>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2018

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak by kogoś to zainteresowało STS znowu zaspał ???? jak to się już zdarzało na MŚ... Tym razem 1,55 na Trzaskowskiego wciąż tam wisi gdzie inne buki zjechały do ochłapów po 1,28 itd ???? Wpływ na to musiała mieć debata lub/i jakiś nowy sondaż. Przespałem trochę 1,60 w Totolotku co było długo, ale i to 1,55 szczególnie po debacie biorę. Wiadomo, że wybory w Warszawie to też wybory przeciw łamaniu Konstytucji i przeciw PiS i ludzie pójdą w dużej części z tego powodu. Faktem jest afera reprywatyzacyjna, ale nie bez winy jest tu i PiS za Lecha Kaczyńskiego i w zasadzie to jedyny mocny punkt Jakiego. Gdyby PiS nie robił tego co robi w polityce ogólnopolskiej bałbym się grać na Rafała Trzaskowskiego, ale nie tak jak jest obecnie. Do tego w AKO gram Zdanowską, Sutryka i Majchrowskiego czyli największe miasta Polski klasycznie przeciwne rządom PiS i gdzie sondaże dają wielką szansę kandydatom. Łącznie wychodzi 2,32 w STS. Podobno masowo do Krakowa ludzie występują o możliwość głosowania, jakimiś autobusami czy jakoś są dowożone i nawet pomijając to trochę się boję o Kraków bo Wasserman jest jedną z bardziej ogarniętych i &quot;strawnych&quot; nawet dla elektoratu PO posłanek, ale znowu - gdyby PiS nie robiło tego co robi w polityce ogólnokrajowej to bym się wahał, ale przeważy właśnie to...
Bardzo proszę nie odpisywać mi tu politycznie i dyskutować bo od tego jest inny dział. Najlepiej w ogóle nie odpisywać..., kto podziela moje argumenty niech łapie Trzaskowskiego po 1,55 w STS, a kto nie, może na Jakiego pograć u innych buków gdzie jest wzrost kursów.
Po ostatniej kampanii 2015 r. i dyskusjach z prawakami z tego forum odechciało mi się w ogóle tu udzielać, nie licząc straconego czasu i nerwów więc... sorry ale nie będę odpowiadał na żadne zaczepki jakie to PO jest złe i jaka to jedna wielka sitwa itd... Zresztą chodzi tylko o typ, który już zagrałem. Zazwyczaj w działach sportowych dyskutuję merytorycznie, ale w przypadku polityki wiem kto tu się udziela i jakie ma poglądy więc szkoda moich nerwów... ????
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak by kogoś to zainteresowało STS znowu zaspał ???? jak to się już zdarzało na MŚ... Tym razem 1,55 na Trzaskowskiego wciąż tam wisi gdzie inne buki zjechały do ochłapów po 1,28 itd ???? Wpływ na to musiała mieć debata lub/i jakiś nowy sondaż. Przespałem trochę 1,60 w Totolotku co było długo, ale i to 1,55 szczególnie po debacie biorę.
W etoto 1.64 na Trzaskowskiego
Do tego w AKO gram Zdanowską, Sutryka i Majchrowskiego czyli największe miasta Polski klasycznie przeciwne rządom PiS i gdzie sondaże dają wielką szansę kandydatom. Łącznie wychodzi 2,32 w STS.
W etoto Na samego Majchrowskiego masz 1.60
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Mieszkam w Warszawie i mimo braku sympatii do Trzaskowskiego bralem pod uwage glosy otoczenia i na niego w wakacje postawilem dobrych kilka tysiecy gdy w fortunie byla oferta bez podatku podczas MS (1.75 kurs). Potem jeszcze troche dorzucilem w innych bukach i na ta chwile mam na niego ok 10 tysiecy postawione. Jaki zrobil dobra kampanie, Trzaskowski gdyby na 2 miesiace wyjechal na urlop i nie osmieszal sie czesto to by moze i w I turze wygral ???? Na ta chwile chce dorzucic w piatek w Totolotku bez podatku Trzaskowskiego 1.38 i frekwencje ponizej 49,5% i jakies gowno o 1.06 zeby kurs 2 zrobic. Mozna polaczyc kandydata z frekwencja w Totolotku?
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
JA tam nie wierzę że taki gość może zostać prezydentem Warszawy. Kto na niego będzie głosował? Przecież to błazen...
