>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory samorządowe 2018

A 30,4K

atr

Użytkownik
Ja bym tego nie zagrał nawet po kursie 10000, bo to jest po prostu niemożliwe. PiS mistrzowsko zagrał z tym 500+. Dzięki temu ma niemal gwarancję, że będzie rządzić jeszcze wiele lat. Nawet jak ktoś z osób pobierających 500+ ich nie znosi, to większość z nich i tak odda na nich głos, bo mieć dodatkowe pieniążki, a nie mieć, to jest różnica;)
Do tego na kogo innego głosować? PO jest bardziej znienawidzone niż PiS, a reszta jest bez szans. Gdyby wtedy Petru w tak głupi sposób się nie skompromitował tym romansem, to kto wie, czy oni by teraz nie byli numerem 1 w kraju, bo to była ciekawa alternatywa...
Adamo niżej napisał chyba pierwszy swój post w tym temacie z jakimkolwiek sensem.Większość nie kwalifikuje się do 500+
- ci co mają 1 dziecko
- bezdzietni,
- ci których dzieci już są dorosłe to samo...
Obecnie dopiero początek podwyżek np. https://pikio.pl/ceny-pradu-2019-wielkie-podwyzki/ które to mający 500+ zdecydowanie mniej odczują niż pozostała większość....
Z tym Petru to żart prawda????!!!!!!:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Zawsze za wasze pieniądze frajerzy - realnie brzmi to hasło\w/
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Mieszkam w Warszawie i mimo braku sympatii do Trzaskowskiego bralem pod uwage glosy otoczenia i na niego w wakacje postawilem dobrych kilka tysiecy gdy w fortunie byla oferta bez podatku podczas MS (1.75 kurs). Potem jeszcze troche dorzucilem w innych bukach i na ta chwile mam na niego ok 10 tysiecy postawione. Jaki zrobil dobra kampanie, Trzaskowski gdyby na 2 miesiace wyjechal na urlop i nie osmieszal sie czesto to by moze i w I turze wygral ???? Na ta chwile chce dorzucic w piatek w Totolotku bez podatku Trzaskowskiego 1.38 i frekwencje ponizej 49,5% i jakies gowno o 1.06 zeby kurs 2 zrobic. Mozna polaczyc kandydata z frekwencja w Totolotku?
Ryzykowne. 10 tys. to w życiu nie postawiłbym na tego kandydata. Zwłaszcza, że to będzie wojna do samego końca. Całkiem możliwe, że Ci się uda, ale wystarczy np. że pomiędzy I, a na II turą wyskoczy jakaś taśma z Trzaskowskim, która go doszczętnie skompromituje (a ponoć taka jest sex taśma z jego udziałem w Karpaczu). Wszystko się zawali w jednej chwili, jak domek z kart. W sumie buki się bardzo rzadko mylą z kursami i raczej, jak już ktoś jest faworytem wg ich to wygrywa, to pomimo tego biorąc pod uwagę czynniki zewnętrzne (np. te taśmy, które mogą być użyte właśnie po I turze, żeby znacznie ograniczyć szanse Trzaskowskiego) to dla mnie taki zakład typu ,,jakoś to będzie&quot;.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie rozumiem tego grania Under 48.5 % frekwencja.
Ja raczej widzę sens w graniu over 48.5.
Jest bardzo koniunktura rozdmuchana przed polityków, media.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Najlepiej zagrać ten typ w piątki bo w totolotku jest dniem bez podatku,oczywiście jak się ten kurs utrzyma!!!
Nie wiem czy wiesz ale w Totomixie żeby dostać bonus w piątek trzeba mieć kurs 2 a polityki nie można łączyć z innymi zdarzeniami tylko w obrębie wyborów.Tak więc do kursu 1,90 musisz cos dodać innego z polityki żeby dostać bonus,ewentualnie bez bonusa solo.
Mieszkam w Warszawie i mimo braku sympatii do Trzaskowskiego bralem pod uwage glosy otoczenia i na niego w wakacje postawilem dobrych kilka tysiecy gdy w fortunie byla oferta bez podatku podczas MS (1.75 kurs). Potem jeszcze troche dorzucilem w innych bukach i na ta chwile mam na niego ok 10 tysiecy postawione. Jaki zrobil dobra kampanie, Trzaskowski gdyby na 2 miesiace wyjechal na urlop i nie osmieszal sie czesto to by moze i w I turze wygral ???? Na ta chwile chce dorzucic w piatek w Totolotku bez podatku Trzaskowskiego 1.38 i frekwencje ponizej 49,5% i jakies gowno o 1.06 zeby kurs 2 zrobic. Mozna polaczyc kandydata z frekwencja w Totolotku?
Połączyć możesz kandydata z frekwencją ale nie można nic spoza polityki dodawać wiec z tej dubli wyjdzie Ci 1,93 za mało żeby dostać bonus czyli gre bez podatku.Cos musisz dodać z polityki.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
To z under over tez jest wg mnie idealnie na lini i można rzucać moneta. Takiej frekwencji nigdy nie było jeszcze, teraz sondaże dają nawet i 73% ale w 2014 różnica pomiędzy sondażami, a wynikiem to 23%.
