ✅ powyżej 5,5 @ 1,95 ⛔

Może wygląda to zbyt optymistycznie, a zarazem poglądowo, ale taki już mój Instynkt ;)
Not Bad ;)
Szkoda Korwina, ciekawie by to w sejmie wyglądało.
 
jerzy-turban 0

jerzy-turban

Użytkownik
KORWiN under 5% kurs: 1.70

Niestety, ale chyba jest to pewniak tych wyborów. Chyba nie dane jest przekroczenie progu (próg? Co to w ogóle za wymysł skoro tyle pieprzą w telewizorze ze mamy demokrację i każdy głos się liczy...) Januszowi. Genialne posunięcie grupy trzymającej władze z utworzeniem Nowoczerstwej która gładko wchodzi do parlamentu i niestety chyba kosztem Korwina.
Przed samymi wyborami zlapalem jeszcze w bet.ano under 5.5 po @2.12

Niestety ✅
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Mam nadzieję, że sporo osób podłapało kurs na Razem w każdej możliwej konfiguracji. To było zdecydowanie największe value tej kampanii o czym tutaj w gronie kilku osób pisaliśmy.
Generalnie wyniki w żaden sposób nie zaskoczyły, po raz pierwszy od dawna nie ma blamażu sondażowni.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
PiS - 38.31 %
PO - 23.55 %
Kukiz - 8.92 %
ZL - 7.49 %
Nowoczesna - 7.18 %
PSL - 5.49 %
KORWiN - 4.66 %
Razem - 3.48 %
Inne - 0.91 %
Brakuje wyników z tylko okręgu Warszawa I.

czyli korwin under 5 i po under 24. współczuję tym co grali podwójny olin na korwina
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
k...wa znowu PKW nie potrafi ogłosić od 4,5 godzin wyników. Jak zwykle coś pod górkę. Jak ja bym tak prowadził biznes nie przetrwałbym miesiąca. Jak w końcu będę oficjalne wyniki podam podsumowanie wszystkich typów jakie podawałem od lipca.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
wyborcy zdecydowali, że hajs musi się zgadzać :grin:
PSL [5%] / Over / 1.85 / Uni.bet 5.13%
W polskich bukach jest linia ~7.5%, a tutaj mamy tylko 5%, czyli de facto wejście do Sejmu, więc spore value. Nie wyobrażam sobie, by PSL nie dostał się do Parlamentu. W sondażach jak zwykle 5-6 %, a i tak zawsze jest to zaniżone dla tej partii, bo w wyborach będzie więcej. Elektorat zwarty i gotowy i za miesiąc zrobi to co trzeba.
✅✅✅
KORWiN - RAZEM [+4%] / 1.80 / bet.at.home 4.76% - 3.62%

Zandberg dobrze wypadł w debacie, a potem nastąpił BOOM na partie RAZEM w TV i Internecie. Wielu ludzi dowiedziało się, że takie coś jak RAZEM w ogóle istnieje, co też odbiło się sondażach. Do sejmu nie dostaną się na bank, ale z wyników na poziomie ~1%, teraz mają szanse powalczyć o subwencje (3%). KORWiN balansuje na progu od dawna, powinien dostać się do Sejmu przekraczając próg nieznacznie, o ile w ogóle. IMO linia za wysoka i widzę value w graniu na lewaków.
dla porównania ziemniaki:
w STS jest tylko +3% i to po kursie 1.55 + podatek
w Fortunie +4% 1.60 + podatek
✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PODSUMOWANIE WSZYSTKICH DOTĄD NIEROZLICZONYCH TYPÓW WYBORCZYCH (SINGLI) I W RAMACH AKUMULATORKÓW


Wynik procentowy SLD powyżej 5,5% kurs: 1,80 buk: STS średnia stawka ✅

Wynik procentowy Nowoczesna.pl poniżej 5,5% kurs: 1,70 buk: STS WYSOKA stawka ⛔

PO poniżej 28,5%
kurs: 1,75 buk: STS (BARDZO) WYSOKA STAWKA ✅

Wybory Parlamentarne: Wynik procentowy Nowoczesna.pl poniżej 5,5% + LM: Bayern M. vs Din. Zagrzeb + LM: FC Barcelona vs Leverkusen kurs łączny: 1,90 buk: Totolotek WYSOKA stawka ⛔

LM: FC Barcelona vs Leverkusen + PO poniżej 28% kurs łączny: 2,00 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅

LE: Legia - Napoli + Wybory Parlamentarne 2015 - zwycięzca bez PiS i PO - ZL kurs łączny: 2,85 buk: STS średnia stawka ⛔

PO poniżej 24% kurs: 2,42 buk: STS WYSOKA STAWKA ⛔ (jak pech to pech, 0,9% lemingi zagłosowały)

PO poniżej 26% kurs: 1,80 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅

Wynik procentowy Nowoczesna.pl powyżej 6,5% kurs: 1,85 buk: STS WYSOKA stawka ✅

EL ME: Niemcy - Gruzja + Polska(DNB) - Irlandia + wybory: PO poniżej 28% kurs łączny: 1,98 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅

Wynik procentowy PSL poniżej 7,5% kurs: 1,80 buk: STS WYSOKA stawka ✅

Wynik procentowy PSL poniżej 7,5% kurs: 1,78 buk: STS WYSOKA stawka ✅

Wynik procentowy PSL poniżej 7,5% kurs: 1,85 buk: Totolotek WYSOKA stawka ✅

Wynik procentowy KUKIZ&#39;15 powyżej 6,5% kurs: 1,75 buk: Totolotek WYSOKA stawka ✅

Wybory: SENAT A.Stanisławek (PiS) - K.Cugowski (niezależny) kurs: 1,80 buk: STS średnia stawka ⛔

Werder - Bayern + Barcelona - Rayo Vallecano + PO poniżej 26% kurs: 2,27 buk: STS 1/2 średniej stawka ✅

LM: PSG - Real Madryt(DNB) + Atl. Madryt - Astana + BATE Borisov - Barcelona(DNB) + Dyn. Kijów - Chelsea(DNB) + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26% kurs łączny: 6,49 buk: STS mała stawka ✅

PIS+PO (61.0) - mniej niż 61% kurs: 1,85 buk: STS WYSOKA STAWKA ⛔

Kukiz`15+KORWiN (14.0%) - więcej kurs 1,95 buk: STS WYSOKA STAWKA ⛔

ilość ugrupowań poniżej/powyżej - powyżej 5,5 ugrupowań kurs: 1,65 buk: Totolotek WYSOKA STAWKA ⛔

PO poniżej 21,5% kurs: 1,95 buk: STS średnia stawka ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
to nie były najlepsze wybory
Szkoda, że Korwin nie wszedł, smuci tak wysoki wynik PO,Nowoczesnej i Razem.
Martwi niski wynik PSL, a bardzo cieszy ZLEW-u.
Finansowo, też nie jestem zadowolony.
Zlew over 7,5 + over 8
Zlew (+16,75%) - PO 1
PSL over 6 i 6,5
PSL liczba posłów mniej niż 30,5 i 32,5
Cugowski - Stanisławek 1 (zadecydowali wyborcy trzeciego lewicowego kandydata szkoda)
Kukiz trzecią partią w Sejmie +
Senat PO mniej niż 42,5 + frekwencja powyżej 43,5 % +
 
Do góry Bottom