W sondażach komor z Dudą w pierwszej turze wygrał ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak piszesz to pisz calosc o sondazach. Wygrywal w pierwszych sondazach Bronislaw, gdzie nikt w Polsce nie wiedzial, ze taki ktos jak Duda istnieje. On byl znany tylko w Malopolsce i tyle. Ja zanim zostal kandydatem (nomen omen w 2 turze mial moj glos) tez nie wiedzialem kto to jest, ale im blizej wyborow tym sondaze byly coraz bardziej wiarygodne. I tak jest przewaznie, gdzie wystarczy zobaczyc sondaze z ostatniego tygodnia przed wyborami i za wiele sie nie zmienia.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Czekam żeby jakiś bukmacher wystawił ofertę do sejmików ale nikt się nie pali.
Myślę, że polaryzacja sceny politycznej oraz ładna pogoda może mieć wpływ na frekwencję, sądzę że przekroczy 48%. Na wybory prezydenckie w poszczególnych miastach już nie ma sensu grać bo kursy bardzo niskie, dla porównania Zdanowską łapałem po 1,65.
Uderzę jeszcze lekko w obecną prezydent Chełma, jej kontrkandydat z PiS (socjaliści wierzący) ma 27 lat na kierowaniu miastem nie zna się kompletnie i jest asystentem B. Mazurek.


P.S. Bardzo proszę co niektórych żeby nie rozmywali tematu...
Wylewanie frustracji i żali świadczy tylko o waszej niedojrzałości i niczemu nie służy.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
W mojej miejscowości facet z ramienia PO który był burmistrzem przez 8 lat wybudował 1 FONTANNĘ! Za to on wybudował sobie piękny dom ;) Ten który go zastąpił remontuje drogi, buduje mieszkania, odnawia miasto, wybudowali obwodnicę i już zaplanowane są kolejne inwestycje, to wszystko w 4 lata.
Esencja rządów PO.
Kościół w Polsce jeszcze przez długie lata będzie miał duże znaczenie, czy wam się to podoba czy nie.
PiS jest silny dzięki słabości reszty koalicjantów, fałszywe mordy które kradły przez 8 lat teraz mówią że oni są czyściutcy. Myślą że ludzie pamiętają tylko ostatnie 4 lata, a reszty nie pamiętają.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
I mają rację - dla większości to co było 4-5 lat temu a tym bardziej dawniej to prehistoria... Od 30 lat w większości ci sami tylko szyldy zmieniają a wielu ciągle na nich głosuje....
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
W piątek zagram w totolotku na Goskę Wassermann @2.55 bez podatku!! A czemu? A temu że większy procent krakowian ma dość komucha i starego Majchrowskiego który nic nie robi wobec smogu a jeszcze bardziej betonuje Kraków i mieszkańcy maja go dość!! Pewnie Majcher ma stałe grono wyborców a między innymi deweloperów którzy mu sponsorowali poprzednie wybory coś za coś i nie wierzcie w jakieś sondaże że on ma już 70% poparcia bo z kim rozmawiam pod Wawelem to maja go delikatnie mówiąc ogromnie dość!!!!!!!
A żeby grać na Trzaskowskiego za @1.38 to trzeba mieć za przeproszeniem zryty beret ale to nie moja kasa więc się więcej nie wcinam!!!!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Na Etoto jest zakład czy Najman dostanie się do Sejmiku Województwa. Jak myslicie? Tylko 1.10 że nie wejdzie, a kurs aż 6.00 że się Najmanek dostanie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
adamo80 , kto trochę siedzi w temacie polityki na tym forum zna Twoje poglądy i to jak nie docierają do Ciebie inne argumenty niż te śpiewane w Faktach i Faktach po Faktach w stacji TVNu. Załóżmy, że dochodzi do łamania konstytucji ale co to ma wspólnego z wyborami samorządowymi? W samorządzie podejmują takie decyzje?
Dział ten jest poświęcony wyborom samorządowym, a nie polityce ogólnokrajowej. Na sprawy bieżące jest inny temat na tym forum. Można wspomnieć o centralnej polityce ale w odniesieniu do władz lokalnych w danym mieście.
Dział nie ma być centrum agitacyjnym gdzie wyjdzie towarzystwo i będzie się starać pokazywać ile to milionów zagłosuje na jednych czy drugich. Takie rzeczy słyszymy na antenach telewizyjnych i wystarczy. Rozmawiajmy o konkretach i przedstawiajmy swoje argumenty znając lokalnie dokonania kandydatów. Słowotoków bez konkretów jest wystarczająco jeśli chodzi o tą tematykę.