Czyli bardzo wątpliwe ze 49.5 wpadnie, a 48.5 to właśnie rzut moneta i może by się opłacało w lv bet dac po 2.1 ale z podatkiem nie ma sensu.
Natomiast totolotek ma linie 49.5 oraz 47.5.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Jeszcze dodatkowo zwróciłbym uwagę, ze ostatnie tygodnie w tym weekendy były naprawdę ładne jak chodzi o pogodę. Natomiast najbliższy widze temperatury około 10 stopni i możliwy deszcz. Pewnie to tez wpłynie na frekwencję, dodatkowo, ze będzie to pierwszy taki weekend od dłuższego czasu.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Poszukam bo dziś rano właśnie szukałem historycznych sondaży i wyników. Zdaje się było to w artykule „polityki” podsumowane. Postaram się znaleść.
No z pogoda nie mówię, tylko trzeba mieć tez na uwadze, najlepiej wyczekać do końca. Załamane może być i później. Ale 12 stopni, chmury i np. przelotny deszcz na pewno nie pomogą.
Może być wyzej niż w zeszłym ale wg mnie z 60% mocno przesadziłeś. Ogólnie myśle, ze pewnie zatrzyma się to w przedziale 47-49. Choć nie zdziwię się jak linia zostanie złamana (49.5). Natomiast mój typ to właśnie około 48% i jakbym był bukiem bym taka linie dał.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Kolega jest pisowcem, ale nie zasługuje na wprowadzanie w błąd... ???? Over na frekwencję pow. 49,5% jest po kursie 2,50, a więc jak najbardziej sam jako singiel wejdzie w promocję &quot;gram grubo&quot;
To nie dotyczyło kursu 2,50 tylko poniżej 2. A tak na marginesie to nie ma co się podniecać tym kursem 2,50 na frekwencje powyżej bo raczej będzie poniżej.Granie tego jest bardzo ryzykowne.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No to widzisz. To teraz juz sam jestem glupi. Przyznam ze tego nie doczytalem dlatego pytalem na czacie a tam kolo o imieniu Maciej po konsultacji stwierdzil ze licza 2 tury. No coz to ja juz nic nie kumam i sorry za wprowadzenie w blad
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Pytalem dzis na czacie i taka dostalem odpowiedź ze licza sie obie tury
Sory już odpowiedz jest wyżej
Edit: Na twoim miejscu zgłosiłbym to gdzie trzeba, bo wygląda mi to na celowe wprowadzanie w błąd...
O ile prawdą jest że tak Ci powiedział &quot;Maciej&quot;
A tak wracając do meritum, to faktycznie typ na ponad 49,5 % jest jak najbardziej opłacalny, bo wszystko wskazuje że przekroczy 50 %.
Sytuacja jest teraz wyjątkowa w stosunku do poprzednich wyborów i wyższe prognozy dotyczące frekwencji nie są przypadkowe...
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Pani która jest aktualnie na czacie potwierdziła,że liczy sie 1 tura tak więc wycofuje co wcześniej pisałem.
Sorry za błąd
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jeśli chodzi o fortunę to nie trzeba było pisać na czacie, wystarczyło przeczytać nagłówek zakładu - jest wyraźnie napisane, że chodzi o pierwszą turę ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Żeby wygrać z PiS, to musiałaby powstać jakaś konkretna koalicja, ale póki co jej nie ma, więc PiS znowu pozamiata i na cuda nie licz.
Zgadzam się z całym twym postem. Rzeczywiście alternatyw dziś Polak wielu nie ma. Koalicja sama sobie strzela raz po raz w kolano. Już pomijam to że wszystkiemu się sprzeciwiają (w końcu to opozycja) i nawet chcą robić wszystko na odwrót. Dziś opozycja nie ma programu aby zachęcić do zmian. PO od lat jedna retoryka antyPIS, a sami nie wiele wymyślą, tą samą podąża Nowoczesna i PSL. Straszenie już przestało działać gdy duża część społeczeństwa dostaje parę złoty w kieszeń nie tylko dzięki 500+. Mówienie o skasowaniu CBA, które ich właśnie gania ma zrobić dobre wrażenie? Nie sądzę.
Kukiz choć zaczynał od krytyka bez większych problemów pociągnął swój komitet dostając się do sejmu, bo miał jakiś pomysł, sztandarowe obietnice co chwycili młodzi, którzy oczekują zmian. Mało dziś jest takich partii i nie ma to znaczenia czy walka trwa na stopniu krajowym czy samorządowym.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ktos mi powie czemu tak linie na frekwencje w 1 turze pospadaly? Linie byly na poziomie 49.5% w etoto bylo 48.5% a teraz mozna zlapac 47.5%m mysle ze 47.5 to na Luzie powinno wejsc. Totolotekma nawet 45.5 ale po kursie1.35 ????