Wszystkie przepychanki będą kasowane. Masz propozycję, podziel się nią i napisz argumenty na poziomie. Pisanie, że PO to złodzieje, a PIS gnoi naród zmianami to pierwszy lepszy na ulicy wymyśli.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Odnośnie Krakowa to Majchrowski jest popierany przez KO, PSL i SLD czyli WSZYSCY vs PiS... Więc każdy kto nie jest za PiS głosuje na niego... Dodam tylko, że gdyby podobna koalicja była w 2015r. to nie PiS by dzisiaj rządził... ???? To powoduje, że nawet to 1,40 jest do grania jak dla mnie...
Zagrałem jeszcze w Totolotku frekwencję pow. 49,5% po kursie 2,50. Wiosenne sondaże pokazywały, że ma być rekordowa frekwencja sięgająca 75% !!! Nie trafiłem na jakieś nowsze, ale intuicja polityczna podpowiada mi, że będzie wysoko ???? Bo ludzie są strasznie podzieleni i to pierwsze wybory od czasu rządów PiS więc mnóstwo ludzi pójdzie. Jeśli w 2014 r. gdzie w polityce były flaki z olejem i ciepła woda w kranie frekwencja wyniosła 47,40% to w tym roku przebić te 3% to będzie można z palcem w d. Ma być w niedzielę ok 12st i bez opadów więc pogoda też nie będzie jakaś strasznie fatalna. Dla mnie to niezłe value w kursie 2,50 na pow. 49,5%...
Ten kurs na frekwencję pow.49,5% @2,50 jest ok. i zagram go w piątek bez podatku w Totolotku a drugi kupon to że mam już dość Majchrowskiego i pochodzę z Krakowa zagram tak jak napisałem wcześniej na Wassermann @2.55 i zobaczymy co z tego wyjdzie!!!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odnośnie Krakowa to Majchrowski jest popierany przez KO, PSL i SLD czyli WSZYSCY vs PiS... Więc każdy kto nie jest za PiS głosuje na niego... Dodam tylko, że gdyby podobna koalicja była w 2015r. to nie PiS by dzisiaj rządził...
Majchrowski startuje ze swojego kominetu i sądzisz że jeśli go popiera cała opozycja to wszyscy na niego zagłosują kto nie odda swojego typu na PIS? Masz poglądy jakie masz, ja to cenię bo lepiej mieć jakieś zdanie niż być jak firanka w przeciągu ale takie myślenie jest poziomu podstawówki.
Sądzisz, że dla ludzi najważniejsze jest kto popiera kandydata? Już nieraz kandydatów popierali znani lekarze, aktorzy, sportowcy i to wszystko się kończyło z końcem wyborów. To tylko ma poprawić wizerunek komuś niby bezpartyjnemu.
 
O 0

odkretas23

Użytkownik
W Krakowie mają dość Majchrowskiego, układy z developerami, zabudował cały Kraków. Przed samymi wyborami rozpoczęły w całym mieście remonty, a z tym mega korki, zapchana komunikacja. Ludzie mają już go dość jako prezydenta.
Co do Pisu, nie znam ani jednej osoby, która będzie głosowała na Wasserman - Pisu mają również po dziurki w nosie.
Dlatego wiele osób wybierze kogoś innego.
Duża szansę na wygraną ma Gibała.
Fortuna posiada zakład, wygrana innego kandydata niż Majchrowski i Wasserman - kurs 30
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Prezydent Gdańska: typ: Adamowicz po 2,5 sts 5/10
Jak dla mnie niezrozumiałe te kursy. Adamowicz może i nie jest lubiany przez wielu Gdańszczan, ale ma jednak silny stały elektorat zarówno całej ekipy urzędniczej, sądowej, budżetówki jak i spore grono znajomków z sycylijskiego układu, dzięki niemu sporo ludzi żyje sobie dobrze w mieście. Ponadto Gdańsk to bastion PO. Dotychczas nie miał poważnych kandydatów, pisiory i tak wiedzieli, że nie wygrają tu, więc zawsze wystawiali jakiegoś pionka. Tak jest tym razem, parkingowy Płażyński, po za tym, ze ma nazwisko po ojcu, niczym się nie wykazał, po za zasiadaniem na dobrych posadkach w państwowych spółkach. Więc on odpada od razu, innych kandydatów nawet nie wymieniam, bo szkoda klawiatury na ludzi co dostaną 1% głosów. Pozostaje nam kandydat również z ramienia PO, o dziwo będący faworytem buków, syn TW Bolka,Jarosław. Człowiek z nazwiskiem, jednak to nazwisko już mało znaczy, szczególnie w Gdańsku, gdzie coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, kim naprawdę jest jego ojciec. Ale do rzeczy kim jest Jarosław Wałęsa na lokalnej scenie polityczne? Nikim. Był posłem na Sejm RP, Eurodeputowanym w Brukseli, ale w Gdańsku jest najbardziej znany ze słynnego wypadku na motocyklu i związanych z tym przekrętów prawnych ( jak to zwykle z występkami synów Bolka). Mimo, że jest oficjalnym kandydatem PO i Nowoczesnej to lokalnie jest nikim, nigdy nie był związany z Gdańskiem i jego mieszkańcami. Ponadto Adamowicz jest mocno osadzony w miejscowym układzie, więc ma spore poparcie jak pisałem i przyjście nowej miotły jest wielu nie na rekę. Wałęsa ma nazwisko, ma karierę polityczną ale jakoś mi się nie widzi jego wygrana a już kurs 2,6 to jest dla mnie mega value. Ja widzę ich szanse 55 do 45 na korzyść Adamowicza. Młody Bolek nie ma takiego poparcia lokalnego, ponadto wiele osób nie lubi Wałęsy tutaj. Same głosy platformersów to za mało, wiadomo trochę wrogów Adamowicza też go poprze, ale myślę, że ich głosy będą podobne. Z pewnością dojdzie do drugiej tury i tutaj przeważą głosy pisiorów od Kacpra, którym chyba jednak bliżej do Adamowicza niż kandydata PO. Zwyczajnie ta armia babć i dziadków zagłosują przeciwko PO jak zawsze bo to zło jest okrutne, a Adamowicz jako niezależny kandydat na tym wygra. Ponadto jak pisałem, stoi za nim naprawdę duża armia urzędników i ludzi z układu, Wałęsa nie ma takiego zaplecza, może liczyć tylko na swoich partyjniaków i to nie wszystkich oraz wrogów Adamowicza a to moim zdaniem nie wystarczy. Zresztą nawet jakby wyliczyć ich poparcie na podobne to kurs 2,5 jest dużym value bo powinno tu być po 1,8 a nie takie coś więc moim zdaniem warto w to grubiej wejść. Ja tam jestem przekonany, że stary układ ma się dobrze i Adamowicz jeszcze ugra te kadencję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ciekawe informacje prosto z urzędu miasta w Warszawie: praktycznie masowe dopisywanie się do list wyborczych w Warszawie. Wiadomo ciężko ustalic której strony to wyborcy ale może być &quot;zabawnie&quot; czyt. Bardzo na styku obie tury.
Zgodnie z prawem powinni być dopisywanie max 3 dni przed wyborami czyli teoretycznie wczoraj minął termin natomiast dzisiaj ludzie też się dopisują, wnioski są przyjmowane.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Gdyby jakiś buk dawał po dobrych kursach jakiś bardzo niski wynik PiS w całych wyborach. Np. poniżej 15% miejsc w sejmikach po kursie 10 czy coś w tym stylu też bym to grał bo myślę, że będzie wielka porażka PiSu w tych wyborach...
Ja bym tego nie zagrał nawet po kursie 10000, bo to jest po prostu niemożliwe. PiS mistrzowsko zagrał z tym 500+. Dzięki temu ma niemal gwarancję, że będzie rządzić jeszcze wiele lat. Nawet jak ktoś z osób pobierających 500+ ich nie znosi, to większość z nich i tak odda na nich głos, bo mieć dodatkowe pieniążki, a nie mieć, to jest różnica;)
Nie ma żadnych powodów, dla których PiS miałby ponieść klęskę. Ok, jest ta afera taśmowa, to jest na minus, ale weź też pod uwagę pozytywy- wreszcie się uspokoili z tą katastrofą smoleńską, Macierewicza już dawno nie widziałem, więc wszystko się wyrównuje.