Ktos podpowie czy w totolotku rzeczywiście frekwencje mozna laczyc tylko z wyborami ? Chcialbym zagrac frekwencje z bonusa gram grubo jutro. Ale ako potrzebne 2.0 a nie chce Czekać do 2tury wiec wolabym dodać cos ze sportu
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Kolega jest pisowcem, ale nie zasługuje na wprowadzanie w błąd... ???? Over na frekwencję pow. 49,5% jest po kursie 2,50, a więc jak najbardziej sam jako singiel wejdzie w promocję &quot;gram grubo&quot;
Nie chce mi się piętnować Ciebie, bo nie ma co siać tutaj hejtu, ale następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz.
Po co pisałeś o tym Gram Grubo? Wrzucilbys sam typ albo po fakcie swój kupon, a to bezmyslnie napisałeś i zabiłeś bet. Bukmacher już obniżył kurs do 2,3 i myślę że nie jest to jego ostatnie slowo i jutro będzie jeszcze gorzej. Parę osób czaiło się na ten atrakcyjny over a teraz będzie musiało się obejść smakiem.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Nadszedł czas podsumowania przed pierwszą turą wyborów samorządowych.
Jestem dość sceptyczny jeśli chodzi o frekwencje powyżej 49,5% nawet w pierwszej turze wyborów prezydenckich było ledwo niecałe 49% w ostatnich parlamentarnych 50,92%. Według mnie tu może być zonk tym bardziej , że jeszcze w żadnych wyborach samorządowych takiej frekwencji nie było a pogoda ma być taka sobie.
Żuk technokrata, dobry fachowiec pokona miernego kandydata PiS w pierwszej turze. (kurs 1,85)
Podobnie myślę będzie w Łodzi, przeciwskuteczne będą działania obozu władzy żeby wygasić mandat Zdanowskiej. (Żuk + Zdanowska wygrają w pierwszej turze 3,00)
W Warszawie zagrałem, parę Rozenek - Śpiewak 1 3,00
Rozenek over 3,5 % 1,82
Śpiewak under 5% 1,82
Ponadto dołożyłem Jakub Stefaniak poniżej 1,5%, (kurs 1,82) mimo że facet ma naprawdę kampanie z jajem to jednak Warszawa nigdy nie będzie miejscem gdzie PSL będzie notował dobre rezultaty.
wszystkie zakłady z Totalbet, niestety po zagraniu jednego kuponu limit na całą resztę 200zł na zakład:-(
Dużo wcześniej pograłem Trzaskowskiego po kursie 2.08, 1.85, i 1,75
Do tego Rębek z Radzynia po kursie 2.30 i 2.20
Zdanowska po 1.65, Fisz z Chełma po 1.95 i Wenta w Kielcach po 2.20 a także frekwencja powyżej 47,5%
Łącznie wszystkiego jest za 15tys zł.
Do sejmików kursów nie było ale spodziewam się dobrego wyniku PSL. PiS wszystkie siły rzuciło do województw od zawsze uważanych za mateczniki PSL (Lubelskie,Mazowsze,Świętokrzyskie) ale Ludowcy to stabilna firma i swoje zbiorą. CBOS daje PSL w sejmikach 5-7% ale myślę że realnie będzie między 12 a 16%.
Zresztą ciekawą analizę słyszałem wczoraj od pewnego politologa który uważa, że PiS w wyborach samorządowych nie walczy z KO tylko właśnie z PSL. A to dlatego że obie te partie rywalizują o ten sam katolicki,tradycyjny elektorat. Słaby wynik PSL może oznaczać rozpad partii i przejęcie wyborców przez PiS, czyli identyczny scenariusz jaki był z LPR i Samoobroną. Tak więc każdemu kto nie chce rządów PiS przez kolejne 10 lat powinien wynik PSL leżeć na sercu. I ja się pod tą diagnozą podpisuje obiema rękami.
Osobiście nie wierzę w 40 i więcej % do sejmików PiS, gdyż moim zdaniem poparcie dla partii Kaczyńskiego zaczyna lekko spadać, ludzie już zaczynają dostrzegać galopujące wzrosty cen czy okropną propagandę TVPis, taśmy Morawieckiego też nie pomogły.
Co do wyborów na prezydentów dużych miast , to szans kandydatom PIS nie daję żadnych, bo Kaczyński prowadząc politykę spalonej ziemi utracił zdolność koalicyjną. Inna sprawa że kandydaci PiS są zwyczajnie marni i wypadają dużo dużo gorzej niż ich rywale. Wyjątkiem tutaj jest Jaki któremu trzeba oddać, że jest tytanem pracy i zwyczajnie wydaję się sympatyczny. Ale debata poszła mu średnio i ten zabieg ze złożeniem członkostwa w partii a następnie wyjazd spod budynku TVP autobusem oklejonym reklamami PiS wyszedł mało wiarygodnie.
Powodzenia i czytamy się po wyborach oby w dobrych nastrojach.
 
Do góry Bottom