Do tego na kogo innego głosować? PO jest bardziej znienawidzone niż PiS, a reszta jest bez szans. Gdyby wtedy Petru w tak głupi sposób się nie skompromitował tym romansem, to kto wie, czy oni by teraz nie byli numerem 1 w kraju, bo to była ciekawa alternatywa... Żeby wygrać z PiS, to musiałaby powstać jakaś konkretna koalicja, ale póki co jej nie ma, więc PiS znowu pozamiata i na cuda nie licz.
W sumie nie zdziwię się, jak nawet w Warszawie wygrają. Mam zupełnie odwrotne przeczucie co Ty- czyli widzę klęskę PO i duży triumf PiS. Zobaczymy kto będzie miał rację;)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Mieszkam w Warszawie i mimo braku sympatii do Trzaskowskiego bralem pod uwage glosy otoczenia i na niego w wakacje postawilem dobrych kilka tysiecy gdy w fortunie byla oferta bez podatku podczas MS (1.75 kurs). Potem jeszcze troche dorzucilem w innych bukach i na ta chwile mam na niego ok 10 tysiecy postawione. Jaki zrobil dobra kampanie, Trzaskowski gdyby na 2 miesiace wyjechal na urlop i nie osmieszal sie czesto to by moze i w I turze wygral ???? Na ta chwile chce dorzucic w piatek w Totolotku bez podatku Trzaskowskiego 1.38 i frekwencje ponizej 49,5% i jakies gowno o 1.06 zeby kurs 2 zrobic. Mozna polaczyc kandydata z frekwencja w Totolotku?
Pogratulować odwagi. Tylko czy to serio takie pewne? Zgadza się, że w tych największych miastach zabetonowane układy stworzyły tak silne mechanizmy obronne, że nawet oficjalne przyznanie pani prezydent, że &quot;w Ratuszu działała zorganizowana grupa przestępcza&quot; niekoniecznie musi tę scenę odbetonować. Tych, którym dobrze się żyje, zainteresowanych tym, żeby &quot;było tak jak było&quot; jest naprawdę mnóstwo. Wystarczy prześledzić kolejne próby odwołania HGW ze stanowiska. To samo w Łodzi, Gdańsku (mieszkania Adamowicza), Wrocławiu (nocny powrót od kochanki Dutkiewicza i kolizja terenówką z tramwajem). Do tego dochodzi obecna polaryzacja i sporo ludzi, którzy uważają, że jak pójdą na &quot;Kler&quot;, to zrobią na złość PIS-owi. A jak włączą TVN, wp czy Der Onet, to dowiedzą się, że ta grupa przestępcza z warszawskiego ratusza HGW, to tak naprawdę sprawka Kaczora. I oni serio w to uwierzą.
W Twoim typie chodzi - jak rozumiem - nie o 1. turę, tylko o finalną elekcję. I tutaj może być haczyk. PiS oczywiście doskonale zdaje sobie sprawę z tego co wyżej - że wybory samorządowe będą jedynymi, w których ich zwycięstwo nie będzie miażdżące. Bo nawet jeśli łącznie wygrają w 12 z 16 województw (tak pokazują ostatnie sondaże), to zawsze znajdzie się kilka dużych miast - bastionów antykaczyzmu, jak właśnie Wrocław, Gdańsk, co spowoduje triumfalne reakcje i peany o &quot;końcu PiS-u&quot; w ww. mediach. A jak wiadomo 85% mediów obecnie ma taki właśnie cel, by &quot;wróciło stare&quot;. Szanse na wygraną Trzaskowskiego w 1. turze są minimalne. Zgadza się, że mnóstwo ludzi pójdzie do urn na zasadzie demonstracji - przeciw Kaczorowi. Bo nawet wieloletni przydupas skompromitowanej HGW to zawsze lepiej niż diabeł wcielony. Pytanie, co będzie w II turze. Ktoś tutaj kilka dni temu pisał, że Śpiewak i Jakubiak swoich ludzi oddadzą raczej kandydatowi opozycji. Kompletnie w to nie wierzę. Cały fundament ich kampanii to sprzeciw wobec sitwy stworzonej wokół HGW, w tym Trzaskowskiego, i mieliby go poprzeć? Może powiedzą, że nie popierają nikogo, ale i tak nie widzę, żeby więcej niż 30% z ich elektoratu poszło za Platformą. A te głosy będą decydujące. W 1. turze Trzaskowski może zrobić nawet 49.9%... i przegrać.
 
Do góry Bottom